Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
20 éve 2 hete #216238 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Színművek
Hüm, a holnap az igencsak necces (egyáltalán ma tudtam meg, h próba lesz... :roll: ), de ha esetleg később is van rá lehetőség, szívesen megyek Idrilért... 8)

Tünc

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #216028 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Színművek
Én is jelentkezem. Akármire. És még a vasárnap is jo.

Beleg Cúthalion írta: Ha egyszer majd lesz valamilyen darabban valami hosi halalt halo szerep szolj lecci :lol: :lol: :lol:

Hehe! Ez asszem inkább az enyémbe vagy Arden hatáskörébe tartozik. :lol: :lol: :lol:

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215922 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Színművek
Üdvözletem!

Bár egy-két ember már tud róla, azért beírom ide is, hogy Maeglin szerepéért jómagam is lándzsát fog törni vasárnap :D Találkozunk a sorompóban! :twisted:

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215911 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

nekem jutott a megtisztelő feladat, hogy közhírré tegyem,
új színdarabot fogunk előadni ,
melynek már kész a szövegkönyve, csak szereplőkre & próbákra vár

címe AREDHEL & EOL ,
rendezők: Siss és jómagam ,

szereplők, akiket keresünk:
Aredhel, Eol, Turgon, Idril, Maeglin, Curufin, Lómiel (=Eol húga), hírnök
+ táncoslábú statiszták
+ kevésbé táncoslábú statiszták nemtudom még, pontosan hány.

FIGYELJÉTEK EZT A TOPICOT!



Eddig: Artemisz, Kincső, Eldamyn, Galadh, Angwen, Lau, Nim, Felagund, Esgal, Ery.



az, hogy egyáltalán lesz-e szereplőválogatás vasárnap, a táborostalin fog kiderülni, ott majd igyekszem beszélgetni azokkal, akik még nem jeleztek, de várnám őket. de ha ti ennyien eljöttök, már van értelme megtartani :) maradjunk abban, hogy lesz válogatás - ha mégsem, akkor majd szombaton igyekszem elég hangosan híresztelni.

TALÁLKOZÓ vasárnap 15.00kor a Margitszigeten , a 26os margit-hídi megállójában, onnan majd lemegyünk a játszótérre / szkítapróbahelyre.

a szept5-vasárnapi válogatás még csak amolyan előválogatás lesz, és a rendezői csapatból (Siss, Beleg, én) csak én leszek ott. arra mindenesetre jó, hogy szűkítsük a kört, vagy olyan szereptársítás jusson eszembe, ami eddig még nem :wink: még nem hozok döntéseket a szerepekről, de aki szeretne szerepelni, az jöjjön el már most. a többi szv várhatóan kisebb létszámú és nyúzósabb lesz :twisted:

a tényleges szereplőválogatás időpontja még bizonytalan. nagyon várható, hogy:
szept10-péntek délután lesz, mondjuk 4-5 körül.
és ha rajtam múlik, az azutáni hét végén várható a legutolsó (=szept18/19), amikor elkészül a (kettős) szereposztás.

kérlek, készüljetek ezekre az időpontokra. pár nappal előtte úgyis megmondom a konkrét paramétereket :)

mégegyszer mondom:
aki nem tudja bevállalni a hetenkénti próbát [size=9:xz8akdv1](péntek du. / szombat / vasárnap vmikor, szeretnék állandó időpontot)[/size], inkább ne is jöjjön el. de ha jól haladunk, úgyis ki fogunk engedni később, amikor már közelednek a vizsgák. de ehhez mindenkinek az együttműködésére szükség van.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215895 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Színművek
Felagund, drágám, te igen nagy eséllyel indulsz a Curufinért, azt hiszem! ;)

Én meg (van aki még nem tudja? :roll: ) ádázul reménykedem Aredhel szerepében.... :oops: [size=9:ukj1ejoj](Fela, vhogy nem tudnálak elképzelni fiamként.. :mrgreen: )[/size]



Cue azt mondta, egyelőre heti egy, de kőkemény próba (nem játszhatjuk el megint azt a dilit, amit a Szkítáknál...), előreláthatólag hét végén!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215852 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Színművek
cue: jelentkeznék szöveges szerepre. de nem vagyok itt. szept.3-12ig -tehát 5-n sem-, kérlek szólj hogy mikor mehetnék válogatódni!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215848 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Színművek

Esgal írta: [size=9:102njwjm]Khm...tisztelettel...jelentkeznék én is valamiféle szerepecskére...majd meglátom, de a válogatáson ott leszek...[/size]


dettó

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215817 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Színművek
[size=9:2jnwnx75]Khm...tisztelettel...jelentkeznék én is valamiféle szerepecskére...majd meglátom, de a válogatáson ott leszek...[/size]

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215807 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Színművek
Cue: előreláthatólag milyen próbaterheket rakna ez a szereplőkre?

Mert ha nem nagyot, akkor síkra szállnék Maeglin/Curufinért :twisted:

És szept 5-én konkrétan mikor/hol?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215781 Írta: Nim
Nim válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok!

Tisztelettel én is jelentkeznék. :wink:
(Bár fogalmam nincs, jan. 3-án ott tudnék-e lenni, mert a boldog egyetemi évek befejeztével nagy álláskeresésben vagyok-eddig eredménytelenül.)


Üdv
Nim

Kérés: ha most vasárnap 100% a próba (amúgy a szokott helyen?), ha tudod, légyszi Cueddo péntek délelőttig írd be a pontos időt, mert utána nem vagyok net közelben!

Köszönöm

"Szigetek vagyunk, túl messze egymástól.
De akarva, mindig megláthatjuk a másik
partjait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215731 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Színművek
Eol húga írói invenció, de megnyugodhattok, hogy fontos dramaturgiailag ;)

Beleg, ezt még megbeszéljük, nagyon nem szeretném, ha kimaradnál.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete - 20 éve 2 hete #215727 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek


nekem jutott a megtisztelő feladat, hogy közhírré tegyem,
új színdarabot fogunk előadni ,
melynek már kész a szövegkönyve, csak szereplőkre & próbákra vár

címe AREDHEL & EOL ,
rendezők: Siss és jómagam ,

szereplők, akiket keresünk:
Aredhel, Eol, Turgon, Idril, Maeglin, Curufin, Lómiel (=Eol húga), hírnök
+ táncoslábú statiszták
+ kevésbé táncoslábú statiszták nemtudom még, pontosan hány.

FIGYELJÉTEK EZT A TOPICOT!



Eddig: Artemisz, Kincső, Eldamyn, Galadh, Angwen.

BELEG: nagyon számítunk rád a szereplőválogatáson, mint objektív véleményezőre, mert velünk ellentétben neked szakértelmed is van :wink: előre is köszönöm. legjobb lenne, ha elküldenéd esemesben, mikor érsz rá szept12-ig bezárólag. kérlek, tedd meg minél hamarabb, hogy én is gyorsan kiírhassam a válogatást.

LEGALÁBB KETTŐ VÁLOGATÁS LESZ, HA NEM TÖBB. NAGYON VALÓSZÍNŰ, HOGY AZ ELSŐ elő-VÁLOGATÁS

szept5-én, most vasárnap LESZ.

(ha tényleg lesz, táborostalin közzé fogom tenni, ugyanis ott szándékozom összegyűjtögetni a népeket. a jövőhetiek akkor hétköznap lesznek, de akkor nem kérek nyüszögést, hogy hétköznap meg iskola van :twisted: )

ja, és mivel ez a darab LEPre készül, nagyon komolyan kell venni a hetenkénti próbákat (péntek délután / szombat / vasárnap lesznek). ha annyira jól fog menni addigra, akkor majd novemberben ráérünk kiengedni kicsit. de addig semmiképp. kérek mindenkit, hogy ezt vegyétek komolyan.

ebből az okból, meg egyébként is, biztonság kedvéért, lesz árnyékszereposztás.

ui: Angwen: igen, Lómiel rendezői kreáció, Siss ötlete volt :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215690 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Színművek
Biztosítok mindenkit, hogy 11-én nem lesz válogatás! Biztos forrásból tudom :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215640 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Színművek
JELENTKEZEM!!! Bármilyen szerepre! :D
(Nem is tudtam, hogy Eölnak volt húga. Vagy ez csak a színdarab íróinak invenciója?)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215547 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Nem tudom meg sajna, attol fugg mikor lesz.
Meg amugyis beszelnem kell Cueddoval meg Sissel elvegre ok rendezik, ha ugy latjak hogy szukseges ott lennem akkor megprobalom elintezni.

Sajnos magaban a darabban meg nem tudok resztvenni ha a 3-i Szulinapon lesz eloadva. Ugyanis aznap sajnos nem tudok elmenni meg latogatokent se. :(

Na, csak lesz majd valami.

B.




Artemisz (Erenya) írta:

Beleg Cúthalion írta: En ezt most sajna ki kell hogy hagyjam :(


Drága Beleg, azért az objektivitásodra számítanánk a szereplőválogatón!
Szabad?

*csizmáskandúrnézés* :oops:


"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215530 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Színművek

Beleg Cúthalion írta: En ezt most sajna ki kell hogy hagyjam :(


Drága Beleg, azért az objektivitásodra számítanánk a szereplőválogatón!
Szabad?

*csizmáskandúrnézés* :oops:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215524 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Színművek
11-én -gondolom- biztos nem lesz, mert szerintem sokan mennek Győrbe, akiket senki nem akar kihagyni. Ugye!?!?! :nono:

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215523 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Jelentkezek;) Csak pls ne 11én vagy 12én legyen szereplőválogatás!!!!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215522 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Színművek
Színjátszás? De jóó!
Szerintem én is jelentkezem.
Ez hova készül? A LEP-re?

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215516 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
En ezt most sajna ki kell hogy hagyjam :(


Cueddo,

Ha egyszer majd lesz valamilyen darabban valami hosi halalt halo szerep szolj lecci :lol: :lol: :lol:

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215512 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Permí jelentkezik, akár szerepre, akár táncoslábú vagy kevésbé táncoslábú statisztának, aztán majd eldöntitek kellek-e és mire. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #215452 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

nos, üdv újra minden lelkes színjátszónak :)

nekem jutott a megtisztelő feladat, hogy közhírré tegyem,
új színdarabot fogunk előadni ,
melynek már kész a szövegkönyve, csak szereplőkre & próbákra vár :)

címe AREDHEL & EOL ,
rendezők: Siss és jómagam,

szereplők, akiket keresünk:
Aredhel
Eol
Turgon
Idril
Maeglin
Curufin
Lómiel (=Eol húga)
hírnök

+ táncoslábú statiszták
+ kevésbé táncoslábú statiszták
nemtudom még, pontosan hány.

FIGYELJÉTEK EZT A TOPICOT, A SZEREPLŐVÁLOGATÁS PONTOS DÁTUMA IS FELKERÜL HAMAROSAN, ADDIG JELENTKEZGESSETEK NYUGODTAN :)

BIZTOS, HOGY LEGKÉSŐBB szept12-ig MEGTARTJUK.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #213721 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

azért azthiszem, lehet már készülődni mindazoknak, akik kedvet éreznek magukban efféléhez :wink:
(előzetes névsort nem teszek közzé, meg infókat se, ezt a pár hetet már kibírjuk :)

szereplőválogatás SZEPTEMBER ELEJÉN várható.

próbák HETENTE lesznek szeptembertől-lepig, lep felé közeledve hetente több is, mint már megszoktuk.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #213587 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Színművek

Artemisz (Erenya) írta: Úgy kb. lehet már tudni, mikor lesz a LEP-es cuccra a válogató?
*szépennéz*
(/me tűkön ül)

Csak hogy tudjam, mennyire kell összekapni magam addigra.. :roll:


Egyenlőre csak teganp lett elküldve a darab Ankalimonnak lektorálásra... senki nem tud még semmit :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #213585 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Színművek
Úgy kb. lehet már tudni, mikor lesz a LEP-es cuccra a válogató?
*szépennéz*
(/me tűkön ül)

Csak hogy tudjam, mennyire kell összekapni magam addigra.. :roll:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #210012 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Emberek,

en is koszonom mindenkinek a probakat es az eloadason nyujtott teljesitmenyt! :)
Eleg nehez darab ez a Szkitak, ugyhogy sztem ez nagyon jol sikerult. Persze mindig van mit csiszolgatni rajta ;) :twisted:
Sajnos tobbet egyelore nem tudok irni mert nagyon faj a kezem, de majd 2-3 het mulva aktivabb leszek.
Addig is elvezzetek a megerdemelt pihit ;) :cheers:

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #209996 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Színművek
Gartula minden Szkításnak, nekem nagyon tetszett, pedig kicsit szkeptikusan ültem le megnézni, de szuperek voltatok!!!!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #209942 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

ÉN IS KÖSZÖNÖM MINDENKINEK AZ EGYÜTTES MUNKÁT, AZ ÖTLETEKET, A KITARTÁST, MINDENT-MINDENT! :) :wink:

MOST TÖRÖM A FEJEM, HOGY CSINÁLHATNÁNK-E VMI KICSIDOLGOT ŐSZIG - VÁROM A JAVASLATAITOKAT :wink:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #209698 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Permí csatlakozik az előtte szólóhoz! :wink:
[size=9:12hhad05]Uramég mennyi minden történt azóta...[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #209692 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Színművek
Százezer RÓZSASZÍN köszönet minden résztvevőnek a Szkítákért! :hello: :up: :itscool:


Mesés volt veletek együtt dolgozni, és az eredmény várakozásomat is felülmúlta!

IMÁDLAK TITEKET!!! :D :oops:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.994 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére