J. K. Rowling: Harry Potter

Több
19 éve 4 hónapja #255832 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Akkor ez a Trimágus Kupa kicsit a túlélő versenyre hasonlít, ha túléled a sárkányt, akkor máris nyertél... :? egy életet... :down:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255809 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alyr Arkhon írta:

olorin.papa írta:

Hozsi írta: A sárkány arénában van!
A tűz serlege az a kék izé itt egy kép: kepek.mezesfalas.com/picture.php?cat=44&image_id=2388
mondjuk az én véleményem szerint csak Hermione változott előnyére, Harry és Ron jobban nézett ki a harmadik filmben!;)


Kösz.
Én végig azt hittem, hogy az qviddics világbajnokság kupája.
A sárkányt megcsak a trelerben láttam...


Nem, a kviddics vb csak az elején van.
A bonyodalom a Trimágus Tusa körül zajlik, ahova Harry negyedikként kerül be egy "véletlen" folytán. A tusa során - elviekben - három mágusiskola legjobb növendékei mérik össze tudományukat mindenféle feladatok során. Ezek egyike a sárkányos.

3 próba során derül ki, ki a legény (vagy a hölgy) a gáton :)
Nekem Fleur nem tetszik... Tiszta álomnőnek írják, erre ezt a csajt rakják be... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255805 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

olorin.papa írta:

Hozsi írta: A sárkány arénában van!
A tűz serlege az a kék izé itt egy kép: kepek.mezesfalas.com/picture.php?cat=44&image_id=2388
mondjuk az én véleményem szerint csak Hermione változott előnyére, Harry és Ron jobban nézett ki a harmadik filmben!;)


Kösz.
Én végig azt hittem, hogy az qviddics világbajnokság kupája.
A sárkányt megcsak a trelerben láttam...


Nem, a kviddics vb csak az elején van.
A bonyodalom a Trimágus Tusa körül zajlik, ahova Harry negyedikként kerül be egy "véletlen" folytán. A tusa során - elviekben - három mágusiskola legjobb növendékei mérik össze tudományukat mindenféle feladatok során. Ezek egyike a sárkányos.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255804 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Laurelen írta:

Alyr Arkhon írta: A hang így elsőre Dumbledore.

Mellesleg Ronnak és Hermionénak (mármint a színészeknek) határozottan jót tett hogy fel(jebb)nőttek....

én is dubledorra szavazok, szvsz mondja is ezt a könyv végén, csak nem harrynek hanem az egész iskolának.
ronnak és hermionénak igen, harrynek kevésbé :twisted:


Bingó! :wink:

– Meggyőződésem – s azt kívánom, bár tévednék –, hogy sötét és nehéz idők várnak ránk...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255799 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Hozsi írta: A sárkány arénában van!
A tűz serlege az a kék izé itt egy kép: kepek.mezesfalas.com/picture.php?cat=44&image_id=2388
mondjuk az én véleményem szerint csak Hermione változott előnyére, Harry és Ron jobban nézett ki a harmadik filmben!;)


Kösz.
Én végig azt hittem, hogy az qviddics világbajnokság kupája.
A sárkányt megcsak a trelerben láttam...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255798 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

olorin.papa írta:

Cerebrum írta: Na mi van, senki nem néz trailert? :) Azt hittem majd két oldalnyi hozzászólás lesz itt mára...


Azért csak megszülettek azok a hozzászólások...
A szereplők fejlődése, így mutatva tényleg látványos...
A sárkány szvsz nem arénában van, hanem álatkertben :roll:
Csak nem értem, hogy hol van itt a tűz serlege... :roll: (nem olvastan a könyvet)


A sárkány arénában van!
A tűz serlege az a kék izé itt egy kép: kepek.mezesfalas.com/picture.php?cat=44&image_id=2388
mondjuk az én véleményem szerint csak Hermione változott előnyére, Harry és Ron jobban nézett ki a harmadik filmben!;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255796 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta: Na mi van, senki nem néz trailert? :) Azt hittem majd két oldalnyi hozzászólás lesz itt mára...


Azért csak megszülettek azok a hozzászólások...
A szereplők fejlődése, így mutatva tényleg látványos...
A sárkány szvsz nem arénában van, hanem álatkertben :roll:
Csak nem értem, hogy hol van itt a tűz serlege... :roll: (nem olvastan a könyvet)

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255795 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta: Jaj, hát egy csomó filmen játszanak huszon-, meg harminc akárhány éves színészek gimiseket, szóval szerintem játsza csak ő végig. Meg a többiek is. Én inkább attól tartok, h. majd egyszer csak valamelyikük azt találja mondani, h. kiszáll, mert már unja ezt a szerepet és nem szeretné, ha később is mindig ezzel a szereppel azonosítanák...

egy biztos ezzel kapcsolatban: az ötödik filmben marad a trió.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255794 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta: A könyvben viszont emlékeim szerint rögtön magához hívja a seprűjét, itt meg úgy látszik még bóklászik kicsit a sziklák között... :) Amúgy valahogy az az érzésem, h. csak ez az egy sárkány lesz, és mind a négyen ezzel mérkőznek majd meg...

Más. Cho szerintem nagyon helyes, Fleur viszont nem annyira, mint azt anno a könyv alapján elképzeltem...

Ja, igen, a trailer végén az kinek a hangja? ("Dark and devil times lie ahead Harry...")


Én vagyok valami angol tudós, de ha minden igaz, ennek az a jelentése, sacc per kábé, hogy nehéz idők várnak rád Harry, meg a szokásos Trelawny szöveg, szóval ezt Trelawny mondja..ha minden igaz.
Szerintem azért egész jó az előzetes, az is tetszik, hogy az elején bemutatja milyen volt a trió ez 1,2,3 és most a negyedik filmben..
Viszont, kb. ötödszöri látásra jöttem rá, hogy ott az elején a labirintus van.
hát nem egy nagyon pici...
ahhoz mit szóltatok, hogy amikor bejönnek a durmstrangosok, akkor ilyen capoira táncosok táncikálnak?egy picit furi, bár látványilag szuper!
Mondjuk a beuxbatonsok ruhája, egy kicsit gááz, szal nem így képzeltem el.. :? az kalap hozzá már túlzás!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255775 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Elhatároztam magamat

nyáron csinálok magamról egy képet HP-s cuccban

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255769 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Laurelen írta:

Alyr Arkhon írta: A hang így elsőre Dumbledore.

Mellesleg Ronnak és Hermionénak (mármint a színészeknek) határozottan jót tett hogy fel(jebb)nőttek....

én is dubledorra szavazok, szvsz mondja is ezt a könyv végén, csak nem harrynek hanem az egész iskolának.
ronnak és hermionénak igen, harrynek kevésbé :twisted:


Azt nem Trelawney mondja? Valamelyik jóslástan órán. Nekem legalábbis úgy rémlik, így olvasva... [size=9:3j2va854]/me mondjuk nem szólhat egy szót sem, mert még nem látta :oops: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255751 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Jaj, hát egy csomó filmen játszanak huszon-, meg harminc akárhány éves színészek gimiseket, szóval szerintem játsza csak ő végig. Meg a többiek is. Én inkább attól tartok, h. majd egyszer csak valamelyikük azt találja mondani, h. kiszáll, mert már unja ezt a szerepet és nem szeretné, ha később is mindig ezzel a szereppel azonosítanák...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255746 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hát Ron felnövése..... az a hosssssszú vörös enyhén hullámos hajacska.... 8O

Szerintetek Dan Radcliffe fogja végigjátszani a filmeket, vagy túlkoros lesz, és a rajongók bánatára egy új srácot találnak?

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255736 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alyr Arkhon írta: A hang így elsőre Dumbledore.

Mellesleg Ronnak és Hermionénak (mármint a színészeknek) határozottan jót tett hogy fel(jebb)nőttek....

én is dubledorra szavazok, szvsz mondja is ezt a könyv végén, csak nem harrynek hanem az egész iskolának.
ronnak és hermionénak igen, harrynek kevésbé :twisted:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255701 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ja, hát ez még csak egy teaser volt... Gondolom nyáron majd lesz még legalább egy vagy két "rendes" trailer...

Alyr Arkhon írta: Tipikus olyan előzetes, hogy hogyan mutasusnk meg minél kevesebbet egy filmből.


És ráadásul pont sikerült olyan részt belerakni, ami alapján az emberben akaratlanul is felmerül a kérdés, h. "na, már megint mit változtattak meg a könyvhöz képest"? :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255693 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Néztem, néztem.
Tipikus olyan előzetes, hogy hogyan mutasusnk meg minél kevesebbet egy filmből.
A hang így elsőre Dumbledore.

Mellesleg Ronnak és Hermionénak (mármint a színészeknek) határozottan jót tett hogy fel(jebb)nőttek....

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255683 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Na mi van, senki nem néz trailert? :) Azt hittem majd két oldalnyi hozzászólás lesz itt mára...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255560 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A könyvben viszont emlékeim szerint rögtön magához hívja a seprűjét, itt meg úgy látszik még bóklászik kicsit a sziklák között... :) Amúgy valahogy az az érzésem, h. csak ez az egy sárkány lesz, és mind a négyen ezzel mérkőznek majd meg...

Más. Cho szerintem nagyon helyes, Fleur viszont nem annyira, mint azt anno a könyv alapján elképzeltem...

Ja, igen, a trailer végén az kinek a hangja? ("Dark and devil times lie ahead Harry...")

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255555 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta: Harry gyalogosan nyomja majd le a sárkányt? Ráadásul valami arénában? :roll:


AZ Arénát én se nagyon értem de: Amíg nem invito Tűzvillámolt, addig bizony gyalogosan volt.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255549 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Harry gyalogosan nyomja majd le a sárkányt? Ráadásul valami arénában? :roll:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255541 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hello!
Láttátok a rendes előzetest?
Szerintem nagyon jó!Bár csak Hermione néz ki jobban az előző filmhez képest.. :?
Mondjuk az se nagyon vili, hogy a Durmstrangosokhoz, hogy jönnek capoira táncosok, bár látványilag egész jó..
Már nagyon várom a filmet!!
aki nem látta az előzetest az megtudja nézni itt: www.mezesfalas.com a cikkenél egy kicsit lent. ;)
Véeményt!;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255442 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nelossel írta:

Elza Eldaniella írta: Láttam és nagyon tetszett. Az origo.hu-ról is le lehet tölteni és ott még egy cikk is van hozzá (ITT) , plusz a premier időpontja: 2005. november 18.


Egész jó. De így első olvasásra, egy dolog, nekem egy kissé másképp hangzik, mint amire - gondolom - célozni akartak vele. Bocs, félálomban vagyok.

"A Harry Potter és a Tűz serlege a kviddics-világbajnokság körül forog, amire lelkesen készülnek a Roxfort immár negyedéves hallgatói."

Az előbbi nekem teljesen úgy hangzik, mintha az iskolában lenne a kviddics-világbajnokság (nem pedig a Trimágus Tusa), ami körül - mellesleg szerintem nem annyira forog a történet. Inkább Harry körül. :wink:

"Veszélyes próbatétel előtt áll, meg kell küzdenie a gonosz Valdemorttal..."

Ez a Valedmort... Megnézném Voldi arcát, ha ezt mondanánk neki. :)


Pontosan, egy kissé gagyi cikk..dehát, azért ez még haggyán.. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255271 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Elza Eldaniella írta: Láttam és nagyon tetszett. Az origo.hu-ról is le lehet tölteni és ott még egy cikk is van hozzá (ITT) , plusz a premier időpontja: 2005. november 18.


Egész jó. De így első olvasásra, egy dolog, nekem egy kissé másképp hangzik, mint amire - gondolom - célozni akartak vele. Bocs, félálomban vagyok.

"A Harry Potter és a Tűz serlege a kviddics-világbajnokság körül forog, amire lelkesen készülnek a Roxfort immár negyedéves hallgatói."

Az előbbi nekem teljesen úgy hangzik, mintha az iskolában lenne a kviddics-világbajnokság (nem pedig a Trimágus Tusa), ami körül - mellesleg szerintem nem annyira forog a történet. Inkább Harry körül. :wink:

"Veszélyes próbatétel előtt áll, meg kell küzdenie a gonosz Valdemorttal..."

Ez a Valedmort... Megnézném Voldi arcát, ha ezt mondanánk neki. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255267 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Elza Eldaniella írta: Láttam és nagyon tetszett. Az origo.hu-ról is le lehet tölteni és ott még egy cikk is van hozzá (ITT) , plusz a premier időpontja: 2005. november 18.

Hello!
Hát az a cikk az origón...Valdemort?!?!
Azért ez a két magyar oldal megbizhatóbb: www.mezesfalas.com
www.lumos.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255212 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta: Ezt láttátok már? Igaz még nem a rendes trailer, de pár részt azért mutatnak a 4. részből... A sárkány jól néz ki! :)
pdl.warnerbros.com/wbol/us/marke ... qt_500.mov

Láttam és nagyon tetszett. Az origo.hu-ról is le lehet tölteni és ott még egy cikk is van hozzá (ITT) , plusz a premier időpontja: 2005. november 18.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255123 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta: Ezt láttátok már? Igaz még nem a rendes trailer, de pár részt azért mutatnak a 4. részből... A sárkány jól néz ki! :)

pdl.warnerbros.com/wbol/us/marke ... qt_500.mov


Én láttam, király, már nagyon várom a filmet, amúgy nekem a Tűz Serlege a kedvenc Hp kötetem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255111 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ezt láttátok már? Igaz még nem a rendes trailer, de pár részt azért mutatnak a 4. részből... A sárkány jól néz ki! :)

pdl.warnerbros.com/wbol/us/marke ... qt_500.mov

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253806 Írta: Wimzig
Wimzig válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Zizzo írta: .. amúgy marha sok jó könyv van köztük, pl a 22-es csapdáját én imádohom! És benne van a Galaxis utikalauz is ;)




:) Amúgy a hallottátok,hogy a 100-as listában az Egri csillagok,A Pál utcai fiúk és a Gyűrűk Ura áll az első helyen :wink:

"Minden ország kultúrája lengje körül a házamat. De egyik se szakítson el szülőföldem talajától." /Mahatma Gandhi/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253803 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Aragond írta:

Nem hinném hogy Mordon szemének bénító hatása lenne, különben mindenki akire ránéz lenne valami baja. Nem?


A mumus tulajdonsága, ha valaki ránéz, akkor ilyesztő alakot ölt.
Mordon varázsszemének jelen esetben az a hatása, hogy hiába néz a mumusra, az nem tud rémísztő alakot ölteni. Így értettem azt, hogy "megbénítja".

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253775 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Zizzo írta: Nem a 3. a legjobb? ;)


De. :D

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.151 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére