A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 9 hónapja #154007 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
mor: Nem az lesz dumbli aki olivandert játszotta..
ELőzetes: Én még nem láttam DE már halottam moziban)
nemtom ezeket látáttok -e már
www.quintessentialwebsites.com/l ... er01.htm#I

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154001 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Mornambar írta: Ritkán járok moziba, Mo.-n megy már az előzetes? S ha igen, az, amelyiket le löhöt tölteni a tolkien.hu-n? :?:


Valószínűleg az lesz, ahhoz készült magyar szinkron. Én meg mertem volna esküdni, hogy a Mátrix3 előtt már adni fogják, de ott nem láttam :( Majd váratlanul feltűnik egy film lelőtt, hogy nagy meglepi legyen :)
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153999 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Úgytom McKellen lesz Dumbledore, de mind1.

Ritkán járok moziba, Mo.-n megy már az előzetes? S ha igen, az, amelyiket le löhöt tölteni a tolkien.hu-n? :?:
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153994 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

ÁÁÁ! Hagyjuk abba ezt!
Szóval van egy kép, amire a győzelmi ünnep felirat van rávésve és Trufa meg Pippin táncol meg iszik. Szerintem nem így ünnepelték a győzelmet, de mindegy. (Benne van a theonering.net Scrapbook-jában, csak most nem találom.)
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153944 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Gyöngyszem írta:

Iowa írta: Azért Én a magyar premit is nagyon várom... szerintem moziban a legjobb megnézni... nagy vászon, szuper hanghatások...minden együtt... :


hát én ezt azárt nem mondanám, nekün kitthon sokkal jobb megnézni mint ebben :roll: a moziban, a FOTR-t is ugy adták h 10percenkét leállt a szalag, kép van hang nincs, hang van, kép nincs......szoval borzaszto


Nem tudom az Én kedvemet annyira lelohasztja, hogy a tv mennyivel kisebb, mint a mozivászon, ráadásul a mozinak teljesen más a hangulata... nem tudom ha lehetne Én mindig moziban néznék minden filmet... szeretnék egyszer egy saját moziszobát...

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153920 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nimrodel!
Gondolj bele: kb. félmilióan vannak hasonló helyzetben legalább, úgyhogy Te is "csak" egy közösség tagja vagy csupán - akárcsak mi... ;)
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153910 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Namarie írta: www.herr-der-ringe-film.de/media/galerie/nebu/arwen.jpg
vajon a ló mellett álló tünde ki?

Nem tudom, de nekem nagyon szimpatikus. :D És a ruhája is nagyon tetszik. :itscool:

Szereztem egy jövő évi naptárat, és kicsit szemügyre vettem: ha minden jól megy, január 10-én nézhetem majd meg A Király visszatért. Hogy bírom én még ki addig?!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153909 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
ezt az oldalt ismeritek ?

Rotk webcam
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #153903 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
www.herr-der-ringe-film.de/media ... /arwen.jpg
vajon a ló mellett álló tünde ki? És kika többiek? A mögötte lovon ülő lehet Glorfindel?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153888 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Morgul írta: Új képek vannak a www.theonering.net oldalon.
Az egyik Morgul seregeinek vonulását, a másik pedig Pippnt mutatja, amint a Palantirba belenéz.


a palantiros nagggggyon yo

Pip nagyon édes

Gyöngycem (voltam valaha)
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153881 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Iowa írta: Azért Én a magyar premit is nagyon várom... szerintem moziban a legjobb megnézni... nagy vászon, szuper hanghatások...minden együtt... :


hát én ezt azárt nem mondanám, nekün kitthon sokkal jobb megnézni mint ebben :roll: a moziban, a FOTR-t is ugy adták h 10percenkét leállt a szalag, kép van hang nincs, hang van, kép nincs......szoval borzaszto

Gyöngycem (voltam valaha)
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153879 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Gyerekek ezek a képek királyosak..
pippin a palantírban: szvsz azt látja amit a könyv ír,.. Hogy a SZEM kérdezi.
Trufa fekszik pipp mellette: Hát majdnem sírva fakadtam...
Azt hiszem ezt a filmet végigfogom bőgni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153878 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Hmmm... Nagyon tetszenek ezek a képek. De ott, mikor Pippin Trufát védi a testével, ugye nem belőle áll ki az a nyílvessző? Legalábbis nem olyan pofát vág.

Ulmót pedig ne tessék faggatni!!! :P (Szméagol azért mondja ezt, mert neki is nagyon-nagyon nehezére esik nem faggatózni. :wink: )
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153860 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Alyr Arkhon írta: A Minas Morgul előtt szaladós képre feltették Gollamot...

(jók a képek, de a Banyapókról továbbra is csak a traileres, ha nem tévedek)

Ige, de világos változatban.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153858 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A Minas Morgul előtt szaladós képre feltették Gollamot...

(jók a képek, de a Banyapókról továbbra is csak a traileres, ha nem tévedek)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153857 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nagyon jók a képek.
A 3. és a 4. pld. gyönyörű... az 5. félelmetes... a 6. megint nagyon szép...
Nagyon várom már a filmet... olyan szívesen ott lennék egy külföldi premieren... :( Van innen aki megy külföldre?
Azért Én a magyar premit is nagyon várom... szerintem moziban a legjobb megnézni... nagy vászon, szuper hanghatások...minden együtt...
Épp most kezdtem el megint a TTT-t olvasni... aztán még a ROTK-ot is szeretném a film előtt... kicsit felelevenítem az emlékeimet a nyár óta, mikor olvastam... :roll:

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153851 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153849 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Morgul írta: Új képek vannak a www.theonering.net oldalon.
Az egyik Morgul seregeinek vonulását, a másik pedig Pippnt mutatja, amint a Palantirba belenéz.


Nem rossz egyik sem...

Pippin mit lát a palantírban?
(nem tudtam rendesen kivenni)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153844 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Új képek vannak a www.theonering.net oldalon.
Az egyik Morgul seregeinek vonulását, a másik pedig Pippnt mutatja, amint a Palantirba belenéz.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153842 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Artemisz (Celebthil) írta: Elfhelm meg.. először cigánykerekeket hánytam, hogy BENNE LESZ, HALLELUJA, NEM HAGYJÁK KI!!!
Erre föl.. egy vén, kiélt, összeroskadt, nagyjából Théodennel egysíkú pasas Elfhelm.. Nem ám vmi magas, büszke, szép, szőke vezér!! Áhh, PJ-nek néha kicsit ízlésficama van...[/color]


Benne lesz?? 8O Nem is tudtam... :oops: :oops: Képet tud valaki beszúrni?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153755 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
don_bikka: köszi az infót!

Szerintem a mozizással, jegyrendeléssel kapcsolatban használjuk a Nézzük meg együtt a filmet topicot, már szerveződik az éjféli preimer Evenstar vezetésével.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153744 Írta: don_bikka
don_bikka válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Tavaly megkérdeztem a Hollywood Multiplexet, hogy mikortól lehet az éjféli premierre jegyet venni. Azt mondták dec. 20-tól. Mentem december 20-án moziba jegyet venni (délelőtt) mindenhol ki voltak ragasztva a matricák, hogy "jegyek december 19-től vásárolhatók". Persze ez csak egy nap késés, de már a felső 6 sorban nem volt hely. Szóval ha jó helyet szeretnétek, minél előbb vegyetek jegyet, ja és ne telefonon kérdezzétek meg, hogy mikortól lehet! :lol:

Üdv
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153728 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Morgul írta:

Elessar király... írta: Ulmo!!
Te tudsz vmit a Rotk-ról?! Nem vagyok kíváncsi, csak azt mondd meg, hogy jobb lesz e, mint az előző részek és hogy szomorú lesz e? Szerintem ez nem olyan nagy dolog.


Csatlakozom Elessarhoz a kérdésben.
Csak annyit árulj el, hogy meg sikerült-e normálisan oldani Szarumán hiányát a filmben anélkül, hogy hiányérzete lenne az embernek, amikor nézi. Köszi!


Ami Elessar kérdésére vonatkozik: szerintem SOKKAL jobb lesz. Korábban már írtam valahol, de itt is megismétlem: ez lesz a nagybetűs FILM. [size=9:3nqcwge7]minden hibája ellenére[/size]

Morgul: konkrétumokat sajna nem mondhatok, maradjunk annyiban, hogy ha nem ismered a könyvet, nem lesz hiányérzeted.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153727 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Yavanna írta: Üdv Mindenki!
Egy kérdés: Tudja valaki, hogy itthon mikortól lehet majd jegyeket venni a ROTK-re :?: Vagy erről még nincs infó? :roll:


Szia Yavi :)

Tavaly úgy december közepéről lehetett jegyeket előrendelni. Rayan valamikor karácsony tájékán vette át az éjféli premierre szóló jegyeket.
Tehát idén is dec közepe a valószínű.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #153726 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Aeglos írta: Hagyd Artemisz...
A bővítettben úgyis bennelesz :) :wink:
(Én Halbaradék kihagyása miatt voltam kiakadva :? )

Halbarad??!!
Nekem az egyik kedvenc mellékszereplőm..
Abban, hogy kihagyták egy jó van: legalább nem fogok az ő halála miatt is bőgni film alatt, nem úgy mint a Könyvben.
Viszont ennél morbidabb, röhejesebb dolgot, hogy hárman bumliznak végig a Holtak Ösvényén... :? :evil: :shake: ..!!

ÉS AKKOR MÁR IMRAHIL??!!
Nem igaz, hogy nem lehetett volna betenni egy magas, fekete hajú hadvezért, aki behozza Faramirt a városba lóháton!! Ennyi kellett volna MINDÖSSZE!! És mindenki meg lett volna elégedve! Ha Öreg Gamling benn volt a Helm-szurdokban, szvsz ezt se lett volna halálos megoldani! No, nem?

Elfhelm meg.. először cigánykerekeket hánytam, hogy BENNE LESZ, HALLELUJA, NEM HAGYJÁK KI!!!
Erre föl.. egy vén, kiélt, összeroskadt, nagyjából Théodennel egysíkú pasas Elfhelm.. Nem ám vmi magas, büszke, szép, szőke vezér!! Áhh, PJ-nek néha kicsit ízlésficama van...

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153718 Írta: Misztik
Misztik válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én úgy tudom már lehet kapni.Rendelni biztosan.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153716 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Üdv Mindenki!
Egy kérdés: Tudja valaki, hogy itthon mikortól lehet majd jegyeket venni a ROTK-re :?: Vagy erről még nincs infó? :roll:

"Aure entuluva!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153699 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ha jól tudom, múlt hét végére fejezték be az utómunkálatokat.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153695 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Penngaladiel írta:

Gandalf írta: Ez nem meghatás kérdése, most már túl késő bármit is változtatni, hisz kb. másfél hetük van már csak befejezni a teljes filmet!

Sőt, már be is fejezték.


Mikorra sikerült?
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153691 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Gandalf írta: Ez nem meghatás kérdése, most már túl késő bármit is változtatni, hisz kb. másfél hetük van már csak befejezni a teljes filmet!

Sőt, már be is fejezték.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.113 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére