BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 9 hónapja #154785 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jaaa
az annyira nem izgat..
Nekem elvleg hozza a jézuska néni/bácis (télleg én kicsikoromban azt hittem, hogy a jézuska lány)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154782 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Melyana abban 5 cd van?? Majd meséld (ha ugen) hogy mi van az 5. cdn. Nekem "csak" a 4 cd-s lesz meg.


Az 5. CD-n "csak" Gollum van (+ hozzá egy kísérő füzet, de még nem bontottam ki, csak a dobozról puskázok :wink: ), tehát "Creating Gollum", ahogy készült a számítógépes figura + Andy Serkis alakítása + grafikák, leírások, extra interjúk/ kisfilmek a készítőkkel, ilyesmi (gondolom).

De jóóóó!!! :bounce: :bounce: :bounce:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154767 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Melyana abban 5 cd van?? Majd meséld (ha ugen) hogy mi van az 5. cdn. Nekem "csak" a 4 cd-s lesz meg.

Nem tudtok olyna oldalakat, ahol színészeket, meg énekeseket rajzolnak le? Ma találtam egy oooolyan király Elijah rajzképet (ha megengeditek be is rakom ide) pedig én nem vagyok lijes..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154760 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedveseim,

csak örömködni szeretnék egy picit:

IgenIgenIgen!!!! :dance: :dance: :itscool:

Itt van!!!!!!! Meghozta a futár a TTT EE DVD-t!!!! :up: :hello: :up:


Csodálatosságos és Gyönyörűségességes!!!! :D :) :lol:


És ott csücsül benne Gollam/Sméagol, kezében egy capkodósz halacka...!!!

Hurrá!Hurrá!Hurrá!!! 8)

De jóóóóóóóó!!!!!!!! 8)



(Köszi, hogy elviseltetek... Ha mindehhez még látnátok is... Ajjajjajj... :oops: :oops: :wink: )

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154735 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
_Neo: Majd ha nem lesz ott a polcon:)) amúgy nagyon jó kis nickneveket lehet belőle szerezni:)) Ajánlom mindenkinek akinek nincs elég fantáziája.
Nem hozza be őket? Kár.. Pedig olyan jó képek.
Ha a Googleban rákersetek a nevére akkor kihoz egy csomo képet, de majd rakok fel a lapomra is..
Amúgy anya kiszámolta (számmiszitával) és az jött, hogy ki, hogy igen valószínű a hajalma az öngyilkosságra

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154720 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOOLDOG SZÜLINAPOT, CICATÁRS MAU!!!!!!!!

A Katáknak Boldog Névnapot!!


Fio, mikor megy a vonatunk?!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154711 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fiona írta: Emberek, íme uj avatarral jelentkezem!!!!! :) Szép az élet!!!!! :) )


QQQQQQrrrrva jóóóó :itscool: (Megjegyzem, ne feledkezz meg szolgálataimról 8) )

BOLDOG SZÜLINAPOT, MAU! :dance: :cheers: :clown: :bounce: :pimp:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154707 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nimrocco írta:

Kincső írta:

Silmeniel írta: Gyűrűk Ura totó!

Újabb nyeremények a Danubius honlapján, jáccatok!

www.danubius.hu/FilmCikk.aspx?ArticleID=...32-aeae-02c469c799ef


Lehet, hogy h*lye vagyok, de az 5. kérdésnél ugye ork szerintetek is, nem tünde? :roll: [size=9:1nlu1ye9](Vagy nem ér "összedolgozni"? :wink: :roll: )
[/size]

Megnéztem a Tolkien enciklopédiában, de nincs egyértelmű válasz.
:?: :?: :?:


MIKOR FELEJTITEK MAR EL VEGRE A TOLKIEN ENCIKLOPEDIAT?????!!!!

ehh...

1ebkent a helyes valasz: ork
A letrehozasuk pontos modja nem ismeretes, de nem azonosak a felorkokkal.

btw:

" Uruk-hai 'Orc-race' (Black Speech) - The name given by Sauron to a new strain of Orcs bred in secrecy by him in Mordor towards the end of the Third Age, and said (by his enemies) to have been created by the blending of the races of Orcs and Men. It is certain, however, that (so far as Orcs went) the Uruk-hai were a far superior breed, being taller and stronger, with great endurance, and altogether higher level of intelligence. For these reasons alone they were greatly to be feared. They first appeared in 2475 Third Age, when a strong force attacked the outpost of Ithilien and captured Osgiliath; this army was later driven out by Boromir, son of Ruling Steward Denethor I.
However, the Uruk-hai did not remain exclusively in Sauron's service. By the time of the War of the Ring a great number formed the backbone of the Army of Isengard, and were trained and paid by the renegade Wizard Saruman the White. Most of this force was destroyed at the Battle of Hornburg. Saruman himself attempted further genetic experiments with this race of 'Great Orcs', with singularly unhappy results - creatures known as 'Half-Orcs', which were said (by Saruman's enemies) to be the result of cross-breeding between the Uruk-hai and certain degenerate Men in his service."
J. E. A. Tyler - The Complete Tolkien Companion, 2002, London, Pan Books

na

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154702 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső írta:

Silmeniel írta: Gyűrűk Ura totó!

Újabb nyeremények a Danubius honlapján, jáccatok!

www.danubius.hu/FilmCikk.aspx?ArticleID=...32-aeae-02c469c799ef


Lehet, hogy h*lye vagyok, de az 5. kérdésnél ugye ork szerintetek is, nem tünde? :roll: [size=9:31o9rjrf](Vagy nem ér "összedolgozni"? :wink: :roll: )
[/size]

Megnéztem a Tolkien enciklopédiában, de nincs egyértelmű válasz.
:?: :?: :?:

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154673 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot MAU!!!

Boldog névnapot Katák!!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154669 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot Mau! :)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154662 Írta: Carnimirie
Carnimirie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG NÉVNAPOT A KATÁKNAK,LEGFŐKÉPPEN SILIMÁNAK!!!!

"everybody’s changing and I don’t feel the same"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154655 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BSz, Mau! :cheers: :hello:

és

BN, Katák! :hello:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154652 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Irunien írta: Hát, ez tényleg döbbenet. Én is nagyon kedveltem...de hát még tök fiatal volt, nem? És mitől, vagy miben halt meg?...ez kész, hogy ennyire nem tudunk számítani semmi meglévőre mert pillanatok alatt eltűnik....

Iru.


27 éves volt. (Én is megöregedtem...) És valószínűleg öngyilkos lett. De még vizsgálják a körülményeket.


Boldog szülinapot, Mau! :hello: :cheers: :dance:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154651 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot a Katalinoknak! (Pl. Silima!)
És mindenkinek boldog DVD-megjelenést is kívánok!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154643 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem tök mindegy nyerek e vagy nem, a nyereményt ugyis Pesten lehet beváltani. :( :)

Emberek, íme uj avatarral jelentkezem!!!!! :) Szép az élet!!!!! :) )

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154641 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Silmeniel írta: Gyűrűk Ura totó!

Újabb nyeremények a Danubius honlapján, jáccatok!

www.danubius.hu/FilmCikk.aspx?ArticleID=...32-aeae-02c469c799ef


Lehet, hogy h*lye vagyok, de az 5. kérdésnél ugye ork szerintetek is, nem tünde? :roll: [size=9:ujzj8sdg](Vagy nem ér "összedolgozni"? :wink: :roll: )[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #154632 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
SÜRGŐS FONTOS!!!

AKI AKART JÖNNI A VETÍTÉSRE, DE NEM NYERT!!!
VAN KÉT FELESLEGES JEGYÜNK!!! (Most derült ki, hogy még nyert vki!!!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154631 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: Ez a filmvetítés a lehető leglehetetlenebb időpontban ér véget. :rmad2:

Egy szomorú hír: meghalt Jonathan Brandis, a SeaQuest Lucas-a, a Végtelen Történet második részének Bastian-ja, [size=9:2hd6oed5]és leánykorom nagy szerelme[/size]. :bawling: :crying: :|
A cikk


Én nem tudom, h ő ki... :(
Annak idején, amikor olvastam, mindenhol kerestem, de nem tudtam megszerezni a film 2. részét...
Pedig könyvben a 2. rész sokkal jobban tetszett :wink:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154616 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szulinapot, Mau!
*fulcibalas*
Elj soka boldogsagban es egeszsegben!

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154584 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, ez tényleg döbbenet. Én is nagyon kedveltem...de hát még tök fiatal volt, nem? És mitől, vagy miben halt meg?...ez kész, hogy ennyire nem tudunk számítani semmi meglévőre mert pillanatok alatt eltűnik....

Iru.

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154574 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadh írta: Drága nép! nekem lenne egy fölös jegyem és egy halk kérdésem: mikor vége a filmnek,a földalatti szvsz már nem fog járni. nem lakik vki aki jön a mexikói út vagy a bosnyák tér vagy valami közelében? mert akkor együtt tudnánk eltévedni, esetleg hazatalálni... vagy nincs valaki kocsival, aki el tudna furikázni??? tudom, naív vagyok...
de azért ha valaki vmelyik kategóriába tartozna, vagy a jegyre pályázik, dobjon meg egy privivel holnap délig, de lehetőleg sms-sel amilyen gyorsan csak tudna! (06304159204)

pusszancs, galadh


Csatlakkozom Galadhhoz...
Mármint hazaujtást illetően lehet hogy én is erős gondokkal fogok küzdeni...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154569 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
MEGVETTEM!!! :D :dance: :bounce: TTT exended edition... rajta a meglepi extrákkal... :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154548 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: Ez a filmvetítés a lehető leglehetetlenebb időpontban ér véget. :rmad2:

Egy szomorú hír: meghalt Jonathan Brandis, a SeaQuest Lucas-a, a Végtelen Történet második részének Bastian-ja, [size=9:3nfzsnm7]és leánykorom nagy szerelme[/size]. :bawling: :crying: :|
A cikk


Hát, döbbenettel olvastam...
Még 10 éve nagyon sokat olvastam róla a német tinimagazinokban, szép karriert futott be már akkor. (Én is néztem a SeaQuest sorozatot).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154533 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn, egyik kép sem jön le...

Én is búvárkodtam. Megtaláltam a honlapját , ami elég gyatra. Mindenesetre vannak képek, a honlapról nekem is csak véletlenül sikerült elérnem őket.
Íme: www.geocities.com/Hollywood/Boul ... index.html
Baloldalt az 'INDEX' alatt láthatjátok az album kategóriáit. Nem mindegyik működik... :shake:


Kedvenc képeim: nos nem tudom megmutatni őket, mert nem hozza be. ÁÁÁÁÁÁ... :rmad2:
www.geocities.com/Hollywood/Boul ... -00136.jpg
www.geocities.com/Hollywood/Boul ... -n0119.jpg
www.geocities.com/Hollywood/Boul ... -sq017.jpg
www.geocities.com/Hollywood/Boul ... -sq011.jpg
www.geocities.com/Hollywood/Boul ... -sq006.jpg

Ez talán nemrég készülhetett róla. Nem látszik túl boldognak.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154532 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Derosz.. Ezt egyszerűen nem tudom elhinni. Pont a napokban gondoltam erre az emberre.. Én is nagon rajongtam érte..
áljjon itt emlékére egy képt kép
www.waelchli.ch/brandis,jonathan.jpg
www.tvtome.com/images/people/51/8/92-36.jpg
www.z-ride2.com/b/jo01.jpg

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154525 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare, Mau Rauser! :hello: :cheers:
Yammanienire nish, q'inqenna n&ograveqiya, inpérye! ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154524 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telcontar Léli írta: MOM-park a DVD-nézés

:?: Itt most a DVD-t fogjuk megnézni? Digitális mozi lesz? Ez csak most esett le nekem... :oops: :)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154523 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Brisa: az még megrázobb , hogy milyen fiatal volt :(
valahogy számomra hihetetlen hogy valaki 27 éves korában , mikor még elötte az élet java , és oly sok öröm vár még rá , eldobja azt amiböl csak egy adatott meg mindenkinek :( Az életét :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154511 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyűrűk Ura totó!

Újabb nyeremények a Danubius honlapján, jáccatok!

www.danubius.hu/FilmCikk.aspx?ArticleID=...32-aeae-02c469c799ef

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.434 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére