MTT Nyári Tábor 2006

Több
18 éve 4 hónapja #291285 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Estel Adániel írta: Tényleg, ha már itt tartunk... erről a pár-elkülönítő algoritmusról lehetne tudni valamit? (Lehetséges volna-e esetleg az érintetteknek választható opcióként a szívük választottját inkább tőlük elválaszthatatlan csapattársukként megjelölni, mint szeparálandó párjukként?) :deal: :confused2: :roll:


ennyi problémázás...ÉLJENEK A SZINGLIK!!!!!!!!!!!!!

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #291283 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

én szívesen leszek a Mókus őrs tagja is, tökmindegy, mert bárkivel szeretek együtt dolgozni. csak a Kedvesemmel szeretnék egy csapatba kerülni, alább említett indokok miatt.

ez minden, amit kérek. és nem problémázásból.

nem nyújtom tovább, hiszen már elmondtunk mindent.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #291274 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Gyerekek!
Ez lesz a negyedik nagy MTT tábor. A szervezők (ezek egy jó része ugyanaz 2003 óta...) elég sok tapasztalatot gyűjtöttek össze. Higgyétek el, hogy nem egy hosszú beszélgetés zajlott le arról, mi lenne a legjobb. A csapatbeosztásokról különösen sok vita volt. Mivel 100%-osan garantálni lehet, hogy bármilyen beosztásnál az emberek egy része elégedetlenkedni fog, és az eddigi koncepciók nem teljesen jöttek be, a nagyjából véletlenszerű beosztás látszik a legmegfelelőbbnek. Természetesen mivel elég sokat tudunk a társaságon belüli kapcsolatokról, előfordulhat, hogy egyes helyeken módosítani kell azért, hogy ne legyenek eleve halálraítélt csoportosulások.
Párokról, barátokról: ha hiszitek ha nem, én is szívesebben tölteném a párommal, meg a hozzám legközelebb álló emberekkel a tíz nap legnagyobb részét. De mit csináljak, ha pont mi vagyunk azok a hülyék, akik dolgoznak azért, hogy a többség jól érezze magát, és csak esténként a megbeszéléseken fogunk találkozni ;)
Aki jól akarja érezni magát, az jól fogja, aki meg már most problémázik, az valószínűleg a helyszínen is mindig talál majd valamit, amibe beleköthet. A szervezőket az motiválja, hogy a 100-150 ember lehetőleg mind jól érezze magát.
Érezzük jól magunkat! :D

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #291271 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
szvsz ne problémázzuk túl a dolgot ;) azért jöttök táborba, h jól érezzétek magatokat, és ha ennek része, hogy a párotokkal együtt legyetek, akkor úgyis azt fogjátok tenni, mindenféle programtól függetlenül :twisted: egyéniségek vagyunk, vagy mi :D
ez legyen a szervezők gondja. :twisted:

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #291270 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
nincsenek véletlenek :P

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja - 18 éve 4 hónapja #291266 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

kriszana írta: biztos, hogy nem lehet
véletlen szerűen lesz generálva a csapatbeosztás, külön figyelve arra, h a párok se kerüljenek egy csapatba.



Ez ellent mond ám egymásnak:)))
Ha véletlenszerűen lesz generávla, hogy ki melyik csapatban lesz akkor, hogy figyeltek rá külön, hogy a párok ne kerüljenek egy csapatba?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #291262 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
(Ad4: Ki az, végsősoron, aki ettől jobban érezné magát???)

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja - 18 éve 4 hónapja #291260 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Ad1:Szerintem vagyunk annyira felnőttek, hogy tudjunk disztingválni. Ad2: Nem azért megyünk, hogy csak egymással legyünk, hanem együtt egymással ÉS a többiekkel is. Tehát nem vonulnánk külön.
Ad3: Amit már előttem is mondtak: miért jó az, ha a a csapattagok egy része pont nem azt nézi, hogyan 'tegye hasznossá magát', hanem azt, hogy mikor mehet el a párjához/barátaihoz? Ha valami, akkor pont EZ a szeparációs algoritmus az, ami a csapatból való kihúzáshoz vezet.

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #291253 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
bizony vége az arisztokratikus önkényuralomnak :D

"A mosoly a leger
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #291252 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Minerva írta: Kezd önkényuralommá fajulni a helyzet :twisted: :evil3:


Ezt csak most veszed észre?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #291249 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Kezd önkényuralommá fajulni a helyzet :twisted: :evil3:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #291248 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Vigyázzatok mert a lázadás a küszöbön áll :)

"A mosoly a leger
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #291247 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Feanor Faelivrin írta: A nép pontos és logikus indoklást akar.

Nem fogja megkapni :P

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #291245 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
A nép pontos és logikus indoklást akar.

"A mosoly a leger
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #291241 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Akárhogy nézem, leginkább utóbbi... :roll:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #291239 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Azért nem lehetnek egy csoportban a párok, mert egymással foglalkoznának a feladatok helyett, vagy csak úgy?

"A mosoly a leger
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #291237 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Sil írta: Mert ha már Tolkien meg tábor meg szórakozás meg kikapcsolódás, én szeretnék továbbra is tünde lenni (ha már a hétköznapokban amúgy inkább hobbit vagyok), főleg most, hogy Elrondos vonatkozása is van a dolognak.


Ehhez csatlakoznék.

De ettől függetlenül én is szeretnék a legjobb barátaimmal együtt lenni csapatban.

Egymást jól ismerő, együttes tevékenység örömét már régebbről megízlelt csapat kreatívabban veti bele magát a "mesébe", és egyúttal örömmel fogadja keblére az újakat is.
Szerintem.
Legalábbis mind a Thingol-, mint a Hyarnustar-csapatban ezt figyeltem meg.

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #291235 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

kriszana írta: biztos, hogy nem lehet
véletlen szerűen lesz generálva a csapatbeosztás, külön figyelve arra, h a párok se kerüljenek egy csapatba.



én tavaly az időm 80%-át a csapatommal vagy a csapatomnak dolgozva töltöttem. sokkal jobban éreztem magam attól, hogy egy csapatban voltunk. nem tudom, a tábornak mi az érdeke ilyen szempontból, nem is fontos. ennek egy hátránya lesz, hogy a párok mindig el fognak mászkálni a csapatoktól, és kevesebb időt szánnak a közös munkára. a logikus eszemmel gondolkozom. bajom nincs vele, sztem a többieknek sincs, csak nem örülünk neki.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #291220 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Én meg - vidéki lévén - nem igazán konkrét emberekkel szeretnék együtt lenni, hanem úgy az egész társasággal zusammen (szóval sok-sok különböző konkrét, szívemnek kedves emberrel, akik úgyis külön csapatokban lesznek). Meg különben is azzal tölti az ember az időt, akivel akarja. Szóval nekem meg inkább az lenne a fontos, hogy egy konkrét csapatba kerüljek, emberektől nagyjából függetlenül. Mert ha már Tolkien meg tábor meg szórakozás meg kikapcsolódás, én szeretnék továbbra is tünde lenni (ha már a hétköznapokban amúgy inkább hobbit vagyok), főleg most, hogy Elrondos vonatkozása is van a dolognak.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #291210 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Éni sszeretnék pár emebrrel minenképp együtt lenni, de eddig az a tapasztalaom, hogy akiket megjelöltem azokkal nem kerültem egy csapatba:/

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #291201 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Skacok nekem nem küldtetek táboros Bizgentyűt? Mert nem hozta még a Jóska ( Postás) . Egész du sírtam hogy nem kaptam. Várható?

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #291197 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

hát igen, kábé erre gondoltam.

mivel egész évben ez az egyetlen alkalom, amikor hosszabb ideig fesztelenül együtt lehetnék szívem választottjával, akkor már jobb lenne, ha nem lenne itt is valami hivatalos cuccmizéria, ami egész nap elválaszt, és úgy egyébként, ha épp jut idő csapatdolgok közben-előtt-után, még együtt is lehetünk.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #291194 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Estel Adániel írta: Tényleg, ha már itt tartunk... erről a pár-elkülönítő algoritmusról lehetne tudni valamit? (Lehetséges volna-e esetleg az érintetteknek választható opcióként a szívük választottját inkább tőlük elválaszthatatlan csapattársukként megjelölni, mint szeparálandó párjukként?) :deal: :confused2: :roll:


Hömm... egyetértek és támogatnám az ötletet... :heu:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #291187 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Tényleg, ha már itt tartunk... erről a pár-elkülönítő algoritmusról lehetne tudni valamit? (Lehetséges volna-e esetleg az érintetteknek választható opcióként a szívük választottját inkább tőlük elválaszthatatlan csapattársukként megjelölni, mint szeparálandó párjukként?) :deal: :confused2: :roll:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #291184 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

kriszana a Hyarrostar topicban írta:

Celebrom írta: azéééé!vajon lehet oan, h +int 1 csapadban legyünk?már aki akarja


biztos, hogy nem lehet
véletlen szerűen lesz generálva a csapatbeosztás, külön figyelve arra, h a párok se kerüljenek egy csapatba.


Megjegyezném, hogy eddig egyik táborban sem volt válogatás, ha már beosztottak egy csapatba. :twisted: :wink:
De felteszem, hogy a hamarosan megjelenő kérdőívben ismét megkérdezik, ki az az x ember, akivel szeretnél együtt lenni. Ez persze nem azt jelenti, h. végül úgy is lesz, de legalább van esély. :)

Egyébiránt pedig eddig sosem volt olyan, h. ha nem egy csapatban voltál valakivel, attól ne tölthetted volna vele időd jórészét, ha úgy akartátok :wink:

[size=9:2vgahxkn](és most általános E/2-t használtam :P )[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #291182 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

most mi is lesz ezzel a csapatbeosztással? fontosnak tartanám, hogy pár emberrel egy csapatba kerüljünk.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #291179 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Ringbearer írta:

kriszana írta: viszont azt hozzátenném, hogy CSAK a normál kaján élőknek fogunk főzni. A vegáknak rendelni fogjuk az ételt. Azért nem teszem tűzbe a kezem (mosom kezeimet), és ott repeta sem lesz.


de kááár...


A vegák legalább nem fognak elhízni... :twisted:
És milyen kajákat terveztek, vagy erről még nincs szó?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #291176 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Akkor most mégegyszer... :
Mikor lesz elérhető a kérdőív? Vmi tudnivaló róla?

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #291149 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

kriszana írta: viszont azt hozzátenném, hogy CSAK a normál kaján élőknek fogunk főzni. A vegáknak rendelni fogjuk az ételt. Azért nem teszem tűzbe a kezem (mosom kezeimet), és ott repeta sem lesz.


de kááár...

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #291139 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Rabyn írta: öhm én csak két csekket kaptam, jön majd még egy 3.?

nem jön.
a hamradik részletet - mint ahogy az a levélben is ltáható - a tábor kezdetekor a helyszínen kell befizetni - ahogy eddig is minden évben.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.492 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére