A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?

×

Szavazás: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Morgoth
8 6.9%
A nazgúlok
33 28.4%
Ungoliant
5 4.3%
Sagrat
5 4.3%
Glaurung
20 17.2%
Sauron
9 7.8%
A móriai balrog
14 12.1%
Banyapók
7 6%
Szarumán
15 12.9%
Szavazók száma: 9 ( Turlas, angelina, Irunien, bandi, Barbara M. ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
22 éve 2 napja #76016 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Morgoth...A többieket mocskosnak éreztem...ő fenséges...

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 napja #76006 Írta: Barbara M.
Barbara M. válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
:? Itt mit kell csinálni? Csak szavazni?

Keresd az Kettétört Kardot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 napja #76005 Írta: Molly Brown
Molly Brown válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Szerintem mindenki jófej a gonoszak közül főleg Szauron...
Na mindeggy.A nazgulok is tök cukik. :wink:

Amazons Viva!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #75956 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?

kriszana írta: Én is a banyapókra szavazok!



Helyes-helyes!!!
__________________
...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #75935 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Azért jó tudni, hogy nem gyűlik meg Nazgúllal a bajom... :wink: 8) :) Most így szavazás után... :twisted:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #75812 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Én is a banyapókra szavazok, de nekem Szarumán a kedvencem :twisted:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #75790 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Akkor is Szauron a khirály!!!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 napja #75569 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Nevra: Pontosan!! Alakítsunk Banyapók fanclubbot! :lol: Hajráá Banyapók!
(már ketten rá szavaztunk, így tovább! :wink: )
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #75544 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Éljen Banyapók! :evil2: De Smaug mér maradt ki? :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #75438 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?

zsoffija írta:

Ragoran írta: Banyapóóóóóóóókkk! (aki nem gonosz csak hiszékeny!!! :wink: )


És éhes!


Nagyon éhes!
_______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #75418 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?

Ragoran írta: Banyapóóóóóóóókkk! (aki nem gonosz csak hiszékeny!!! :wink: )


És éhes!

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #75417 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
:lol:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #75402 Írta: Théoden
Théoden válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
"Szegény" Smaug miért maradt ki a listából?? :lol: :lol: :lol:

Arise now, arise, Riders of Théoden!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #75397 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Banyapóóóóóóóókkk! (aki nem gonosz csak hiszékeny!!! :wink: )
Vállalom, hogy nazggal gyűlik meg a bajom, de akkor is!!! :twisted:
_____________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #75362 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Köszi Thaur! Szóval a Szilmarilokban szerepel, azért nem volt ismerős...
El kéne már azt is olvasni.. :?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #75334 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Galurung, és kész! Ezen nem lehet változtatni! Sárkányok rulz!!! :P

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #75237 Írta: Estel Adániel
:dead: :eek2: 8O :closed: :crap: :oops:
Ne haragudj, Nazg!!
:look:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75173 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
MICSODA KÉRDÉS EZ? AKI NEM RÁNK SZAVAZ, ANNAK VELEM GYŰLIK MEG A BAJA!!!!!!!!!!! :twisted:

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75133 Írta: Thaurwathiwen
Adelard: Egy iszonyatosan gonosz sárkány, a Turin turambar történetében szerepel (Szilmarilok), ő az 1. sárkány, Morgoth teremtménye. Nienor miatta veszti el az emlékezetét, Túrin megöli őt a történet végén... (javítsatok ki ha naon nagy hülyeséget mondtam)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75130 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Nekem a nazgúlok tetszettek a legjobban :)
Egyébként ki az a Glaurung?Arra rájöttem hogy egy sárkány, de hol volt?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74780 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Ahogy Húrin családját romba dönti Glaurung... nem semmi! Még az utolsó szavai is ölnek. :evil2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74729 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Naná, hogy Galurung... A hüllők rulzanak! :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74697 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Igazából nekem a kedvenc gonoszom a GYU táras kis szauronja... az tényleg édes 8)

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74694 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Glaurung. Mindent egybevetve, a világirodalom egyik leggonoszabb teremtménye...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74647 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Szauron rulez!!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74640 Írta: Beleg Cúthalion
Sagrat, yess :)
Van benne valami... valami jo :) de nagyon melyen :)

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74626 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Éljen a Balrog(, aki sötét és gonosz)! :evil3: :lol: :bounce:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74508 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Szarumán.... még akkor is amikor nem törött a botja...!!!!


Olyan sármos, olyan férfias, olyan csinos, fehér és olyan jo hangja van és ráadásul nem fajgyűlölő!!!! :) :D :wink:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74500 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Glaurung... :roll:
Őt annyira...utáltam,hogy húha...ien egy igazi vérbeli gonosz sárkány... :up:
:?

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74463 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: A Rossz oldalon állók közül ki a kedvenced?
Yo kis kérdés... 8)
Éljenek a nazgulok! Kár, hogy már halottak :wink:
Szegény Glaurung... :( :roll:

...and Death laughs back...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.216 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére