Samhain 2005

Több
19 éve 5 napja #271446 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Samhain 2005

gillz írta: Szívesen szerveznék... ha igény van rá, akár némi keretmesével is:D
Helyszínnek sztem mindenképpen nagyobb tér kéne, terem, aholpl. lehet táncolni, illetve lehet bevinni kaját, italt. Nekem még az ipartestületi székház is szimpatikus, amolyan Mindenszentekelőest-bál féle Dark Side rendezvénynek szép helyszín:D

Hm... Ez több mint ígéretesen hangzik! :D

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 napja #271373 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Detto: )
Már akartam írni.
Egyébként ha az ipartestültei nem jönne össze, én bennem felmerült az is, hogy kibéreljünk valami teaház félét. Vagy valami hasonló helyet.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 napja #271371 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Ha gillz szervez, én szivesen segítek neki.
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 napja #271353 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Szívesen szerveznék... ha igény van rá, akár némi keretmesével is:D
Helyszínnek sztem mindenképpen nagyobb tér kéne, terem, aholpl. lehet táncolni, illetve lehet bevinni kaját, italt. Nekem még az ipartestületi székház is szimpatikus, amolyan Mindenszentekelőest-bál féle Dark Side rendezvénynek szép helyszín:D

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 napja #271335 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Hát, nem vagyok épp szakértő, csak pár pontatlan info (Kovács Gáborján órái alapján ;) ): Samhain ünnepe (ejtés: "Szoveny") a váltás a nyári félévről a télire. Ekkor kezdődik a sötétség uralma, a tél, és ekkor váltanak szálláshelyet a tündérnépek. Nem tanácsos ilyenkor útnak indulni, vigyázni kell a tárgyakra, ételre-italra, kisgyerekekre (mindezeket a kóborló tündérek előszeretettel lopkodják), és el kell oltani a tüzet, mert ellophatják a füstjénél fogva.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 napja #271334 Írta: Brisa
Samhain 2005 téma létrehozva Brisa által
Az őszi egyestés rendezvény, a Savegne (Haloween) helyszínére, programjára várunk itt ötleteket, javaslatokat, felajánlásokat. Valamint olyanok jelentkezését is örömmel fogadjuk, akik szívesen megszerveznék a dolgot.

A Savegne tünde-ünnep hagyományos időpontja okt. 31 - nov. 1.

Ha valaki beírná a topikba, hogy mit lehet tudni a Savegne-ről, azt én megköszönném.

Brisa
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.331 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére