BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 5 hónapja #327023 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta:

Idhren írta:

Dreamer_KF írta: Nno..Újabb 400 aranyat dobtam be, ezzel 1ütt asszem már vagy 700-at adóztm a klán javára..Kell a négyezer, Holtak vezére az 1ik legerősebbünk (és elsőszülött gyermekem!!)


Adakoztam 500-t.
Többet még nem tok, de igyekszem.

Én is adakoztam amennyit tudtam. Ellenben portyázásom után felbuzdulva annyi időt töltöttem a konditeremben (értsd: gyakoroltam) hogy csak 6 aranyam maradt és nem tudtam megint portyázni menni :? :világvégeérzés:


bocsánat, nem voltam itthon pár napig, de már le is adtam a jelentkezést. most meg igyekszem majd bepótolni a lemaradást, mert már nem én vagyok a legerősebb. :)

UI: nem kaphatnánk egy saját topicot a subcultures-témakörben? csak hogy ne "uraljuk" a beszélgetőst :)

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #327010 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta:

Dreamer_KF írta: Nno..Újabb 400 aranyat dobtam be, ezzel 1ütt asszem már vagy 700-at adóztm a klán javára..Kell a négyezer, Holtak vezére az 1ik legerősebbünk (és elsőszülött gyermekem!!)


Adakoztam 500-t.
Többet még nem tok, de igyekszem.

Én is adakoztam amennyit tudtam. Ellenben portyázásom után felbuzdulva annyi időt töltöttem a konditeremben (értsd: gyakoroltam) hogy csak 6 aranyam maradt és nem tudtam megint portyázni menni :? :világvégeérzés:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #327009 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Nno..Újabb 400 aranyat dobtam be, ezzel 1ütt asszem már vagy 700-at adóztm a klán javára..Kell a négyezer, Holtak vezére az 1ik legerősebbünk (és elsőszülött gyermekem!!)


Adakoztam 500-t.
Többet még nem tok, de igyekszem.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #327002 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: Jaja :twisted:
De ha csak kattintgatsz, akkor nem fertőz :angel: :)
Úgyhogy sztem szivesen vesszük :D


gondolom.. mindenki harapdálna.. bah.. :)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #327000 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nno..Újabb 400 aranyat dobtam be, ezzel 1ütt asszem már vagy 700-at adóztm a klán javára..Kell a négyezer, Holtak vezére az 1ik legerősebbünk (és elsőszülött gyermekem!!)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326995 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadriel14 írta: ez ennyire fertőz??? te jó ég.. :D oldalak óta mást se látok csak ezt.. :)


Jaja :twisted:
De ha csak kattintgatsz, akkor nem fertőz :angel: :)
Úgyhogy sztem szivesen vesszük :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326992 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ez ennyire fertőz??? te jó ég.. :D oldalak óta mást se látok csak ezt.. :)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326980 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Majd ha befejezem a munkát és jóól megsoppingoltam magam a pínzből a menedékem javára majd én is vadászgatok veletek :)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326979 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Már rájöttem:D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326976 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: (40 példányban... Najah, türelmetlen módon kattintgattam XD )

Jesszusom... :D :D Mind a negyvenet aktiváltad is? :P PP
Én épp embervadászok, rájöttem, hogy az sok aranyat meg husit termel. :twisted:

Idhren: viator néven vagyok, a Ben már foglalt volt... :roll: (amúgy ha Dreamer profilját nézed, ott vannak a gyermekek :-) )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326975 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Milyen néven vagytok fenn?
Ben, téged nem találtalak...

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326974 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nah végre megkaptam az aktiválós mélt (40 példányban... Najah, türelmetlen módon kattintgattam XD )

Még 3:34 percen keresztül dolgozom, aztán majd... :twisted:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326971 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hmm, no, jelentkeztem a Klánba. Közben meg szépen fejlődök is. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326970 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
egyébként nekem is rögtön küldött aktivációs mélt... nemtudom milyen alapon válogat :P

Lau: inkább gyere Te a falkába :P :P

én is szívesen harapdálok, rám is lehet klikkelni :D

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja - 17 éve 5 hónapja #326967 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: kedves Falkatársaim!

A klán megalakult, így már hivatalosan is klán lehetünk.

A klán neve: Pack_of_Orome, azaz Orome falkája.

Lehet csalat..izé..csatlakozni. Első körben Dorth-ra, Mil-re, és Mil gyermekére Laery-re számítok.


É is jelentkeztem, mert mondtad :) De még mindig nem regisztrálta a mailcímemet, sokszoros kattintás ellenére sem :? (szerk: aktiválódtam :lol: )
Meglátyuk...
Épp vadászom, bár még csak emberre :P
Lépésről lépésre haladok, elvégre én vagyok Idhren a Bölcs (:mrgreen:)

Ja, és rám is linkeljetek lécci. *szépennéz* Fejlődni akarok! :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326966 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta:
Jelentkezésem beadtam. Bár némi aggodalomra ad okot, hogy a visszaigazoló mail-t még mindig nem kaptam meg péntek óta... lehet, hogy újra kell kezdenem? Pedig eddig 19 bőrszárnyút tépáztam meg...

Valamilyen szinten megnyugtató hogy nem cask én nem kapom megm bár n csak ma regisztráltam, de 3 emilcímet is próbáltam.
Elviekben 3 nap alatt aktiválódni kell mert irgumburgum :?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326963 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta:

Dreamer_KF írta: kedves Falkatársaim!

A klán megalakult, így már hivatalosan is klán lehetünk.

A klán neve: Pack_of_Orome, azaz Orome falkája.

Lehet csalat..izé..csatlakozni. Első körben Dorth-ra, Mil-re, és Mil gyermekére Laery-re számítok.


Jelentkezésem beadtam. Bár némi aggodalomra ad okot, hogy a visszaigazoló mail-t még mindig nem kaptam meg péntek óta... lehet, hogy újra kell kezdenem? Pedig eddig 19 bőrszárnyút tépáztam meg...


Bent is vagy..nagyon furcsa, nekem, amikor a linkre kattintottam, egyből elküldte az emailt. Furcsa..

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326962 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: A klán neve: Pack_of_Orome, azaz Orome falkája.

Hű, na majd csatlakozok, ha szabad. :) Csak jussak el odáig, délutánra remélem meglesz. :D

Rabyn: Nem tudom, majd meglátjuk. Őszintén szólva nemigen akarok túlzottan igazodni másokhoz, ha érted, mire gondolok. De ez még úgyis elválik szvsz...

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326961 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: kedves Falkatársaim!

A klán megalakult, így már hivatalosan is klán lehetünk.

A klán neve: Pack_of_Orome, azaz Orome falkája.

Lehet csalat..izé..csatlakozni. Első körben Dorth-ra, Mil-re, és Mil gyermekére Laery-re számítok.


Jelentkezésem beadtam. Bár némi aggodalomra ad okot, hogy a visszaigazoló mail-t még mindig nem kaptam meg péntek óta... lehet, hogy újra kell kezdenem? Pedig eddig 19 bőrszárnyút tépáztam meg...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326960 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyermekeim,
Nem csak egy lehetőség van.
:twisted:
Ha valaki esetleg a másik oldalra szeretne állni.... : )=

(link az aláírásban)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326958 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Úgy érzem engem megtagadnak a farkasemberek. Már 3 emilcímemre küldettem el a regisztrációs emilt és egyikre sem kapom meg. :?


Grrr-morrrrr-hörrrrr...

Más: Mil tagja a klánnak. Többiek?

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326956 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Úgy érzem engem megtagadnak a farkasemberek. Már 3 emilcímemre küldettem el a regisztrációs emilt és egyikre sem kapom meg. :?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326955 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nézz végig gyermekeimen(és rajtam) és láthatod h nem állunk olyan rosszul.

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326954 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Randír írta: Én pedig szövetséget ajánlok a 2klán közt,márcsak családi okok miatt is.
A Farkashorda örömmel venné ha szövetségesei közt tudna titeket.


Hm-Hm, az ifjak..
Lehet..De azt azért hozzá kell tennem, hogy MINDEN klánháborúba ne számítsatok ránk, lesz bajunk nekünk is elég :D

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326953 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én pedig szövetséget ajánlok a 2klán közt,márcsak családi okok miatt is.
A Farkashorda örömmel venné ha szövetségesei közt tudna titeket.

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326952 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
kedves Falkatársaim!

A klán megalakult, így már hivatalosan is klán lehetünk.

A klán neve: Pack_of_Orome, azaz Orome falkája.

Lehet csalat..izé..csatlakozni. Első körben Dorth-ra, Mil-re, és Mil gyermekére Laery-re számítok. Ha egy kicsit fejlődtünk, jöjjön Idhren. Utána már csak azokat vesszük fel, akik a "család" tagjai, és aktívan játszanak (legalábbis egy kicsit aktívan, ugye Idhren? ;) )

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326951 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn: Hát én alig várom, hogy egyszer kocsim legyen, ezerszer szívesebben ülök a dugóban, minthogy mások hónaljszagát szívjam, vagy hogy hozzám érjen akárki is a buszon vagy villamoson. Váááh.

Acho: Én nem lettem koleszos, és nem is nagyon hiányzik... :P Élmények így is vannak bőven.

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326948 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tényleg nagyon szobatárs függő a dolog. Van akinek a kolis évei a legszebbek visszagondolva és van aki utálta.

Ben: Érdemes körbekérdezni, hogy ki az aki még szeretne albit az ismerettségi körödből Bp-n és velük keresni egyet.

Ally: ez igaz, viszont inkább a villamosra várok mint, hogy a dugóban üljek.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326946 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: szerintetek mennyi élményből marad ki az, aki nem lesz koleszos?


Attól függ mennyire tudsz felolvadni a masszában, no meg, milyen eresztéssel kerülsz össze. Én spec. tiszta szívemből gyűlöltem, így (pozitív)élményem egy szál sem lett.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326945 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
szerintetek mennyi élményből marad ki az, aki nem lesz koleszos?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.447 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére