Tábortűz (Beszélgetések)

Több
16 éve 1 hónapja #367238 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Azt ne felejtsétek el, hogy hétvégékben gondolkozhatunk csak a dolgozóink miatt... azaz a legközelebbi szóba jövő a most hétvégén kívül (ami Metának nem jó) az aug.16-17. (ami Ingweának nem jó).

Illetve mivel a nyár folyamán sztem majdnem 0 az esély h. egy mindenkinek megfelelő időpontot találjunk, gondolkozhatunk több alkalomban is, és ekkor persze az egyik lehet hétköznap is, hiszen ha úgyis van akinek nem jó, akkor mindegy... (ha jól sejtem csak Sil és efkú akik nyáron is dolgoznak, de ha Bp-n tartjuk akkor talán délután kedvenc emlékőrünk is ráér) És persze helyszínben is variálhatunk. :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #367235 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Az eddigiek alapján úgy látom, hogy a most következő két nap után legközelebb 11-én vagy 12-én nincs ránemérés... viszont ez még csak négy hozzászólás. Ráadásul én egyelőre nagyon nem tudom, mikor és mennyi időre megyek ÁlomVilág táborba, mert még mindig nem lehet tudni, lesz-e 26-án Balaton-átúszás.
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #367232 Írta: Ingwea
Ingwea válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Nekem 13.-áig nincs semmi programom, onnantól viszont 27.-éig be vagyok táblázva...

I will leave, I will leave the woods that bore me,
For our days are ending and our years failing.
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #367213 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)

Kincső (Thilanna) írta: Oké, akkor gyűjtsük a rá(-nem-)éréseket :)

Nekem csak a szlovéniai út van betáblázva, a 8-10-ei hétvégén.

Kincső (Thilanna) írta: Sil nekem ezer éve fent van a to.hu-s címével de még talán sose láttam fenn,

Az jó cím, de nagyon ritkán vagyok fent. Ezer éve nem voltam. De ha mondtok egy időpontot, felmászok.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #367207 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Oké, akkor gyűjtsük a rá(-nem-)éréseket :)
Én még nemtom mikor megyek Kapolcsra, most úgy néz ki, 29-én, korábban biztos nem. De onnantól, h. elmentem, aug.10-ig ide-oda mászkálok (és elmarad a főnixtábor szal aug.11-16. közt már sajna itthon leszek :( ). Még vmikor akarunk családdal is menni vhova, de ez igazítható Hozzátok :)

Ja, addigis lehetnének közösmsnezések ;) Főleg ha pl. esténként feljöttök minél többen :) én elvileg mkit felvettem, de mióta hazajöttünk csak Metát, Ingweát, Maglort és Idrilt láttam fent, de asszem egyszerre négyüket még nem. (Persze ez egész sok, tekintve h. Namnak nincs msn-je, Rodarthét nem tudjuk és nincs itthon, Sil nekem ezer éve fent van a to.hu-s címével de még talán sose láttam fenn, efkú ha fent van akkor is rejtve, szóval csak Illéről és Caladrilről nemtom mi van :) )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #367205 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
mi ez a punny, kérem?

nálunk épp dőlazessső! :twisted: ccuje rúlz!

ki tudtátok aludni magatokat? bennem még mindig kettős lélek lalkik és az egyik el van törve, mert nem láthat titeket!!!!!! :cry:
CSAPATTALIT AKAROK!!!!!!!!!!!


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #367173 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)

Metaflora írta: Pólón a festéket hogy kell levasalni pontosan? kifordítva, befordítva, közvetlenül, letakarva, vizesen, szárazon meg mittudoménmég, milyen verziók vannak, nem szoktam vasalót használni

Kifordítva, szárazon, papíron keresztül (a festék alá is tegyél papírt). Kb 5 percig kell vasalni. (Azért jobb, ha a hátoldaláról vasalod, mert a festék a meleg felé húzódik, azaz így jobban bemegy a szálak közé, és tartósabb lesz.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #367169 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Köszi a dalszöveget és az elérhetőség-listát!
Pólón a festéket hogy kell levasalni pontosan? kifordítva, befordítva, közvetlenül, letakarva, vizesen, szárazon meg mittudoménmég, milyen verziók vannak, nem szoktam vasalót használni
26-29 nem leszek Bp-n, előtte-utána asszem ráérek, ha esetleg szervezkedünk valami összefutást...
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #367137 Írta: Ingwea
Ingwea válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
En is hasonlo gondolatokkal ebredtem fel reggel... bar en ott kezdtem, vmi nincs rendjen... aztan rajottem hogy magamtol keltem fel, nem zenere, es hogy nem vagyok olyan faradt.. aztan mikor lementem enni mar a sorbanallas es a tea is hianyzott... :)
A dalszoveg nekem is megvan, szepen elraktam... :lol:
Csapattalira en is megyek, de Kacsardnal azert egy kicsit kozelebb legyen...
Most epp az osszes elerheto kepet nezegetem a taborrol, a hugom meg idonket bejon hogy meddig hasznalom meg a gepet... :twisted:

I will leave, I will leave the woods that bore me,
For our days are ending and our years failing.
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #367081 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Valóban volt egy dalszöveg az írószeres zacskóban, bár nem az enyém és a szalagos zacskóról se tudok. :P :)

efkú csapatindulónak írta: Meglesz sebedre a gyógyír,
de a gyűrűipar nagyon húzós meló.
Nem volt rövid ez a sztori,
mert a gyűrűipar nagyon húzós meló.
Mállik a vese és szakad a máj,
sörre vágyik minden száj.
A sok tánc után már a fejem is fáj,
de mi tudjuk, hogy ez a jó út.

Minden tündét ide hívni,
hisz a gyűrűipar nagyon húzós meló.
Nem fog mindenki ma sírni,
de a pólófestés, nagyon húzós meló.
Most viszont iszonyú a feladatunk,
sörre vágyik minden száj.
Sima sakk-készlet nélkül nem utazunk,
de mi tudjuk, hogy ez a jó út.

Ice tea
májkrém
ez a sajtos szendvics nem az enyém 2x

Az eredeti központozással gépeltem be. :P

Az elérhetőséglistával meg mindjárt megy az e-mail ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #367077 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Ja és gépeljétek be mihamarabb a dalszöveget meg az elérhetőségek listáját, előbbit nem találom, utóbbi képét valamiért kitöröltem. (Plusz légyszi és egyéb formaságok)
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #367075 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Nem mondom, hogy imádlak titeket, mert nem szeretem ezt a szót használni, de összességében elmondható, hogy bírom a bandát és jó - a legjobb, már a sztoriból is egyértelmű - csapat; ha lesz csapattali, megyek. (És persze hordom a holdacskát, hátha jön valami gonosz nazgul, és sürgősen át kell változni.) Jó dolgokat csináltunk együtt (a jövőnk szerintem kifejezetten jól sikerült), és a díszöltözetünk is tuti, ha nem is lett egyhamar készen. (Tényleg, a zászlóval mi lett végül?) Remélem, nem tűnik nagyon barátságtalannak ez a hozzászólás az eddigi lelkendezések után, nem annak szántam. Szívesen maradtam volna még. (Képfeltöltési próbálkozások folyamatban, linket majd a táboros topicban keressetek.)
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #367065 Írta: Caladril
Caladril válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
nah láttod erre jó az övtáska :) a papír megvan de a többi az a táskák mélyén hever ( legalábbis remélem )

Békesség a harag fölött
Becsület a gyűlőlet fölött
Erő a félelem fölött.
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #367063 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Hát, 9. nap hajnalban az esőben botorkálva (két egymásba-ébredő félig-rémálom után :P ) a leszakadt ajtajú és vécépapírtalan lányvécé felé azon gondolkoztam, h. mi lenne ha most hirtelen otthon az ágyamban ébrednék... de amikor ma csaknem déli 12 körül a meleg ágyikómból a tiszta fürdőszobába mentem ki hasonló anyagcsere-végzési szándékkal, azt kívántam h. bárcsak vacogva másznék ki a sáros zuhanyzóba arcot mosni, aztán sorban állni egy szem félfogunkraseelég-kakaóscsigáért vagy mindenkineksok-4zsemléért, közben nézelődve h. Ti, a csapat mind felébredtetek-e már, jól vagytok-e, összefutni a cigiző efkúval és megölelgetni, Dorwhoz rohangálni a raktárba ezért-azért, azon agyalni h. mit kell aznap csinálnunk, vagy mit kell elmondanom (és persze rendszeresen elfelejteni :oops: :P ), hátramenni a mosogatóba a köpenyt szegő lányokhoz vagy be az ebédlőbe a kitartóan festegető Silhez, berohangálni Namék szobájába a csapatmappáért vagy az írószerekért, elhagyni megint a holdacskámat, pozőren mászkálni a végre-kész-köpenyünkben (bár kb. ahogy hazaértem, felvettem a pólót és a köpenyt megmutatni :D ), ezüst hold népét vagy lunáris prizmát kiabálni h. összegyűljetek, vagy csak csendben megvárni h. magatoktól is jöttök és elmenni az 1-2 "maradékért" (utóbbi volt a gyakoribb ;) ), elkésni a népgyűlésekről vagy legelsőnek odaérni, vizes fűre pokrócot teríteni, performanszokat nézni vagy csinálni, spontán a fél csapat összegyűlve hülyéskedni, beszélgetni és nevetni, hallgatni ahogy ugratjátok egymást illetve résztvenni benne, megnézni hogy Maglor csillámporos-e még ( bocsiii ), efkút látni Nightwish-pulcsiban és napszemüvegben, vagy remegő kézzel gyűrűt gyilkolni vagy komolyan és patetikusan tábort lezárni INben, Celebromékkal eljegyzést szervezni, ülni csapvezmegbeszen és hatalmasakat nevetni a fáradtságtól és rendszeresen úgy érezni, hogy nekem van az egyik legkönnyebb&legjobb csapatom, szurkolni a csapat mesterjelöltjeinek, hogy sikerüljön, büszkének lenni Rátok azért, amit csináltok a rendjeitekben, fáradt arcokat megpróbálni mosolyra deríteni, szóvicceket gyártani és hallgatni és "verjükmegangwent" kiáltani, elveszteni a játékot (vesztettem... :P ), sailormoonnal poénkodni, Mandos Csarnokába gyűlni, holdtüncök helyett holttüncöket mondani, gyűrűkeresését olvasni, a mi Gyűrűnk jóságát megpróbálni megindokolni, keretjátékban imprózni a többi csapvezzel, félni a nazgúltól, megetetni magunkat a szúnyogokkal (meg egy bögöllyel és egy darázzsal is részemről), elhajtani a legyeket a kajáról, csapatkekszet/-csokit enni, megpróbálni írni valami tartalmasat a körbejáró behajtogatós lapokra...

...avagy a teljesség igénye nélkül mindazt, amit Veletek csináltam...

[size=9:2zw4wsxr](megyek folytatom a kipakolást, még csak a bőröndöt csomagoltam ki amiben szinte csak ruhák voltak szal még nincs meg a papír)[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #367049 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Egyfolytában a táborra gondolok. Nekem is nagyon hiányoztok!

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #367043 Írta: Ingwea
Ingwea válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
hiányoztok... :(

I will leave, I will leave the woods that bore me,
For our days are ending and our years failing.
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #367030 Írta: Caladril
Caladril válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Nekem is nagyon hiányoztok...
Mikor lesz a csapattali?? :D :D

Békesség a harag fölött
Becsület a gyűlőlet fölött
Erő a félelem fölött.
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #367028 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Mogy gépén, ami a központi szerver volt, megvan minden, amit valaha is nyomtattunk a táborban, de szerintem nekem is megvan, szétnézek majd.
Hiányoztoook...

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #367017 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)

Kincső (Thilanna) írta: Efkú megvan a gépeden a dalszövegünk? :D Vagy ha nem, akkor bepötyögi valaki? :) (az én lapom egyelőre ismeretlen helyen bujkál a táskámban)

Mintha lett volna egy példány a szalagos szatyorban, amit utoljára találtunk meg. Nem dobtuk be összehajtogatva a szintén ott talált írószeres zacskódba?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #367005 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
elvonási tüneteim vannak....


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #366960 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
klikk

Efkú megvan a gépeden a dalszövegünk? :D Vagy ha nem, akkor bepötyögi valaki? :) (az én lapom egyelőre ismeretlen helyen bujkál a táskámban)

fejből meg csak félig-meddig megy :D "...de a gyűrűipar nagyon húzós meló... ájsztí... májkrém..." :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #366959 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
én is imádlak titeket :)

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #366954 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Halihó!

Röviden: imádlak Titeket! :D

És fontos:
VASALJÁTOK LE A PÓLÓITOKAT MINÉL ELŐBB , hogy ne menjenek tönkre! :idea:

A lunáris prizma ereje legyen Veletek! :P

Kincső-főlunitünc

u.i. A csapatfórum gyors átnevezését köszönjük Ulmónak :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #366729 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
viszlát hnap reggel! legyetek addig jók!!!!!! :twisted:


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #366649 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Holdacskákat megvettem.
Biztosítótűt elfelejtettem, mindenki hozzon magának valamit, amivel össze tudja fogni a köpenyt.
Akkor semmi más Tolkien-könyvet nem kell hozni?
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #366620 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Szilmarilok, GyU, Gyk lesz nálam. Miniatűr varródoboz is, de biztostűt már nem tudok szerezni.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #366575 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)

Metaflora írta: Kincső üzeni, hogy vett pólókat: lányoknak halványkék, fiúknak sötétkék, 500 Ft/db, kínai piac.


Nagyszerű! Köszönjük! :D

Medálokat sikerült végül venni?

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #366540 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Kincső üzeni, hogy vett pólókat: lányoknak halványkék, fiúknak sötétkék, 500 Ft/db, kínai piac.

Één meg azt mondom, hogy ha már érdemes könyveket vinni, osszuk fel egymás közt, és hozzon mindenki egy kötetet (kivéve, ha valaki vállalja, hogy elhozza az összeset, de én mindenképp a kis utazótáskák híve vagyok) /Ha olvasni kell, én is könyvpárti vagyok, ha egyes részeket felhasználni, akkor nem feltétlenül./
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #366528 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Én hozok laptopot, természetesen. Gancika már alig várja, hogy megismerkedjen a sok szép és kedves táborlakóval.
FYI:
A tábori hálózat wifi-s megoldással fog üzemelni, de nem valami nagy hatósugárral, mert nem valami hiperűber ipari routerrel nyomjuk. Reményeink szerint a raktár tágabb környékén azért okés lesz.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #366519 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Nahát... Ti feltételezitek h. én emlékszem valamire? 8O *ártatlantekintet*
(Az különbenis efkú dolga :P )

Nos, ha még a negyedkorban is lennénk, akkor is hasznos lenne minden korábbi tudásunk, így az alapműveket, mint GyU (legalábbis függeléke), Szil, GyK jó lenne kéznél tudni, hogy ne mások kölcsönadásától / a gépektől függjünk. A hobbitot azért nem mert az túl mesés, a HoME meg túl tudományos ahhoz, h. ne legyen elég h. gépen megvan :)

Az az igazság h. nekem egyszerűen nem fértek be a táskáimba. :roll:

Meta: ha netán a laptop mellett döntesz, lesz tábori hálózat, amivel minden laptopról el lehet érni a központi gépet, amin minden fent lesz. Csak azért mondtam a könyvet, mert tudtommal alapból senki nem hoz közülünk laptopot (bár efkú felől nem vagyok biztos). (Meg én amúgyis könyvpárti vagyok, ha már olvasni kell :P )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.461 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére