A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 9 hónapja #155318 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nem tudja valaki, mikor lesz a bemutatója?

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155309 Írta: KÁJ
KÁJ válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
ezeken a képeken Frodó elég félelmetesen hat, és megdöbbentően (legalábbis nekem) pedig nem beszél, mozog meg semmi... egy kimerevített kép.
Milyen lehet a filmen, egy dühkitörés közben... brrr...kiváncsi lennék!

*****by KÁJ*****
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155296 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Arden Borough írta: jó tudom,nekem semmi bajom Gollam-mal és mint gondolom kitaláltad apám nem egy rajongó...


Na igen... :roll:

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155295 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Iowa írta:

Arden Borough írta:

Iowa írta: Szerintem rossz vicc volt ez a leukémiás dolog. Ha belegondoltok Gollamnak sincs sok haja és ráadásul a Gyűrű ennyire megviseli a hordozóját... nagyon hiteles szerintem, remekül megcsinálták...nem tudom már minden baj?! :evil: :roll:

nem jó vicc...a nevelőapám (orvos) azt mondta hogy azért nem tetszett neki a TTT,mert Gollam ugy néz ki mint egy szegény leukémiás kisfiu...


Szerintem nem így kéne nézni a filmet... hiába szerintem jobban nem lehetett volna megcsinálni... ha másmilyen lett volna, akkor nem Gollam... Tolkien sem egy életerős, még felismerhető hobbitként írta le...

jó tudom,nekem semmi bajom Gollam-mal és mint gondolom kitaláltad apám nem egy rajongó...

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155285 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Arden Borough írta:

Iowa írta: Szerintem rossz vicc volt ez a leukémiás dolog. Ha belegondoltok Gollamnak sincs sok haja és ráadásul a Gyűrű ennyire megviseli a hordozóját... nagyon hiteles szerintem, remekül megcsinálták...nem tudom már minden baj?! :evil: :roll:

nem jó vicc...a nevelőapám (orvos) azt mondta hogy azért nem tetszett neki a TTT,mert Gollam ugy néz ki mint egy szegény leukémiás kisfiu...


Szerintem nem így kéne nézni a filmet... hiába szerintem jobban nem lehetett volna megcsinálni... ha másmilyen lett volna, akkor nem Gollam... Tolkien sem egy életerős, még felismerhető hobbitként írta le...

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155283 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Iowa írta: Szerintem rossz vicc volt ez a leukémiás dolog. Ha belegondoltok Gollamnak sincs sok haja és ráadásul a Gyűrű ennyire megviseli a hordozóját... nagyon hiteles szerintem, remekül megcsinálták...nem tudom már minden baj?! :evil: :roll:

nem jó vicc...a nevelőapám (orvos) azt mondta hogy azért nem tetszett neki a TTT,mert Gollam ugy néz ki mint egy szegény leukémiás kisfiu...

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #155281 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szerintem rossz vicc volt ez a leukémiás dolog. Ha belegondoltok Gollamnak sincs sok haja és ráadásul a Gyűrű ennyire megviseli a hordozóját... nagyon hiteles szerintem, remekül megcsinálták...nem tudom már minden baj?! :evil: :roll:

Van itt még három kép, amit még korábban találtam...múlt hét pénteken, ha jól emlékszem...
img-nex.theonering.net/images/scrapbook/9626.jpg
img-nex.theonering.net/images/scrapbook/9625.jpg
img-nex.theonering.net/images/scrapbook/9624.jpg

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155278 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Rabyn írta: Emberek a gyűrű leukémiát is okoz???
www.warofthering.net/photos/rotk ... frodo1.jpg
www.warofthering.net/photos/rotk ... frodo2.jpg


Ez a kép már be volt linkelve, a TTT egyik törölt jelenete. Itt Frodó Gollam-szerűvé vált.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155246 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Mint korábban említettem, vélemyényem szerint akkor les sikeres a film, ha Frodóból egy félholt izé lesz.... de ez azért már tulzás kissé...
Viszont ha csak kicsit lesz benne a filmben, semmi gond! :)
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155219 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ez a Frodós kép már régi...
Ha jól emléxem, akkor ez csak egy tervezet volt. Egy pillanatra átváltozott volna Gollam-szerűvé. Ettől még persze lehet, hogy benne lesz. Majd meglátjuk :)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155214 Írta: ipszilon
ipszilon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
JÉZUS!!! 8O mi a halál ez a frodó fej? remélem nem így fog inézni az egész 3. részben, mert akkor elháynom magam.

Domb? Hm... igen, ezaz, bár elég elhamarkodott szó olyasmire, ami azóta itt áll, mióta a világ ezen része alakot öltött.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155212 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Rabyn írta: Emberek a gyűrű leukémiát is okoz???
www.warofthering.net/photos/rotk ... frodo1.jpg
www.warofthering.net/photos/rotk ... frodo2.jpg


Tudtommal nem. :roll: Legalábbis még nem éreztem. Szegény Frodó. Most csak szégyenlősen nevetgélek rajta, de majd a filmben... :cry:
(Azért olyan vicces, mert így tökre hasonlít egy barátnőmre. Komolyan. 8O )

Kalendárium kép.
Azt mondjátok meg nekem, hogy mióta van Théodennek sötét lova? (Hogy sötét pej vagy barna-e, azt nem látom.)

Ulmo: Hát... Nekem nem így jött le, de mindegy. :roll: Akkor meg nem erre a topicra értem, hanem mondjuk (hasamra ütök) filmzene. :P :twisted:
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155211 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Szméagol írta: Sziasztok!

Rabyn írta: Emberek a gyűrű leukémiát is okoz???
www.warofthering.net/photos/rotk ... frodo1.jpg
www.warofthering.net/photos/rotk ... frodo2.jpg


Tudtommal nem. :roll: Legalábbis még nem éreztem. Szegény Frodó. Most csak szégyenlősen nevetgélek rajta, de majd a filmben... :cry:
(Azért olyan vicces, mert így tökre hasonlít egy barátnőmre. Komolyan. 8O )

Kalendárium kép.
Azt mondjátok meg nekem, hogy mióta van Théodennek sötét lova? (Hogy sötét pej vagy barna-e, azt nem látom.)

Ulmo: Hát... Nekem nem így jött le, de mindegy. :roll: Akkor meg nem erre a topicra értem, hanem mondjuk (hasamra ütök) filmzene. :P :twisted:

Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155209 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Rabyn írta: Emberek a gyűrű leukémiát is okoz???
www.warofthering.net/photos/rotk ... frodo1.jpg
www.warofthering.net/photos/rotk ... frodo2.jpg


Tudtommal nem. :roll: Legalábbis még nem éreztem. Szegény Frodó. Most csak szégyenlősen nevetgélek rajta, de majd a filmben... :cry:
(Azért olyan vicces, mert így tökre hasonlít egy barátnőmre. Komolyan. 8O )

www.theonering.net/scrapbook/gro ... /view/9996
Azt mondjátok meg nekem, hogy mióta van Théodennek sötét lova? (Hogy sötét pej vagy barna-e, azt nem látom.)

Ulmo: Hát... Nekem nem így jött le, de mindegy. :roll: Akkor meg nem erre a topicra értem, hanem mondjuk (hasamra ütök) filmzene. :P :twisted:
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155197 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Rabyn írta: Emberek a gyűrű leukémiát is okoz???
www.warofthering.net/photos/rotk ... frodo1.jpg
www.warofthering.net/photos/rotk ... frodo2.jpg


ja bizti.....ugyhogy mindjárt letépem az aranygyurum az ujjamrol

Gyöngycem (voltam valaha)
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155192 Írta: Mákos Zsozsó
Mákos Zsozsó válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A képen enyhén tönkrement az ember... :?

Wunderbar!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155190 Írta: Mákos Zsozsó
Mákos Zsozsó válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Érdekes és ilyesztő is egyben ... 8O :D

Wunderbar!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155187 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Emberek a gyűrű leukémiát is okoz???
www.warofthering.net/photos/rotk ... frodo1.jpg
www.warofthering.net/photos/rotk ... frodo2.jpg

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155166 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Most olvastam egy cikket a Danubiuson és egy rész nagyon megtetszett: ,,Ami pedig mindenhonnan kimarad: a könyv végén a hobbitok visszatérnek falujukba, amit földig lerombolva találnak és hozzákezdenek az újjáépítéshez. Nos, ezt a részt a rendező le sem forgatta, mert egyszerűen nem szereti, így ne várjuk a dvd-n sem."
Nem maga a tény tetszik, hogy nem forgatták le és nem lesz, mert ez bánt :( , hanem az, hogy Peter azért nem forgatta le, mert nem szereti... kicsit furin és murisan hangzik...

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155155 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Morgul írta: Ezt nézzétek! 8O
ROTK filmzene karakterborító:

img-nex.theonering.net/images/sc ... /10127.jpg


Fuh, ez nagyon jó!

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155149 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
jók ezek a filmzene borítok, mikor fog megjelenni? :roll:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155129 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
az én kiadásomban MÉG HETEN van írva. (kék kiadás)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155058 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta: Lilliana: Én csak ezt a listát tudom:
www.imdb.com/title/tt0167260/releaseinfo

Nekem úgy látszik ennél részletesebb listára volna szükségem.
[size=9:3mvryxg2]Itt meg sem említenek olyan nagy országokat mint India vagy Kína (!) 8O ,és ami nekem kéne az meg inkább nagyon kicsi :cry: .
[/size] Minden estre köszönöm!

Cameron Duncan Lives!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155036 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Morgul írta: Ezt nézzétek! 8O
ROTK filmzene karakterborító:
img-nex.theonering.net/images/sc ... /10127.jpg

Hihi :) Szméagol... Tök jó :)

Az 'Údún lánya' már a 2 DVD-s kiadásra is ki lett javítva... [size=9:3bm0oaei]Csak a moziban röhögtem rajta jót :) [/size]

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155027 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ezt nézzétek! 8O
ROTK filmzene karakterborító:

img-nex.theonering.net/images/sc ... /10127.jpg

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155026 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta: Ez KI LETT JAVÍTVA a bővítettben. Mellesleg a könyvben is a hibás verzió szerepel.


Hála az égnek, hogy legalább ezt kijavították, mellesleg nagyon jól tudom, hogy a könyvben is elrontották.

Kārātārānen a áirâë...
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155025 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Kar'sa írta:

Dún, a dán írta:

Ulmo írta: Remélhetőleg ugyanolyan felkészült ember csinálja majd, mint tavaly a TTT-t.

Igen. Údún lánya.


Hát erre savanyúan kell mondanom valamit:

"Heten indultunk el Völgyzugolyból..."

??? Hogy lehet ennyire elrontani valamit ???


Ez KI LETT JAVÍTVA a bővítettben. Mellesleg a könyvben is a hibás verzió szerepel.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155021 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Dún, a dán írta:

Ulmo írta: Remélhetőleg ugyanolyan felkészült ember csinálja majd, mint tavaly a TTT-t.

Igen. Údún lánya.


Hát erre savanyúan kell mondanom valamit:

"Heten indultunk el Völgyzugolyból..."

??? Hogy lehet ennyire elrontani valamit ???

Vagy akár:

"Füst száll fel a Végzet Hegyéből. Késő estére jár, és Szürke Gandalf Vasudvarba lovagol, hogy a segítségemet kérje. Ezért jöttél, nem, öreg barátom." (és közben nappali verőfény...) ("the hour is late", drágaságom nem azt jelenti, hogy késő ESTE van..., hanem kései az óra...")



Más téma:

Ami pedig mindenhonnan kimarad: a könyv végén a hobbitok visszatérnek falujukba, amit földig lerombolva találnak és hozzákezdenek az újjáépítéshez. Nos, ezt a részt a rendező le sem forgatta, mert egyszerűen nem szereti, így ne várjuk a dvd-n sem.


Megmondtam, hogy azért nincsen benne, mert nem szereti P.J.

Kārātārānen a áirâë...
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155020 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Tényleg ha már itt tartunk, le tudná valaki írni, mit mond Aragorn tündéül, mikor lenyugtatja Bregot?
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155019 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Dún, a dán írta:

Ulmo írta:

Gandalf írta:

Ulmo írta:

Adelard írta: Elesszár: trailer???? 8O 8O

Elesszár szerintem csak egy posztert látott (de az is jó!), mert a trailer szinkronját a napokban veszik fel. Remélhetőleg a Mátrix 3 előtt már láthatjuk.

Tényleg? S kik csinálják a szinkront?


Hát attól függ, mire gondolsz. A felvételt a Mafilm Audio, a hangokat remélhetőleg az eredeti szinkronszínészek, a szöveg ellenőrzését az MTT (már megcsinálta ;) )
A teljes film szinkronja még várat magára. Remélhetőleg ugyanolyan felkészült ember csinálja majd, mint tavaly a TTT-t.


Igen. Údún lánya.


A szinkront és a feliratot kéretik nem összekeverni! :nono: Arról senki nem tehet, hogy olvashatatlan kézírás alapján kell feliratszöveget gépelnie.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.050 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére