BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 2 hónapja #338080 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: Lehet, hogy rajongó és csináltatta a rendszámot.


Nem hinném, hogy csináltatta volna. Én hiszek a véletlenekbe és szerintem ez az. :roll: :wink: :oops:
Bár azt azért tegyük, hozzá, hogy ez a hónap rejtélye. :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338077 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Ez teljesen egyértelmű. JRR Tolkien 1892-ben született. Ezért nem csak az a három betű, de ez a három szám mellette is különlegesség.


Télleg...:szégyellimagátmerttudta: :roll:

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338071 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Végül is.. :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338069 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lehet, hogy rajongó és csináltatta a rendszámot.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338067 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez teljesen egyértelmű. JRR Tolkien 1892-ben született. Ezért nem csak az a három betű, de ez a három szám mellette is különlegesség.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338061 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: Szerintetek jelentvalamit, ha a házunk el


"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338045 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: Szerintetek jelentvalamit, ha a házunk el


basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338043 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hmmm... :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338026 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: Szerintetek jelentvalamit, ha a házunk el


"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338021 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: Szerintetek jelentvalamit, ha a házunk el


Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338018 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintetek jelentvalamit, ha a házunk el

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja - 17 éve 2 hónapja #338017 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratulálok minden kedves gólyaegyénnek.. jajj, jövőre talán én is.. talán..

Liliom: milyen alkalmasságira??? *nekem is kelleni fog..*

Nam: SZIE-re???? lol :P az ott van a sulimtól 20 percnyire... :P

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338014 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

keshu írta: Grat mindenkinek akit felvettek! :D :itscool:

engem is felvettek japán szakra :oops: :D

És a japán szakon mit fogsz tanulni? :oops:

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337920 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula Snuff!

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337915 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Engem biológiára! :D Vívíví :D
Grat mindenkinek itt is :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337851 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
7777

:D


UI: A routerrel még mindig harcolok, de nem adom fel.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337761 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratulálok minden felvettnek, soks-sok sikert, erőt, szerencsét a tanulmányaitok alatt és az életben is!!!

Tesómat és a haverját is felvették Gödöllőre, mechatronikai mérnöknek.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337755 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszi Estel a gyors reakciót! :wink:

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337750 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nahát én is szeretnék gratulálni minden leendő jogásznak, történésznek, tanítónak, irodalmárnak, japánásznak, egyiptológusnak, satöbbinek. Akiket nem vettek fel, azoknak fel a fejjel.
Én ugyan nem felvételizek, de remélem hamar beállhatok sorotokba (alkalmasságira készülök).

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337749 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta:

Annis írta: Megvan valakinek az "Ének a határtalanról" c. dal? Tábor óta nem megy ki a fülemből és nagyon hálás lennék érte...

Ezzel kapcsolatban szintén ment a privi... ;)


Megkaphatnám én is... a füleimben még mindig ott motoszkál. :wink:

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja - 17 éve 2 hónapja #337739 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Annis írta: Megvan valakinek az "Ének a határtalanról" c. dal? Tábor óta nem megy ki a fülemből és nagyon hálás lennék érte...

Trithyn írta: Megkaphatnám én is...

[size=9:3suhbmtt]Ezekkel kapcsolatban szintén mentek a privik... ;) azonkívül, hogy nehogy elsüllyedjen - ezenkívül aktualizálva:[/size]

Hahó :!:
Eia kérésére álljon itt egy felhívás: Ma van egy barátnőjének a születésnapja, és szeretné, ha a mai napon mindenki, aki ráérne, és épp Budapesten tartózkodik, jártában-keltében feljegyezne egy-egy mondatot, amit az utcán elkap, majd azt az egy mondatot elküldené e-mailben (eme hozzászólás tárgya mehet az e-mail subjectjének is) - még ma - a felejtsel@gmail.com címre, feltüntetve az időpontot is, amikor elkapta...
(Az ötlet maga egyébként az illető barátnő blogjáról származik: csapragopili.blogol.hu/?perm=881346 )

Előre is köszönet! ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337724 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Elder írta: Valaki tudja Eglar v. Cuedo mob. számát ? Ha igen légyszi írjátok meg. :?:


Privi ment...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337717 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valaki tudja Eglar v. Cuedo mob. számát ? Ha igen légyszi írjátok meg. :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337714 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula mindenkinek! Örülnék,ha egy év múlva én is ilyesmit tudnék bejelenteni... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337707 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula mindenkinek akiket felvettek :wink: :wink: éljen...... :dance: :bounce: :bounce:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337702 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is gratulálok mindenkinek, akit felvettek! :D

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337699 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Grat mindenkinek akit felvettek! :D :itscool:

engem is felvettek japán szakra :oops: :D

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337693 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv!

Megvannak valahol összesítve a ponthatárok? Mert nem keresnék rá minden kar minden szakára ami érdekel de jó lenne tudni hogy jövőre nagyjából mire számítsak... (azt tudom hogy az 500 pontos tosz lesz csak jó lenne viszonyítási alapnak)

Más: Megvan valakinek az "Ének a határtalanról" c. dal? Tábor óta nem megy ki a fülemből és nagyon hálás lennék érte...

Előre is köszi

És persze nagy nagy gratula azoknak akiet idén fölvettek :hello:
Akiket pedig nem, azok ne szomorkodjanak, rengeteg más lehetőség is van :wink:

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337692 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is szeretnék gratulálni minden sorstársnak ;)

Engem is felvettek, jogász szakra :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337683 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Ryana írta: Hű, hát. :D További kitartást neki. XDDD

Ryana, olyan kedves vagy... ;DDDDD

Grat Ringnek meg minden felvett sorstársnak! :-) (ja, úgy néz ki, én is bekerültem, vagy mi. hujjuj.)


Gratu mindenkinek!!!!! Neked meg hujjujjujjujújjj Beeeeen!!!!! :D :D

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.370 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére