BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 11 hónapja #142413 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare Thaur!
................Azaz Sátánka!....... :sungl:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142411 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fiúklányok: van vmi téma? Mert én itt már rongyosra koptatom az F5-ömet :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142408 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziaaaasztok!

Melawar: Tudom én is, amiről írsz, de még csak nem is érdemes azon gondolkoznom, hogy újrakezdjük-e. Nem,nem,nem!! Nem fogok újra ennyit szenvedni.

Eia Kedves: gyógyulj! Pussssz!
Ry: Te is hiányzol :wink:
Arden: hümm :roll: majd megpróbálok megoldást találni...de amúgy már jobb, az elnyomás kezd sikerülni.

pusz, ja és THAUR, BOLDOG SZÜLINAPOOOT!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142407 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Huhh.. Már kezdtem félni, hogy nem vagyok szimpatikus... :roll:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142406 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta:

Nimdorc írta:
Kifelé csavartam a végét. :wink: (kifejezetten praktikus nem kívánatos személyek távoltartására....)


GLP! <nyel>
Kire gondolsz konkrétan :roll:


Gonosz, cúnya osztálytárszackák!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142405 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nimdorc írta:
Kifelé csavartam a végét. :wink: (kifejezetten praktikus nem kívánatos személyek távoltartására....)


GLP! <nyel>
Kire gondolsz konkrétan :roll:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142404 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta:

Nimdorc írta:

Felagund írta: Nem tudod levenni???? :lol:

Hát igen: a cserkészcsomó az cserkészcsomó :lol:
Ha nagyon nem tetszik, majd leveszem, csak szólj! :)


Nem akarom... Különben is: Nagy a sikere a baráti körömben! (holnap kapok rá színes fa gyöngyöket is)


Ok, csak bele ne álljon a vége a csuklódba. Nem venem a lelkemre ha megsérülnél :wink:


Kifelé csavartam a végét. :wink: (kifejezetten praktikus nem kívánatos személyek távoltartására....)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142401 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nimdorc írta:

Felagund írta: Nem tudod levenni???? :lol:

Hát igen: a cserkészcsomó az cserkészcsomó :lol:
Ha nagyon nem tetszik, majd leveszem, csak szólj! :)


Nem akarom... Különben is: Nagy a sikere a baráti körömben! (holnap kapok rá színes fa gyöngyöket is)


Ok, csak bele ne álljon a vége a csuklódba. Nem venem a lelkemre ha megsérülnél :wink:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142399 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: Nem tudod levenni???? :lol:

Hát igen: a cserkészcsomó az cserkészcsomó :lol:
Ha nagyon nem tetszik, majd leveszem, csak szólj! :)


Nem akarom... Különben is: Nagy a sikere a baráti körömben! (holnap kapok rá színes fa gyöngyöket is)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142395 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üzen valaki valamit Aeglosnak? Mert kb egy óra múlva találxom vele...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142390 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudod levenni???? :lol:

Hát igen: a cserkészcsomó az cserkészcsomó :lol:
Ha nagyon nem tetszik, majd leveszem, csak szólj! :)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142388 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bizony Thaur, érezd jól magad, hamár van kifogásod a szomorkodás mellőzésére!

Még mindig rajtam van ez a pezsgősdugó fémrészéből készült karkötő... Ennél már csak akkor néznének rám hülyébben, hhafehér bohócot is mesélnék...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142373 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot Thaur!!! :D

[size=9:1h8own5a]Nocsak még egy Mérleg, aki pszichológusnak készül... ;) [/size]

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142371 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta: Valin Nostare Thaurwathiwen! :hello: :cheers:


Egyetértek!
Boldog szülinapot vimpáranyám...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142340 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:dance: HIP-HIP-HURRÁ!!! :dance:

A húgom átment az angol szóbeli nyelvvizsgán, és megkapta a TTT filmet videón, és hozzá a filmzene CD-t!!!

Úgyhogy tegnap is éjfél után feküdtem le... :lol:

Felagund
<aki most tök boldog, csak Morgana sorsa aggasztja egy kicsit>

Valin nostare Thaur!!! :cheers:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142339 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare Thaurwathiwen! :hello: :cheers:
Eru éltessen sokáig, vimpárlányom! ; )=
[size=9:1tshqz8r]Nemsokára itt lesz a vimpárszülinap is... : )= [/size]


Mielőbbi jobbulást minden lábadozónak! Pozitív energia-átömlesztés részemről indul! ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142337 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Morgana írta: Hát srácok, tudom, nagyon más, de rendesen megbetegedtem... :? :evil: :cry: Reggelre láz, ez tart mostanáig - egészen elfáradtam, mire megcsináltam az ebédem...
Gondoljatok rám kicsit! (Sok-sok gyógyító energia 8) )


Morgana, im Felagund, telin le thaed. Lasto beth nin tolo dan nan Galad! :D

Gyogyulj meg hamar!

Navaer!
Felagund
[size=9:1jti0hfc]A rosseb ebbe a billentyuzetbe[/size]

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142325 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Assszta...
Felagund, Rogue: leírtátok, amit próbáltam magamban összeszedegetni. Mármint magamról és az érzéseimről. ;) Kezdek megnyugodni, hogy nem vagyok egyedül velük...

Szentem, gyógyulj meg!!! És sok sikert a dogáidhoz! ;)
Morgana, te is gyógyulj meg! ;)

[size=9:23amp41u]Te is hiányzol, Rogue! ;) [/size]

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142300 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Morgana: gyógyulj meg! És kár, hogy elkerültük egymást tegnap... :(
Egyébként ma én is elkezdtem elég erősen köhögni, ráadásul holnap kapnánk oltást, de azt ugye betegen nem lehet... :roll:

Képzeljétek, fizika(!) órán (az ofőnk a fiz.tanár) már kezdtük elhülyéskedni az órát, és valahogy elkezdtünk vicceket mesélni... :roll: Elmondtam a fehér bohócot... :D Csak sajnos nem rendesen, mert csak 1,5-szer ismételtem + poén... :roll: De így nem tudtam az őrületbe kergetni az egész osztályt... :roll: :( :)

Ha már itt vagyok, a szerelem témához: én még sosem voltam 1-2 hétnél-hónapnál tovább szerelmes valakibe, mondanom sem kell, hogy viszonzatlanul. Viszont később én is "féltékeny" voltam, amikor láttam valakit - aki ráadásul jópár évvel idősebb mint én, ezért még reménytelenebbnek gondoltam a helyzetet, amikor szerettem - velem kb. egykorú lánnal járni... :roll: :(
Van egy barátnőm, 12 éves, és egy 15 éves fiúval járt. Nem szakítottak, csak a fiú azt mondta, hogy még korai, hogy járnak, és várjanak még. De közben a lány, annak ellenére, hogy ott van neki ez az illető, akit szeret, még féltékenykedik is egy előző szerelmére (akit csak ő szeretett), amiért az összejött valakivel. Nyáron 4 napig ezt hallgattam! 8O :roll: Próbáltam mondani neki, hogy mit gondol, hányan vannak olyan szerencsés helyzetben, mint ő, és hogy ne legyen telhetetlen, neki már ott van egy élmény. :roll: És akkor emellett várjon az ember, és ne akarjon szerelmes lenni... :roll: :?
Én nem tudok igazán kötetlenül közeledni a fiúkhoz, pl. az osztálytársaimhoz. Eleve nem vagyok kezdeményezős/barátkozós típus, lányokkal sem... :roll: Alsós koromban még nem volt így, de mikor 5-ben új suliba mentem, ott már pont az volt, hogy ha csak beszélget egy lány egy fiúval, rögtön csúfolják őket. :roll: 5-6.-ban végig az volt, hogy szívecskéket firkáltak a táblára, meg ilyesmi. :roll: Most mrá szerencsére ezt kinőttük/kinőtték, de én attól még nem tudok közeledni. :roll: És nekem nem is mindegy, hogy kihez. :roll:
Egyébként azt vettem észre mostanában, hogy nagyon jó, ha mesélek magamról, és valakit érdekel, és meghallgatja. Inkább olyanokra gondolok, akik nem ismernek annyira.
Ma a következő történt: oroszszakkör után indultam hazafelé. Még a suli előtt szembejött velem az egyik (fiú) osztálytársam, aki szintén szakkörös, csak ma, nem tudtuk miért, nem volt. Mondta, hogy azért nem jött, mert orvosnál volt, most pedig az öccséért jött. Amíg várta, beszélgettünk, csak úgy spontán. Pontosabban elsősorban ő mesélt mindenfélét. Pl. az öccséről, aki 6 évvel fiatalabb nála, és ő szokott vele tanulni, és hogy nem mindig türelmes, de szerinte azért elég jó. Meg hogy hat év az túl nagy különbség, és igazából akkor lesz jó, ha már felnőttek lesznek, látja az apukáján és az apukája testvérén. Viszont ő az unokatestvérével nem jön ki olyan jól, mert a suliban elsők a haverok, ő csak olyan nyári "ha ló nincs, szamár is jó". És hogy a régi barátja (egy másik osztálytársam) is mostanában inkább mással barátkozik. Stb. [size=9:lmf04sge](Ha lett volna még időnk (és többet hagyott volna szóhoz jutni :) ), ezekhez én is hozzáfűzök még egyet s mást.)[/size] A buszon azon gondolkodtam, vajon miért mondta azeket nekem? :roll: Arra rájöttem, hogy (ő is) elég magányos, és neki is szüksége van valakire, aki meghallgatja. [size=9:lmf04sge](Na, abban én profi vagyok, már oviban is rendszeresen az ovónénik beszélgetését hallgattam, meg gyakran társaságban is inkább figyelek, mint beszélek, mert ugye mindenkinek lenne mondandója, kérdés, kiben van meg a határozottság, akarat, hogy el is mondja.)[/size]

Nem tudom, Ti mit gondoltok erről az egészről, meg talán kicsit zavaros is lett. :roll: Mindenesetre bocsánat a "kisregényért", csak ez most kikívánkozott belőlem, talán akad, aki el is olvassa. :roll:

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 11 hónapja #142299 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn: Fiu - lány barátság létezik , DE Olyan Igazi Fiu lány barátság viszont nem nagyon.bár be kell ismerni , hogy könynen átmehet abba , hogy az egyik többet akar a másiktól , csak ezt nem meri még magának sem bevallani.
Igyekszik a barátság látszatát kelteni , de közben belül mást érez .
Csak nem is akarja elveszteni a másikat.

Rogue/Arwen : Szerintem az elsö igazi szerelem mindenki számára maradando lesz örökre, és igy valoban valahol mindig is szeretni fogod örökre.Én azt tudom mondani , döntsd el , hogy mit akarsz , és hogy "megéri"-e egy ujabb esélyt adni a multnak.Hisz nem biztos hoyg jo dolog ha ujra összejön a "mult" és aztán Vége lesz hasonlo okbol , mint amikért vége lett régebben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142287 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Morgana: gondolunk majd rád hogy jobban legyél... :)
szerelem téma: hát Rogue nem egyszerű a helyzeted....sajnos tanácsot nem sokat tuok adni mert én sem rtek mgamban okmindent ezen a téren és ugy gondolom előbb magamat kellene mgértenem mielőtt arra vetemednék hogy másnak adjak tanácsot...
de sok szerencsét az érzéseid tisztázásához és a megoldás megtalálásához!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142283 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A betegek gyógyuljanak meg a pozitív hullámokkal tápláljátok magatokat mi pedig küldjük a gyógyító energiát meg a pint borokat! :wink:

Morgana:Én azt mondom próbáld ki az aspro C-t nekem leviszi mindig a lázam
de nézesd meg orvossal ő a bizos, ha még nem tetted!

Eia:te meg kúráld magad ne igyál sok hideget /amennyi muszály/ meg ilyesmi kúráld magad, sok c vitamin.
nagyapám orvos azért vagyok ilyen okos! :)

Gyógyuljatok meg betegek!

legyetek optimisták! Legyőzöm a bacikat! :up:

:bill1: Buga legyen veletek!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142250 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Morgana írta: Hát srácok, tudom, nagyon más, de rendesen megbetegedtem... :? :evil: :cry: Reggelre láz, ez tart mostanáig - egészen elfáradtam, mire megcsináltam az ebédem...
Gondoljatok rám kicsit! (Sok-sok gyógyító energia 8) )


Meglesz...

Ha ilyen gyorsan elfáradsz, ne csinálj ebédet, hacsak nem valami nagyon egyszerűt. (erőleves... leveskockából)
Igyál forró teát.
A pozitív energiák pedig már több forrásból elindultak (gondolom)...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142247 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Morgana: ha ez bíztat, nekem 2 napja hőemelkedésem van, ráadásul olyan dogáim lesznek még a héten amiről nem hiányozhatok :D Gyógyulj meg minnél hamarabb!

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142227 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Küldök neked Athelas teát!-))))

Gyógyulj meg Morgana! Nálunk a fél osztály prüszköl a másik fele pedig köhög vagy krákog.. szóval nagyon jo.. Ja és a maradék alszik.. De bent vagyunk mind a 21en..

szerelmes t.k hoz:én 13 évesen kezdtem, s kiváncsiságbol mentem bele a dologba. Majd megszerettem a srácot, majd kiszerettem belőle. Ő meg kikezdett a barátnőimmel. Na akkor kidobtam-) (öt kemény honapig jártunk) aztán egy-két honapig nem vlt semmi. akkor összejöttem valakivel, aki esélyes volt rá, hogy szeressem, de egyszerűen annyira másmilyen volt mint én. Csendes, nyugodt.. RÁjtötem ennekigy semmi értelme.. (azóta megtalálta azt aki hozzá illik) aztán tavaly volt még egy barátom 2 hétig. Az meg tulképpen ugy volt, hogy nem is mi akartuk hanem a környezeünk de elég hamar rájöttünk, hogy nem vagyunk egymáshoz valók. azóta egyedül vagyok, és nem bánt. Megvagyok igy is.

Rouge: azért vagy féltékeny ha egy másik lánnyal látod, mert valahol még nagyon nagyonszereted! Ha barátként is szereted akkor is egy kicsit fáj, ha nem veled van. Ezért törékenyek a fiu-lány barátságok.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142222 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én majd próbálkozom...úgyis tanulnom kéne pozitív energiát átadni... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142221 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát srácok, tudom, nagyon más, de rendesen megbetegedtem... :? :evil: :cry: Reggelre láz, ez tart mostanáig - egészen elfáradtam, mire megcsináltam az ebédem...
Gondoljatok rám kicsit! (Sok-sok gyógyító energia 8) )

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142214 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aeglos írta:
Azért vagy féltékeny, mert ez egy furcsa utánérzés. Lehet h ez 10 év múlva is igy lesz


Akkor nem, ha tényleg, teljesen le tudtad rendezni az "ügyet", és nem csak úgy feliből-harmadából, hogy aztán visszajárjon, mint holmi kisértet. Mert az tényleg szar (bocs sz*r :) )

Navaer an bain!

Felagund OAO

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 11 hónapja #142213 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

DÖNTSD EL MIT ÉRZEL!!! És aztán cslekedj akként!


Én ebbe buktam bele :roll:
Többet soha nem fogok gondolkodás nélkül a szivemre hallgatni.
amikor vlki szerelmes, nagyon jó ha megadatott neki a hideg fejjel való gondálkozás még ilyen helyzetben is.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142212 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aeglos írta:

Felagund írta:

Aeglos írta: kB: 1 év egyedüllét :cry:


kb 19 év effektív egyedüllét... :|


Én mindig egyedül voltam eddig, de volt olyan idő h ezt úgy kellett átélnem, hogy ráadásul szerelmes is voltam :?


Mert nekem ám nem... :|

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.371 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére