A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?

×

Szavazás: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Morgoth
8 6.9%
A nazgúlok
33 28.4%
Ungoliant
5 4.3%
Sagrat
5 4.3%
Glaurung
20 17.2%
Sauron
9 7.8%
A móriai balrog
14 12.1%
Banyapók
7 6%
Szarumán
15 12.9%
Szavazók száma: 9 ( Turlas, angelina, Irunien, bandi, Barbara M. ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 9 hónapja #82376 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Estel:ahhha! Én meg már azt hittem megint egyszer én vagyok hülye! :oops: huhhh! Nagyon megnyugtattál!

A legnyerőbb akkor is a Banyapóóóóóóók!!!!!!!!!!
_______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82352 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Nem tudom, mit esztek a nazgúlokon... :roll: :)
Jó, persze, elismerem, ''jól néznek ki'', meg nem hinném, hogy örülnék neki, ha eggyel összefutnék egy sötét sikátorban (téynleg, vannak Középföldén sikátorok? ;) ), de sztem nem ők a ''legnyerőbb'' gonoszok... :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82263 Írta: Estel Adániel
Nem baj volt, csak érthetetlen, hiszen nem Ragoran hozzászólása volt legfelül... na mindegy, téma amúgy is off... ;)

Alyr Arkhon írta: Hmmm...


Akkor is Szauron a nyerő!!!


:D

Hát, akárhogy is nézem, szegénykém továbbra is középmezőny... :lol:
Szarumán viszont dobogós & bronzérmes!! :dance:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82240 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Ja, Estel, minket meg jól bezsongattál. Miért volt baj, hogy nem Te voltál az utolsó hozzászóló? :wink:

Amúgy testületileg utálom az összes negatív szereplőt. Vagy sötétek, (lelkileg, és/vagy sötétben élnek) vagy büdösek, vagy mindkettő egyszerre. A legárnyaltabb Szarumán.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82182 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Hmmm...


Akkor is Szauron a nyerő!!!


:D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82171 Írta: Estel Adániel
Hehehehe :D
Dehogy! Ennek az a története, hogy az előtte elküldött hozzászólás után feltűnt, hogy mégis téged (Ragorant) jelöli meg utolsó hozzászólóként.
Ezért próbából beírtam valamit, és továbbra sem változott a helyzet, ráadásul kitörölni sem hagyta a legutolsó hozzászólásomat, csak szerkeszteni. Mivel más mondanivalóm nem volt, üres (vagy csak szóközből álló) hozzászólást pedig nem fogad el, kénytelen voltam valamit mégiscsak ott hagyni... és végül emellett döntöttem. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82167 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Off: Ragoran, van egy sanda gyanúm, hogy Estel "hülyíteni akarja a népet." Ha nem így van, elnézést Estel. :wink:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82111 Írta: Estel Adániel
Hát, alighanem egy megfejthetetlen... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82030 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?

Estel Adániel írta:


Estel:Milyen kód? Mivan? *ezt nem értem!* :o /
________________
...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81661 Írta: Estel Adániel

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja - 21 éve 10 hónapja #80748 Írta: Estel Adániel

Alyr Arkhon írta: Hmmm....
Nem követi a föld görbületét, hanem egyre mélyebbre megy a tengerfenék alá, aztán jön föl, pont úgy, hogy egyenes legyen a gömb két pontja között.

Egyébként ha Pockó nem Szarumán embere, akkor mit keresett az utolsó fejezetben a Bakföldi Kapunál, mint a "Főnök Nagyembere" ?
Egyébként attól még mehettek mind a két helyre egyszerre nazgulok, voltak elegen...

Alyr, a hétvégén elolvastam a könyvben az ide vonatkozó részeket:
Tartom magam ahhoz, amit már elmondtam... ;)

[size=9:2fbfv3fr]És Bríben is van egy-két alak, akiben nem szabad megbízni - folytatta aztán. [/size]mármint Aragorn... I. könyv, 10. fejezet - Vándor [size=9:2fbfv3fr]- Például Páfrány Pockó. Rossz híre van az egész Brí-vidéken, és nagyon különös népek jártak hozzá. Biztosan látták az ivóban: fekete képű, vigyorgó fickó. Nagyon bizalmasan sugdolózott az egyik délről jött idegennel, aztán együtt osontak ki, mindjárt a "baleset" után. (...) A Lovasok bizonyára odakint hagyták a lovaikat, és a Déli Kapun jöttek át titokban. Most már biztos, hogy mindent tudnak, hiszen benéztek Páfrány Pockóhoz; valószínű, hogy az a délvidéki ember is kém volt. (...) De a hatalmukat mások rettegésének köszönhetik, és Bríben máris vannak egypáran, akiket a markukban tartanak. Majd ezeket a nyomorultakat fogják be a piszkos munkára: Páfrányt, egyet-kettőt az idegenek közül, és talán a kapuőrzőt is.[/size]a nazgúlokról Gandalf számol be Elrond Tanácsában: II. Könyv, 2. fejezet - A Tanács [size=9:2fbfv3fr]Így hát ott szálltam az éjjel, s törtem a fejem, mi lehet a Lovasokkal, hisz itt, Bríben, úgy látszik, csak kettőről tudnak. De még aznap éjjel többnek is hírét vettük. Megjöttek vagy öten nyugat felől, kidöntögették a kapukat, s mint az üvöltő szélvihar, sepertek végig Brín; (...) Hogy pontosan mi történt, nem tudom, de azt hiszem, így lehetett: a Kapitányuk nem mutatkozott, elrejtőzött délen, kettő a falun át előrelovagolt, négy pedig a Megyébe tört be. S mikor Töbörlyukban s Bríben e négy kudarcot vallott, visszalovagoltak a Kapitányhoz, hogy jelentést tegyenek neki, s így az Utat, a kémeiktől eltekintve, őrizetlenül hagyták. A Kapitány ekkor néhányukat az országon át egyenest keletre küldte, ő meg a többiekkel nagy dühösen továbblovagolt az Úton. (...) Négy lovas üldözőbe is vett, de egy idő múlva visszafordultak, s úgy látszik, a Gázló felé vették az irányt. Némi segítséget ez is jelentett, hisz nem kilencen, csak öten voltak, mikor a táborotokat megrohanták. [/size]Papsajt beszél a Megyében történtekről a könyv végefelé: VI. Könyv, 7. fejezet - Hazafelé [size=9:2fbfv3fr]Az idevalósiak meg inkább otthon maradnak, és bereteszelik az ajtajukat. Mind azok miatt a jöttmentek és a banditák miatt, akik tavaly kezdtek szállingózni a Füves Úton, tán emlékeztek rá; (...) A Kecskebuga Béni, aki valamikor a Nyugati Kapunál volt, meg az a Páfrány Pockó, az idegenek oldalára állt, és el is mentek velük; szerintem ők is engedték be őket.[/size]

Amiről viszont nincs mit vitáznunk, az a Csalagút egyenes volta... elvégre Te voltál ott, és Te láttad ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80700 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Alyr: sok nazgulból jut mindenhová! De ez a Könyvben le is van írva, nem?? Mármint, hogy hány "db" nazgul hol-mikor-mit...??????De lehet, hogy megint keverek vmit... :?
__________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80139 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Hmmm....
Nem követi a föld görbületét, hanem egyre mélyebbre megy a tengerfenék alá, aztán jön föl, pont úgy, hogy egyenes legyen a gömb két pontja között.

Egyébként ha Pockó nem Szarumán embere, akkor mit keresett az utolsó fejezetben a Bakföldi Kapunál, mint a "Főnök Nagyembere" ?
Egyébként attól még mehettek mind a két helyre egyszerre nazgulok, voltak elegen...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80106 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir

Penngaladiel írta: Bocs, hogy kötözködök, de ez ugye csak a filmben volt így. A könyvben azon az éjszakán Frodó bakföldi házába törnek be a nazgulok, Bríben inkább Páfrány Pockó és bandája (a ferdeszemű déli idegen) gyanúsítható a gyilkossági kísérlettel :cool2:


Miből gondolod, hogy Éowyn nem a filmről beszél? A szipogás meg a vonyítás amúgy is stimmel... :wink:

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja - 21 éve 11 hónapja #80105 Írta: Estel Adániel
Helyesbítenék: Páfrány Pockó Brí-beli lakos volt, a délről jött idegen pedig Szarumán embere. A nazgúl egyébként Trufát "lehelte" le, és valószínűleg addig nem ismerte se Pockót, se annak 'újdonsült haverját' ...
(Egyébként a Csalagút sem egyenes... :? Követi a Föld görbületét... :D )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80091 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
UI: Inkább mentem volna hajón, mint a Csalagúton... A hajó szép, látni a tengert és még a levegő is friss, a Csalagút meg kész klausztrofóbia...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80089 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Ulmo: megteszem, amint tudom, és Szauron akkor is szuperlény... :)
Penngaladiel: Hmmm.... Meglehet, hogy igazad van, de nem biztos... Akármennyire is összetartónak tűntek , Pockó Szarumánnak dolgozott, a déli viszont Mordornak, olyannyira, hogy este el is beszélgetett az egyik nazgullal, aki a társalgás után le is lehelte a közelben tartózkodó Trufát vagy Pippint (nem tudom, így hirtelen, hogy melyiket) , tehát elképzelhető, hogy míg Bakföldre is betört egy vagy két lovas (az egyik köpeny nélkül) addig a Pajkos Póniban is körülnézhetett néhány...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80073 Írta: Penngaladiel

Éowyn! írta: Ezek a nazgulok olyan aranyosak, amikor szipognak! (füveznek?) És olyan szomorú, amikor vonyítanak! És annyira lehet őket sajnálni, amikor Bríben beégnek! (párna-eset) :triste: :bawling: :bounce: :evil2: :cooljump:

Bocs, hogy kötözködök, de ez ugye csak a filmben volt így. A könyvben azon az éjszakán Frodó bakföldi házába törnek be a nazgulok, Bríben inkább Páfrány Pockó és bandája (a ferdeszemű déli idegen) gyanúsítható a gyilkossági kísérlettel :cool2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80032 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Alyr: welcome back :hello: ! (átmentél a Csalagúton? Mázlista!)

Lurtzzal kapcsolatban igazad van, a filmben sehol nem hangzik el a neve. Uglúk viszont állítólag lesz a Két Toronyban!

Alyr írta: 2. Én sajnos nem olvastam még a Gyűrű keresését, mert nem jutottam hozzá, de szerintem Szauron bekalkulálta Szarumán mesterkedését, és ha egy kicsit gonosz akarok lenni, feltételezhető, hogy saját urának bukását is.


Mégis jobb lenne, ha elolvasnád a Gyűrű Keresését. Érdekes dolgokat fogsz találni.
Szauron nem volt mindentudó szuperlény, ne bonyolítsuk túl a dolgot!

Maia-maia viszony: mivel semelyikünk nem tud bizonyítékot felmutatni, se pro, se kontra, erről nem nagyon tudunk vitázni (sajnos :( )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79976 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Éowyn!
Jól tippelem, hogy a nazgulokra szavaztál?? :wink:
_________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79932 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Ezek a nazgulok olyan aranyosak, amikor szipognak! (füveznek?) És olyan szomorú, amikor vonyítanak! És annyira lehet őket sajnálni, amikor Bríben beégnek! (párna-eset) :triste: :bawling: :bounce: :evil2: :cooljump:

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79931 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Hmmm-hmmm...
Nos én mint bennfentes, aki az egyenes úton kelt át a tengeren (ti: Csalagút) próbálok mindenre gyorsan válaszolni:

1. Uglúk vagy Lurtz az teljesen mindegy, mert ha észrevettétek senki sem mondja ki a nevét

2. Én sajnos nem olvastam még a Gyűrű keresését, mert nem jutottam hozzá, de szerintem Szauron bekalkulálta Szarumán mesterkedését, és ha egy kicsit gonosz akarok lenni, feltételezhető, hogy saját urának bukását is.
A balrognak pedig parancsolhat, mert maia és maia között is van különbség hatalomban...
A blackjackban Gandalf varázsolna egy -1-es lapot is, ha kellene... :)
Ez volt az egyetlen esélye...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79520 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?

Ulmo írta: Egyébként Lurtz valószínűleg azért nincs, mert ő csak a filmben szerepel (mivel a vasudvardiak vezére Uglúk volt)


Akkor mért nem Uglúkot rakták a Filmbe?
Vagyis, hogy került oda Lurtz?? :hein:
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79518 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?

Penngaladiel írta:

Ulmo írta: Penngaladriel: Svindler már csak ilyen kérdéseket szokott feltenni...
(Egyébként hol láttad azt a zoknit? 8O Nekem kell egy olyan!)


Penngaladiel r nélkül, ha szabad kérnem.

Ehem. Elnézést, Penngaladiel :oops: :oops: :oops:
Egyébként Lurtz valószínűleg azért nincs, mert ő csak a filmben szerepel (mivel a vasudvardiak vezére Uglúk volt)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79516 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?

Minerva írta: Glaurunglaurunglaurun! Miért hanyagoljátok szegény kis hüllőt? :cry: Sárkányok rulz! :itscool: :o


Én isz szeretem a a kis gyíkot!!!
Meg a Banyapókot!!! :wink:
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79427 Írta: Penngaladiel

Ulmo írta: Penngaladriel: Svindler már csak ilyen kérdéseket szokott feltenni...
(Egyébként hol láttad azt a zoknit? 8O Nekem kell egy olyan!)


Penngaladiel r nélkül, ha szabad kérnem.
Zokni szerintem a legtöbb szupermarketben van/volt, ahol ilyesmit is árulnak: az Új Udvarban a Max-ban láttam először, de a Kaiser's is árulta, sőt, boxeralsót is :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79424 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Kis gyíkocska, tényleg! :lol:
Én is láttam zoknit... A Plusban... Lábszagú Lurtz, gáz! 8O :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79421 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Minerva: Egyetértek! Én is arra a kis gyíkra szavaztam :)
Penngaladriel: Svindler már csak ilyen kérdéseket szokott feltenni...
(Egyébként hol láttad azt a zoknit? 8O Nekem kell egy olyan!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79417 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Glaurunglaurunglaurun! Miért hanyagoljátok szegény kis hüllőt? :cry: Sárkányok rulz! :itscool: :o

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79373 Írta: Penngaladiel
Lurtzra nem lehet szavazni? Mióta egy szupermarketben megláttam zoknira hímezve... :evil2:

De komolyan, szerintem a kérdés nem a legjobban van föltéve. Ilyen módon nem is tudok szavazni, mert a gonosz az gonosz, és nincs kedvencem közöttük. Ha a kérdés az lenne, melyik fejezi ki legjobban a gonoszt, akkor a válasz egyértelműen Melkor - egy az egyben felismerhető benne Lucifer/Sátán minden tulajdonsága: bukott angyal, hazug és megtévesztő, báránybőrbe bújt farkas, gyűlöl mindent, amit Ilúvatar szeret stb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.230 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére