J. K. Rowling: Harry Potter

Több
19 éve 3 hónapja #259600 Írta: Beren Erchamion
Beren Erchamion válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nelossel írta:

Ízisz írta: Amikor látja a lovakat, most nem jut eszembe a nevük, azokat, amik húzzák a kocsikat és láthatatlanok. Vagyis csak azok látják, akik már láttak meghalni embereket.


Azok a thestrálok. :wink:


A thesztrálokról jutott eszembe. Nem tudom, felmerült-e már kérdésként, hogy Harry miért csak az ötödik év elején látja először a thesztrálokat? A negyedik év végén miért nem? Nekem ez egy bakinak tűnik...

"...a quendek szépsége ifjúságukban fölülmúlt minden más szépséget... s a bánat meg a bölcsesség csak gazdagította."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259492 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ardenis írta: Sziasztok! Nézegettem a Fórumot, és egyszercsak ráakadtam egy ismerős fejre az aláírások között.ERGO:
Hozsi, te Charmed " bolond" vagy? :D Nekem régebben sokkal jobban tetszett, ma már nem is nagyon nézem... :?


Válaszoltam priviben.
na szóval akkor az ok mindenkinek, hogy mikor játszódik a HP? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 3 hónapja #259488 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Sziasztok! Nézegettem a Fórumot, és egyszercsak ráakadtam egy ismerős fejre az aláírások között.ERGO:
Hozsi, te Charmed " bolond" vagy? :D Nekem régebben sokkal jobban tetszett, ma már nem is nagyon nézem... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259401 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nelossel írta: Én meg úgy tudom, hogy Harryék első éve 1991-ben van.


Pontosan. Ezt kilehet számolni a második könyvben Nick halálának a dátumából!;)Mert 1492.okt.31-én halt meg, és a Titkok Kamrájában van az 500-ik éve, hogy meghalt.Tehát 1492
+ 500=1992 van a második részben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259385 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hátha vkit érdekel: Első Harry Potter olvasókör

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259380 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ízisz írta: Igen, igen, Dudley playstationje elég modern, de a Ford, na meg a kor stílusa... azért a varázslóknak is kéne, akár csak egy picit fejlődni. Gondolok a ruhákra. A könyvben szerepel a számítógép? nem emlékszem, újfent... :oops: :oops:


Öööö...az első könyvben van olyan, hogy Harry reméli, hogy, ha nem lesznek otthon, akkor kipróbálhatja Dursley számítógépét...persze lehet,h nem ilyesmire gondoltál :) .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259378 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Én meg úgy tudom, hogy Harryék első éve 1991-ben van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259377 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Én úgy tudom néhány évvel ezelőtt játszódik. A régi kocsik meg nem jelentenek semmit, a londoni taxik is régimódiak...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259359 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Igen, igen, Dudley playstationje elég modern, de a Ford, na meg a kor stílusa... azért a varázslóknak is kéne, akár csak egy picit fejlődni. Gondolok a ruhákra. A könyvben szerepel a számítógép? nem emlékszem, újfent... :oops: :oops:

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259357 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Talán az 50 túl sok, talán csak.... 25-30? Saccra.. :)

De az a Ford akkoris régi :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259355 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Az írónő már elhelyezte korban... vonj ki az első kötet megjelenési évéből 11-et, és megkapod Harry születési évét (asszem) :P

Másrészt Dudley elég modern számítógép- hűtő- konyha- bicikli- stb.-kultusza semmiképp nem utal 50 évvel ezelőttre :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259353 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ízisz: mindenféleképpen 50évvel ezelőttre. Szerintem akkorra illik úgy az egséz. Most nagyon izé példából tok erre következtetni: Dursleyék Fordja.. 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259349 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nelossel írta:

Ízisz írta: Amikor látja a lovakat, most nem jut eszembe a nevük, azokat, amik húzzák a kocsikat és láthatatlanok. Vagyis csak azok látják, akik már láttak meghalni embereket.


Azok a thestrálok. :wink:


Off:
Nelossel a javítómesterem :D vagyis emlékeztetőm, na mind1 :wink: köszi!

On:
Mi a véleményetek a sztori koráról? Mert egyszer olvastam, h az írónő saját magát képzeli Hermione szerepébe, mintha ő lenne gyerekkorában.
Arra vagyok kíváncsi, h napjainkba helyezitek, vagy 50 évvel ezelőttre (ez csak példa)?

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259340 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nelossel írta: Sz'tem is ő lesz az. Valahogy össze illenek. Meg nemhiszem, hogy Luna tényleg olyan lüke lenne, mint aminek mutatja magát. A könyv vége felé, a Minisztériumban és mikor Harryvel beszélget az évzáró előtt is tök normális volt.


Jah, én is így gondolkodtam.. :)
Meg az is igaz, hogy a 6-7.könyv fogja alkotni a legendát, tehát egy kerek egész történetet!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259323 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ízisz írta: Amikor látja a lovakat, most nem jut eszembe a nevük, azokat, amik húzzák a kocsikat és láthatatlanok. Vagyis csak azok látják, akik már láttak meghalni embereket.


Azok a thestrálok. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259315 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Luna! Tényleg, nem is jutott eszembe! :P
Ő és Harry összeillenének :D Amikor látja a lovakat, most nem jut eszembe a nevük, azokat, amik húzzák a kocsikat és láthatatlanok. Vagyis csak azok látják, akik már láttak meghalni embereket.

Szóval annál a résznél érzi az ember, h valami közük lesz egymáshoz! :roll: Nem biztos, h Mrs. Potter, de vmi életmentős, fuldoklós, haldoklós, varázslós.... szerintem... :lol:

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259295 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alyr Arkhon írta: Lehet hogy a 7. kötet nem egy évet foglal majd magában. Elvégre ki tudja, milyen hosszú lesz...


Valahol azt olvastam, hogy a 6. és 7. kötet együtt alkot majd egy egészet, de nem hiszem, hogy több év lenne egy kötetben.

Hozsi írta: Mrs.Potter?Hát esetleg Luna?


Sz'tem is ő lesz az. Valahogy össze illenek. Meg nemhiszem, hogy Luna tényleg olyan lüke lenne, mint aminek mutatja magát. A könyv vége felé, a Minisztériumban és mikor Harryvel beszélget az évzáró előtt is tök normális volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259248 Írta: Perlanthir
Perlanthir válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Hozsi írta: Mrs.Potter?Hát esetleg Luna? :roll:


Ez nekem is eszembe jutott olvasás közben. Luna... Miért ne? Vmi szorosabb kapcsolat biztos kialakul köztük. Gyűlölet nem hiszem, arra nincs ok (persze... lehet... de potenciális ellenfélnek már ott van Malfoy és bandája). Barátnak (lány) már ott van Hermione. Choval már annyi "macera" volt, hogy nem hinném... Meg nekem akkor is böki a csőrömet, hogy Cho az idősebb, meg számomra vhogy nem passzolnak össze! :P Szal kizárásos alapon... :wink:

"Even the smallest person can change the cause of the future."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259246 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Lehet hogy a 7. kötet nem egy évet foglal majd magában. Elvégre ki tudja, milyen hosszú lesz...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259222 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ízisz írta: Sztem a rajongóknak szükségük van erre!

Vagy ha nem derül ki a 7. részből, hát legyen egy utó-kötet, Harry további életéről.


az sajna nem lesz Rowling azt nyilatkozta, hogy az túl Star Warsos lenne, és ami fontos, az benne lesz a 7 könyvben, tehát nincs szüksége kiegészítő kötetekre.
Mrs.Potter?Hát esetleg Luna? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259205 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Sztem a rajongóknak szükségük van erre!

Vagy ha nem derül ki a 7. részből, hát legyen egy utó-kötet, Harry további életéről.

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259203 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ízisz írta: Akkor a kérdés az, ki lesz a jövőbeli Mrs. Potter? :) :) :)


Nem biztos, hogy ennek ki kell derülnie az utolsó kötetben legkésőbb. Miért ne történhetne ez meg a későbbi éveiben Potternek? :wink: Úgy reálisabb, ha 18 éves korában még nem tudni, kit vesz el feleségül.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259202 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Akkor a kérdés az, ki lesz a jövőbeli Mrs. Potter? :) :) :)

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259198 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ízisz írta:

Hozsi írta:

Lin írta: Ami biztos: nem Harry és nem Voldemort. Rowling ezt határozottan kijelentette. Bár ők mindeketten félvérek=half blood. A tisztavérű=pureblood, (ha jól emlékszem), mint Malfoy és az egész családja. A sárvérű angol megfelelője pedig szvsz a mudblood. :wink:


Ez biztos, de lehet például a félvér herceg Dumbledore, vagy Hagrid, vagy bárki más..
Ja, és Harry félvér (benne van a Főnix Rendjében)
Szerintetek ki fog összejönni a könyvben?Én Ronra és Hermionéra tippelek!
:wink:



Ááááááá.... szvsz már az elején eldöntötte, h Harry és Hermione :dance: :up: :agree: :evil3: szóval összejönnek. Persze ez csak az én véleményem. Bár kötve hiszem h Cho-val valaha is összejönek, vagy vki mással.

[size=9:duqz8h9q]Jaj, tényleg Griffendél! :oops: Csak bennem ragadt a játékból a hang: "Griffyndor"[/size]


De figyu, gondolkozzatok már, ki volt féltékeny Krumra, amikor Hermionéval volt a bálon?Talán Harry?Nem, hanem Ron.
És ki tett epés megjegyzéseket Fleurre, amikor Ron bámulta, mint a fene?
Szerintem nagyon egyértelmű, hogy előbb-utóbb összejönnek, remélem már a 6.könyvben. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259187 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Hozsi írta:

Lin írta: Ami biztos: nem Harry és nem Voldemort. Rowling ezt határozottan kijelentette. Bár ők mindeketten félvérek=half blood. A tisztavérű=pureblood, (ha jól emlékszem), mint Malfoy és az egész családja. A sárvérű angol megfelelője pedig szvsz a mudblood. :wink:


Ez biztos, de lehet például a félvér herceg Dumbledore, vagy Hagrid, vagy bárki más..
Ja, és Harry félvér (benne van a Főnix Rendjében)
Szerintetek ki fog összejönni a könyvben?Én Ronra és Hermionéra tippelek!
:wink:



Ááááááá.... szvsz már az elején eldöntötte, h Harry és Hermione :dance: :up: :agree: :evil3: szóval összejönnek. Persze ez csak az én véleményem. Bár kötve hiszem h Cho-val valaha is összejönek, vagy vki mással.

[size=9:vrlbfk4l]Jaj, tényleg Griffendél! :oops: Csak bennem ragadt a játékból a hang: "Griffyndor"[/size]

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259138 Írta: Raia Aiwart
Raia Aiwart válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Zizzo írta: A kíváncsiság a tetőfokára hág kedves nézőink. Vajh Rowling kiből csinál félvér herceget? Országszerte tüntetéseken és ellentüntetéseken fejtik ki fiatal fanatisták álláspontjaikat. A forgalmi dugókat okoz eme súlyos kérdés. A könyvkiadókat és az írónőt levelekkel bombázzák... ;)


Nem lehet Hagrid? Lehet hülye vagyok, de az ötödik v. negyedik (nem emlékszem :oops: ) részben említik, hogy az óriásoknál vannak hercegi rangban egyesek...és Hagrid eléggé félvér :wink:
Bocs, ha hülyeséget írtam.

Ne becsüld le a semmittevést, a céltalan kószálást, a hallhatatlan dolgokra való odafigyelést, és a senkinek sem ártást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259115 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A kíváncsiság a tetőfokára hág kedves nézőink. Vajh Rowling kiből csinál félvér herceget? Országszerte tüntetéseken és ellentüntetéseken fejtik ki fiatal fanatisták álláspontjaikat. A forgalmi dugókat okoz eme súlyos kérdés. A könyvkiadókat és az írónőt levelekkel bombázzák... ;)

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259080 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nelossel írta:

Ízisz írta: Harry miért félvér? Mert az anyja sárvérű volt? Egyébként ő nem is herceg...


Harry legfeljebb negyedvér lehet. Nem? :hein:

Ízisz írta: Amúgy jöhet egy teljesen új szereplő is. Pl. Harryék évfolyamába, véletlen a Griffendorf (jól írom? :oops: ) - ba, és pont Harry barátja lesz.
Mondjuk átjött a Beauxbatons-ból, vagy a bolgároktól.


[size=9:372av2z2]Az Griffendél (angolul Griffyndor). :wink: [/size]

Egyébként valahol olvastam, hogy J.K már nem tesz be új, fontos szereplőt. Mondjuk, nem is lenne nagyon értelme az uccsó előtti könyvben. Meghogy a Félvér Herceg egy olyan ember lesz, akire nem is számítottunk volna. (akkor már biztos ismerjük :roll: )


Szvsz írjunk annyi levelet Rowlingnak mai dátummal ahány szereplő van, amibe beleírjuk, hogy "Tudtuk, hogy XY lesz a félvér herceg!" és ha megtudjuk, ki az, akkor feladjuk neki a megfleleő levelet. :D :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259076 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Lin írta: Ami biztos: nem Harry és nem Voldemort. Rowling ezt határozottan kijelentette. Bár ők mindeketten félvérek=half blood. A tisztavérű=pureblood, (ha jól emlékszem), mint Malfoy és az egész családja. A sárvérű angol megfelelője pedig szvsz a mudblood. :wink:


Ez biztos, de lehet például a félvér herceg Dumbledore, vagy Hagrid, vagy bárki más..
Ja, és Harry félvér (benne van a Főnix Rendjében)
Szerintetek ki fog összejönni a könyvben?Én Ronra és Hermionéra tippelek!
:wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259068 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ízisz írta: Harry miért félvér? Mert az anyja sárvérű volt? Egyébként ő nem is herceg...


Harry legfeljebb negyedvér lehet. Nem? :hein:

Ízisz írta: Amúgy jöhet egy teljesen új szereplő is. Pl. Harryék évfolyamába, véletlen a Griffendorf (jól írom? :oops: ) - ba, és pont Harry barátja lesz.
Mondjuk átjött a Beauxbatons-ból, vagy a bolgároktól.


[size=9:zlr7451d]Az Griffendél (angolul Griffyndor). :wink: [/size]

Egyébként valahol olvastam, hogy J.K már nem tesz be új, fontos szereplőt. Mondjuk, nem is lenne nagyon értelme az uccsó előtti könyvben. Meghogy a Félvér Herceg egy olyan ember lesz, akire nem is számítottunk volna. (akkor már biztos ismerjük :roll: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.133 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére