Orrostar - Beszélgetések

Több
19 éve 1 napja #271797 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
Üdv!!!!

Nos én nézem itt mindennap a netet, s várom hogy ewrre is belendüljön az élet, de ezritkán várható el.
Nos rám ne számítsatok talin mert /me ugye messze lakom pesttől, meg aztán hétköznap meg még messzebb tartozkodom otthontól......
Az a tervem kutba ugrott hogy a képeket felrakjam ugyanis, ez a gép szemét modon nem engedi feltölteni............
A beszámoló is késik.......ne hari, sorry.....

Na legyen mindenki jó!
Üdv:Niph :P

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 napja #271759 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
HELLO!!!
Akkor én most kommunikálni fogok! :twisted:
SZIASZTOK!
Minden "net lesz otthon" tervem kútba ugrott (inkább esett, nem rajta(m) múlt). Új (vissza)fejleménynek tekinthető az, h apám eltiltott a számítógéptől, mert egyszer úgy jött haza (jelentem alássan 3 órával korábban az átlagosnál), h előtte ültem barátnőmmel (nyári -többek közt MTTs- képeket nézegettünk), és ezért ő nem tudott lefeküdni aludni (nem mintha szólt volna h akart).
Felszólított, h vegyek magamnak gépet. Nos. Itt tartunk.
Nem akartok csapattalit? Elmenni valahová kirándulni. Erdőbe, természet lágy ölére. Vagy a várba. vagy mittomén... Amennyiben természet lágy ölére vágyunk, ne számítsatok rám, mert akkor max "eltévedésből kitalálósdit" játszhatunk (voltam én már Sikároson, amikor a Rám szakadékba akartam menni...)...
De úgy csapattalit, h MINDENKI ott tudjon lenni (max 1-2 hiányzóval) Úgy olyan CSAPAT tali...
Na? NNa?? NNAAAA?
Mit szóltok hozzá? Hm? HM? HMMMM?
LÉCCI!
NAAAA!
Én neten ritkán vok elérhető, legközelebb valszeg pénteken, addig látni akarok soksok hozzászólást a témával kapcsolatban. Itt most megfelelő időpontokra, jó kis helyszínekre gondolok. Szvsz október hónap második feléere kéne tervezgetni.
Puß

Ja, és ha heteken keresztül csak nézegetitek a topicot, megpróbálhatnátok írni is bele nem? Tessék kezdeményezni! Nem nehéz, tényleg! :P

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 napja #271628 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések

Niph/Elentári írta:

Dindae írta: Jéé, egy hozzászólás... ez az igazán meglepő...

pedig ez a topik nagyon is rossz sorsra készül jutni :(


mi ebbe a meglepő?????? + hete csak bámulom a fórumot, hátha vki ír be. Ugylátom megint kinyitom azt a nagy számat.......... :twisted:


Hát igen, én emgmár 2 hete bámuloma fórumot, de nagyjából mind hiába :(
pedig tök jó lenne veletek dumálni, de úgy szumm, mert sztem jó csapat voltunk, és szánalmasan kevés hozzászólásunk van... vagy mi gondolatban kommunikálunk, csak én nem vettem észre?! :roll: :)

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 napja #271375 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
Sziasztok!

A közvetett segítségeteket szeretném kérni.
Páran már tudjátok, hogy mivel nekem kell eltartanom most magam,
intenzíven munkát keresek.

Korrepetálást vállalok magyarból, történelemből, művészettörténelemből,
angolból, film és médiaismeretből gimnazistáknak és általános iskolásoknak
(alsósoknak nyilván mindent), ezért tanítványokat keresek.

Gyerekekre is nagyon szívesen vigyázok.

Ezért kérlek Titeket, hogyha tudtok olyan családról, ahova babysittert
vagy korrepetáló tanárt keresnek, szóljatok oda és ide is feltétlenül.
Megadhatjátok az elérhetőségeimet is (20-200-66-25,
annasandor@hotmail.com ).

Illetve ha tudtok olyan alkalmi vagy (ami sokkal jobb lenne) állandó
munkáról, amit szerdán egész nap (nyolc órában is) tudnék csinálni, akkor
is értesítsetek.

Előre is nagyon köszönöm.
Minden jót!
Morgana

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 napja #271362 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések

Dindae írta: Jéé, egy hozzászólás... ez az igazán meglepő...

pedig ez a topik nagyon is rossz sorsra készül jutni :(


mi ebbe a meglepő?????? + hete csak bámulom a fórumot, hátha vki ír be. Ugylátom megint kinyitom azt a nagy számat.......... :twisted:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hete #271283 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
Jéé, egy hozzászólás... ez az igazán meglepő...

pedig ez a topik nagyon is rossz sorsra készül jutni :(

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hete #271233 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
Üdv! Tengerész nép!

De kihalt a mi kis beszélgetős topikunk.

Nos holnap felrakom a képeket ,már persze ha engedi ez a vacak gép....... :twisted:

Hahó emberek tessék beszélgetni!Biztos van sok olyan élmény vagy dolog ami itt megosztható.....

Ne jusson ez a topic is Haleth népe topic sorsára.....

Üdv!

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hete #270014 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
Nem, nem, nincs netem, csak nagybátyámtól póbálkoztam, meg most már suláj van, és péntekenként számtech óra...
Sz'al péntekenként neten leszek 9-9:45 között.
Majd megpróbálom jövő héten elhozni a képeimet és folyamatosan töltögetni őket...
Nemtok menni a mostani táboritalira. (nyelvvizsga) Majd gondolok rátok, és ... és gondoljatok rám ti is, no meg szurkoljatok nekem de naggyon!
Most ,mennem kell
Puß
Nóli

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hete #269728 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
Üdv Népek!!!!! Milyen volt a vasárnap. Azt láttam már hogy a nagy talit elhalaszották de a ti mis talitok milyen volt????
Olyan depi voltam hogy nem tudtam elmenni....
Please ha csináltatok képeket lécccci rakjátok fel ide.....

Üdv:Niph :D

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hete #269712 Írta: Malendil
Malendil válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
Hm. nálunk vidéken izomból szakadt az eső a csapattali időpontjában, így nem is bánkódtam amiatt, hogy nem tudtam menni. Most aztán bánkódom. :( A tábori talira talán el tudok menni.

Ma reggel találkoztam a buszon Eldaminnal, aki meglepő módon épp lovagolni ment. :wink: Asszem ő sem volt csapattalin.


Nóli

Megpróbáltam másodszor is elküldeni a kért anyagot. Még ilyet nem láttam. 3 nap múlva írt vissza a mailer daemon. Pedig ennél sokkal gyorsabban ki kéne derülnie, ha valami nem stimmel.
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hete #269592 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
Állati volt a találkozó!
A Nagy tábori találkozó a jelek szerint most szombaton lesz fedett helyen (sok jó ember). Gyertek minél többen!

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hete #269519 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
huu, van neted? vagy nem külföld többé Budapest bizonyos része? :)
és tényleg jó volt a tali, főleg, h a tábor 2/5e ott volt... :wink:

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hete #269508 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
Hej hó, halihó Helló!
Mostantól elérhető a KÉPTÁRHU oldalam, aminek címe meglepő módon úgy kezdődik h: kep.tar.hu , és kevésbé meglepő módon (de aki tudja az emilcímemet bizti elcsodálkozik) noli3018-cal folytatódik.
Vagyis egybeolvasva:
kep.tar.hu/noli3018
És jelentem, már 8 egész képet sikerült feltöltenem!!
HŰ! HA!
(ez majd naggggggyon lassan telegetni fog)
Puß

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hete #269489 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
Hellóka!
Szupi tábori tali volt! :lol:
Én mind a 10etek társaságát élveztem! :lol:
Arról h jövő héten ráérek-e, arról még nem tudok, de hajlandó vgyok (megint) véres csatákat vívni az ügy érdekében.
Élesztő topic! Hát milyen rég jártam erre, és még csak 6 hozzászólás volt azóta... :evil:

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hete #268946 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
....Hát akkor én a padlóra fogok kerülni?????? :oops: :lol:
/me nehezen tudom elképzelni hogy tudok menni, ugyanis más elfoglaltságom lesz. Naggyon nagyon szomorú vagyok emiatt, meg nem is tudtam volna felmenni Pestre.......
......hüpp...../me most nagyon szomorú hogy nem láthat titeket, de talán valamikor fel tudok menni.....( ha előbb nem akkor LEP-re)..........

Nos hogy egy kis vidám hírt is megosszak, nemsokára elkészül a tábori élménybeszámoló....kb olyan szeptember közepe táján fel is tudom rakini ide.........elég sok hülyeség lesz benne......

Hiányzik a csapat, a sok hülyéskedés meg egyebek.... :twisted: :lol:

.........ja és nemsokráa a képeket is felrakom....az szept, elején várható!!!! :lol:

Üdv és minden jót! Pusszantok mindenkit és CSONTROPOGTATÓ ÖLELÉS: nIPH :lol: :lol: :D

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hete #268945 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
A tábori élmények csillapodtával is szeretnék csapatunk minden tagjának köszönetet mondani ezért a tíz napért. Jó volt ismerősöket újra látni és új embereket egy kicsit megismerni. Sok vidám pillanattal és kellemes élménnyel lettem gazdagabb Nektek köszönhetően. Ezért ha nincs nagy ellenállás (aki ellenáll, az pallóra kerül de dulván) e hét vasárnap az össznépi Tábori Találkozó előtt, Csapattalálkozót tartunk a Városligetben!
Találkozó most vasárnap augusztus 28. délelőtt fél 11-kor Hősök tere földalatti megállónál. Bár az időjárás épp nem mutatja még nyár van.
Program: a Tenger népe Vízreszáll! Közös csónakázás a városligeti tavon. Hozzatok pokrócot, labdát, mindenféle jót! Megjelenés alkalomhoz illő ruhában. (Az úri közönség táncol)

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #268583 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
Kikerült a tábori találkozó részletes ismertetése a nagytáboros topikba. Minden csapatnak kell valami ételt/italt hozni a többieknek. Minden egyes ember annyit hozzon, amennyit egymaga megeszik.

Orrostar: higítható szörp(!!!), gyümölcslé, (esetleg egy naagy doboz fagyi 8) )

Beszéljétek meg, ki mit hozzon, ne legyen túl sok ugyan olyan.

:cheers:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #267957 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
Nem zsír... OLAJ :lol: :lol: :lol:

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #267947 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
Akkor ide is :)

Kösz csapat, zsír volt veletek :)
Az eddigi reakciók alapján a mi előadásaink voltak a legjobbak, meg egyéb más dolgokban is zsírok voltunk (karkötőmegtalálás ésatöbbi...), ami azért nem kis teljesítmény. Legyetek büszkék :)

Ha minden igaz, készül a zászló, Loth, ugye készül? :) Remélhetőleg állatul fog kinézni.

És hozzunk már össze egy csapattalit valamikor, jó lenne titeket újra látni :)

Pussz mindenkibe

Ui: Niph: akkor ezekszerint meggyógyult a lábad :) hálisten :)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #267851 Írta: Aredhel Tulcakelume
Aredhel Tulcakelume válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
Iggen, szikrányi.. Hát... Asszem, az ember legelőször a tüzet találta fel, ami szikrával kezdődik.. :D
És ez volt az egyik legnagyobb találmánya.
De nem beszéltünk a mellékelt lángszórókról sem. :D

"..and i find it kind of funy, i find it kind of sad, the dreams in wich i'm dying are the best i ever had.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #267837 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
Syasztok!
Carcaroth-t még nem állítottam össze, így anyum nem akadhatott ki tőle (apámnak meg nem kötöttem az orrára a gyereket sem), ámde a gyerek miatt furán nézett, majd mikor megmutattam neki, finoman kiröhögött...
Az aláírásodhoz Aredhel: Nem tudom, biztos vagy te ebben a "szikrányi" szóban? Tudom, nem te mondtad, de asszem az egész tábor ezt nagyon megcáfolta. :lol:
Stara! Én nem tudom megnyitni a képtáradat!
Nem tudom, lehet h én vagyok túl igénytelen, de én nem éreztem h rossz lett volna a keretjáték. Mondjuk ez volt az első keretjáétékos táborom, meg máshol is jelezték nekem h valami nem volt jó pedig én nem vettem észre... Márha értitek mit zagyválok sz'al én igénytelen vok, és szvsz szupi vót!
Még mindig hiányoztok!
Mikor lesz tali? Valaki ugye majd értesít engemet, hátha nem leszek netközelben...
Puß

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #267772 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
Üdv Népek!!!!!!

Eljutottam odig hogy írjak, meg a lábam is engedte....... :evil:
Szóval köszönöm hogy jó fej csapattársak voltatok, jó volt veletek lenni. Szerintem nyugodtan kijelenthetem hogy mehint mi voltunk a leghibbantabb de a legjobb???? csapat.

Köszönöm azt is hogy szülinapomon felköszöntötettek, jó volt kedves emberek körében ünnepelni a 20.-at.
Ööööö fényképek majd valamikor lesznek.......ma bevittem a fényképeshez(le vagyok lassúlva, semmi nem jut eszembe)

Szóval hiányoztok, remélem majd talira tudok menni...........
Ja és a lábam már helyre pofozodott, igen kissé megrepedt, pihiztetni kellett. /me szombati számháború során , a meredek lejtőn egy fa állított meg amibe bevertem a lábam, és rohadtul megdagadt és fájt./

Pusszantás mindenkinek! ::::::::::::::::::Niph

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #267711 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
Sziasztok!
Én is köszönök mindent(csak hogy le ne maradjak), és bocs, h nem nagyon voltam elbúcsúzós, de ősöm hajtott :(
pedig ha rajtam múlik, két napig búcsúzkodok :twisted:
Szóval, tényleg jó volt veletek és tökra rossz, hogy hamarabb el kellett mennem :cry:
Egyrészt, mert tökre jó volt ott, másrészt meg, tök redva idő volt Horvátoban...

Mi történt Niph-el? hjajj...

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #267409 Írta: Aredhel Tulcakelume
Aredhel Tulcakelume válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
JOBBULÁST!!!!

"..and i find it kind of funy, i find it kind of sad, the dreams in wich i'm dying are the best i ever had.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #267085 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések

Aredhel Tulcakelume írta: Tud valaki valamit Niph lábáról? Már hogy megrepedt-e, vagy mi? :(

Niph lába jól van,azt írta,hogy egy halvány repedés látszik,gondolom a röntgenen,és ezért sokat kell pihentetnie. Innen is jobbulást Niph!!! :D
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #267083 Írta: Aredhel Tulcakelume
Aredhel Tulcakelume válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
Sziasztok!!
Én is köszönök mindent, és bocs attól, akitől nem tudtam elköszönni, de vagy nem találtam meg, vagy elsodort a tömeg.. :( Egyébként nem vagyok paraszt.. Najó, veletek nem.. :twisted:
Mit szóltak otthon a gyerekhez meg Carcharoth-hoz, Nóli? :D
Tud valaki valamit Niph lábáról? Már hogy megrepedt-e, vagy mi? :(

"..and i find it kind of funy, i find it kind of sad, the dreams in wich i'm dying are the best i ever had.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #267037 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
Üdv! Azóta próbálok beírni,mióta hazaértem,de mindig közbejött valami.
Szóval,köszönöm,hogy egy csapatban lehettem veletek,és hogy elviseltetek,mert bizony sokszor nyűgös voltam. :? Talán az a baj,hogy túl komolyan veszem az életet,de majd megoldom. Az előadásaink szerintem tök jók lettek,az esti is,még ha nem is tetszett mindenkinek. :lol: :D A trailert azért megnézném kívülről is. :D A szervezésről,keretjátékról meg ilyenekről nem írnék több véleményt,ha már a réten nem voltam elég bátor megtenni,és a nagy topikban sem akarok belefolyni semmilyen vitába,elég annyi,hogy szerintem lehetett volna jobb is,de még nem csináltam ilyet,ezért nem tudom,hogy menne nekem. :roll: És továbbra sem akarok senkit megbántani.
A képeimet felteszem a képtáramba,de nem lettek valami nagyon jók,rájöttem,hogy fényképezni sem tudok,pedig digitális képet elrontani művészet,-nekem sikerül. :arrow: képtár
Annak azért örülök,hogy sok új emberkét ismertem meg,akiket pedig már ismertem,azokat kicsit jobban. :wink: Na egyelőre ennyi telik tőlem,majd még jövök később. :sleepy:
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266809 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Orrostar - Beszélgetések
SZIASZTOK! SZIASZTOK! SZIASZTOK!
Lehet hogy mégiscsak lesz otthon net! Az is lehet, h előre iszok a maci bundájára, de remélem nem...
Hiányoztok!
Apropó...!: a fényképeket kihez kell eljuttatnom és milyen formátumban? Mármint úgy értem, hogy majd rajta legyenek a tábori DVDn... (Naggyon jók lettek, vagy legalábbis remekül szórakozom rajtuk...Főleg a kisvideók...)
:lol:
Puß mindenkinek!!!!

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266804 Írta: Aeglos
Orrostar - Beszélgetések téma létrehozva Aeglos által
Orrostar népének beszélgetős topik!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.188 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére