BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 9 hónapja #154984 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egyszer nekem a Szigettel kapcsolatos kérdőívet kellett kitöltenem. Felajánlottam az emberkének, hogy odaadom pár ismerősömnek, hogy javítsunk a statisztikáján, de már aznap be kellett küldeni, úgyhogy nem volt idő... Tisztára olyan kérdések voltak, mintha minden ember azért menne le a Szigetre, hogy berúgjon mint a disznó, összehányjon mindent, majd hazamenjen... Pedig szerintem rohadtul nem erről szól az egész, és ezt az egyéb hozzáfűznivaló résznél ki is fejtettem az emberkének... Már csak az eredményre vagyok kíváncsi.. :D

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154980 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Újabb díjnyertes fórum-regisztráció: Szabó János

:twisted: :D :twisted:

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154936 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
méénem kellennek sose 17 évesek az ilyen tesztekhez??

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154935 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy pszichológushallgató szakdolgozatához kellene segítség. Egy kérdőív kitöltése 20 és 40 év közöttieknek. A kérdőívet innen ( kerdoiv.tvn.hu/ ) lehet letölteni és a andioxid@axelero.hu címre kell elküldeni. Nagyon köszönöm a segítségeteket előre is!

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154928 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: ÚJ REKORD A CHATEN MÁR 26 VAGYUNK FENT!!!


Névszerint:
Alcarcalimo
Cue
Eia
Armand
Brisa
Dodie
Duedhel
Ery
Estel
Fin
Galadh
Iru
Ithil
Jacopo
Leli
melawar
Míriel
Namarie
Nodlee
Rabyn
Ryana
Shark
Silme
Thaur
Toma

+Papi :D

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154926 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ÚJ REKORD A CHATEN MÁR 26 VAGYUNK FENT!!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154910 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ringbearer írta: Hát ez tényleg gáz...de kár! Már úgy örültem... :oops: :oops:


Azért szóltam, még mielőtt beleélitek magatokat...
(Oopsz, persze én is játszottam, még mielőtt meg nem találtam a "Terms and conditions részt... hátha...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154907 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Supersonica írta:

Ringbearer írta: EMBEREK!! www.wellingtonnz.com/cam/game/
Ha ezzel az izéve játszotok, akkor kijuthattok Új-Zélandra a premierre!! :wink:
(Fel lehet töltödni a Creativ Centuryban!)[/url]


El kell keserítselek, hogy először is csak új-zélandi polgárok nyerhetnek, másodszor CSAK a belépőt nyered, a fennmaradó félmillió Ft-ot (utazás 300 ezer körül + illetékek, szállás, költőpénz) neked kell előteremteni :(
Mellesleg már nem valószínű, hogy az elkövetkezendő napokban talpalatnyi hely van a repülőkön... ugye legkésőbb szombaton el kell indulni, mert 30 óra repülőút...


Hát ez tényleg gáz...de kár! Már úgy örültem... :oops: :oops:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154905 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ringbearer írta: EMBEREK!! www.wellingtonnz.com/cam/game/
Ha ezzel az izéve játszotok, akkor kijuthattok Új-Zélandra a premierre!! :wink:
(Fel lehet töltödni a Creativ Centuryban!)[/url]


El kell keserítselek, hogy először is csak új-zélandi polgárok nyerhetnek, másodszor CSAK a belépőt nyered, a fennmaradó félmillió Ft-ot (utazás 300 ezer körül + illetékek, szállás, költőpénz) neked kell előteremteni :(
Mellesleg már nem valószínű, hogy az elkövetkezendő napokban talpalatnyi hely van a repülőkön... ugye legkésőbb szombaton el kell indulni, mert 30 óra repülőút...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154903 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aki tud jöjjön a chatre, rekordot dönteni!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154900 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fogni kell azokat a micsodákat, és át kell pakolni az Embassyba!
(Oda kell menni, magtáól felveszi!)
4 életed van. Az életerődet feltöltedheted a Creativ Centuryban!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154897 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És mit kell csinálni azon kívül, hogy átmenni az úton?... :?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154893 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
EMBEREK!! www.wellingtonnz.com/cam/game/
Ha ezzel az izéve játszotok, akkor kijuthattok Új-Zélandra a premierre!! :wink:
(Fel lehet töltödni a Creativ Centuryban!)[/url]

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154892 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin estare, Szanten! :cheers: :hello:
(akár attested, akár nem ;) )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154888 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: Szantennek Nem NÉVnapja van??? :?

Mindegy, akármi van, boldogot neki ;)


de, pontosan, nevnapja van
estare=nevnap (not attested ß))

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154857 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BN, Virág! :hello:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154847 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szantennek Nem NÉVnapja van??? :?

Mindegy, akármi van, boldogot neki ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154846 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv, Népek!
Újra a saját gépemről vagyok! :dance: Sikerült végre megcsináltatni, a tápegység volt a ludas (meg majdnem ugrott a winchester is, de mázlim volt). Viszont a tesómé szervizben van, és 3 hét, mire megcsinálják...

Egyébként valin nostare és valin estare mindenkinek, akit érint! :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154845 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fiona írta: BOLDOG SZÜLINAPOT MAU!!!!!!

BOLDOG SZÜLINAPOT VIRÁG!!!!


*Helyesel* :D :oops:

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154842 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Szülinapot MAU :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154841 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG SZÜLINAPOT MAU!!!!!!

BOLDOG SZÜLINAPOT VIRÁG!!!!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154840 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

_Neo írta: VALIN ESTARÉ, Szanten!


Igen ;)

JA, és a legújabb kedvenc felhasználó: frodomir :D :D :D

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154830 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
VALIN ESTARÉ, Szanten!

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154829 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare Mau!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154810 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na ezeket a képeket akartam megmutatni
www.freeweb.hu/gyzyke/filmek/jbrandis.htm

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154805 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A helyes válasz ork lesz
mert 100 hogy a filmaen alapul a kérdés
és ott ork lidérc keverékként szerepelnek

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154804 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta:

_Neo írta:

Nimrocco írta:

Lehet, hogy h*lye vagyok, de az 5. kérdésnél ugye ork szerintetek is, nem tünde? :roll: [size=9:treli5uq](Vagy nem ér "összedolgozni"? :wink: :roll: )
[/size]

Megnéztem a Tolkien enciklopédiában, de nincs egyértelmű válasz.
:?: :?: :?:


MIKOR FELEJTITEK MAR EL VEGRE A TOLKIEN ENCIKLOPEDIAT?????!!!!

ehh...

1ebkent a helyes valasz: ork
A letrehozasuk pontos modja nem ismeretes, de nem azonosak a felorkokkal.

btw:

" Uruk-hai 'Orc-race' (Black Speech) - The name given by Sauron to a new strain of Orcs bred in secrecy by him in Mordor towards the end of the Third Age, and said (by his enemies) to have been created by the blending of the races of Orcs and Men. It is certain, however, that (so far as Orcs went) the Uruk-hai were a far superior breed, being taller and stronger, with great endurance, and altogether higher level of intelligence. For these reasons alone they were greatly to be feared. They first appeared in 2475 Third Age, when a strong force attacked the outpost of Ithilien and captured Osgiliath; this army was later driven out by Boromir, son of Ruling Steward Denethor I.
However, the Uruk-hai did not remain exclusively in Sauron's service. By the time of the War of the Ring a great number formed the backbone of the Army of Isengard, and were trained and paid by the renegade Wizard Saruman the White. Most of this force was destroyed at the Battle of Hornburg. Saruman himself attempted further genetic experiments with this race of 'Great Orcs', with singularly unhappy results - creatures known as 'Half-Orcs', which were said (by Saruman's enemies) to be the result of cross-breeding between the Uruk-hai and certain degenerate Men in his service."
J. E. A. Tyler - The Complete Tolkien Companion, 2002, London, Pan Books


Én ebben a könyvben sem bíznék meg... maradok a jó öreg függeléknél... :wink:


En agyon keves hibat talaltam benne (2 ujjamon meg tudom szamolni) eddig (a tengwar-t bemutato reszt leszamitva). 1979 ota rengeteget javitgathattak rajta, szoval en megbizhatonak tartom. HoME hijan... ß(

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154791 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
na itten vana kép
www.freeweb.hu/tink/Thelorodofft ... jah168.jpg

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154788 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

_Neo írta:

Nimrocco írta:

Lehet, hogy h*lye vagyok, de az 5. kérdésnél ugye ork szerintetek is, nem tünde? :roll: [size=9:xznlxkwg](Vagy nem ér "összedolgozni"? :wink: :roll: )
[/size]

Megnéztem a Tolkien enciklopédiában, de nincs egyértelmű válasz.
:?: :?: :?:


MIKOR FELEJTITEK MAR EL VEGRE A TOLKIEN ENCIKLOPEDIAT?????!!!!

ehh...

1ebkent a helyes valasz: ork
A letrehozasuk pontos modja nem ismeretes, de nem azonosak a felorkokkal.

btw:

" Uruk-hai 'Orc-race' (Black Speech) - The name given by Sauron to a new strain of Orcs bred in secrecy by him in Mordor towards the end of the Third Age, and said (by his enemies) to have been created by the blending of the races of Orcs and Men. It is certain, however, that (so far as Orcs went) the Uruk-hai were a far superior breed, being taller and stronger, with great endurance, and altogether higher level of intelligence. For these reasons alone they were greatly to be feared. They first appeared in 2475 Third Age, when a strong force attacked the outpost of Ithilien and captured Osgiliath; this army was later driven out by Boromir, son of Ruling Steward Denethor I.
However, the Uruk-hai did not remain exclusively in Sauron's service. By the time of the War of the Ring a great number formed the backbone of the Army of Isengard, and were trained and paid by the renegade Wizard Saruman the White. Most of this force was destroyed at the Battle of Hornburg. Saruman himself attempted further genetic experiments with this race of 'Great Orcs', with singularly unhappy results - creatures known as 'Half-Orcs', which were said (by Saruman's enemies) to be the result of cross-breeding between the Uruk-hai and certain degenerate Men in his service."
J. E. A. Tyler - The Complete Tolkien Companion, 2002, London, Pan Books


Én ebben a könyvben sem bíznék meg... maradok a jó öreg függeléknél... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154787 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fiona írta: Emberek, íme uj avatarral jelentkezem!!!!! :) Szép az élet!!!!! :)


A régi (vizeséses) nekem jobban tetszett. De annak azért örülök h Te örülsz. ;)

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.420 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére