BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 2 hónapja #337308 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hmm, és hogy is zajlik egy ilyen? :lol: Múhahaha :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337300 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fürdőtánc.
MTT-sekkel előadva esőhozó jelleget ölt. Betiltott, engedélyezése csak kivételes és indokolt alkalmakkor megfelelően szabályozva, Tajra-mise semlegesíti.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337296 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Árvízhatású ősi kenyai esőtánc.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337294 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta: Amúgy mi az a cucuje? :oops:


Nyomdahiba. Felejtsd el. Téged az nem érdekel *hipnotizáló tekintet* 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337291 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Encsi írta: Voltam a balatonon, hót meleg az egész, és olyan színe van, mint a Critcal Massos pólómnak, csak kicsit világosabb... (pasztell zöld :D ) Komolyan, az egész egy élő baktérium telep... De azért jól esett benne fürödni :D


Szórjatok bele sót meg paprikát, kicsit kavarjátok meg, kész az élő halászlé :)


Hmmm, nem is rossz :D holnap után úgy is megyek vissza :D :lol: Amúgy mi az a cucuje? :oops:

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337256 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Olorin.papa írta: Valami hiba csúszhatott a cucujéba, mert pár száz kilométert tévedett, és most angliában esik... :x

... vagy Kincső is cucujézott és elvitte magával. :lol: :lol:

Nahát micsoda dolog... :P De Bandika még él! Le is fogyott szegény állat, normális macska súlya lett :( 3-4 kg-ra lefogyott, alig eszik valamit. Olyan furcsa nézni az én töpörödött kis nyamvadtkámat. :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337251 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Olorin.papa írta: Valami hiba csúszhatott a cucujéba, mert pár száz kilométert tévedett, és most angliában esik... :x

... vagy Kincső is cucujézott és elvitte magával. :lol: :lol:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337247 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valami hiba csúszhatott a cucujéba, mert pár száz kilométert tévedett, és most angliában esik... :x

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337235 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A valarin-nyelvű Mandos-jóslatnak sokkal gyorsabb a hatása, mint a Cucujének, és tényleg csak szelet hoz. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337212 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Randír írta:

Ulmo írta: Minden táborozónak üdvözlet itthon! Vigyáztunk a fórumra, ki ne hűljön, amíg távol vagytok :)


Kihül....ha ijen melegben képes bármi is kihülni...hát megeszem azt a bizonyos fejfedőt :roll:
Cucujét remélem nem vittétek túlzásba,de őszintén szólva egy kis esőnek örülnék.A szelet viszont határozottan örömmel látom :)
Vki nem tudná eljuttatni azt a valarin szöveget hozzám?


Attila: határozottan ismerős a hejzeted,csak nálunk 39fok van az emeleten.És keleti és déli ablakok vannak a nappaliban nálunk.De a déli naggyából árnyékolva van.


Nálunk a nappali ablakai északra meg keletre néznek mivel ilyen 4-es társasházban lakunk így a déli oldalon fal van :wink:

Tegnap este kénytelen voltam langyos vízben fürödni mert fásztam. Ezek szerint a cucuje nem lett sikeres. Mert csak szelet hozott a legtöbb helyre az volt itt is Székesfehérváron. Eső....????? vagy volt valami néhány csepp vagy nem esett bár sztem inkább a 2.

Témába off:É még valami ami nem annyira témához illő de én ettől nagyon boldog vagyok, hogy ma jött a postás és meghozta a Gandalf gyűrűmet. :D :D :D Téma on.
Nagyon jó. Nagyon örültem neki.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337158 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igazából nem hiszem el, hogy vége a tábornak... Nincs mit csinálnom itthon, habár a pajzsom még nincs kifestve és a batikolt pólóm se lett zöld, szóval lenne mit javítgatni ezeken, de egyedül minden lehangoló.
Nem is hittem volna, hogy én, aki utálom a tömeget és a sok embert magam körül, most visszasírom a tíz napos tábori zsúfolódást :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337139 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv minden visszatért táborozónak...! ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337130 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pesten nem esett, legalábbis nem láttam :)
De vihar nem volt, csak nagy szél. Dejólesett, istenem!

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337114 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
újhelyben éjféltől egy-két órát esett, bee. :P :D

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337096 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta:

Idhren írta: Bevallom, nem tom ki volt, én csak tarjamiséztem. De parancsra tették :mrgreen:

Mi Suhival rohantunk, mint az őrültek, de mire odaértünk, már csak Ery elvonulását láttuk és a vigyorgó 8 cucujézót, így mi kimaradtunk ebből.

Előtte nap szintén volt cucuje, 4 fővel. Amiatt el is kezdett este, a mesterdarabok előadásán esni az eső, de a tarjamise seperc alatt rendbehozta. A valarin nyelvű Mandos-jóslat viszont tényleg durva, elég elkezdeni, és már feltámad a szél. Ery ígért belőle fonetikus átírást.
Ma az utazás közben amúgy érezhető volt már a cucuje hatása (ill. előszele), bár Pesten még dögmeleg volt. Szerencsére nem esett még az eső, csak a szél fúj, mert felénk nem laknak cucujézők.

Anyukámék azt mondják, hogy nekem még jó volt a táborban, mert Baja pl két nap is a legmelegebb volt az országban a múlt héten. És hogy ebből az egyik valami 40,6 fok volt. 8O

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337069 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: Bevallom, nem tom ki volt, én csak tarjamiséztem. De parancsra tették :mrgreen:

Mi Suhival rohantunk, mint az őrültek, de mire odaértünk, már csak Ery elvonulását láttuk és a vigyorgó 8 cucujézót, így mi kimaradtunk ebből. Pedig k.rvára kellett volna, majd megdöglöttünk, ráadásul anyu naponta kétszer hívott a fórumon már majdnem totemállatként ismert macskám miatt, ugyanis neki jó vastag bundája van, perzsamacska lévén és hát kis híján megdöglött a melegtől.
Na de sebaj, itt az ötödiken csak kinyitom az ablakot és jön a levegő. :)
A táborról majd reggel vagy ha összeszedem magam még a mai nap folyamán, akkor ma.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337061 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Minden táborozónak üdvözlet itthon! Vigyáztunk a fórumra, ki ne hűljön, amíg távol vagytok :)


Kihül....ha ijen melegben képes bármi is kihülni...hát megeszem azt a bizonyos fejfedőt :roll:
Cucujét remélem nem vittétek túlzásba,de őszintén szólva egy kis esőnek örülnék.A szelet viszont határozottan örömmel látom :)
Vki nem tudná eljuttatni azt a valarin szöveget hozzám?


Attila: határozottan ismerős a hejzeted,csak nálunk 39fok van az emeleten.És keleti és déli ablakok vannak a nappaliban nálunk.De a déli naggyából árnyékolva van.

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337059 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta:

Ulmo írta: Ilyen dolgokkal ritkán szoktam viccelni.


Nevek sajnos nincsenek. A táboron kívül csinálták és tényleg csak nyolcan. Mire odaértem az Arbiterrel, már elmenekültek...


én tudom, de nem mondom meg :P tábvez engedéllyel volt :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337056 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Minden táborozónak üdvözlet itthon! Vigyáztunk a fórumra, ki ne hűljön, amíg távol vagytok :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337053 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Remélem jól éreztétek magatokat!

A cucujézéses dolgot, meg majd később......... bocsi! :o :o :o

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337052 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Örülök hogy visszajöttetek!

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337051 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Ilyen dolgokkal ritkán szoktam viccelni.


Nevek sajnos nincsenek. A táboron kívül csinálták és tényleg csak nyolcan. Mire odaértem az Arbiterrel, már elmenekültek...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337049 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Attila írta: Névsor? Ezt komolyan lehet venni? :roll:


Ilyen dolgokkal ritkán szoktam viccelni.


Hát még nincsen semmi tornádó, monszun eső szóval még van remény. :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja - 17 éve 2 hónapja #337048 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Idhren írta: RE!
Táborból jövök.
Van remény. Korlátozott hatóerejű cucujét alkalmaztunk a dögmeleg ellen. MEglátjuk hat-e, mert csak nyolcan voltak, és mellette nyomattunk tarja-misét is.
De remélem nem halunk meg, a vonaton konkrétan vízben úsztam, azaz izzadságban, és nagyon nem volt jó...


Kérnék egy névsort, és esetleg meggondolom a büntetést :roll:


Bevallom, nem tom ki volt, én csak tarjamiséztem. De parancsra tették :mrgreen:
És nagy hatása idáig nem volt a dolognak.
Ja, és kiderült, hogy Mandos jóslata valarin nyelven elmondva viszont übernagy szelet támaszt, úgyhogy érdekes volt az utolsó esti mesterdarabok előadása :D

Amúgy, aki nem főtt meg minden reggel a sátrában, mert már hajnalban gatyarohasztó hőség volt, az nem tudja, mit éltünk át.
Minden nap csak rosszabb volt. Szóval igazából nagy szükség lett volna vmi hatásra. Minket sajna már nem hűtött semmi, csak pár csepp vmi kósza felhőből. De ma ugyanúgy meleg volt, sőt.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337046 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Névsor? Ezt komolyan lehet venni? :roll:


Ilyen dolgokkal ritkán szoktam viccelni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337039 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk még csak most a szél kezdett el susogni :D és még nincs eső.
Névsor? Ezt komolyan lehet venni? :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337032 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: RE!
Táborból jövök.
Van remény. Korlátozott hatóerejű cucujét alkalmaztunk a dögmeleg ellen. MEglátjuk hat-e, mert csak nyolcan voltak, és mellette nyomattunk tarja-misét is.
De remélem nem halunk meg, a vonaton konkrétan vízben úsztam, azaz izzadságban, és nagyon nem volt jó...


Kérnék egy névsort, és esetleg meggondolom a büntetést :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337018 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: RE!
Táborból jövök.
Van remény. Korlátozott hatóerejű cucujét alkalmaztunk a dögmeleg ellen. MEglátjuk hat-e, mert csak nyolcan voltak, és mellette nyomattunk tarja-misét is.
De remélem nem halunk meg, a vonaton konkrétan vízben úsztam, azaz izzadságban, és nagyon nem volt jó...


Én is hazaértem, nálunk már konkrétan van is hatása a dolognak. Fúj a szél, mint anno a táborban és hozza a felhőcskéket. :D

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337016 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
RE!
Táborból jövök.
Van remény. Korlátozott hatóerejű cucujét alkalmaztunk a dögmeleg ellen. MEglátjuk hat-e, mert csak nyolcan voltak, és mellette nyomattunk tarja-misét is.
De remélem nem halunk meg, a vonaton konkrétan vízben úsztam, azaz izzadságban, és nagyon nem volt jó...

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337009 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szüleim vásároltak egy klímát a földszintre szóval lent van olyan 26 fok ezzel szemben az emeleten a szobámbas olyan 32 ez azért elég ledöbbentő bár mondjuk nem annyira hiszen az én szobám nyugatra néz így 12-19ig folyamatosan süti a nap. Anyámék szobája ezzel szemben keletre néz jólehet, hoy náluk már reggel hatkor süt a nap de estére kihül így ők tudnak aludni. Ellentétben velük én pedig lemegyek a nappaliba a nyugati fekvésű szobám helyett és ott alszom mivel az meg északra néz így soha nem süti közvetlen szemből a nap. :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.997 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére