Kósza Kommandó

Több
15 éve 4 hónapja - 15 éve 4 hónapja #379433 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Ömm dehát hogy legyen külön, ha a Líthas a szentivánéjhez legközelebbi hétvégén szokott lenni, amikor pedig az MTT szülinap lesz? :D
Sőt elvileg kifejezetten Líthassal egybekötött Szülinapra kaptátok a szervezői megbízást :) ezért is lesz a Fenyőgyöngyénél. Egy héten belül két tábortüzezés kicsit furcsa lenne, nem? Szerintem pont emiatt lenne kevésbé jelentős mindkét rendezvény...

Kitől származik az a bizonyos felvetés?
Csak azért kérdem, mert ha érvénybe lép az új elnökségi felelőségterület-beosztás (még Hanna és Gandalf véleménye hiányzik hozzá), akkor én vagyok az MTT szülinap megbízott felelőse, szóval minden ilyen kérdéssel engem lehet zaklatni. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 4 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #379431 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Ebben nem annyira vagyok olyan biztos, mivel volt egy olyan felvetés is, hogy ne legyen egyben a két rendezvény, mivel akkor nem lehetnek külön-külön olyan jelentősek. Nem tudom, hogy hogy lesz, de mindenképpen meg fogjuk beszélni. :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #379421 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Alison West írta: Srácok, Líthas mikor lesz? Sajnos erről most lemaradtam :(

Az MTT-szülinappal egybekötve júni 20.-án. :)
Van egy topik nekie: www.tolkien.hu/index.php?option= ... Itemid=442

" írta: MTT Születésnap 2009

Idő: 2009. június 20-21.(szombat-vasárnap)
Hely: Katlan (Oroszlánszikla)

Bárki eljöhet, legyen az MTT-s, vagy nem tag, nem fontos, a lényeg, hogy együtt ünnepelhessünk.

Közösen fogunk kajálni, mégpedig úgy, hogy aki szeretne enni, az valamilyen csekély összeget belead, mi megvesszük és elkészítjük belőle a lecsót, mert hogy az lesz. :D
Néhány dolgot kell hozni a hely adottságai miatt:

    legalább 2 l víz, különböző gyümölcsök (mivel desszert gyanánt szeretnénk gyümölcssalátát készíteni), evőeszköz, pohár, tényér, kenyér, az ott alvóknak pedig polifoam vagy hálózsák vagy sátor.

Jelentkezni az attila kukkac tolkien pötty hu e-mail címen lehet.


And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #379418 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Hahó Kószák! Melyan! Lehetne valami olyat csinálni, hogy becsorgunk a túra/séta végére a katlanba a többiekhez. (Már amennyiben lesznek.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #379055 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Srácok, Líthas mikor lesz? Sajnos erről most lemaradtam :(

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #378814 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Sirgon Esgalnor írta: u.i. Bocs Minerva! Javítottam.

Na jól van, megjegyeztem ám, hogy elsőre nem jegyeztél meg! :P :) :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #378800 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Melian, drága, és a videóhoz egyetlen szavad sincs? :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #378753 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
SÚ, Sirgon, köszönet a képekért!

És köszönet mindenkinek, aki ott volt és megszépítette az estét!

No meg SÚnak a közös sétát az elején és a farkasmályi borocskát, Jevgenyijnek a sztorikat, Aeglosnak a sajtos cukkinit, Felhőnek hogy a nyakába vett (több értelemben ;) )

Líthas mindenképpen lesz, és augusztus elsejére hullócsillagnézős-mezőnheverős Lammasra készüljetek!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #378749 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Akkor mint ígértem a Beltaines képeim:
Foto Album: beltaine09.patp.fotoalbum.hu/ / válogatás 44 db. 800x600-as kép.
MammutMail: www.mammutmail.com/?action=download&sid=...d32d522845c67dd0a2e7 / Akinek megtetszett, bővebben 67 db. 1632x1224-as kép összesen 20 Mb, mától fogva 7 napig letölthető.
(Eredetileg 87 db. kép készült.)

u.i. Bocs Minerva! Javítottam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #378747 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Köszönöm a szervezést Meliannak, a hangulatot mindenkinek, SÚ-nak a bort, Sirgonnak a sert, Rabynéknak a fűben ülést a réten meg a fahordást, stb... :)
Nagyon jól éreztem magam, már a Líthast várom. :D

U.I.: Jevgenyij, GYERE TÁBORBA, please!:cool:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #378735 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Én is köszönöm, hogy veletek lehettem, és a kellemes estét is, meg hogy elértem még a vonatot. A képek már fent vannak a képMutatón , és akad egy kis videó összeállítás is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #378728 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Mi (Viktor és én) is köszönjük az utolsó egy órát, amit eltölthettünk tűzközelben... :P :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja - 15 éve 5 hónapja #378725 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Köszönöm minden megjelentnek: Melyan és Fehő, Sötét Úr, Raby és Szeder, Aeglos és Ankalimon, Finwe, Metaflora, Jevgenyij a Stalker; valamint a átutazó vendégeinknek: Kincső, Mau és barátja, és végül Minerva és Viktor - a tegnap késő estébe nyúló hagyományos tábortüzezést, sütögetetést...
Ja és a sziklamászóknak a sok pók a szikla falon, fákon, és mindenütt kötelek (hálók) látványt. Teljes bakacsin erdei előjáték. De aztán a tüzünk fényére visszahúzódtak a távoli városba.
Képekek a jövő hét elején várhatóak.
Utolsó szerkesztés: 15 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja - 15 éve 5 hónapja #378678 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
azért nincs az olyan messze... az Oroszlánszikla pontosan a Kecske-hegy túloldalán van. ha vki sétálni akar és arról jönne, akkor kb. annyit kell tennie, hogy a szikla tövéből elindul egyenesen felfelé a hegyoldalon (nem túl meredek, és a sziklák miatt elég lépcsőszerű, szóval nem igényel extra kondíciót:), amikor felér, talál egy füves placcot meg egy keresztet, és onnan kb. harminc méterre me fogja találni a katlan tetejét, és le tud ereszkedni mellette. a hűvösvölgytől legfeljebb két óra kellemes séta. a hegyoldaltól eltekintve jelzett turistapálya van végig.

amúgy itt van egy térkép amin van piros x, ha valakinek segít. a piros x-tól jobbra levő településdarabig visz föl a 65-ös busz.

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)
Utolsó szerkesztés: 15 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #378668 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Nagyon jó volt a kis piknikezős kirándulás! Különösen emlékezetes a meredek homokos lejtőn való lemászás/lecsúszás. ;) Na, meg a répás süti és Adim szóviccáradata!

Köszönjük, Melian!:)

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #378647 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Jön Jevgenyij, most beszéltem vele :D

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #378636 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Ha melegebb lesz mint ma akkor sanszos, hogy ellátogatunk Szederrel, de este mi is jövünk haza, szintén tanulás miatt.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #378632 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Aha, ha megyek akkor a 7 az már elég kései, mert nem akarok kinn éjszakázni, viszont 10kor meg jönni kéne lefele :/

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #378622 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
3-4 óra körül én is megjelenek a katlanban. :)
Viszont max 7-ig maradok, megyek haza tanulni.

Ha minden összejön, hozok sajtos cukkinit!:cool:

szerk: na ki is derült, hogy csak később. de azért leszek!:P

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #378621 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Dodie, szerintem én hét körül megyek (mikor máskor van dolgom, mint aznap délután háromtól :) ). Az már nagyon késő neked?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #378605 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Hát, az egy elég kedvelt sziklamászó hely a környéken, sokszor előfordul hogy napokig maradnak. De ha felmentek előbb tudtok szólni a többieknek hogy vízzel készüljenek :D D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #378602 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Gandalf írta: Jó korán ki kéne menni elfoglalni a katlant, mert megint úgy járunk, mint múltkor, hogy kereshettünk másik helyet.

Nappalra felhős, de meleg időt mondanak, éjszaka viszont 8 fokig lehűl majd a hőmérséklet.

Tali a szokásos: a Kolosy téri buszállomáson.

múltkor már több napja ott táboroztak és még több napig maradtak, azért annyival mégse menjetek fel korábban :D

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #378598 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Én még nem bizti, hogy megyek, de a 14:26-os buszt tuti nem érem el (2-kor indulok a Rákóczi tértől), szóval velem lehet eggyel későbbi menetben jönni, ha megyek (pénteken megmondom). :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #378597 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Azért az oroszlánszikla odébb van, meg nem is abból az irányból tervezitek a hely megtámadását, uh ha lehet senki se arra felől jöjjön aki nem ismeri a környéket, vagy ha mégis, 2-3 napi hideg élelem... vagy egy mobiltelefon :3 Jah amúgy a tervek szerint én is megyek, de lehet h nem ezzel a 14:15ös bagázzsal, van valaki aki későbbre tervezi a buszhoz gyűlést?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja - 15 éve 5 hónapja #378592 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Ha esetleg lehet kicsit később az indulás, nagy segítség lenne, mert a menetrend szerint (minden) óra egészkor ér a Nyugatiba a vonatom, amire még rá szok' jönni pár perc késés, és rendszerint a busz sem azonnal jön... Szerintem akképp fogok cselekedni, hogy ha már a vonaton vagyok, jelzem valamiképp, hogy "nehaggyatokittt!" - például egy telefonhívással. Azért nagyon bízom abban, 'ogy :26-ra oda tudok érni, de biztos, ami sicher...
Utolsó szerkesztés: 15 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja - 15 éve 5 hónapja #378590 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
SÚ, igen, az az, a kecske-hegyi kőfejtő, új turistatérképen a Kecske-hegy és az Oroszlán-szikla közé lehet belőni a helyet (a parkolókat is jelzi a térkép).
De ha felhívsz majd engem (nullahathúsz-kilenc-négytizennégy-nyolcharminchárom), akkor pontosan el fogunk irányítani :)

Gyülekezési időpont (ahol én ott leszek): 14:15, a 65-ös busz Kolosy téri megállójában (a 14:26-kor indul a busz), és akkor ez a társaság 3 óra után fel is ér.

Természetesen, aki szeretne hamarabb felmenni, annak semmi akadálya :P

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Utolsó szerkesztés: 15 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #378589 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Jó korán ki kéne menni elfoglalni a katlant, mert megint úgy járunk, mint múltkor, hogy kereshettünk másik helyet.

Nappalra felhős, de meleg időt mondanak, éjszaka viszont 8 fokig lehűl majd a hőmérséklet.

Tali a szokásos: a Kolosy téri buszállomáson.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #378588 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Én szeretnék menni, és egyelőre nem is látom semmi akadályát, de mindenképp legyen valami gyülekezési időpont valahol a civilizáció közismert mélyén, mert esélyem nincs ez alapján odatalálni :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #378586 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Sötét Úr írta: (Csak nem a kecske-hegyi régi kőfejtő? Vagy el vagyok tájolódva?)

De, az, én kb 2-3 éves korom óta járok oda uh elég fix az infóm ;)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #378570 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
hát lehet, hogy ez nekem most kimarad :vigasztalhatatlan:

Sirgon: ezer köszönet és hála :D

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.558 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére