BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 11 hónapja #142587 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: Aeglos: ne lázíts a szerelem ellen, nem olyan rossz dolog az, csak jól kell tudni megélni...


Nem lázítok :evil: Csak arra gondoltam, hogy akkor is jól megvoltam amíg nem volt...
Egyébként tényleg szuper dolog tud lenni, csak érteni kell hozzá :P

Én eddig csak a dolog "tanító jellegét" ( :roll: ) éltem meg, de tudom, tudom, nem kell mondani, úgy is meg fogom élni csak legyek türelemmel :mrgreen:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142586 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Öööö... Biztos...
[size=9:1jyvxlru]Mit is?[/size]

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142585 Írta: Ringil
Ringil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aeglos írta: Ringil: Jó kis témát teremtettél :) :wink:

Hoppá!Végre valami jó csináltam? :D

"Minden ember a Holdhoz hasonló;túlsó homályos oldalát senkinek sem mutatja meg"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142584 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aeglos: ne lázíts a szerelem ellen, nem olyan rossz dolog az, csak jól kell tudni megélni...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142583 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nóli: Addig örülj amíg nem vagy szerelmes! Jó dolog ám nem szenvedni :D

A betegeknek: Én egyfolytában náthás vagyok nyáron is télen is, és egész jól hozzászoktam már, örökké fújom az orrom... Nem is olyan borzasztó :) (Valami egészéves allergia vagy mi a szösz :? )

Ringil: Jó kis témát teremtettél :) :wink:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142580 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hol vagy Szürke???
És hogy? :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142579 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szia Nóli! :D

Rég láttalak :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142577 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Carnimirie írta: Szerelem témához: Én kb.2 éve szerettem bele egy fiúba,és ez sajnos azóta is tart......azért sajnos,mert teljesen reménytelen....a két év alatt azt sikerült elérnem,hogy gyűlüljön....hogy mi okból ,azt nem tudom,talán csak azért ,mert szeretem.....bár nem is biztos,hogy ezt tudja....
Egy ideje már a puszta látványa is fájdalmat okoz,náhányszor annyira depressziós voltam miatta,hogy ki akartam ugrani valahonnan,de aztán lebeszéltek róla....a féltényenységen már túl vagyok,nem tudom,hogyan,de abszolút nem vagyok féltékeny....mindenki azt mondja,hogy felejtsem el,de képtelen vagyok,hiába szenvedek miatta annyit,nem tudok kiszereteni belőle.

Ne légy depi Carnimirie! (Én is az vagyok, de ez nem változtat a dolgon...) És én itt nem csak a szerelem ddologra gondolok, hanem a "Bemutatkozás"odra is. Most ez egy új hullám nálam, hogy bemutatkozásokat olvasgatok. Főleg azokét, akiket megismertem mostanság, de nem csak. Érdekes dolog...
Én nem voltam még igazán szerelmes, és ezt nagyon sajnálom. Ha igazán szereted, akkor biztos sok szenvedést okoz neked, hogy ő utál téged (ezt miből látod?), de legalább van kire gondolnod. Nekem ez hiányzik: Hogy valakiről álmodozhassam.

A Thaurnak én is boldog szülinapot kívánok, és teljes gyógyulást a betegeknek, lábadozóknak. Én csak egy kicsit taknyos lettem, de már kezdek belőle kilábalni.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142569 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ryana írta: Fio: áthidaló megoldás: nem Pestre mész, hanem ide jössz, hm? :) )


Mennék én de nem megyek. Novemberig sehova :cry: , ugyhogy addig tessék élvezkedni! :twisted:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142561 Írta: Ringil
Ringil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Láttm,hogy már beszéltétek,de én csak most tudtam meg,hogy JÖN A HIM!!és én nem lehetek ott :bawling: :bawling: :crying: könyörgöm,ha vki megy fényképezzen és küldje el nekem :cry: :cry:

"Minden ember a Holdhoz hasonló;túlsó homályos oldalát senkinek sem mutatja meg"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142523 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare, drága thaur tesóm!

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142514 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BSZ THAUR HÚGOM!!!!!!!!! :cheers: :dance: :hello: :legolas5:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142498 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eru éltessen sokáig Nővérem!!! : )=

De még milyen szép! :D Ellenben messzi van Pécstől . ;)
De ha már itt tartunk: Pécs is nagyon szép hely, ide is lehet jönni! ;) (Fio: áthidaló megoldás: nem Pestre mész, hanem ide jössz, hm? :) )

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142493 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fiona írta: Cuki kis hely, és még olcsó is!! :D

Csak hibiszkuszteát ne igyatok... :biggrin2: :wink:
Viszont télleg gyertek! Szép hely... Radó-sziget rúlz! :D

Mindenki gyógyuljon meg!

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142486 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Adelard írta:

Arden Borough írta: (nagyon rossz vidéki9nek lenni mert alig tudok ott lenni talikon suliidőben... :( )


igen ezzel a problémával már soxor találkoztam én is :cry:


Én most fogadalmamhoz hiven nem fogok Pestre menni, mivel felakarom magamat még jobban huzni a suliba, és októberig biztos nem megyek pestre... BRÜHÜHÜHHÜHHÜHÜHÜHÜ.... de megéri.. sztem. Inkább jöjjetek Győrbe!! Cuki kis hely, és még olcsó is!! :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142484 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Arden Borough írta: (nagyon rossz vidéki9nek lenni mert alig tudok ott lenni talikon suliidőben... :( )


igen ezzel a problémával már soxor találkoztam én is :cry:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142475 Írta: Carnimirie
Carnimirie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerelem témához: Én kb.2 éve szerettem bele egy fiúba,és ez sajnos azóta is tart......azért sajnos,mert teljesen reménytelen....a két év alatt azt sikerült elérnem,hogy gyűlüljön....hogy mi okból ,azt nem tudom,talán csak azért ,mert szeretem.....bár nem is biztos,hogy ezt tudja....
Egy ideje már a puszta látványa is fájdalmat okoz,náhányszor annyira depressziós voltam miatta,hogy ki akartam ugrani valahonnan,de aztán lebeszéltek róla....a féltényenységen már túl vagyok,nem tudom,hogyan,de abszolút nem vagyok féltékeny....mindenki azt mondja,hogy felejtsem el,de képtelen vagyok,hiába szenvedek miatta annyit,nem tudok kiszereteni belőle.

"everybody’s changing and I don’t feel the same"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142469 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog születésnapot, :D
és mielőbbi gyógyulást a betegeknek, gondolni fogok Rátok. :wink:

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 11 hónapja #142467 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog születésnapot Thaur! :)
(nagyon rossz vidéki9nek lenni mert alig tudok ott lenni talikon suliidőben... :( )

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142463 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
HAPPY BIRTHDAY THAUR DRÁGA!!!!!!!!!!!!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142455 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Szülinapot Thaur!!! :hello:

A betegeknek pedig jobbulást!! :) ;)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142453 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Újabb beteg jelentkezik... :(
Lázam még nincs, de csúnyán köhögök és erősen fáj a fejem... :roll:
Minden sorstársamnak jobbulást!... :idea: :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142451 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!
Boldog szülinapot!

A lábadozó társaimnak küldeném a pozitív energiákat,csak nekem is kénének. :roll: Jó szarul vagyok én is..
Azért jobbulást!

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142446 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Isten éltesssen sokáig, Thaur, minden jóban!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142445 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot :!: :!: :wink: :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142436 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szijasztok!

Benéztem ide, s egészen meghatódtam :oops: köszönöm mindenkinek a jókívánságokat :oops: :) (még nem volt igazán ilyenben részem :) )

Köszönöm mindenkinek! (Hantale len!) :)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142435 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin nostare, Thaur! :cheers:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142434 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Happy Szülinapot Thaur ! :) :dance:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142433 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Melyanna írta:

Nimdorc írta: Még mindig rajtam van ez a pezsgősdugó fémrészéből készült karkötő...


Nem mondod, hogy ezt még hétfő este szerezted be...? Miről marad le, aki fél 10-kor hazamegy... :evil:


És miről marad le aki el se megy...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142432 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nimdorc írta: Még mindig rajtam van ez a pezsgősdugó fémrészéből készült karkötő...


Nem mondod, hogy ezt még hétfő este szerezted be...? Miről marad le, aki fél 10-kor hazamegy... :evil:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.486 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére