Cím nélkül

Több
14 éve 2 hónapja #390333 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Cím nélkül
Majd igyekszünk ritmikusan tolni az orrod alá a parlagfüvet! :mrgreen:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #390179 Írta: Rákos Olivér
Rákos Olivér válaszolt a következő témában: Cím nélkül
én tudok néha ritmusosan tüsszögni. az jó? :D

S.P.Q.L.
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389275 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Cím nélkül

Angwen írta: igyekezzünk minél inkább mellőzni majd minden elektronikus, technikai segédeszközt - nem azért, mert bármi bajom van ezekkel, hanem mert illúziórombolónak tartom.


Meg tudom érteni. :P

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389270 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Cím nélkül
Már hogy a búbánatba ne! :) Csak majd vigyázzunk rá, hogy baja ne essen! Hú, igazi hárfa, kúlság! :)

Ja, népek. Van egy olyan aljas törekvésem, hogy unplugged irányba vigyem el a dolgokat, vagyis igyekezzünk minél inkább mellőzni majd minden elektronikus, technikai segédeszközt - nem azért, mert bármi bajom van ezekkel, hanem mert illúziórombolónak tartom. Szeretnék ezen kívül jobban elrugaszkodni az ismert slágerektől - lásd fent. Csak hogy senkit ne érjen helyben csalódás. Ellenben hangszerek beépítésére maximálisan nyitott vagyok, sőt!

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389190 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Cím nélkül
Szia!
:P

Ha fél éve játszom vagy inkább játszogatok hárfán*, és van is egy kis hordozható méretű keltahárfám, akkor azt levigyem?

*Túl sok dalt még nem tudok(néhány indulót meg néhány másfélét), kb. 5 körül lehet, néha ha fáradt vagyok megszalad a kezem és még amúgy sem vagyok profi :-) , értsd. még nem igazán játszottam közönségnek, pláne nagyközönségnek nem . (Tulképp. szerintem jobban játszom hárfán, mint énekelek...)

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389184 Írta: Angwen
Cím nélkül téma létrehozva Angwen által
Üdvözlet minden céhtagnak!

Készségesen várom kérdéseiteket, hozzáfűznivalóitokat, óhajaitokat-sóhajaitokat. (Használjátok ki, hogy most még nem kell dallamot társítani hozzájuk.)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.130 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére