MTT Nyári Tábor - 2004

Több
20 éve 2 hete #216041 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
quote="Kincső"]Meleth_lin:

Rabyn írta: Figyelem népek! Aki nemtudja hol volt a farsang helyszíne (ahol a táboritali lesz) az jöjjön fél 11re a wesselényi 4-6os villamos megálloba ott fogom várni (haa nem kések el!)

[/quote]


Ja, kösz, ezt nem vettem észre...
Ulmo: neked is kösz! :) Jujj, de most bekavarodtam... szóval mi Legolinnal kocsival mennénk, és ma megnézzük a térképet... és ha így se leljük, akkor holnap még chaten kérdezősködök, vagy ilyesmi, de mostmár asszem van remény! :P :D

Ja, meg igen, DVD-ből kb mennyi lesz, és ha kevés lesz, akkor mi alapján lesz szétosztva?

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hete #216012 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Rabyn írta: Hétvégeken át a 4-es és 6-os villamosok helyett villamospótló autóbuszok közlekednek a Moszkva tér és az Oktogon között

A Margit hídon a vágányok felújítását végezzük. Ezért 2004. szeptember 4-étől november 14-ig - kivéve október 30-31. -, 10 hétvégén át, azaz szombat-vasárnaponként a 4-es és 6-os villamosok vonalán a Moszkva tér és az Oktogon között villamospótló autóbuszok közlekednek. Ezeken a hétvégéken a 4-es villamos Lágymányosi lakótelep Oktogon, a 6-os villamos Móricz Zsigmond körtér Oktogon között közlekedik.


Eeeeez kiszurás ám..


Lehetne rosszabb is.
Így a Nyugatitól csak 1 megállót kell gyaloglani a villamosig...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hete #216011 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Hétvégeken át a 4-es és 6-os villamosok helyett villamospótló autóbuszok közlekednek a Moszkva tér és az Oktogon között

A Margit hídon a vágányok felújítását végezzük. Ezért 2004. szeptember 4-étől november 14-ig - kivéve október 30-31. -, 10 hétvégén át, azaz szombat-vasárnaponként a 4-es és 6-os villamosok vonalán a Moszkva tér és az Oktogon között villamospótló autóbuszok közlekednek. Ezeken a hétvégéken a 4-es villamos Lágymányosi lakótelep Oktogon, a 6-os villamos Móricz Zsigmond körtér Oktogon között közlekedik.


Eeeeez kiszurás ám..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hete #216010 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

kriszana írta: Reményeink szerint szombatra elkészül néhány darab DVD a tábori képekből + a felvett videóból. Ennek ára 700FT/db.
Természetesen a videóból csak azok kaphatnak, akik kitöltötték a tábori kérdőívet!


Mennyi az a néhány...? Csak hogy mennyire kell "verekedni" a DVD-kért... :wink:

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hete #216007 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Meleth_lin:

Rabyn írta: Figyelem népek! Aki nemtudja hol volt a farsang helyszíne (ahol a táboritali lesz) az jöjjön fél 11re a wesselényi 4-6os villamos megálloba ott fogom várni (haa nem kések el!)


"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hete #216006 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Ulmo írta: HÉTVÉGÉN NEM JÁR A 4-6 VILLAMOS!


Annyi kiegészítés, hogy a Moszkva tér és az Oktogon között nem jár, mert cserélik a vágányokat a Margit-hídon. Elnézést a dezinformációért :oops:
Tehát aki a Ferenc körút felől jön, jöhet a villamossal.

Meleth_lin: VII. kerület.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hete #216000 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
[size=9:1qj6g6bq](Hogyazarohadt...írtam egy szép hosszú hozzászólást, erre a drága gép lefagy...)[/size]
Bocs, ha már idegesítő vagyok: Kösz Kincső, de, mint már írtam, debreceni vagyok, és mivel a pályaudvarokon kívül pesten alig ismerek valami helyet, ezért fogalmam sincs, hogy hol van a Király utca... térképen kerestem Wesselényi utcát, de van belőle vagy 4... Ja, és sajnos farsangon sem voltam... :roll: Legálabb azt mondja meg valaki, hogy hanyadik kerületben van, plíz! :wink:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hete #215998 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Ulmo írta:

Nefrédiel írta: Egyetlen kérdésem lenne a talival kapcsolatban (amit emlékeim szerint már feltettek korábban, de a választ nem leltem), hogy milyen módon lehet ezt az ipartestületi székházat megközelíteni BKV-val? /me még sosem járt ott :oops:


Eljössz a Blaha Lujza térig a piros (2.) metróval, feljössz a körút felé, és elsétálsz a Wesselény utcáig. Ott lesznek a többiek, onnan lehet együtt menni :)
Vagy 4-6 villamospótlóval elmész a Wesselény utcáig, onnantól ugyanez érvényes.
HÉTVÉGÉN NEM JÁR A 4-6 VILLAMOS!


Nem jár?
Nofene...
Gondolom a villamospótlót csak meg lehet találni...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hete #215991 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Nefrédiel írta: Egyetlen kérdésem lenne a talival kapcsolatban (amit emlékeim szerint már feltettek korábban, de a választ nem leltem), hogy milyen módon lehet ezt az ipartestületi székházat megközelíteni BKV-val? /me még sosem járt ott :oops:


Eljössz a Blaha Lujza térig a piros (2.) metróval, feljössz a körút felé, és elsétálsz a Wesselény utcáig. Ott lesznek a többiek, onnan lehet együtt menni :)
Vagy 4-6 villamospótlóval elmész a Wesselény utcáig, onnantól ugyanez érvényes.
HÉTVÉGÉN NEM JÁR A 4-6 VILLAMOS!
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hete #215989 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Egyetlen kérdésem lenne a talival kapcsolatban (amit emlékeim szerint már feltettek korábban, de a választ nem leltem), hogy milyen módon lehet ezt az ipartestületi székházat megközelíteni BKV-val? /me még sosem járt ott :oops:

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hete #215949 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Szürke írta: Segítség!

A böngészőm nem csinál semmit amikor a kérdőívnél az elküldésre kattintok.

("nem csinál semmit" értsd szó szerint, vagyis mintha nem akarná elküldeni és új lapot betölteni.)

A program Netscape 7.1, és már a névlistákat sem jelenítette meg, de az nem is zavart.

A névlistákat azért nem jelenítette meg, mert ki lettek véve a kérdőívből... így senkinek nem fog problémát okozni, ráadásul nem is tudnánk felhasználni az anoním eredményeket.
Technikai problémával Ancalimonhoz fordulj kérlek.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hete #215948 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Segítség!

A böngészőm nem csinál semmit amikor a kérdőívnél az elküldésre kattintok.

("nem csinál semmit" értsd szó szerint, vagyis mintha nem akarná elküldeni és új lapot betölteni.)

A program Netscape 7.1, és már a névlistákat sem jelenítette meg, de az nem is zavart.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hete #215945 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
OFF

Ankalimon írta: Azért nem volt értelme a frissített listát feltenni, mert...

[size=9:3fn58v7z]Azért lett volna értelme a frissített listát feltenni, mert
1. Te informatikus vagy, vagyis bármikor ki tudod húzni a feldolgozásban a figyelmen kívül hagyandó személyeket;
2. a "bahbáh csühhe" boldogan ixelgetne, amíg meg nem halna, azaz csökkennének a felesleges reklamációk és mindenki boldog és száraz babának érezné magát.[/size]

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hete - 20 éve 2 hete #215944 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Sziasztok volt táborlakók :-)

Mint tudjátok (remélem, hogy tudjátok) szeptember 4-én, azaz a következő szombaton 11-17 óra között tábori találkozót rendezünk, a 2004. évi MTT tábor résztvevői számára.
Helyszín: 1077 Budapest, Wesselényi u. 73. Ipartestületi székház (Ott, ahol a legutóbbi közgyűlés, és a farsang is megrendezésre került.)
Sajnos, az MTT anyagi helyzete (és a tagok rendezetlen tagdíjviszonyai miatt), kénytelenek vagyunk belépődíjat szedni a tábori találkozóra, hogy legyen miből fedezni a terem bérleti díját. A belépő 300 HUF lesz.

A tervezett program:
- gyöngyfűzés
- tábori video nézés
- élménybeszámolók
- stb. (ez az a programpont, aminek nincs neve, és ide kerül minden, amit előtte kifelejtettünk a listából és csak később jut eszünkbe ;-)

Ezúton szeretnék kérni mindenkit, hogy amennyiben még nem tette meg
Töltse ki a tábori kérdőívet! Ezen a címen lehet elérni:
www.tolkien.hu/velem_2004.php

Reményeink szerint szombatra elkészül néhány darab DVD a tábori képekből + a felvett videóból. Ennek ára 700FT/db.
Természetesen a videóból csak azok kaphatnak, akik kitöltötték a tábori kérdőívet!

Remélem, találkozunk szombaton,
üdvözlettel:

kriszana

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hete #215940 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Brisa írta: Silmeniel, esetleg Silcucc/Gyalogkakukként? :wink:


Úgy kezdtem... Aztán profilmódosítás, névcsere, tolkien.hu bezárás, úja megnyit, új névvel bejelentkezik, úgy sem megy, tortúra előről... Hát ez van... Majd eccer megint ráveszem magam a héten...

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hete #215924 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Meleth_lin írta: Továbbra is könyörgök viszont, hogy valaki segítsen nekem megtalálni azt a bizonyos Wesselényi utca 72.-t!!! Másképp nem tudok eljutni a talira... Na, valakinek csak hiányoznék... :roll: :D (Remélem... :P )


Király utcai 4-6-os megállótól nem messze ha minden igaz, de én se tudom pontosan... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hete #215923 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Ankalimon írta:

Meleth_lin írta: És ott, hogy "Kikkel lennél jövőre is szívesen egy csapatban?", ott az "is"-nek fontos szerepe van? Szóval hogy csak olyat írhatok, akikkel most is egy csapatban voltam? ... Mind1, én így értelmeztem, és már kitöltöttem... :roll:


Nem nincs szerepe. Bárkit lehet írni.

quote]

Hát, mostmár mindegy... :?

Továbbra is könyörgök viszont, hogy valaki segítsen nekem megtalálni azt a bizonyos Wesselényi utca 72.-t!!! Másképp nem tudok eljutni a talira... Na, valakinek csak hiányoznék... :roll: :D (Remélem... :P )

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hete #215914 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Alyr Arkhon írta: UI: Továbbra sem hordok stoppert magamnál a beszélgetéseket mérendő...


De azért kb-ra be tudod határolni, nem? Nyilván nem azt jelölöd be arra, hogy beszéltél vele 20 percnél többet, akinek köszöntél az állomáson, vagy melletted állt a kajasorban, és megkérdezte hogy adnál e neki egy tálcát, hanem akivel leültél beszélgetni.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hete #215908 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Erősen közelítünk az offhoz, de azért válaszolok:

Azért nem volt értelme a frissített listát feltenni, mert hiába jelölnek be olyanokat, akik a korábbi listán nem szerepeltek, mivel azokat emiatt a tábor előtt sem jelölték be, tehát esetükben nincs értékelhető összehasonlító adat... Aki nem jelentkezett időben, és emiatt lemaradt a tábor előtti közösségi felmérésből, az szükségszerűen kimarad kontroll felmérésből is, amelynek kizárólagos célja az előzővel való összehasonlítás, és a változások kiértékelése - lett volna, ha nem rontjuk el...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hete #215850 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Ankalimon írta: Azért egy megjegyzés: Az utolsó három kérdés jelentősége kizárólag az volt, hogy hogyan változott a tábor hatására a közöösség belső kohéziója. Ezért minden hiányosság ellenére az volt a logikus megoldás, hogy ugyanazt a listát használjuk, mint amit az előzetes felmérésben alkalmaztunk (amelyikről értelemszerűen hiányoznak azok, akik az utolsó pillanatban jelentkeztek, és rajta vannak, akik az utolsó időszakban mondták vissza a részvételt). Az eredmények csak így lettek volna összehasonlíthatók, ezért önmagában a listák tartalmával nem volt gond.


Ööö...arra gondoltatok, hogy esetleg egy bővített listát tegyetek ki? Amiben az is benne van, aki utolsó pillanatban jelentkezett, és az is, aki végül visszamondta? Ez sem lett volna tökéletes megoldás, de jópár reklamációt meg lehetett volna spórolni :roll:
Egyébiránt minden tiszteletem Jacopóé, és a kérdőív névtelen összeállítójáé :)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hete #215833 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
A kérdőívben az "is" és "már" szavacskák fontosak?Mert nélkülük egyszerűbb lenne a kérdéseitekre válaszolni...
Amúgy rúlz! :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hete #215828 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Gumipók írta: Nem vagyok rajta egyik listán sem ::::(
Engem nem választhat senki::::(
Velem senki nem akar majd egy csapatba kerülni::::(((
Velem beszélgetni sem beszélgetett senki::::(((((((

:P ók sír:


Segítsetek egy szegény kis Póknak aki egyedül van és itthagyták a szülei... Vagymi...
VUK után szabadon (ami ugye Vadászom, utamból kotródj)
POK: Prédautánjárok Onnan Kerüljarrébbgyorsan

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hete #215818 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
A sok technikai probléma miatt az utolsó három kérdés kikerül a kérdőívből, és azokat az eredményeket sem értékeljük ki, amelyeket a már kitöltött űrlapokon bejelöltek.

[size=9:4s7i4egt]Az első válaszok beérkezésekor jöttünk rá, hogy az előzetes tábori kérdőívhez képest módosított feldolgozási rendezerben nem tudjuk megfelelően kiértékelni ezeket a válaszokat. A kérdőívet pedig már nem lehet módosítani, mivel már nagyon sokan kitöltötték...[/size]

Azért egy megjegyzés: Az utolsó három kérdés jelentősége kizárólag az volt, hogy hogyan változott a tábor hatására a közöösség belső kohéziója. Ezért minden hiányosság ellenére az volt a logikus megoldás, hogy ugyanazt a listát használjuk, mint amit az előzetes felmérésben alkalmaztunk (amelyikről értelemszerűen hiányoznak azok, akik az utolsó pillanatban jelentkeztek, és rajta vannak, akik az utolsó időszakban mondták vissza a részvételt). Az eredmények csak így lettek volna összehasonlíthatók, ezért önmagában a listák tartalmával nem volt gond.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hete #215812 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Ankalimon írta:

Meleth_lin írta: És ott, hogy "Kikkel lennél jövőre is szívesen egy csapatban?", ott az "is"-nek fontos szerepe van? Szóval hogy csak olyat írhatok, akikkel most is egy csapatban voltam? ... Mind1, én így értelmeztem, és már kitöltöttem... :roll:


Nem nincs szerepe. Bárkit lehet írni.


Khm, nem csak Meleth_lin értelmezte így :oops: ...szvsz nagyon nem egyértelmű. :roll: Nem mintha számítana persze, ettől nem függ a jövő évi tábor.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hete #215797 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
A már jelzett probléma miatt (hibás névlista) a kérdőívn utolsó részét nem töltöttem ki.

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hete #215778 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Gumipókhoz csatlakozva hívnám fel ismét az érintettek figyelmét: számos ember van, aki NEM volt táborban, de a listán szerepel, illetve sokan vannak, akik VOLTAK a táborban, de a listán NINCSENEK rajta. Amíg ezt nem korrigáljátok, kevés értelme van kitölteni szvsz. Gondolom van egy upgraded lista a Esgalmar lakóiról :wink:
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hete #215774 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Nem vagyok rajta egyik listán sem ::::(
Engem nem választhat senki::::(
Velem senki nem akar majd egy csapatba kerülni::::(((
Velem beszélgetni sem beszélgetett senki::::(((((((

:P ók sír:
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hete #215749 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Meleth_lin írta: És ott, hogy "Kikkel lennél jövőre is szívesen egy csapatban?", ott az "is"-nek fontos szerepe van? Szóval hogy csak olyat írhatok, akikkel most is egy csapatban voltam? ... Mind1, én így értelmeztem, és már kitöltöttem... :roll:


Nem nincs szerepe. Bárkit lehet írni.

Natalee írta: Nekem nem engedi kitölteni, állandóan bezárja, pedig be vagyok jelentkezve


Mit jelent, hogy állandóan bezárja?

Próbáltad úgy, hogy indítasz egy másik Internet Explorer-t, és acímet beírod kézzel a címsorba?


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hete #215743 Írta: Nati
Nati válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Nekem nem engedi kitölteni, állandóan bezárja, pedig be vagyok jelentkezve

"Százszorszép jóéjszakát"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hete #215725 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Silmeniel, esetleg Silcucc/Gyalogkakukként? :wink:

Inczy, te jól töltötted ki, Meleth-lin rosszul...

Brisa
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.436 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére