BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 9 hónapja #155868 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csatlakozom!

[size=9:ooa7byco]És átadom jókívánságaitokat az öcsémnek! [/size]:)

Kezdenek ünnepi díszbe öltözni a városok. Már csak a hóesés hiányzik!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155864 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: BOLDOG ADVENT 1-ET MINDENKINEK :!: *nincs valakinek egy ide illő smiley-ja?*

Csatlakozom. :D és van, de nincs neten.. :roll:

és BN-t minden Andrásnak!

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155863 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: BOLDOG ADVENT 1-ET MINDENKINEK :!: *nincs valakinek egy ide illő smiley-ja?*


smiles-m nincs, de csatlakozom! :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155858 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nimrocco, Java-d van? Lehet azt kellene letöltened legelőször: www.esrihu.hu/download/files/j2r ... -win-i.exe .
A MiRC-et nekem Svin inne telepítette: files.letoltes.com/internet/mirc612.exe . Az enyim még működött, mikor legutóbb használtam.

Eia: :mrgreen:

Képzeljétek, láttam egy kislányt, akinek Árven a neve :!: Tök jó, nem?

Ja, és BOLDOG ADVENT 1-ET MINDENKINEK :!: *nincs valakinek egy ide illő smiley-ja?*

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #155857 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nimrocco írta: Melyik mIRC-et?Az egyiket letöltöttem, de így se jó. :?


Próbálkozzál, én drukkolok. Sok sikert! :wink:


And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155852 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eia, tudod, hogy nem bántásnak szántam.... Naaaaa..... :roll: :crap:

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #155848 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Silmeniel írta: Mivel a trefi is meg a tolkien.hu chat is mIRC alapú... :) vlsz., ha az egyik nem működik, mert a gép nem támogatja a mIRc alapú chatet, akkor a másik sem fog... :twisted:

hm.. ez az ördögi fej a végén nagyon jól esett :? De mint Brisa megjegyezte, Papsajt után az én nevem van legtöbbet a chaten, szal ne aggódj. én megoldom. :evil3:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155845 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Melyik mIRC-et?Az egyiket letöltöttem, de így se jó. :?

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155844 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mivel a trefi is meg a tolkien.hu chat is mIRC alapú... :) vlsz., ha az egyik nem működik, mert a gép nem támogatja a mIRc alapú chatet, akkor a másik sem fog... :twisted:

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155843 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nimrocco írta: Az a baj, h XP-m van? :?

Nekem műxik xp-ről. bár erről a gépről, ahonnan most vagyok, webről nem műxik (bár a trefi se, szal nem a chattel van a baj :D ) [size=9:sbxd84pu]megj. ezen a gépen 98 van![/size]

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155839 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nimrocco, Namarie: Ha nem műxik töltsétek le a mIRC -et, és azzal próbáljatok meg belépni...

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155834 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta: Kérdés: nektek sem műxik a chat? Nekem most már harmadik napja nem akarja az igazat.

Nekem még egyszer sem működött :x .Mindig egy szürke mező jön be, pedig a www-s címről érem el.Az a baj, h XP-m van? :?

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155833 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta: Kérdés: nektek sem műxik a chat? Nekem most már harmadik napja nem akarja az igazat.


Semmi baja, nekem műxik...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155812 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kérdés: nektek sem műxik a chat? Nekem most már harmadik napja nem akarja az igazat.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155783 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na, Emberek!...

Tegnap végre együtt volt itthon a kis család, és megnézettem velük A Gyűrű Szövetsége bővítettet. :D
Hááát...
Apu kifejezetten undok volt.
Anyu jókat mosolygott Pippin okosságain, és örömmel vette tudomásul Aragorn megjelenését (ő a kedvence a könyvben, bár még nem olvasta végig...).
Öcsém pedig oda-vissza volt.

So-so, azt hiszem, megérte. 8)

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155760 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta:

Mau Rauser írta: OFF (Galadh,"Ő nem Neframíriel véletlenül?, vagy csak én olvasom folyton félre a nevét?");

Üdv ;) :
-- Mau


Mau, nincs Neframíriel nevezetű felhastnáló. :wink:

Brisa, Mau idézett... ha jól gondolom, egy verses-talin elhangzott beszólást ;)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155757 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Mau Rauser írta: OFF (Galadh,"Ő nem Neframíriel véletlenül?, vagy csak én olvasom folyton félre a nevét?");

Üdv ;) :
-- Mau


Mau, nincs Neframíriel nevezetű felhastnáló. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155751 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Mau Rauser írta: OFF (Galadh,"Ő nem Neframíriel véletlenül?, vagy csak én olvasom folyton félre a nevét?");

Üdv ;) :
-- Mau

Lemaradtam... ezt ki mondta???

ON.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155747 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
OFF (Galadh,"Ő nem Neframíriel véletlenül?, vagy csak én olvasom folyton félre a nevét?");

Üdv ;) :
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155744 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lesz a Szavazás résznél majd új dolog amire lehet szavazni? Olvasgattam az eddigieket, nagyon jók voltak... :roll: :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155704 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Galadh, már megtettem. És ő nem küldött be rajzot. Tehát egy másik, rövid 'i'-s Neframielt keresünk.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155702 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Brisa: szvsz írj neki privit, mivel Neframíel néven tevékenykedik a fórumon, legtöbbször a verses topicban ;)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155698 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Keresünk egy olyan leányzót is, aki Neframiel néven adott be a pályázatra egy rajzot. Szintén az adataira lenne minél előbb szükségünk.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155691 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rogue: jobban vagy már? csak most láttam az aláírásodat... :oops:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155682 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drágáim, nem ismeri valaki Szentgyörgyi Éva nevezetű 16 éves hölgyeményt? Sürgősen kellene nekem az elérhetősége (telefonszám, lakcím).

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155674 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm Neo,müködik :) !

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155607 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rouge elájutáál???
az nagyon nemjo.. (halk megjegyzés, hogy nekem is így kezdődőtt.. most is szédülök, de megpróbálom magam feltámasztani mert látni kell a bővítet DVDt)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155598 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Lara írta: Sziasztok!Kis segítséget szeretnék kérni.Szeretnék letölteni fontokat(betütípus).Idáig rendben is van,de ezt hogyan rakjam be a Word-ba,hogy használni is tudjam? :oops:


attol fugg, milyen oprendszert hasznalsz ß)
Win 98/XP: start menu/beallitasok/vezerlopult/betutipusok->uj betutipus telepitese

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155594 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziaaasztok! Jaj, végre :)
egy hétig nem tudtam jönni, mert beteg voltam /elájultam múlt csütörtökön :? /, és most meg nincs net a suliban. De végre be tudtam jönni. Nah, semmi különös, csak nekem fontos, hogy írogathatok ide kicsit, és Boldog szülinapot Mau... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155591 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!Kis segítséget szeretnék kérni.Szeretnék letölteni fontokat(betütípus).Idáig rendben is van,de ezt hogyan rakjam be a Word-ba,hogy használni is tudjam? :oops:

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.904 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére