Állatbarátok

Több
18 éve 1 hónapja #298796 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nem hiszem el ma egész nap aranyos volt velem a Kormi. Reggel láttam hogy a baromfi udvar közepén ücsörög és várja hogy valaki oda mennyen hozzé es játszon vele. Odamentem és az ölembe vettem megsimogattam meg játszottunk.
És csodák csodájára mint 1 kezesbárány kézre jött, követett ha bementem a lakösba megvárt az ajtó elött!
Nagyon örülök neki
Ja ÉS A LEGFONTOSABB!
Magátol belerepült a vízbe és fogott 1 halat persze én dobtam és úgy kapta ő ela vízben!!!
:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298675 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Snuffles:ciki :oops:

Nóli i linantea:Arra értettem igen csak fárattk voltam.

Celebriel:igen aranyosakl nekünk van vagy 6db nagyon szépek idén 10 db született mind el is vitték háztol.

Képzeljétek a Kormoránom Elvadult kétségbe vagyok esve. Nem jön le a tetőröl és ha lejön fut előlem (de ha kaja van nálom akkor nem)
Nem tom mi lessz. Halászni nem tud még

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298620 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Képzeljétek, egészen 5 napig egy vadászgörénypár tulajdonosának mondhattam magam... De le kellett mondanom róluk... :( Pedig olyan édesek voltak...

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298576 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Vikil: attól még hogy ezt nem tudod, nem leszel az. ha meg más miatt írtad, akkor meg miért?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298566 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta: Tiszta löködt vagyok!

[size=9:5a1baleu]OFF tt :) mmint lökött. ON[/size]

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298562 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Tiszta löködt vagyok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298509 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta:

Olorin.papa írta: Vikil!
Hal helyett a kormoránnak szvsz jó bármilyen hús is, legvégén meg megtanul halászni... :D

Lehet hogy hülyének nézel, de mi az a "szvsz"??

szerény véleményem szerint :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298507 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Olorin.papa írta: Vikil!
Hal helyett a kormoránnak szvsz jó bármilyen hús is, legvégén meg megtanul halászni... :D

Lehet hogy hülyének nézel, de mi az a "szvsz"??

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298478 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Vikil!
Hal helyett a kormoránnak szvsz jó bármilyen hús is, legvégén meg megtanul halászni... :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298230 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Állatbarátok
KISKUTYÁK ELADÓK!!!
Gyönyörű gyerekszerető tricolor Beagle kiskutyák eladók, augusztus közepe/vége felé elvihetők (Gödöllő)! Törzskönyv nélkül, 20.000 ft-ért adjuk őket! Nagyon várjuk a jelentkezőket, sajnos mi nem tarthatunk meg egyet sem...aki tud valakit, akinek kellene, az ezen a számon érhet el: 06-70-617-3766, vagy a 06-28-510-290 A kiskutákról képeket itt lehet megnézni: www.uniware.hu/kutyik.html

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298228 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

veramacska írta: Azt tudtam hogy éles a körme, de hogy annyira kapar, azt már nem... kád? feltöltött csónak? elkerített Balcsirész? Hülyeségekben kreatív vagyok... De a hal ügy nekem sem fér fejembe... igy meg pláne nem... :roll: Amugy lehet hülye kérdés: kormoránok nem is esznek meg másmilyen húst? 8O Mármin természetben biztos nem, hanem már ugy hogy valami bajuk lenne más hústól?


Akkor már beledobálom az árokba naponta kétszer. :wink:
Hát ugye nekünk othon solymaink vannak és azok szoktak naposcsirkét enni és nem voltam othon és Apa azt adott neki.
Szerintem nem volt semmi baja

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298227 Írta: veramacska
veramacska válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Azt tudtam hogy éles a körme, de hogy annyira kapar, azt már nem... kád? feltöltött csónak? elkerített Balcsirész? Hülyeségekben kreatív vagyok... De a hal ügy nekem sem fér fejembe... igy meg pláne nem... :roll: Amugy lehet hülye kérdés: kormoránok nem is esznek meg másmilyen húst? 8O Mármin természetben biztos nem, hanem már ugy hogy valami bajuk lenne más hústól?

"Érzem, hogy szabad vagyok, de tudom, hogy nem vagyok az."
/E. M. Cioran/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298226 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

veramacska írta:

Vikil írta:

veramacska írta:

Vikil írta:

Olorin.papa írta: Ha menni akar, engedd könnyű szívvel, hiszen a kormorán nem tipikus háziállat...

Ááá ő nem menne el legalábbis még nem víz iszonya van nem szereti a vizet, de a halat igen. :?
El tudnám endedni rendeteg állatunk ment már el így. Soha nem zárjuk be őket szerintem az gonosz dolog.


Gén ügyileg elég fura egy kormorán lehet, tudtommal vízimadárnak kéne lennie... Vagy talán kéne neki egy állat pchiomókus? :lol:


Vagy inkább bátorság kéne neki. :?
Délután kivittem csónakázni nézegette egy darabig a vizet aztán ráugrott a csákjára és beleesett a a vízbe elösször megilyedt és eluszott majd azért visszavánszorgot.

Akár hiszitek akár nem egyszerüen nem tudok halat fogni mindha lehalásztam volna az összes halat ami van a Berekben. Mit fog enni??? :evil: :cry:


Bolti hal? Vagy esetleg kereshetnél más pecahelyet... egyébként lehet, hogy a vízproblémán némileg segíteni tudna a gyerek-gumimedencés kúra... (mondjuk kormorán nevelésben gyakorlatom 0)próbáltad már?


Tudod ha arra gondoltál hogy gumimedencébe kéne úsztatni éles a körme és ki is harapná a medencét.

A pecahelyről csak annyit hogypróbáltam. :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298224 Írta: veramacska
veramacska válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta:

veramacska írta:

Vikil írta:

Olorin.papa írta: Ha menni akar, engedd könnyű szívvel, hiszen a kormorán nem tipikus háziállat...

Ááá ő nem menne el legalábbis még nem víz iszonya van nem szereti a vizet, de a halat igen. :?
El tudnám endedni rendeteg állatunk ment már el így. Soha nem zárjuk be őket szerintem az gonosz dolog.


Gén ügyileg elég fura egy kormorán lehet, tudtommal vízimadárnak kéne lennie... Vagy talán kéne neki egy állat pchiomókus? :lol:


Vagy inkább bátorság kéne neki. :?
Délután kivittem csónakázni nézegette egy darabig a vizet aztán ráugrott a csákjára és beleesett a a vízbe elösször megilyedt és eluszott majd azért visszavánszorgot.

Akár hiszitek akár nem egyszerüen nem tudok halat fogni mindha lehalásztam volna az összes halat ami van a Berekben. Mit fog enni??? :evil: :cry:


Bolti hal? Vagy esetleg kereshetnél más pecahelyet... egyébként lehet, hogy a vízproblémán némileg segíteni tudna a gyerek-gumimedencés kúra... (mondjuk kormorán nevelésben gyakorlatom 0)próbáltad már?

"Érzem, hogy szabad vagyok, de tudom, hogy nem vagyok az."
/E. M. Cioran/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298222 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

veramacska írta:

Vikil írta:

Olorin.papa írta: Ha menni akar, engedd könnyű szívvel, hiszen a kormorán nem tipikus háziállat...

Ááá ő nem menne el legalábbis még nem víz iszonya van nem szereti a vizet, de a halat igen. :?
El tudnám endedni rendeteg állatunk ment már el így. Soha nem zárjuk be őket szerintem az gonosz dolog.


Gén ügyileg elég fura egy kormorán lehet, tudtommal vízimadárnak kéne lennie... Vagy talán kéne neki egy állat pchiomókus? :lol:


Vagy inkább bátorság kéne neki. :?
Délután kivittem csónakázni nézegette egy darabig a vizet aztán ráugrott a csákjára és beleesett a a vízbe elösször megilyedt és eluszott majd azért visszavánszorgot.

Akár hiszitek akár nem egyszerüen nem tudok halat fogni mindha lehalásztam volna az összes halat ami van a Berekben. Mit fog enni??? :evil: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298214 Írta: veramacska
veramacska válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta:

Olorin.papa írta: Ha menni akar, engedd könnyű szívvel, hiszen a kormorán nem tipikus háziállat...

Ááá ő nem menne el legalábbis még nem víz iszonya van nem szereti a vizet, de a halat igen. :?
El tudnám endedni rendeteg állatunk ment már el így. Soha nem zárjuk be őket szerintem az gonosz dolog.


Gén ügyileg elég fura egy kormorán lehet, tudtommal vízimadárnak kéne lennie... Vagy talán kéne neki egy állat pchiomókus? :lol:

"Érzem, hogy szabad vagyok, de tudom, hogy nem vagyok az."
/E. M. Cioran/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298202 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Olorin.papa írta: Ha menni akar, engedd könnyű szívvel, hiszen a kormorán nem tipikus háziállat...

Ááá ő nem menne el legalábbis még nem víz iszonya van nem szereti a vizet, de a halat igen. :?
El tudnám endedni rendeteg állatunk ment már el így. Soha nem zárjuk be őket szerintem az gonosz dolog.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298197 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ha menni akar, engedd könnyű szívvel, hiszen a kormorán nem tipikus háziállat...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298180 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Képzeljétek tegnap esküvőn voltam úgyhogy sokáig aludtam :oops:
A kormoránom pedig úgy döntött hogy vándorútra megy felfedezi a világot vagyis az udvart. :?
Felrepült a tetőre és nem tom lecsalni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298021 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nimrocco mirimafea írta:

Vikil írta: Sziasztok megint itt!

A sünik nagyon aranyosak csak csöppet hangosak :?

Most Kormoránt=Kárókatonát nevelek tök szupi!
Csak rengeteg halat kell neki fogni. :cry:
amúgy aranyos :D


Merrefele laksz, h kormoránt tarthatsz? :) Hogy fogod neki a halakat? Nagyüzemi módon? :)


Balatonparton! :wink: Jó hely.
Hát a halfogás kicsit kényes a házunk elött van egy csatorna KELETI ÖVCSATORNA. Szóval ott fogom neki nagyüzemi módon csak az a baj hogy mikor hozzánk került én volttam neki a z anyukája csak mokor elmentem 1 hétre Lenygyelországba Atpártolt az én anyukámra, de mostmár megint én vagyok legalábbis így látom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298010 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta: Sziasztok megint itt!

A sünik nagyon aranyosak csak csöppet hangosak :?

Most Kormoránt=Kárókatonát nevelek tök szupi!
Csak rengeteg halat kell neki fogni. :cry:
amúgy aranyos :D


Merrefele laksz, h kormoránt tarthatsz? :) Hogy fogod neki a halakat? Nagyüzemi módon? :)

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #297868 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok megint itt!

A sünik nagyon aranyosak csak csöppet hangosak :?

Most Kormoránt=Kárókatonát nevelek tök szupi!
Csak rengeteg halat kell neki fogni. :cry:
amúgy aranyos :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #297417 Írta: Ilmadrin
Ilmadrin válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én is találkoztam már sünökkel nyáron elég gyakran, és esznek a kutyánk táljából. /a sünök mindenevők és nagyon hasznosak, amúgy egy egész család lakik a kert végében lévő fészerben és olyan édik/ :biggrin2:

Brunó gyakran ugatja őket, de nem nagyon zavartatják magukat. :)

Sőt, amikor még nem volt kutyánk, kb. másfél éve az egyik nyári este egész állat sereglet gyűlt össze a kertben. (2 fehér nyúl, 3 süni, pár macska, nem beszélve azokról a nyavalyás kotkodáló tyúkokról, amik a szomszédból jöttek át)

Néha a tyúkokat seprűvel kellett visszakergetnem a szomszédba, mert tönkretették az ágyásainkat :evil: .

Szerencsére ma már ezt a drága kis Brunci megcsinálja helyettem. :D

"Csak egyszer kiteszed a lábad az útra,
és már el is jutottál, ki tudja hová?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #297416 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ancalima Anarórë írta: Alájuk kell nyúlni, és akor nem is szúrnak... Csak állati sáros a hasuk, függetlenül az időjárástól, legalábbis én eddig ezt tapasztaltam. Emlékszem, három éve nyáron összesen vagy tíz sünnel találkoztam, invázió volt. :D

Nem is sáros nekik. :P A tappancsuk inkább, de a hasuk nem. :D
Nálunk idén egy, vagy két, maximum három sün van, de elég gyakran járnak, már olyan délután öt óra fele, meg este kilenckor. Olyankor kistányérba kapnak macskakaját, és zabálják. :D :D Annyira, hogy múltkor valami húst akartunk adni az egyiknek, az már nem is kellett neki, csak a zacskós macskaeledel. :mrgreen:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #297409 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Alájuk kell nyúlni, és akor nem is szúrnak... Csak állati sáros a hasuk, függetlenül az időjárástól, legalábbis én eddig ezt tapasztaltam. Emlékszem, három éve nyáron összesen vagy tíz sünnel találkoztam, invázió volt. :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #297400 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta:

Alyr Arkhon írta: ezennel kísérletileg igazoltam, hogy a sün egy szúrós állat.


Alyr, egy ismerősünk tacskója is igazolta kísérletileg: megfogott egy sünt, halálra rázta a tacskóktól megszokott vehemenciával, aztán vihették az állatorvoshoz, mert a csapódó sün összelyuggatta mindkét oldalát... :lol: szegény lúzer....

ííííííííííííí 8O
szegény :roll:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #297374 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nálunk bezzeg nem kószálnak ilyen állatok, mert nálunk még a föld alatt is rend van amióta Vacika (kb.100kg) egyszer felásta a fél kertet egy vakondért. Na hát szerintem nem is kell ecsetelnem hogy azóta nincs sok vakondtúrás nálunk.

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #297364 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta: .

Kézben hoztam el a ház mögül az ajtóig, és most fáj a kezem. ezennel kísérletileg igazoltam, hogy a sün egy szúrós állat.


Huztál volna kesztyűt.... mi a kertben koborgo süniket azzal pakoltuk arrébb hogy a kutya el ne gázolja..... :twisted:
Amúgy meg tök muris volt a dolog, mert nem féltekés olyan aranyosak.............
Köszike szépen a sünis tanácsokat.......aznonban mostanra tovább álltak 2 napja nem látni őket........

Cicám meg hát........ majd elnövi .......

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #297356 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta: ezennel kísérletileg igazoltam, hogy a sün egy szúrós állat.


Alyr, egy ismerősünk tacskója is igazolta kísérletileg: megfogott egy sünt, halálra rázta a tacskóktól megszokott vehemenciával, aztán vihették az állatorvoshoz, mert a csapódó sün összelyuggatta mindkét oldalát... :lol: szegény lúzer....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #297324 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az imént mentettem ki egy sünit a kutyák karmai közül. Ő már 24 órán belül a második aki erre kószál, és sajnos az elődje kevésbé volt szerencsés - kissé meghalt.

Kézben hoztam el a ház mögül az ajtóig, és most fáj a kezem. ezennel kísérletileg igazoltam, hogy a sün egy szúrós állat.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.085 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére