Fingolfin - Beszélgetések

Több
19 éve 1 hónapja #267113 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések

Alcarcalimo írta: Ja: lehet nálunk videót nézni tábori cuccokat is, meg ilyenek... ja és persze előadom az Eldart


Jipíííí!!!!!! Bár mondjuk a hideg víz az fontos kelék lenne, de nem gond. :)
Akkor én is jelkezek, bár én Csopakról fogok jönni a 9:03-as busszal, ami 10:15-kor van Veszprémben.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #267111 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések
Én is jövök!

Az a vonat odafele nagyon szupi! Remélem a pöstiek azzal gondoltak menni. :wink:

Viszont visszafele nekem el kell jönnöm a 17:15-össel, hogy elérjem az uccsó vonatomat.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #267110 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések
Akkor én máris jelentkeznék! :bounce:
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #267099 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések
Sztem nem gáz, engem nem zavarnának:) Beorosokkal szövetséget kötöttünk, a Thingolosok, Curufincesek meg... hmm... asszem jól lövök:DDD
Nnnna, hülyeséget félre: Jöjjenek!

Ja: lehet nálunk videót nézni tábori cuccokat is, meg ilyenek... ja és persze előadom az Eldart:))) (csak hideg zuhany ne kelljen hozzá)
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #267094 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések
hümm hümm nemtudom lehet mások is jönnek köztük beoros is, de ezután érdeklődöm még. egy Thingolos egy Curufinces és egy Beoros :lol:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #267093 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések
Drágáim!!! Szerintem nem baj, ha jön még valaki, aki nem Fingolfinos: miért is lenne az??? Amúgy is lesz legalább 3 tiszteletbeli csapattag: a feleségem (Andi) és a két kisfiam (Ákos és Zalán)... csak nem gond?!? Ha valakivel jön valaki, ne okozzon ez gondot... szerintem...vannak, akik barátaikat alig láthatják esetleg, miért ne lehetne Veszprém az a hely, ahol igen? No...
Indulások:

Budapest-Déli pu. 09:05 10:45 1:40 112 km 1.142 Ft - 2. (a diákot nem tudom, nézzetek már utána...)
asszem ez jó. Nem túl korai, nem túl késő. Iratkozzatok fel ide, erre a fórumra, hogy ki jön: mert veszek előre jegyeket a buszra (a buszon drágább sokkal. egy jegy: 116 HUF, buszon 150 HUF. oszt majd elszámolunk) Pestiek, jó ez így? ja, ez vonat, a GYK... :) ))
Győr: (busz, csak...)
Gy
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #267091 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések

Fio írta: Ulmo gond csak az, hogy én akkor egy Marachost is hozok. Ha a Beoros jön, akkor a Marachos is. Bocsánat, de egyedül a Beorost nem hozhatom. Vagy mindkettő, vagy egyikse.
:)


Ez csak természetes, mivel pontosan tudom, kikről van szó :) Ha a csapatnak nincs ellenére, hogy nem vegytiszta Fingolfin-tali lesz, jöjjenek .[size=9:37azmmfp](úgyis beszédem van az egyikkel)[/size]
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #267061 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések
Ulmo gond csak az, hogy én akkor egy Marachost is hozok. Ha a Beoros jön, akkor a Marachos is. Bocsánat, de egyedül a Beorost nem hozhatom. Vagy mindkettő, vagy egyikse.
:)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266976 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések

Ulmo írta: Csapvízünk múlt szombaton azt mondta, néz nekünk valami értelmes járművet lefelé (busz/vonat) és azzal megyünk, már aki Pestről jön. Ha minden jól megy, 10 körül már lent leszünk.
Fio, feljössz Csopakról? [size=9:361azk5g]Esetleg nem hoznál el valakit magaddal?[/size]


Lécci-lécci-lécci olyan járművet nézzetek, hogy én 8 körül érek be a Nyugatiba, és onnan még elérjem!!!!!! Nem akarok egyedül menni!!!!!!!!!!!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266972 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések

Fio írta:

Ulmo írta: Csapvízünk múlt szombaton azt mondta, néz nekünk valami értelmes járművet lefelé (busz/vonat) és azzal megyünk, már aki Pestről jön. Ha minden jól megy, 10 körül már lent leszünk.
Fio, feljössz Csopakról? [size=9:1oook7hh]Esetleg nem hoznál el valakit magaddal?[/size]


Ha a kedves csapattagok beleegyeznek, hogy más csapatból is jöjjenek, akkor tudok hozni két embert. :)


A Bëor-talin is volt minimum egy Fingolfinos, és mivel jó barátságban vagyunk velük, szvsz jöhetnének. Sőt, ragaszkodom hozzá!
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266969 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések

Ulmo írta: Csapvízünk múlt szombaton azt mondta, néz nekünk valami értelmes járművet lefelé (busz/vonat) és azzal megyünk, már aki Pestről jön. Ha minden jól megy, 10 körül már lent leszünk.
Fio, feljössz Csopakról? [size=9:xslp77zo]Esetleg nem hoznál el valakit magaddal?[/size]


Ha a kedves csapattagok beleegyeznek, hogy más csapatból is jöjjenek, akkor tudok hozni két embert. :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266948 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések

Fio írta: Cala lánykám, nem tudunk együtt lemenni, mert akkor én már Csopakon leszek. De ha van fejlemény írok sms-t. :)

A talit sztem meg lehetne tartani, ha ráértek most vasárnap. Mondjuk 10-11-től? :)


Csapvízünk múlt szombaton azt mondta, néz nekünk valami értelmes járművet lefelé (busz/vonat) és azzal megyünk, már aki Pestről jön. Ha minden jól megy, 10 körül már lent leszünk.
Fio, feljössz Csopakról? [size=9:qyhmpliv]Esetleg nem hoznál el valakit magaddal?[/size]
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266930 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések
Cala lánykám, nem tudunk együtt lemenni, mert akkor én már Csopakon leszek. De ha van fejlemény írok sms-t. :)

A talit sztem meg lehetne tartani, ha ráértek most vasárnap. Mondjuk 10-11-től? :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266926 Írta: Cala
Cala válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések
akkor most mi lesz a talicuccal? csak azért mert ma este 9ig még vagyok netnél, aztán legközelebb csak szombat este 6 után asszem.. (ok: eltiltás, mert balhéztunk). szóval valaki mondjon valamit, vagy kérlek titeket, írjatok majd sms-t a fejleményekről.. mondjuk Fió drága anyám, mert akkor esetleg együtt le tudunk menni. bocsi..
várom a válaszokat mihamarabb.
sok puszi!

ui.: Julcsi tud a dologról? mmint a taliról.. (mmint TG/Nólindir/Julcsi-ra gondolok..) hm?

...
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #266234 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések
aug 7 a részletek később

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #265387 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések
Én nem tudom még, de lehet, hogy Horvátországban leszek 7-én..

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #265252 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések
ok, akkor jó. köszönöm :)

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #265189 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések

Holtak vezére írta: nekem is jó a hetedike. milyen hónap? :D :?


Augusztus.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #265172 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések
nekem is jó a hetedike. milyen hónap? :D :?

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #265113 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések
ööö 8-a tényleg hétfő :oops: Részemről legyen 7-e!
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #265112 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések
nekem van egy olyann sanda gyanúm hoyg csak délelőtt leszek ottan

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #265108 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések
Hetedike tökletes!!!! (Eddig) :D

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #265096 Írta: Cala
Cala válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések
nekem sztem igen :D

...
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #265091 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések

Cala írta: dejó, hogy egyesek figyelnek :D :D ;)


eeeegen, 8. hétfő, 7. vasárnap. No, mi legyen? 7.-e jó nektek?
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #265086 Írta: Cala
Cala válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések
dejó, hogy egyesek figyelnek :D :D ;)

...
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #265081 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések
Mit is beszéltünk meg? 8.-át? Mert az hétfő (legalább is az én naptáram szerint, és nagyon valószínű, hogy nem a tavalyit nézem)!
Jelzem, ha átszervezitek a cuccost, és 13-ra, vagy 14-re teszitek, akkor én sajna nem tok menni!

Na, csak ennyit akartam szólani.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264863 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések
igen.. jó kis városnéző túra lesz :)

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264862 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések
valamint a kedvenc menzánkra is menni kell

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264860 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések
:D meg nézzük meg megint a Veszprémi milleniumi emlékművet, amit húszmillióból és 4 kődarabból rakott össze valaki :)

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264853 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések
majd megyünk állatkertbe
:P :P :P :P

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.514 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére