BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 5 hónapja #326660 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Naná, hogy! Nem megöljük, hanem szétszórjuk a hamvaikat a Dunába!

Dunaaa? Lehúzzuk őket a vécén, nehogymár elmenj a Duna-partig... ;P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326656 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdvözlöm a falkában Mil nevű gyermekem!

Immáron négy porontyom van..*szipp-szipp*..és két unoka.. :D Vizilabdacsapat már menne? :D

Naná, hogy! Nem megöljük, hanem szétszórjuk a hamvaikat a Dunába!

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326654 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
kedves Táncolni Vágyók!
igényfelmérés szintjéig kérnék mindenkit, hogy amennyiben tervezte hogy jön Kapolcsra, és esetleg szeretne valamiféle táncot alkotni/résztvenni benne, akkor írjon nekem egy privit!
még nem tudom hogy lesz és mint, de kíváncsi vagyok egyáltalán érdekel-e ez egyáltalán bárkit.. :twisted:


[size=9:9oxpyu44]Dreamer: muhahaaaa :twisted: mind megöljük őket :D [/size]

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326639 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Továbbra is várom az új gyermekeket, számoljunk le a gaz vimpár..izé..vámpírsággal :D

Círdan bosszúja 8 :twisted:

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326633 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Cunnir alig néhány órája,hogy először leváltotta emberbőrét,de ő is igyekszik.Ahogy a többiek is.(oszt társam aki nem az én linkemmel reggelt,így csak fogadott gyermekem).
A gumivámpírokat írtom,a versengés csak megjegyzés volt.Természetesen a cél hogy fogyjanak.


Mért van olyan érzésem hogy rövidesen kileszünk innen vágva :lol:

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326625 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Randír írta: Csatában se vezetsz sokáig :P
Csináltam klánt, a rendes nevét má nemtom,a rövid neve krumplee (by oszttársam,aki mellesleg klántag)
És terjesztem én is a kórt rendesen :D


Kedves gyermekem, ne velem rivalizálj, hanem a hegyesfogú gumivámpírokkal! ;)

Az atyának csak öröm, ha potensek a gyermekei (Cunnír ne legyen rest, eddig nem csinált sokat..Ő már a te felelősséged, fiam!)

Továbbra is várom az új gyermekeket, számoljunk le a gaz vimpár..izé..vámpírsággal :D

(vagy csak klikkelj egyet az aláírásomban lévő linkre :P )

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326624 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326617 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csatában se vezetsz sokáig :P
Csináltam klánt, a rendes nevét má nemtom,a rövid neve krumplee (by oszttársam,aki mellesleg klántag)
És terjesztem én is a kórt rendesen :D

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326614 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hm, a gyermekek húsgyűjtésben beelőztek, de csaták terén még én vezetek.. :D

Aki csatlakozni szeretne a falkához, az kliukkeljen az aláírásomban található linkre, és regisztráljon ;) !

P.S.: Üdvözlöm Cunnirt, unokámat!

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326612 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ottan más ám a gravitáció. Asszem nehezebbek lennénk.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326609 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: úgy tíz oldallal hátrébb már elterveztük, hogy ha nem jönnek utánunk túl sokan, akkor kiköltözünk :)


;) menjünk :D *kicsit messze van, de a táv nem számít!! :D

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326599 Írta: Élnis
Élnis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Szeretném mindenkinek megköszönni, aki válaszolt a kérdéseimre! Nagyon sokat segítettetek, és továbbra is várom mindenkinek a válaszait!
:)

"A világ kerekén gyakran nem a hatalmasok és parancsolók fordítanak, hanem a látszólag aprók és gyengék."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326596 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: szerény tudomásom szerint a fénysebesség elérhetetlen.... tehát vmivel lassabban. ;-)

azért írtam, hogy még nem találták fel...

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326595 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
szerény tudomásom szerint a fénysebesség elérhetetlen.... tehát vmivel lassabban. ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326590 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Isilrohir írta: Fizikusok, mennyi időbe telne egy űrhajónak odaérni? 20,5 fényévre van...

hát a világ leggyorsabb űrhajója 20,5 év alatt érne oda, de ezt a hajót még nem találták fel... :/ egy-két ezer év alatt odaérne szerintem. bár én nem vagyok fizikus :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326586 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az lenne az igazi kül-földre költözés...

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja - 17 éve 5 hónapja #326585 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nessa írta:

Snuffles írta: úgy tíz oldallal hátrébb már elterveztük, hogy ha nem jönnek utánunk túl sokan, akkor kiköltözünk :)

nem lenne rossz, ha hasonlít a környezet a Földre. :wink:

De ha lehetne, akkor se tudnám itt hagyni jó öreg bolygónkat. Már az ország elhagyása is nehezemre esik néha.

Íme a hírek: labor.transindex.ro/?cikk=5488
nol.hu/kultura/cikk/444094/
www.origo.hu/tudomany/vilagur/20 ... nkhoz.html
Rohadt életbe, ez annyira jóó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D lehet, h van élet rajta... Fizikusok, mennyi időbe telne egy űrhajónak odaérni? 20,5 fényévre van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326557 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: úgy tíz oldallal hátrébb már elterveztük, hogy ha nem jönnek utánunk túl sokan, akkor kiköltözünk :)

nem lenne rossz, ha hasonlít a környezet a Földre. :wink:

De ha lehetne, akkor se tudnám itt hagyni jó öreg bolygónkat. Már az ország elhagyása is nehezemre esik néha.

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326549 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
úgy tíz oldallal hátrébb már elterveztük, hogy ha nem jönnek utánunk túl sokan, akkor kiköltözünk :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326546 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
FELFEDEZTEK EGY ÚJ BOLYGÓT A MÉRLEG CSILLAGKÉPBEN, AMIN VAN OXIGÉN, VÍZ, ÉS A HŐM. 0-40 FOKIG TERJED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ÚJ FÖLD!!!! A NEVE GLESIUS 581. Ez durva!!!! Tök jóóóóó!!!!! :D :D :D :D
20,5 fényévre van innen...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326492 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Hm.. én olyat pont nem láttam, mindkettő normál WinXP felület, csak az egyiken kint van a Start menü is (miért nem a Lomtár tartalmába tették a tanárokat? :evil3:)

Eh, na akkor az, már fogalmazni se tudok rendesen. :-) (kismillió mysql parancssor csesztetése után pláne nem, és ez csak rosszabb lesz:D)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326490 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Micsoda váratlan öröm!

Üdvözlöm Randirt és Retneet a falkában!

A vámpirok tényleg jó fejek, jól mutatnak majd a falamon.. :D

Továbbra is várom mindenki támogatását azzal, hogy klikkel egyet az aláírásomon található linkre (akár naponta is 8))

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326487 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Snuffles írta: subba.blog.hu/2007/05/15/p76238

Kitették a tablónkat :D

Hú, ez a windowsos indítóképernyő de k jó ötlet... :D :D :D


Hm.. én olyat pont nem láttam, mindkettő normál WinXP felület, csak az egyiken kint van a Start menü is (miért nem a Lomtár tartalmába tették a tanárokat? :evil3:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326481 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: subba.blog.hu/2007/05/15/p76238

Kitették a tablónkat :D

Hú, ez a windowsos indítóképernyő de k jó ötlet... :D :D :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326478 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
subba.blog.hu/2007/05/15/p76238

Kitették a tablónkat :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326457 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A szélsőségesek többnyire hibbantak...
(legalábbis a többség szerint. Ha ők lennének többen, mi lennénk hibbantnak nevezve ;) )

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326456 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez hibbant... "...eszmei kapcsolat"?! :eek4:

(Élet és Irodalom??! :eek2: )

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326410 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
No, a hülyeségnek továbbra sincsen határa, nagyobb türelműeknek és erősebb idegzetűeknek egy cikkecske:

www.es.hu/pd/display.asp?channel=INTERJU0205

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326409 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Amenyiben eleged van a hosszúfogú népségből, s pusztán passzióból is széttépnél egy vámpírt, akkor egy netes játékot tudok ajánlani:

Bitefight - lásd aláírásom

Kéretik öldökölni a vámpírokat, menedékből várat varázsolni, dolgozni keményen :)

szerk: vagy ha nem akarsz játszani, de tápolni akarsz ENGEM, akkor is regisztrálj/kattints a linkre :D

Szerk2 - Üdvözlöm első gyermekem, Dorth-ot! /Dreamer a könnyeit törölgeti/

Pedig a vámpírok tökjófejek!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326383 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Amenyiben eleged van a hosszúfogú népségből, s pusztán passzióból is széttépnél egy vámpírt, akkor egy netes játékot tudok ajánlani:

Bitefight - lásd aláírásom

Kéretik öldökölni a vámpírokat, menedékből várat varázsolni, dolgozni keményen :)

szerk: vagy ha nem akarsz játszani, de tápolni akarsz ENGEM, akkor is regisztrálj/kattints a linkre :D

Szerk2 - Üdvözlöm első gyermekem, Dorth-ot! /Dreamer a könnyeit törölgeti/

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.397 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére