Tolkien Születésnapi Kisrendezvények (2009. január 3.)

×

Szavazás: Mely programokra tudsz jönni? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

A délelőtti családi programokra és a színházi estre is
38 67.9%
Csak a családi programokra
5 8.9%
Csak a színházi estre
9 16.1%
Semelyikre nem tudok jönni
4 7.1%
Szavazók száma: 2 ( Elemmíriel Gilluin, Rákos Olivér )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
15 éve 5 hónapja #374398 Írta: Idhren

Kincső (Thilanna) írta: Cucc!
Ha akartok a TLV-seknek hirdetést küldeni bármelyik rendezvényről, azt nov. 25-ig szgépes vagy nov.29-ig nyomtatott formátumban meg kellene kapjuk! Köszi!


Hidd el, rajta vagyunk a dolgon :wink:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374395 Írta: Kincső
Cucc!
Ha akartok a TLV-seknek hirdetést küldeni bármelyik rendezvényről, azt nov. 25-ig szgépes vagy nov.29-ig nyomtatott formátumban meg kellene kapjuk! Köszi!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374317 Írta: Gandalf

Idhren írta: Okosok, Brandír továbbra is a délelőtti családi programok szervezője?
Csak hogy tudjam, és ne fölöslegesen zargassam...

Igen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374306 Írta: Lyona
Holnap fotók.

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374263 Írta: Idhren
Okosok, Brandír továbbra is a délelőtti családi programok szervezője?
Csak hogy tudjam, és ne fölöslegesen zargassam...

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374203 Írta: Idhren

Leguanember írta: Akkor én jelentkezem a brigádjaimmal:
egy bábmeghallgatásra, meg egy kórusfélére, remélem.

Bár a kórus nem az én hatásköröm, azt gyanítom, ha csak dec. 28-án mennénk, az odáig fajulna, hogy ott találjuk ki, mit akarunk. Ha viszont előbb, az nyilván nem karácsony alatt lesz, tehát még vizsgaidőszak előtt lehet összejönni, akkor pedig érdemi meghallgatást sztem 19-én is tudnánk produkálni.
Majd a kóóórustopikban megbeszéljük, ne itt. Át is másolom eztet.

Köszi szépen az időpontot!

Á


Ott a pont :D
Valóban előbbre kell szorítani a dolgokat.
Akkor ti már jelentkezve vagytok.
Thx! :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374187 Írta: Leguanember
Akkor én jelentkezem a brigádjaimmal:
egy bábmeghallgatásra, meg egy kórusfélére, remélem.

Bár a kórus nem az én hatásköröm, azt gyanítom, ha csak dec. 28-án mennénk, az odáig fajulna, hogy ott találjuk ki, mit akarunk. Ha viszont előbb, az nyilván nem karácsony alatt lesz, tehát még vizsgaidőszak előtt lehet összejönni, akkor pedig érdemi meghallgatást sztem 19-én is tudnánk produkálni.
Majd a kóóórustopikban megbeszéljük, ne itt. Át is másolom eztet.

Köszi szépen az időpontot!

Á

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374180 Írta: Idhren

Leguanember írta: Szeretném kérni, hogy legyen karácsony előtt is meghallgatás!!
Köszi!


Nos, karácsony előtti meghallgatás:


december 19, péntek

(tudom, hogy 21-e a jelentkezésé, de akinek fontos a korai meghallgatás, annak legyen fontos a jelentkezés is :D

+

december 28, vasárnap

A hétfői nem lesz, mert 2nél több meghallgatásra nem megyek el :P
Így van egy hétvégi, meg egy hétköznapi időpont is.
Slusz :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374164 Írta: Gandalf

Idhren írta: Viszont én helyszínelni csak legkorábban pénteken tudok, szal ha van vki, aki el tudna menni megvizslatni, milyen állapotban van, az szóljon pls!!!

Csütörtökön lészen ott Turambar próba, esetleg valaki vihetne fotómasinériát is! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374162 Írta: Attila

Sötét Úr írta: Tudjukhol ;) (Őőő... izé... tudjuk?)


ÖÖÖ...Mit is tudunk? :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374161 Írta: Idhren

Leguanember írta:

Idhren írta: Hát, népek nagyon gyanús, hogy marad az Ajtósi, és ha az összejön, akkor is örülhetünk!!!
Nem olyan könnyű színpados termet olcsón találni, mondhatnám lehetetlen... :?


Szerintem amúgy is macerás három (négy, ha tudjátokmi is lesz) helyszín közt navigálni a népet.
Viszont ahogy már írtam jóval lentebb, az Ajtósin vastagon áll a por, le van amortizálva, kb a bérleti díj az lehetne, hogy használhatóvá takarítjuk a termet, több nem, talán a technikából a felső világítás működik, oszt annyi.

Magyarán hamar kéne egy helyszíni szemle, meg tárgyalni velük.


Már felvettem velük a kapcsolatot, bár még csak közvetítővel beszéltem.
Nem voltak túl lelkesek eddig...
De majd motiválom őket, hogy eléggé letoszott terem, szal adják oda potom összegért :D
Viszont én helyszínelni csak legkorábban pénteken tudok, szal ha van vki, aki el tudna menni megvizslatni, milyen állapotban van, az szóljon pls!!!

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374147 Írta: Sötét Úr
Tudjukhol ;) (Őőő... izé... tudjuk?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
15 éve 5 hónapja #374145 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnapi Kisrendezvények (2009. január 3.)

Leguanember írta: Szerintem amúgy is macerás három (négy, ha tudjátokmi is lesz) helyszín közt navigálni a népet...

A tudjukmi hol lesz? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374138 Írta: Leguanember

Idhren írta: Hát, népek nagyon gyanús, hogy marad az Ajtósi, és ha az összejön, akkor is örülhetünk!!!
Nem olyan könnyű színpados termet olcsón találni, mondhatnám lehetetlen... :?


Szerintem amúgy is macerás három (négy, ha tudjátokmi is lesz) helyszín közt navigálni a népet.
Viszont ahogy már írtam jóval lentebb, az Ajtósin vastagon áll a por, le van amortizálva, kb a bérleti díj az lehetne, hogy használhatóvá takarítjuk a termet, több nem, talán a technikából a felső világítás működik, oszt annyi.

Magyarán hamar kéne egy helyszíni szemle, meg tárgyalni velük.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374135 Írta: Idhren
Hát, népek nagyon gyanús, hogy marad az Ajtósi, és ha az összejön, akkor is örülhetünk!!!
Nem olyan könnyű színpados termet olcsón találni, mondhatnám lehetetlen... :?

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374014 Írta: Idhren

Leguanember írta: Szeretném kérni, hogy legyen karácsony előtt is meghallgatás!!
Köszi!


OK!
Nekem jó, csak azért írtam azt a két időpontot, hogy akinek kell, legyen ideje felkészülni ;)
Melyik időpont lenne neked jó?

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374010 Írta: Leguanember
Szeretném kérni, hogy legyen karácsony előtt is meghallgatás!!
Köszi!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373991 Írta: Idhren
Jelentkezés a MiniLEP Színházi estjére! (vol.2!) :mrgreen:

Csak most az elkövetkező másfél hónapban, csak önöknek! Mindenki örhüljön!!

Kedves fellépni vágyók!
Ha szeretnétek a Színházi est fényét emelni, jelentkezzetek most!
Határidő: december 21-e, vasárnap éjfél!
Elérhetőségem: idhren ponty amlug kuckac gmail ponty com
Fontos! Azok is jelentkezzenek, akik már szóltak élőben, vagy én kerestem őket, hogy tudjam, kire is lehet számítani valósan! Ne nekem kelljen a továbbiakban kuncsorogni, jöjjenek a levelek szép számban!

Meghallgatás 2 alkalommal lesz:
december 28. vasárnap, és december 29. hétfő.
Időpont még nem biztos, ellenben az tuti, hogy az Ajtósira megyünk, vagy a székház, vagy a színházterem.

Még mindíg a jelentkezésdömping reményében maradok tisztelettel:

Idhren

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373921 Írta: Gandalf
Hát, ha megnézitek a Gondolin-szavazás eredményét a színjátszós topicban, az magáért beszél... :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373910 Írta: Ery

gillz írta: Gondolin nem kerül látótérbe szerintem, mert másik darabra koncentrálunk. Bár, ha mondjuk helyt adunk a felolvasós hangjáték formájának, akkor én pl örülni fogok, h végre :D


Én is :)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373884 Írta: Idhren

gillz írta: Gondolin nem kerül látótérbe szerintem, mert másik darabra koncentrálunk. Bár, ha mondjuk helyt adunk a felolvasós hangjáték formájának, akkor én pl örülni fogok, h végre :D


Mivel mint lejjebb megbeszéltük, hogy belsősöknek szervezünk, sztem lehet, hogy belefér, de még erről konzultálunk...

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373873 Írta: Sil

Felagund írta: Egyébként is: minden Tolkien Társaság csak szépen szervezze a saját kis janár harmadikai rendezvényét a külsősöknek :)

Ha jól emlékszem, ők nem külsősöknek szervezik, hanem viszonylag szűk baráti körben ünnepelnek.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373868 Írta: Idhren
Oké, vettem népek, és igazatok van :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373850 Írta: Felagund
Egyébként is: minden Tolkien Társaság csak szépen szervezze a saját kis janár harmadikai rendezvényét a külsősöknek :)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373839 Írta: Sötét Úr
A külföldiekkel kapcsolatban a külkapcsolatos topikban megválaszoltam már a kérdést, hogy miért nem érdemes meghívni erre az eseményre a külföldieket. Az ott leírt vélemény a sočai beszélgetések alapján alakult ki, és erről már Ankalimonnal, Ádámmal is beszélgettünk, hasonló következtetéssel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373830 Írta: Gandalf
A nappali program a nagyközönségnek szól (érdeklődők, családok, rajongók), akárcsak a Tolkien Nap volt a FSZEK-ben, és részben a korábbi LEP-ek. Csak kisebb érdeklődésre kalkulálva.

A Színpadi Esteknek is minden évben ugyanaz a közönsége: az MTT, az MTT-közeliek, és az előbbi kettő csoport rokonsága és barátai. A nappali programokból alig néhány átszállingózó emberke volt jelen eddig az esti produkcióknál. Szerintem idén se számítsunk másra! Nem is tartanám szerencsésnek, ha a Színpadi Est reklámozásába túl sok energiát kéne fektetni...

A külföldieket inkább hagyományos LEP-re hívjuk, de ne egy ilyen kisrendezvényre! Csak a magunk dolgát nehezítenénk.

FONTOS!
Senki se úgy képzelje el a mostani eseményt, mintha egy hagyományos LEP-et kétfelé vágnánk két rendezvényre! A két (plusz a meglepi) kisrendezvény együttesen sem lehet akkora, mint egy nagy LEP, különben semmi értelme nem volt az egésznek. Azért csinálunk két (+1) kisebb rendezvényt, mert erre van kapacitás (és legutóbb a közönségük érdeklődése is meglehetősen megcsappant)!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373828 Írta: gillz
Gondolin nem kerül látótérbe szerintem, mert másik darabra koncentrálunk. Bár, ha mondjuk helyt adunk a felolvasós hangjáték formájának, akkor én pl örülni fogok, h végre :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373826 Írta: Leguanember
Érdemes lenne tisztázni, hogy ezúttal milyen céllal, kinek a kedvéért, miféle közönségnek csinálunk LEP-et.
Ha összekavarodik a fejünk, akkor ebből nagy bonyolultságok származhatnak.
A délelőtt az ismeretterjesztő, az eddigi érdeklődőknek, családoknak szánjuk; az estit magunknak, vagy nekik is, akik délelőtt is ott voltak,
vagy a külföldi barátainknak, hogy megmutassuk, mi hogyan ünnepeljük Tolkient?
Mert nem mindegy, hogy ha a Gondolin látótérbe kerül, akkor mit kezdjünk vele. Hogyha lesz kórus, akkor angolul énekeljen-e. Stb.

Apropó, A Gyűrűk Urát addig meg fogja jelentetni az Európa Könyvkiadó, ez lesz a középpontban a könyvtárban délelőtt?

Valami mottónk is mindig volt, minden évre, ami a LEP-nek témája, alaphangja, fókuszpontja volt.

Érdemes szerintem ezekkel kezdeni.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja - 15 éve 5 hónapja #373794 Írta: Idhren
Kedves kreatív, művészettel átitatott barátaim! :mrgreen:

Mint tudjátok ezúttal az eddig minden évben megvalósult Tolkien Szülinap kissé más formában kerül idén megrendezésre, mivel nem akadt elég vállakozó ember a nagyrendezvény megszervezésére.

De azért nem maradtunk programok nélkül, és a délelőtti családi ismeretterjesztő rendezvények mellett lehetőségünk nyílt egy gyakorlatilag önálló Színházi Est megszervezésére is, ami olyan színvonalú kell legyen, hogy önmagában is megállja a helyét, mint Tolkien világához kötődő Művészeti est! :P 8)

Sztem ez egy remek alkalom, hogy mindenki megmutassa, mit tud! ;)

Ezennel hivatalosan is felkérek minden lelkes alkotót, hogy ha érez magában affinitást, tehetséget, rendelkezik a kellő idővel, és energiával egy a színpadi esten bemutatható produkció összehozására (esetleg többre ;) ), akkor ne habozzon velem közölni azt, és
jelentkezzen a január 3-án tartott Tolkien Születésnapi Kisrendezvények Színpadi Estjére, mint fellépő!

Természetesen lesz meghallgatás, ahol a bemutatandó produkciókat lemeózzuk, de ez ne rettentsen el senkit, hanem csak sarkalljon titeket minél magasabb színvonalra! :)

Jelentkezni lehet nálam priviben, msnen, de legjobb lenne az idhren ponty amlug kuckac gmail ponty com emailcímen.

A jelentkezésdömping reményében maradok tisztelettel:

Idhren, az Est főszervezője 8)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373791 Írta: Idhren

Lyona írta: Megkérdem a Radnóti Gimit. Van bálterem színpaddal, nagy hely, technika, karzat, etc.
Oda jártam, átmegyek a héten még valamikor.


Hú, köszi, jó lenne!
Rabyn, ok ;)

Más:
Külföldi kollégáink vajon értékelnék-e a meghívásunkat, és élveznék-e a programokat?

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.222 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére