MTT Farsangi Bál 2007

Több
17 éve 7 hónapja #316572 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007
Nagy valószínűséggel Toma arra gondolt, hogy a főoldalon legyen kint némi info a Farsangról...

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #316523 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007

Toma gazda írta: Nem lehetne-e a bállal kapcsolatos honlapkapukat(link) kidobni a főcím alá? :roll:


Mire gondolsz? Nem tudok róla h. ezen a topicon kívül lenne máshol infó 8O Szóval mit és hova? :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #316521 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007
Nem lehetne-e a bállal kapcsolatos honlapkapukat(link) kidobni a főcím alá? :roll:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #316462 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007
A vezetőség ma meghozta döntését Mathom-ügyben!
Nagyon szépen köszönjük a jelölőknek a véleményét, és minden egyéb hozzászólást, ötletet itt a fórumon ezzel kapcsolatban! Most már csak a Gandalf-díj ügyében szavazzatok!


A díjak beszerzése/elkészítése/stb. a farsang szervezőinek feladata a farsang költségvetéséből. (Tudtommal ezt Iru koordinálja.)

Irunak megy mindjárt privi a döntésről, többiek számára nem nyilvános.
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #315863 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007
Nép!

Megcsináltam az első két maszk-alapomat papírmasé-pasztából.
Nem nehéz, de mivel kézzel kell gyúrni, meg maszatolni, kicsit gusztusmentes. :roll:
De nagyon rúlz! :mrgeen:
Ez nem chat, hanem információ-áramoltatás :twisted: , miszerint így is lehet csinálni, nem csak papír-tapétaragasztó-víz technikával (vagyis hát de, csak ez kész por+víz :D Hobbiboltokban lehet kapni, egyszerűbb vele dolgozni. Viszont kicsit drágább.)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #315815 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007
Aki keringő alapozó órán szeretne részt venni még a Bál előtt, függetlenül attól, h. szerepel-e a nyitókeringőben, legyen most pénteken 3/4 7-kor a 4-6-os Petőfi híd, Budai hídfő megállójában! :wink:
(Részletek a Tánc topicban.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #315588 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007
Csak a pontosság érdekében: A Mathom- és Gandalf-díj azon hatalmas kitüntetések sorát gyarapítja, amelyet egy ember életében csak egyszer kaphat meg.

Tehát ne jelöljetek, olyanokat, akik már rendelkeznek a díjakkal.

Emellett fontos szabály: mivel a Mathom díjról az elnökség dönt, az elnökség tagjai közül erre a díjra nem lehet senkit jelölni.

Mathom díjasok:
Brandír (2004)
Kriszana (2005)
Gandalf (2006)

Gandalf díjasok:
Ankalimon (2004)
Brisa (2005)
Gumipók (2006)


Mathom díjra nem jelölhetők:
- Alyr
- Angwen
- Ankalimon
- Brandír
- Ery
- Gandalf
- Gumipók
- Kriszana
- Melian


Gandalf díjra jelölhetők:
- Alyr
- Angwen
- Ery
- Gandalf
- Melian


[size=9:xyi4x4qj]Csak súgva merem megjegyezni, hogy Gandalf díjat nem kötelező adni minden évben. Ennek nem az a lényege, hogy szavazzuk meg ki a "legjobb fej" az elnökség azon tagjai közül, akik még nem kaptak díjat, hanem az, hogy van-e az elnökség tagjai között olyan, aki a vezetőségi munkáján kívül, különösen kimagasló egyéni érdemeket szerzett MTT céljainak elérését szolgáló tevékenységben az adott évben - pl.: szervezőként, vezetőként, közreműködőként - és igazságtalan, hogy vezetőségi tagsága miatt nem kaphat Mathom díjat.
Azért mondom súgva, mert félek, hogy az derül ki, mintha a jelölhető személyek között szerintem nem lenne ilyen (pedig ez nem igaz), de félek, hogy ezzel az információval nem rendelkezik mindenki - márpedig lényeges.[/size]


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #315583 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007
Emberek/Tündék/Hobbitok/Orkok/Entek/Istarok...satöbbisatöbbi...!!!

Tessék a Gandalf-díjra jelölteket küldeni az elnökségből !!! :twisted: :bounce: :bounce:

Emil cím: gandalf_dij2007(kukac)yahoo.com



Nagyon várom őket, különben nem lesz díjazott :!: 8O :cry: ....

:wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #315552 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007

Kincső (Thilanna) írta:
AZ IDŐPONT:

2007. március 3., szombat 17 órától másnap hajnai 5-ig
[size=9:xl9kj0av]Ez a helyszín hátránya, hogy csak ekkorra volt időpont.[/size]

A JEGYEK:

A pontos jegyárak még nincsenek meg, de mindenképpen azt szeretnénk, ha olcsóbbak lennének, mint tavaly. :idea: :wink: Aki ELŐVÉTELBEN szeretne jegyet vásárolni (ami a hagyományokhoz híven olcsóbb lesz, mint a helyszínen!), az ebbéli igényét a farsangjegyek_2007 KUKAC yahoo.com címen jelezze. Maguk a jegyátvételi (és kifizetési :P ) alkalmak pedig február elején kezdődnek majd. (Felelős: Kincső)


If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #315541 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007

Irunien írta: Akár jelmezben, akár nagyestélyiben jelensz meg, így is úgy is szeretni fogunk :D
De persze azért nem hátrány, ha a jelmezesek táborát is bővited:D...

Pusz :wink:


Akkor jelmez, mert az elegáns ruháim mind szűk szoknyásak, és abban nem lehet rendesen táncolni... no és az időpontról meg a belépőről lehet már közelebbit tudni?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #315534 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007
Akár jelmezben, akár nagyestélyiben jelensz meg, így is úgy is szeretni fogunk :D
De persze azért nem hátrány, ha a jelmezesek táborát is bővited:D...

Pusz :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #315519 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007
Nagyestélyi kell, vagy jobb a jelmez?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #315502 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007
jah:D csak nem tudok írni.... még mindig...

Boccs:D

Szal ha mentek majd farsangra bármiféle ruhát venni, lányok akkor szóljatok mert adok címet amire kéne nekem áfásszámla.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #315496 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007

brokkoli írta:

Rabyn írta: ...de ki mikor megyek majdan ruháért?...

Rabyn, ezt nem tudtam értelmezni.

Gondolom vmi olyasmi, h "és ki mikor megy ruháért" - nem?

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #315492 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007

Rabyn írta: ...de ki mikor megyek majdan ruháért?...


Rabyn, ezt nem tudtam értelmezni.

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #315489 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007
Nam: de mivel ez egy bál lesz ezért táncolható zenék kellek:)


Tudom ez is off: de ki mikor megyek majdan ruháért? Ha mentek szóljatok mert ha vesztek akkor kellenne nekem számla. (csak női ruha)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #315438 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007

Sil írta:

Phaedra/Namarie írta: ha jól értem, lezs egy MTT-részleg. Ebbe esetelg beleférne egy Tolkien Ensemble? Blind Guardian? Egyebek? Tehát konkrétan atolkieni életműhöz kapcsolódó zenékre gondolok.

Azokra hogy akarsz táncolni? :wink:


Off: én meg a tánc??????????? Nagyon különböző fogalom. szvsz egész eset ücsörögni fogok, beszélgetek, figyellek Titeket, és örülök a boldogságotoknak.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #315411 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007
Drágaszágok!

Egy figyelmetlenségből adódó információhiányt kell pótolnom: A Mathom- és Gandalf-díj azon hatalmas kitüntetések sorát gyarapítja, amelyet egy ember életében csak egyszer kaphat meg.

Tehát ne jelöljetek, olyanokat, akik már rendelkeznek a díjakkal.

Mathom díjasok:
Brandir (2004)
Kriszana (2005)
Gandalf (2006)

Gandalf díjasok:
Ankalimon (2004)
Brisa (2005)
Gumipók (2006)


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #315348 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007

OFF:

Menő báli hajak:
www.prom-hairstyles.org/prom-hair-styles.htm

/OFF
:D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #315295 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007
Az FQ féle linkre fellőttem "pár" tippet.. :D :D:D

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #315275 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007
Tessék szavazni Mathom-díjra, mert eddig nem nagyon érkeztek be szavazatok!!!
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #315177 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007
Efkúnak igaza van. A kívánságokat az Efkú által belinkelt helyre tessék írkálni.
Ne csak a zenével foglaljuk le a topicot. 8)

Viszont említettem ugyebár, hogy szeretnék egy "MTT örökzöldek" szekciót is. Ez nem a tolkieni zenéket takarná, hanem olyan kultusz dalokat, amelyek szorosan kötődnek az MTT életéhez... mint pl a Loituma. :D

Egyedül ezt nem tudom összeszedni, mivel nem voltam ott az MTT minden fontos pillanatánál. Ezért kérlek benneteket, hogy ötleteitekkel bombázzatok engem mailben!!! napocka@gmail.com

Tehát, kétféle gyűjtés van most érvényben:
:arrow: Efkú gyűjti a suttyódiszkós javaslatokat a külön linken. fqqdk.clusterone.hu/cucc.php
:arrow: Én pedig mailben gyűjtöm az ötleteket az "MTT örökzöldek" szekcióba.

Remélem így tiszta minden. 8) A zenék megtárgyalását tehát más csatornákon folytatjuk. Ha lesz vmi, egyből szólok. :wink:

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #315148 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007

Celebrom írta: DISZKÓPATKÁNYOK filmzenéket aztán ki ne hagyjátok! Aztán mehet a fejrázás!!!

Az suttyókategória, ott van neki a link, amit adtam. Azt valahogy ki kéne találni, hogy a zenei kívánságműsor ne ebben a topikban folyjon, mert eléggé széttagolja a más jellegű szervezést, ha ide kiabál be mindenki, hogy "ésilyenlesz?", "ésaziskellhogy...".

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #315140 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007

Phaedra/Namarie írta: ha jól értem, lezs egy MTT-részleg. Ebbe esetelg beleférne egy Tolkien Ensemble? Blind Guardian? Egyebek? Tehát konkrétan atolkieni életműhöz kapcsolódó zenékre gondolok.

Azokra hogy akarsz táncolni? :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #315128 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007
ha jól értem, lezs egy MTT-részleg. Ebbe esetelg beleférne egy Tolkien Ensemble? Blind Guardian? Egyebek? Tehát konkrétan atolkieni életműhöz kapcsolódó zenékre gondolok.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #315111 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007
Kedves MTT-sek!
Aki kedvet érez ahhoz, hogy kipróbálja magát a Farsangi KASZINÓban krupiéként, az kérem jelentkezzen nálam minél előbb!
Kaszinós játékok ismerete előny, de nem feltétel!
Jelentkezni lehet nálam itt priviben, vagy a palmtree(kukac)citromail.hu e-mail címen.

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #315091 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007
DISZKÓPATKÁNYOK filmzenéket aztán ki ne hagyjátok! Aztán mehet a fejrázás!!!

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #315089 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007

Esgal írta: Fölmerült bennem egy felajánlás :) nem tudom, hogy álltok a zenével, ami majd csakúgy-alapon lesz, és a társulat átlagéletkorát se fogom helyesen megtippelni, de egy ötlet: van-e, volna-e igény egy ún. suttyódiszkó-blokkra? (elnevezés (c) by ld50 stáb, asszem) 90-es évek eleje-közepe tájéki dancefloor-jellegű hülyülésre gondolok, tudjátok, vacak számok, meg idétlen, mieg minden, de szerintem nem egyedül viseltetek nosztalgikus érzésekkel irántuk. [size=9:es7wukfh]'96 csodálatos nyara, ó, egész nap a musicbox kívánságműsor előtt döglöttünk az öcsémmel, meg a mindenféle házibuli-iskolaparty jellegű rendezvények olykor... de ez nem tartozik szorosan a tárgyhoz.[/size] Kell esetleg ilyesmi? Mert akkor még időben vagyunk, h összehozzak egy cédét belőle, ha kell. De csak ötlet.


Felsőfokon támogatom!

Azt is, hogy fq legyen a díííídzséééé
:D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #315070 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007
Júú, annyira jó!!! Tökjó, h így aktívkodtok! Teljesen bezsongtam, alig bírtam türelemmel végigolvasni az összes hozzászólást. :D

Már ki van találva az egész buli részleg. Ha már így aktív itt mindenki, akkor nem árulok el nagy titikot, ha megosztom veletek, hogy is találtuk ki.
Külön rész lesz a bulinak. És ahogy Kincső is említette, később nyit meg, mint a BÁL. Tehát mindenki annyit bulizik és bálozik, amennyit csak akar, a kettő nem zavarja egymást. 8)

Alapból több szekciót terveztünk. Eredetileg ilyesmiket, mint pl: darkside, 60-70-es évek, poposabb stb stb. és még egy kivánságműsor részt is. DE! Most, hogy felvetettétek ezt a suttyódiszkó dolgot, boldogan kapok az ötleten!!! Ugyanis ez magábafoglalhatná a blokkok 80 %-át. Efkúnak pedig kifejezetten örülök!!! Lesz kivel megosztani a DJ-skedést! :wink: :D Privi megy!!
Igazából aggódtam, h mennyire lesz ilyesmire vevő az MTT, de örülök, h így lelkesedtek ezért! :wink:

Na asszem egyelőre ennyi. Engem lehet zeneüggyel kapcs bombázni. Báli és buli zene egyaránt az én asztalom. Persze rendesen a kezem alá dolgoznak, köszönet nekik! :wink:

Efkú által belinkelt helyre pedig írkáljátok, hogy milyen számokat hallgatnátok szívesen!!!
Tervezek még egy kívánságműsor c. részleget, de erről infok majd később. 8)

Bármilyen zeneanyagot mp3-ban boldogan fogadunk! Postán, neten bárhogyan. Priviben egyeztetünk!
Köszönöm azoknak, akik eddig írtak privit! :wink:

Jah, majd elfelejtettem. Természetesen nem csak suttyódiszkó lesz. Ez valszeg egy hosszabb blokkot fog kitenni. Lesznek mellette még más blokkok is. De valsz ez lesz a leghangsúlyosabb, ha ennyire van rá igény.
Pl tervezem egy "MTT örökzöldek" blokkot is. Erről részletek a köv hozzászólásomban. 8)

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #315065 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: MTT Farsangi Bál 2007
Kedvcsináló és ötletadó oldalak: :wink:

www.bal.lap.hu

www.baliruha.lap.hu

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.452 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére