Tolkien Születésnapi Kisrendezvények (2009. január 3.)

×

Szavazás: Mely programokra tudsz jönni? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

A délelőtti családi programokra és a színházi estre is
38 67.9%
Csak a családi programokra
5 8.9%
Csak a színházi estre
9 16.1%
Semelyikre nem tudok jönni
4 7.1%
Szavazók száma: 2 ( Elemmíriel Gilluin, Rákos Olivér )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
15 éve 4 hónapja #375682 Írta: Leguanember
Bocs, hogy ideírom, de egy viszonylag friss élményem, a KÖMT-tel kapcsolatban, ezt a témát érinti.

Ott kértünk és kaptunk egy jókora színpadot, de ugyan minke, mert nem volt kihasználva. A Gálaestre nem volt sem díszítve, de még takarva sem az eleje; a tornateremben felszerelt reflektorokat nem tudtuk használni, saját lámpánk nem volt, az egyik sor fénycső csinált tompa-szürke-csúnya világot. Egy focikapu és egy kosárpalánk előtt állt, csupaszon és árván, alig tudtuk a végére annyira kikupálni, hogy épp ne tűnjön fel a nyomora.

Ha nincs olyan produkció, amit érdemes lenne a deszkákra vinni, mert kissé esetlen, félkész vagy egyszerűen csak elveszne akkora helyen díszlet és kellék nélkül, akkor nagy kár a közönség elé állni a padlónál feljebb.
Lehet viszont ekkor berendezni egy játszóhelyet, székekkel körben vagy szőnyeggel földön a közönségnek, és ezt még a magunk eszközeivel is hangulatossá tehetnénk: színes árnyék, ördöglámpa, hisz tudjátok.

És az egészet megfordítva: ha már van színpadunk, igyekezzünk úgy ráállni, olyan produkcióval, ami méltó arra, hogy színpadon adják elő. Olyan produkcióval, aminek helye van ott, és azt be is tudja tölteni.
Különben rosszul fog mutatni. És az előadók is érzik majd, hogy valami nem stimmel.

Azt hiszem, ez az egész az alázatról szól, de ez csak megérzés, jó lenne megerősítést vagy cáfolatot kapnom...

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375666 Írta: Idhren

Kincső (Thilanna) írta:

Idhren írta: Meg mivel nem lesz Turambar, ezért sztem nem is fair ennyit elkérni egy olyan 1 , másfél órás műsorért.


Most kifejezetten magánvéleményként, de ezzel sajnos nagyon egyet kell értsek... néhány - mégoly zseniális - táncért, egy kórusért meg bábozásért sok a 40 rugó plusz, akárkinek a zsebéből vesszük ki. Legalábbis mikor legutóbb Idhrennel beszéltem, még ennyi volt a biztos műsor :?


Most még van 2 plusz műsorszám, és még egyben reménykedem.
De akkor is...

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375661 Írta: Kincső

Idhren írta: Meg mivel nem lesz Turambar, ezért sztem nem is fair ennyit elkérni egy olyan 1 , másfél órás műsorért.


Most kifejezetten magánvéleményként, de ezzel sajnos nagyon egyet kell értsek... néhány - mégoly zseniális - táncért, egy kórusért meg bábozásért sok a 40 rugó plusz, akárkinek a zsebéből vesszük ki. Legalábbis mikor legutóbb Idhrennel beszéltem, még ennyi volt a biztos műsor :?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375637 Írta: Idhren

Laurelen írta: hát, nemtom én azért szavaznék a technikára, mert ha már vesszük a fáradságot és színpadi est és mondjuk nem csak uccsópillanatos gagyi produkciókat készítünk, akkor már el kellene egy technika, hogy megadja a módját...szóval nem tudna az mtt rááldozva valamenyit? hogy nem önköltséges lenne az egész?


Nos, szerintem nem fognak, de megkérdezhetem, meg Gandalf reagálhat.
De egy eleve kisebb léptékűre tervezett rendezvényre sztem nem fognak áldozni.

Amúgy félreértés ne essék, én szivesen fizettem volna olyan 1100 Ftot jgynek, de nagyon sokan ezt nemigen engedhetik meg maguknak.
Meg mivel nem lesz Turambar, ezért sztem nem is fair ennyit elkérni egy olyan 1 , másfél órás műsorért.

SZERK: Elküldtem a levelet ezügyben az elnökségnek.
Majd válaszolnak.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375636 Írta: Laurelen
hát, nemtom én azért szavaznék a technikára, mert ha már vesszük a fáradságot és színpadi est és mondjuk nem csak uccsópillanatos gagyi produkciókat készítünk, akkor már el kellene egy technika, hogy megadja a módját...szóval nem tudna az mtt rááldozva valamenyit? hogy nem önköltséges lenne az egész?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375604 Írta: Gandalf
Lau, +40000 Ft lenne a technika.

Ha - mint azt Ankalimon optimizmusa jósolja - 100 fővel számolunk (szervezőkkel, fellépőkkel együtt), akkor a jegy így tejes áron elővételben 1100 Ft lenne, helyszínen fizetve 1200.

Ha pesszimistán számolunk, a duplájára emelkednének a jegyárak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375603 Írta: Laurelen
figyu, mennyire drágítaná meg a technika a dolgot? mert ha már rendes színpad van és jó technikára lenne lehetőség...sokat dobna a produkciókon...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375510 Írta: Idhren
Egy kis kedvcsináló:






És hogy ne vesszen el!!!


Idhren írta: Hírek: mindent olvassatok el, mert fontos, nézőknek, fellépőknek egyaránt!!!

Szerk: Most már biztos, hogy az AKGban leszünk, és technika nélkül. Kapunk 2 lámpát onnan ingyér, meg Márk reflektorait, meg saját hangfal, erősítő.

Jegyek ára ennek figyelembe vételével:

Nem tag: 700 Ft
Pártoló: 670 Ft
Rendes tag: 600 Ft

Ha valaki a helyszínen vesz, az egyöntetűen 800 forint mindenkinek, akkor már nem jár kedvezmény sem.

Tudom, nem kevés, de igyekszünk színvonalas, szép műsort adni, és lesz egy nagy meglepetés is, ami az egész Esten végig vonul majd!

Jegyátvételi alkalmak:
- December 13-a, Ajtósi, 15:45-16:15
- December 19-e, Ajtósi, 16:00-18:00
- December 28-a, Ajtósi, 14:00-16:00

Jegyrendelés: Nálam Priviben, vagy Mailben (idhren ponty amlug kuckac gmail ponty com), megjelölve, hogy milyen jegyet kér, mennyit és melyik napon akarja át venni. (Mivel a Deákon lakom, akár egyéni átvételre is van lehetőség, kinek hogy jobb, persze ésszerűségi határokon belül, és időben egyeztetve)

A meghallgatások is ekkor lesznek:
- December 19-e, Ajtósi, 16:00-18:00
- December 28-a, Ajtósi, 14:00-16:00


És most egy népszerűtlen bejelentés következik:

Nincs szervezői kedvezmény. Egyrészt, mivel rajtam kívül nem sokan szerveznek annyit, hogy ez járjon nekik, én pedig nem veszem igénybe a rendkívüli helyzetre való tekintettel (értsd eléggé bizonytalan ez a vállalkozás :D ).
De azt megígérem, hogy aki vmilyen formában az Est és az én segítségemre van, annak jutalom jár, tőlemtől, vmifajta csoki, süti, vagy efféle formájában. Igazából jobban jártok, mert a 30 forintos kedvezmény sztem kevesebb, mint egy csoki ára :P :mrgreen:

That's all Folks!!


Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375507 Írta: Leguanember
Huhú, szuper, köszönjük, akkor most már biztos, ami biztos, van hová menni, lehet tervezgetni.

Sok sikert!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375495 Írta: Idhren
Mindenképp köszönöm az észrevételt, és egyeztetni fogok! :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375494 Írta: Sötét Úr
Tőlem ne sorry, én akár még 820-ért is megveszem a belépőt, csak azt szeretném elkerülni, hogy kellemetlenséged legyen miatta. :) ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375493 Írta: Idhren

Sötét Úr írta:

Idhren írta: Ha valaki a helyszínen vesz, az egyöntetűen 800 forint mindenkinek, akkor már nem jár kedvezmény sem.

Ezt egyeztetted a vezetőséggel? Mert valami olyasmi rémlik, hogy alapszabályba ütközik...
Csak azért szólok, hogy ne utólag támadjon érte bárki is. Jobb az ilyet előre tisztázni.


Benne van a költségvetési tervezetben is, ha nem jó, majd szólnak, de úgy emlékszem, ez elfogadott dolog, és már többször alkalmazták.
Ha nem jól tudom, akkor sorry.
Ez igazából azért kell, mert minél többen vesznek előre jegyet, annál biztosabban lehet számolni. És nekünk most eléggé a biztosra kell mennünk :roll:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375490 Írta: Sötét Úr

Idhren írta: Ha valaki a helyszínen vesz, az egyöntetűen 800 forint mindenkinek, akkor már nem jár kedvezmény sem.

Ezt egyeztetted a vezetőséggel? Mert valami olyasmi rémlik, hogy alapszabályba ütközik...
Csak azért szólok, hogy ne utólag támadjon érte bárki is. Jobb az ilyet előre tisztázni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja - 15 éve 4 hónapja #375484 Írta: Idhren
Hírek: mindent olvassatok el, mert fontos, nézőknek, fellépőknek egyaránt!!!

AKG 99%, és tuti technika nélkül. Kapunk 2 lámpát onnan ingyér, meg Márk reflektorait, meg saját hangfal, erősítő.

Jegyek ára ennek figyelembe vételével:

Nem tag: 700 Ft
Pártoló: 670 Ft
Rendes tag: 600 Ft

Ha valaki a helyszínen vesz, az egyöntetűen 800 forint mindenkinek, akkor már nem jár kedvezmény sem.

Tudom, nem kevés, de igyekszünk színvonalas, szép műsort adni, és lesz egy nagy meglepetés is, ami az egész Esten végig vonul majd!

Jegyátvételi alkalmak:
- December 13-a, Ajtósi, 15:45-16:15
- December 19-e, Ajtósi, 16:00-18:00
- December 28-a, Ajtósi, 14:00-16:00

Jegyrendelés: Nálam Priviben, vagy Mailben (idhren ponty amlug kuckac gmail ponty com), megjelölve, hogy milyen jegyet kér, mennyit és melyik napon akarja át venni. (Mivel a Deákon lakom, akár egyéni átvételre is van lehetőség, kinek hogy jobb, persze ésszerűségi határokon belül, és időben egyeztetve)

A meghallgatások is ekkor lesznek:
- December 19-e, Ajtósi, 16:00-18:00
- December 28-a, Ajtósi, 14:00-16:00


És most egy népszerűtlen bejelentés következik:

Nincs szervezői kedvezmény. Egyrészt, mivel rajtam kívül nem sokan szerveznek annyit, hogy ez járjon nekik, én pedig nem veszem igénybe a rendkívüli helyzetre való tekintettel (értsd eléggé bizonytalan ez a vállalkozás :D ).
De azt megígérem, hogy aki vmilyen formában az Est és az én segítségemre van, annak jutalom jár, tőlemtől, vmifajta csoki, süti, vagy efféle formájában. Igazából jobban jártok, mert a 30 forintos kedvezmény sztem kevesebb, mint egy csoki ára :P :mrgreen:

That's all Folks!!

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375431 Írta: Idhren
Kedveseim!

Nagy valószínűséggel az AKGban lesz megint a Színpadi est.

A másik lehetőség a Csepeli Munkásotthon. De abban csak egy felállított színpad lenne, mint KÖMtön.

Tudom, hogy messze vannak, de ez van, beljebb drágább.

Szóval AKG technika nélkül, azaz a mi technikánkkal, illetve a stúdiós tanár jófej volt, és azt mondta, odaad 2 lámpát, meg használhatjuk a szpotokat, hogy ne neonnal kelljen szarozni, mer az nem hangulatos. Meg vihetjük a refiket is. Szal idáig ez ideális, mert mégis "színpad" lenne a talpatok alatt.

Technika igénybevételével ez plusz 40ezer, mert ugye előtte nap meg kell csinálni a beállításokat is, szóval az kb a duplája lenne az eredeti árnak.

Beszámoltam, hogy ne érjen az a vád, hogy nem vagytok tájékoztatva, és nem tudjátok, miért kell ennyit, vagy annyit fizetni :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375026 Írta: Gandalf
Nagyon szépen köszönjük! ^^

Esetleg Brandirt örvendeztesd meg egy levélkével ezügyben. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375025 Írta: Olosta

Gandalf írta: 2. Kézműveskedés
Felelős: valószínűleg Olosta? (erősítse meg!)
Szokásos kínálatunk


Megerősítem. Gyövök. :D
(Így itt elég, vagy írjak valami hivatalosabbat is valakinek?)

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375021 Írta: Attila
Bepofátlankodásból ide is beírom, hogy Brandírnak privi ment, mivel most már egyáltalán nem bízok a helyi levél küldözgetésben.

Köszönöm :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374975 Írta: Gandalf
Tegnap beszéltem Brandirral (fanfárok!), összeszedtük a lényeges dolgokat a könyvtári rendezvényről.

Tolkien Születésnap 2009
mert ez a neve, annak ellenére, hogy csak egy kis miniLEPke lesz.

Főszervető: Brandir
Helyszín: Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár, Központi Főkönyvtár (bejárat a Reviczky utca felől).
A rendezvény ideje: 2009. január 3. (szombat) 11-15 óra!

A programok 3 alhelyszínen lesznek:
- a földszinti böngészde ki lesz dekorálva jól, itt lesznek a társas játékok, puzzle-k, valamint díszfegyver- és lehetőleg könyvkiállítás (a könyvtár ígért zárható vitrint)
- a gyerekkönyvtár-részlegben lesz a családi programok tömkelege, kreatívkodás, bábozás, tánctanítás meg a szokásos kínálatunk, semmi extra.
- az ismeretterjesztésnek lesz külön terme vagy szobája, még variáljuk, melyik

A programcsoportok és felelőseik:

1. Ismeretterjesztő részleg
Felelős: Hanna
vagy 5 db. félórás előadás, vitával és negyedórás szünettel, vagy egy darab nagyobb előadás és három rövid. Tematika nincsen, nagyon popouláris és jól érthető témák kellenek, lehetőleg olyan előadások, amik LEP-en nem voltak még. A nagyelőadás, ha lesz, az új GYU-ról fog szólni, ha nem, akkor legalább egy kisebb előadást ennek kell szánni!

2. Kézműveskedés
Felelős: valószínűleg Olosta? (erősítse meg!)
Szokásos kínálatunk

3. Bábelőadás
Felelős: Ádám
:D

4. Tánctanítás
Felelős: Lau.
Majd elmagyarázza, mire gondolt :wink:

5. Társasjátékok, puzzle
Még tudtommal nincs felelős

Őrségről nem beszéltünk, de szerintem hangulatos lenne, és beleférne.

Árusítás NEM lesz! Nem engedi a könyvtár.

Belépőjegy nem lesz, bárki ingyen bejöhet.

Klassz ötletekkel Brandirt kell keresni.


Kommunikáció és reklám:
jómagam.
De plakát-ügyben kérném ismételten SÚ segítségét!


A szokásos koccintás ezúttal a Színpadi Est végén lesz, nem a fenti rendezvényen! A titkos projekt a kettő között.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374907 Írta: Idhren

Kincső (Thilanna) írta: Úgy értettem a kiejtést, h. esetleg már kérdezted és drágának találtad. :)
(Egy-két ötletem még van, de az csak akkor lesz 12 e alatt ha sikerül vmi protekciót kapnunk, elindítom a szálakat, aztán referálok Neked...)


Köszi!
Valóan csak protekcióval lehetne olcsóbb, ha van ismertség, ne fogjátok vissza magatokat!
Nekem sajna nincs ilyen ismerősöm, csak Pécsett :?

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374885 Írta: Kincső
Úgy értettem a kiejtést, h. esetleg már kérdezted és drágának találtad. :)
(Egy-két ötletem még van, de az csak akkor lesz 12 e alatt ha sikerül vmi protekciót kapnunk, elindítom a szálakat, aztán referálok Neked...)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374867 Írta: Idhren

Kincső (Thilanna) írta:

Tünde írta: nincsen...
ahol voltunk Lux ferrin.. az óbudai Műv ház?


igen, az az, ahol a táncest volt. jó ötlet. :idea: Idhren? Ugye őket még nem ejtetted ki a versenyből? (Vagy lehet, h. akkor kaptunk kedvezményt ismeretség révén? Ladist vagy Laut kéne megkérdezni...)


Nem jetettem ki, írtam nekik.
Senkit nem ejtettem ki :D
Eddig legolcsóbb 12000per óra.
Ha lesz olcsóbb, ugrunk!

Szerk:

Óbudán egy Óbudai Kult. Közp.-ot találtam, drága.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374831 Írta: Kincső

Tünde írta: nincsen...
ahol voltunk Lux ferrin.. az óbudai Műv ház?


igen, az az, ahol a táncest volt. jó ötlet. :idea: Idhren? Ugye őket még nem ejtetted ki a versenyből? (Vagy lehet, h. akkor kaptunk kedvezményt ismeretség révén? Ladist vagy Laut kéne megkérdezni...)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374824 Írta: Tünde
nincsen...
ahol voltunk Lux ferrin.. az óbudai Műv ház?

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374822 Írta: Idhren

Tünde írta: Ipartestületi?


Ott nincs színpad, ha jól tudom... :(

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374819 Írta: Tünde
Ipartestületi?

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja - 15 éve 5 hónapja #374816 Írta: Idhren
Hmm, kurva jó...

Ajtósi közölte, hogy 100ezret kér a terembérletért!!! ÁFA NÉLKÜL!!!

Szal oda nem megyünk...


Most kicsit kivagyok, de még előttünk az AKG, ami technika nélkül 12000/óra. Már írtam nekik...

Valami ötlet?

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374600 Írta: Melian

Eruntale/Hanna írta: Kedves Előadni vágyó emberek!

A délelőtti , könytárban tartandó ismeretterjesztő programokra keresek lelkes embereket, akik hajlandóak lennének előadni. A délelőtti rendezvény témája a javított GYU megjelenése lenne, úgyhogy próbáljuk meg ebbe az irányba csapni az ismeretterjesztés ösvényét; nem kell egytemi szintű előadás, de legyünk igényesek.

Nevén nevezve a dolgot, kb 5 előadóra lenne szükség, vagy 5, egyenként kb. 30 perces előadásra

egyelőre.


Én már jeleztem Neked, de akkor itt megint, hivatalosan is jelentkezem :cool2:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374595 Írta: Eruntale/Hanna
Kedves Előadni vágyó emberek!

A délelőtti , könytárban tartandó ismeretterjesztő programokra keresek lelkes embereket, akik hajlandóak lennének előadni. A délelőtti rendezvény témája a javított GYU megjelenése lenne, úgyhogy próbáljuk meg ebbe az irányba csapni az ismeretterjesztés ösvényét; nem kell egytemi szintű előadás, de legyünk igényesek.

Nevén nevezve a dolgot, kb 5 előadóra lenne szükség, vagy 5, egyenként kb. 30 perces előadásra

egyelőre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374400 Írta: Kincső
Elhiszem, csak azért szóltam időben, nehogy pont pár napon múljék. ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.230 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére