Tolkien Tábor 2024

Vándorutak emlékei

Több
15 éve 10 hónapja #363110 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Vándorutak emlékei
Hy all! :twisted:
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #363081 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Vándorutak emlékei
Sziasztok!
Az egyik új arc én vagyok gondolom... 8) Magamról most épp nem tudok semmi különöset írni, úgyhogy ha valamire kíváncsiak vagytok, kérdezzetek. :P 15 éves vagyok (elképzelhető, hogy én vagyok a rendből a legfiatalabb?), TLV-ztem is. A rendből van szerencsém ismerni Ingweát, akivel osztálytársak voltunk, sajnos csak két évig, de azóta is tartjuk a kapcsolatot néhány barátunkkal együtt, akikkel Tolkien-rajongásunk összeköt.
Hogy miért választottam a rendet...meglepő lesz, de szeretek kirándulni. Illetve kíváncsi vagyok, hogy lehetséges-e vajon eltévedés(ek) nélkül járni az erdőt. Ez ugyanis eddig akár családdal, akár osztállyal nemnagyon sikerült. De legalább már megszoktam. :mrgreen:
És persze örülök, hogy olyan mázlista lehettem, aki itt kötött ki (bár ez tulajdonképpen bármelyik rendre igaz lehetne).
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #363035 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Vándorutak emlékei
Hello túrázók! :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #363002 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vándorutak emlékei
Rendvezsegédként szeretettel üdvözlöm Vándortársainkat!

Várjuk a hozzászólásokat, bemutatkozásokat az új arcoktól a régiek és a régiektől az újak kedvéért, és elárulhatnátok azt is, miért választottátok ezt a Rendet, illetve örültök-e, hogy itt vagytok. Nemleges válaszért sem haragszunk meg, szeretjük a kihívásokat :P

Elöljáróban annyit mondanék: nem kell félnetek, jó lesz :D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #362796 Írta: Ulmo
Vándorutak emlékei téma létrehozva Ulmo által
Ebben a topicban lehet készülni, hogyan ne felejtsük el, merre is járunk a vadonban. Bővebbet majd a rendveztől.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.136 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére