A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 10 hónapja #152296 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hát, emberek, én nem tudom, ki hogy van vele, de nekem már kezd egy kicsit elegem lenni. Ahogy haladunk előre a történetben, a film egyre jobban kezd csak EMLÉKEZTETNI a könyvre, és ez kicsit aggasztó... Persze megértem én, hogy ezt pont így nem lehetett, azt meg pont úgy kellett, de hát mindennek van határa (konkrétan a Szarumános dolog hozta most ki mindezt belőlem, hirtelen felindulásból... - fel nem tudom fogni a magam kis kapacitásával, hogy ezt most mi a bús fenének kellett kihagyni). A végén oda lukadunk majd ki, hogy nem is dobják bele a Gyűrűt a Tűzbe, mert a sarki ékszerész egész jó árat ajánlott érte törtaranyként.
"Kalandozások Középföldén Peter Jacksonnal" - talán ez lenne a megfelelő cím, mert ahogy elnézem, a végén ugyanazokkal a karakterekkel valami egész más sztorit fogunk kapni az idén Karácsonyra. Hála Jó Istennek, hogy nem lesz negyedik rész - ki tudja, mi lenne a vége :)
Elnézést a negatív hozzáállásomért - holnapra valószínűleg elmúlik, és majd ugyanúgy fogok örülni decemberben a moziban, mint eddig már két alkalommal. De azért vannak némi kígyók a Paradicsomban, és ez nem tölt el valami nagy bizakodással....

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152292 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én is aláírtam.
Én azon filoztam, hogy mivan ha nem is PJ döntött így? Mert lehet, hogy nem is ő volt!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152288 Írta: Obi-Wan Kenobi1
Obi-Wan Kenobi1 válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hát én ezen k***ára kiakadtam!! :evil: :evil:
Az ésszerű megoldás tényleg az, h. biztos összevesztek (PJ és CL). De nem lehet, h. PJ belerakta a TTT Bővítettbe Szarumán halálát, v. ilyesmi? (tudom, hülyén hangzik, de... :roll: ) Vagy vlmi egyértelmű módon benne lesz, h. elbukott és kész. Mondjuk ez így még mindig értelemetlen... esetleg még több pénzt akar bezsebelni, (állítólag csak a DVD-n lesz Szarumán) h. többen vegyék a DVD-t? Igaz, aki meg akarja venni úgyis megveszi... Azt is nehezen emésztettem meg, h. kimarad a Megye megtisztítása a filmből, hát még ezt! :x :( :( :(

"Az Első Király emlékében él még Szauron, a végső végzetes veszély..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152283 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Talán azt is lehetne feltételezni, hogy PJ és CL összevesztek( ) Lehet, elég bugyuta feltételezés, de én más magyarázatát nem látom... :roll: :D

Más lett a világ
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152276 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szerintem valahogy úgy lesz, hogy mire Gandalfék Orthancba érnek hallják, hogy Gríma és Szarumán veszekednek. És akkor dobja ki Gríma a palantírt, hogy jól megszivassa Szarumánt. És persze aztán kinyirják magukat. :)

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152274 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sajnálom, hogy Grímáék kimaradnak, de igazából csak nem értem, hogy miként fogják a halálukat megmagyarázni...

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152251 Írta: sherry
sherry válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
kac-kac!!!

Legsie a legnagobb büntetés, mi???
Szerintem az csak második legszörnyűbb dolog a világon, mert ez az első: laine.anime.net/Parody/Lotr/dwelf.jpg

Vezess, és én követlek. Ne álljon közénk viszály.
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152237 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Vagy Szarumán és Gríma felvágták az ereiket egy forró fürdővízzel teli kádban... Esetleg harakirit követtek el, nehogy Legsie karjaiban kössenek ki büntiből... :twisted: :twisted: :twisted:
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152232 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Ez előtt értetlenül állok! PJ sokmindent megtett már eddig, de nem tudom elképzelni, hogy így elbánna vele. :? én igenis aláírtam! Ezt nem tehette PJ!!!
És különben is milyen logikátlan lesz már. Kiderül, hogy Szarumán belehalt a sokkba, mikor látta Vasudvard pusztulását??? Vagy beszabadult egy ent (mondjuk Szilszakáll) Orthancba? (Be se fér az ajtón. :roll: )
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152227 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nem took angolul.
Valaki lefordítaná?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152222 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Írja alá aki helyénvalónak tartja:
www.petitiononline.com/mod_perl/ ... i?smanrotk

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152208 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Silima írta: Halihó!
Én, mint fanatikus állat-és Faramir-barát, megkérdezném, hogzűy nem tudtok-e valahol a RotK-ból Banyapókos képeket? Mert azt már tudom, hogy tán nem hagyják ki, de magáról Őnagyságáról még nem láttam képet.
Köszi! Ja, és lovakra is vevő vagyok! :bill1:

8)
Itt például van egy Banyapókos kép is:
film.msn.dk/pgs/docs/newsItem_dk ... 933&ci=183
Meg itt még jópár:
www.theonering.net/scrapbook/mov ... ers/shelob

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152199 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Elza El'Danielle írta: Elképzelhető, hogy az egész Szarumános témát, úgy oldják meg, hogy mikor odaérnek Gandalfék már halott Szarumán és Grima is. Egymást ölik meg mint a könyvben Hobbitfalván.
A hobittok ott tekeregnek Vasudvardban, a palanitirt meg a földön találják meg valhogy.
De azért még reménykedek, hogy benne lesz az öreg.


jaja, g*nyo PJ, azért nem a kedvencem Szarumán, de hogy mondjam kulcsfigura valamennyire.....

és teljesen kihagyni! Felháborito!

Gyöngycem (voltam valaha)
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152195 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Halihó!
Én, mint fanatikus állat-és Faramir-barát, megkérdezném, hogzűy nem tudtok-e valahol a RotK-ból Banyapókos képeket? Mert azt már tudom, hogy tán nem hagyják ki, de magáról Őnagyságáról még nem láttam képet.
Köszi! Ja, és lovakra is vevő vagyok! :bill1:
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152165 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
volt amit én se láttam még

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152162 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta: Iowa, ezek a képek több hónaposak... :roll: :wink:


Én egy csomót nem láttam még belőle...

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152155 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Iowa, ezek a képek több hónaposak... :roll: :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152139 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
azon filozofáltm, hogy mi van ha nem is PJ akarta, hogy ez így legyen? Hanem megmondták neki, hogy így kell lennie?!
Tudom ő a rendező meg minden.. De láttunk már példát arra, hogy valamit nem engedtek meg a rendezőnek..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152116 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta: RotK-os képeslapok:
www.theonering.net/scrapbook/group/1110

Egyébként Christopher csak 81 éves, 22-ben született...


Nagyon jók a képeslapok;)
Ok, most két év mindegy...ha én rendező lennék, és egy ekkora művész tisztelne meg azzal, hogy szerepet vállal a filmemben, nem így hálálnám meg.....

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152115 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
RotK-os képeslapok:
www.theonering.net/scrapbook/group/1110

Egyébként Christopher csak 81 éves, 22-ben született...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152113 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Most olvastam az origon, hát énis ledöbbentem.... Szegény Christopher Lee....hogy bánhattak el így egy 83 éves színésszel?! Lee az egyik legjobban kiválasztott szereplő, korunk egyik legkiválóbb színésze, és így kib***ni szegénnyel.... Szóhoz se jutok.....

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152110 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Bocs, off lesz, de ez egyik topicba sem illik. A cinematrix legújabb híre:

"Henry Bates and the Sorcerer’s Balls, azaz kb. Henry Bates és a bölcsek veseköve címmel Harry Potter- és Gyűrűk Ura-paródiát gyárt az MGM. A Horrorra akadva-filmek szellemében készülő vállalkozásban a jó Gandolfini varázsló küzd majd a gonosz Enron varázslóval, és közben Henry Batest, Middlefinger törvényes királyát keresik."

No comment...

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152096 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hehe... Rabyn, nahát, hogy te mindig hogy fején találod a szöget! MILYEN IGAZAD VAN!!!

Amúgy ezen a Szarumános dolgon én is eléggé kiakadtam, de a fogaskerekes verzió se tetszett sokkal jobban..... :?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152093 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
ezek után nagyon kíváncsi leszek az egész filmre.. azért remélem a hangulata nem fog elvészni a sok változtatásban..
az a fura, hogy a film is úgy született mint a könyv.. sok évig csinálták(csinálják) és ezer változtatáson megy végig mire a moziba kerül.. Akárcsak a könyv.. sok évig íródótt és sok változatáson ment keresztül mrie a boltokba került..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152078 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Azért PJ egy dolgot mindenképpen elért ezzel a változtatással: hatalmas forgalmat generál a fórumokon, és mindenki őt szidja :twisted:

Én is azt mondom, amit roland.illes társunk: nyugi. Ne legyen nagyobb problémánk, mint ez a változtatás! [size=9:1a3o851a]Bár ne lenne igazam...[/size]
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152072 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Elképzelhető, hogy az egész Szarumános témát, úgy oldják meg, hogy mikor odaérnek Gandalfék már halott Szarumán és Grima is. Egymást ölik meg mint a könyvben Hobbitfalván.
A hobittok ott tekeregnek Vasudvardban, a palanitirt meg a földön találják meg valhogy.
De azért még reménykedek, hogy benne lesz az öreg.
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152071 Írta: roland.illes
roland.illes válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nyugi gyerekek!

A viszonyítási alap a bővített dvd.
Ha a rotk 4 órás lesz, senki nem fog sírni ...
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152066 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Namarie írta: Szerintem ez több, mint felháborító. Az egészben a legnagyobb aljasságnak azt tartom, hogy ezt nem is közölte személyesen a színésszekkel. Azért egy 83 éves színésszel ezt megcsinálni.. magam részéről mélyen együttérzek főleg Christopher Lee - vel, de Brad Douriffal is. Remélem, PJ- nek megjön a jobbik esze és az embersége, és csinál valamit, mert így elég elég vegyes érzésekkel nézhetjük végre a filmet.


Christopher Lee 83 éves. Ráadásul PJ nagy rajongója az öregnek. Szóval számomra elég érthetetlen a dolog...

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152062 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szerintem ez több, mint felháborító. Az egészben a legnagyobb aljasságnak azt tartom, hogy ezt nem is közölte személyesen a színésszekkel. Azért egy 83 éves színésszel ezt megcsinálni.. magam részéről mélyen együttérzek főleg Christopher Lee - vel, de Brad Douriffal is. Remélem, PJ- nek megjön a jobbik esze és az embersége, és csinál valamit, mert így elég elég vegyes érzésekkel nézhetjük végre a filmet.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.031 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére