BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 5 hónapja #326112 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igen, legyen bordó! :P De akár maradhat sötétzöld is.
Vagy nem lehetne több színben csináltatni, hogy mindenki olyat válasszon, amilyen neki tetszik? Bár az már biztos macerásabb, és a színek eldöntése újabb vitákhoz vezetne. :roll:

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326091 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jajj, akkor inkább a bordó... vagy a sötétkék. :lol:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326089 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Darpp szín

www.babakozelben.hu/bolt/rugkendoszin_drapp.jpg

Ott a pont :D :up:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326077 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326071 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Bár a bordóhoz jobban húz a szívem... (a következő m eg lehetne kék, mert a bővített dvdk is így követték egymást színben:DD)


Rabyn, ezzel nagyon jót mondtál! Támogatom! :up:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326065 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Ben kérlek tedd fel a színlátó szemüveged. :?

Hja, színekkel nem mindig vagyok tisztában. :roll: :oops: (mmint nem, nem vagyok színvak, csak pl. drapp színt nem tudtam asszem. v nemtudom.)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326064 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Ezt mondd a turistáknak is. :D :D
Egyébként a feketében vsz tényleg megsülnénk, pl. táborban, legalábbis nyáron, na. :P

A drappos világoson mit értetek? Olyan keki szín? (v hogy írják, tudjátok, kicsit olyan libafos)

Ben kérlek tedd fel a színlátó szemüveged. :? A drappp az a világosbarna és a törtfehér közti átmenet... :deal:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326060 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Melyanna írta: de a fekete színt direktben lesátánistázni szvsz meggondolatlanság :shake:

Ezt mondd a turistáknak is. :D :D
Egyébként a feketében vsz tényleg megsülnénk, pl. táborban, legalábbis nyáron, na. :P

A drappos világoson mit értetek? Olyan keki szín? (v hogy írják, tudjátok, kicsit olyan libafos)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326055 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A fekete csak azért olyan univerzális szín, mert nem világos és minden más szín megy hozzá. Nem koszolódik olyan könnyen, mint a fehér, általában többen szeretik, mint a világos színeket, habár én nem értek egyet azokkal, akik csak és kizárólag feketét hajlandóak hordani, mert egy más szín biztosan jobban kiemeli a látnivalót, legyen az bármi is :D
Szóval ez egy jó szín, de nekem pl már annyi fekete cuccom van, hogy nem is tudok velük mit kezdeni.
Az említett drappos világos nem jó?

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja - 17 éve 5 hónapja #326053 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Melyanna írta:

Attila írta: a fekete valóban egy ... na szóval sátánista! :(

Nekem tulképp édesmindegy, milyen színűek lesznek a pólók (OK, mondjuk a jujrózsaszíntől és az émelysárgától tekintsünk el...), de a fekete színt direktben lesátánistázni szvsz meggondolatlanság :shake:


A fekete nagyon elegáns tud lenni. Ja! és nem utolsó sorban: minden színhez megy.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326051 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: a fekete valóban egy ... na szóval sátánista! :(

Nekem tulképp édesmindegy, milyen színűek lesznek a pólók (OK, mondjuk a jujrózsaszíntől és az émelysárgától tekintsünk el...), de a fekete színt direktben lesátánistázni szvsz meggondolatlanság :shake:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326046 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
mit szólnátok ahhoz a színhez ami a 2003-as lepen nyerhető Lord of The Rings-es pólo színe volt? (olyan drappp szín, elég semleges) szerintem az elég világos is, mégsem fehér vagy sárga.

Bár a bordóhoz jobban húz a szívem... (a következő m eg lehetne kék, mert a bővített dvdk is így követték egymást színben:DD)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326041 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Abszolút egyetértek P/N-el (bocs de elég kevés időm volt írni!)
Szerintem ne legyen fekete a levelem alatt P/N írt dolgok miatt meg egyépként is Gothic Frodó Szaurón FEKETE maszkja??????????
Nem fura ez egy kicsit?

Én a világos szineknek vagyok a híve vagy a kékes-zöldes..... (tudom ez sötét színek) de azért tényleg ne legyen szivárvány színű. És ráadásul a feket valóban egy ... na szóval sátánista! :(
De nekem is vannak ötleteim de elnézve ezeket az ötleteket inkább nem égetem le magam!

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325960 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
emlékszem, a legelső farsangra úgy rángatott be Suhi meg Zarándok, egy ócska kockás ing volt rajtam, meg egy halálfejes gyűrű a nyakamban, ezüstláncon, és mondták, hogy nem gáz ez, kitaláltuk, hogy sátánista Frodónak öltöztem be, ha már farsang... :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325958 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: és feltétlen csak egy szín lehet?

Jaj, ugye nem szivárványszínűre gondolsz? :-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325956 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fekete szerintem azért nem parktikus, mert ha meleg van, a fekete cucc marha meleg tud lenni. Másfelől nemá ilyen gyászosat, azért Tolkiennél végső soron jól végződnek a dolgok.

és feltétlen csak egy szín lehet?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325929 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Minerva írta: az elején meg mondjuk egy gothic Frodó :evil3:

Áááááááááááááááááá, szívemből szóltál :cool2:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325919 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Ben én TÉLLEG szeretem a muslicákat :D :oops:

Ha mondjuk a sárga pólóra jönnek, azt kevésbé, de egyébként nekem sincs bajom velük, sőt, tök jópofák. :D Pl. rendszeres lakói az itteni Klaviatúrának, sztem szimbiózisban élnek vele. :-)

--

más: te jó ég: hianyzo piros macska :D DDDDD
sőt: peach

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325916 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ben én TÉLLEG szeretem a muslicákat :D :oops:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325913 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Minerva írta: Oh, Magyar Dark Tolkien Társaság? Nem rossz. :D Csináljunk angmari stílusú pólókat, mert az milyen király. Szauron sisakja a hátoldalon, meg minden. Az elején meg mondjuk egy gothic Frodó :evil3:


Hmmm..tetszik.. :twisted: :sauron1:

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325911 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Oh, Magyar Dark Tolkien Társaság? Nem rossz. :D Csináljunk angmari stílusú pólókat, mert az milyen király. Szauron sisakja a hátoldalon, meg minden. Az elején meg mondjuk egy gothic Frodó :evil3:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325909 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Ja, még a hűdesárgában is, bár az eddig nem merült fel. De csak az olyna nagyon élénksárgában, amire jönnek a muslicák :oops:

Snuffles írta: a sárgát meg ne próbáljátok, mert jönnek rá a rovarockák.

:deal: :D

De viccen kívül, a fekete sztem már túl sötét lenne MTT-s egyenpólóhoz, no meg akkor tényleg minden alapja meglenne az egyszeri turistának, hogy sátánistának nézzen minket... :-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325907 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Oké, a feketében én is benne vagyok.
Vagy a kékben :lol:
Ja, még a hűdesárgában is, bár az eddig nem merült fel. De csak az olyna nagyon élénksárgában, amire jönnek a muslicák :oops:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325904 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: És utána Eru se mossa le rólunk, hogy szektások vagyunk :)

Ki akarja? :lol:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325898 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta:

Sil írta: De több szín esetén még arra is oda kell figyelni, hogy mindegyikhez passzoljon ugyanaz a design... (Nyilván ha színenként külön design kellene, az megdrágítaná a gyártást.)


megduplázná :lol:
maradjunk a feketénél :P


És utána Eru se mossa le rólunk, hogy szektások vagyunk :) Remélem, Esgalnak megvan még valahol az angmari zászlóhoz készített design, azt el tudnám képzelni :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325892 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: De több szín esetén még arra is oda kell figyelni, hogy mindegyikhez passzoljon ugyanaz a design... (Nyilván ha színenként külön design kellene, az megdrágítaná a gyártást.)


megduplázná :lol:
maradjunk a feketénél :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325876 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De több szín esetén még arra is oda kell figyelni, hogy mindegyikhez passzoljon ugyanaz a design... (Nyilván ha színenként külön design kellene, az megdrágítaná a gyártást.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325874 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

gillz írta: (Minerva, pályázzunk sok-sok fekete alapú dizájnnal, természetesen legalább az egyik legyen zseniális, h azt akarják elfogadni, és kössük ki a fekete színt, legalább a pólók egy részére :twisted: )

Természetesen a póló hátoldalán nazgul, vagy enyén stilizált Morgoth-, v Szauron-fej... :twisted: :P Ja, és az elmaradhatatlan idézet: "death to light to law to love, / cursed be the moon and the stars above" :D :D :dark:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325873 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
minek vitatkozni a dizájnon vagy színen? a pályázatok majd mind jól magukba foglalják a színt és a dizájnt is...
(Minerva, pályázzunk sok-sok fekete alapú dizájnnal, természetesen legalább az egyik legyen zseniális, h azt akarják elfogadni, és kössük ki a fekete színt, legalább a pólók egy részére :twisted: )

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325870 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És mi lenne, ha ugyanilyen hévvel vitatkoznánk a designokon? :) Ugyanis amég nincs design, addig nem lesz alapszín se.... 8)

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.410 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére