Halloween 2008

Több
15 éve 5 hónapja #374083 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Halloween 2008
Meg egy fésű, meg egy hátizsák, meg egy műanyagdoboz. Első kettő a raktárban, doboz nálam. (Voltak benne muffinok... Voltak. :) )

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374081 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Halloween 2008

Artemisz (Erenya) írta: Ki találkozott a kedves kicsi drapp kontyfésűmmel? Sírva várom haza! (valószínűleg Ery húgánál maradt, ő tupiírozott vele)
Kérlek, segítsetek, hogy visszakerüljön hozzám!
:cry:


ööö, cica formájú volt?
Mert egy olyan van nálam, pakolásnál raktam el, mert senkié nem volt akkor.
Meg Lau hajlakkja is nálam van :P

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374067 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Halloween 2008
Ki találkozott a kedves kicsi drapp kontyfésűmmel? Sírva várom haza! (valószínűleg Ery húgánál maradt, ő tupiírozott vele)
Kérlek, segítsetek, hogy visszakerüljön hozzám!
:cry:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373888 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Halloween 2008
Én köszönöm, Narb, megtisztelsz vele! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373845 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Halloween 2008
:arrow: Fúha SÚ köszönöm a remek képeket! Majd szeretnék küldeni egy photoshopolt verziót némelyikből!
:arrow: A főszervezőknek meg hogy lett ilyen party! A vetélkedő zseniális volt én iszonyúan élveztem, úgy éreztem magam mint egy irl számítógépes játékban.
:arrow: Mellesleg imádtam egy napra vérfarkasnak lenni!
(Idhrennek ezúton is köszi a szőrgatyáért, a goat-jelmezért :P és a csizmáért!)

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373632 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Halloween 2008

Laurelen írta: mekkora ötlet, jövőre Tolkien szellemének öltözöm... vagy Tolkien-zombinak...vagy az már túl morbid? rohadó pipával a szájában?

Aeglos írta: pont ez az ötlet vert gyökeret az én fejemben is. :mrgreen:


Én már idén annak akartam öltözni, csak végül nem mentem, ezért úsztátok meg. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373628 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Halloween 2008

Lyona írta: Én úgy tudom, az egyik kapu gombnyomásra nyílik, gomb mellette... :)


Én is, ennek ellenére ezt mesélte aki lekísérte őket - de már meg nem mondom, hogy ki. Aki magára ismer, szóljon :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373607 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Halloween 2008

Sötét Úr írta: "És hol volt a Professzor?" - Szerintem elég nehéz lenne most belemagyarázni. De nem is kell mindenbe, azt hiszem.

Kiemelés tőlem... :)

Ami a vakut illeti, eszembe jutott Ottó, Ankh-Morporkból. Asszem a The Truth című könyvben lép színre a vámpír-fényképész, aki a vaku villanásától porrá omlik, de aztán kezeli a helyzetet... :D Annak örülök, hogy az éjszaka során egyik vámpírunkat sem kellett összesepregetni és újraéleszteni :D

Felmerült a beszélgetések során, hogy a képMutatóra hogyan lehet képeket feltölteni. Lehet regisztrálni rá, de mivel a képtár létrehozásakor egyből megindultak a robotregisztrációk, az új regisztráció csak akkor lép életbe, ha én engedélyezem - ami esetenként egy, de szerencsétlenebb körülmények között akár több nap is lehet. Ennek elkerülésére létrehoztam egy közös használatra szánt reget, ami szintén használható.
A login név egy szó, ami Mória kapuját is kinyitotta. Nem magyarul van, hanem az eredeti szó.
A jelszó a professzorné keresztneve (minden, ahogy illik, nagy kezdőbetűvel, utána kisbetűkkel).

A feltöltésnél vegyétek figyelembe, hogy egy-egy kép mérete nem haladhatja meg az 500kb-ot. Ez sajnos nem általam hozott korlátozás, hanem a tárhelyszolgáltató szabta meg, így nincs rá lehetőségem, hogy megnöveljem. (Tőlem sem fogad el 1MB-nál nagyobb képet, de videót tudok nagyobbat is feltölteni - a legnagyobb, amivel eddig próbálkoztam, 20MB volt. A korlátozás fájltípustól is függ.)

(Kiknek igértem Misztrált? Amy? &?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373600 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: Halloween 2008

Laurelen írta:

Trithyn írta:

Ben írta:

Sötét Úr írta: "És hol volt a Professzor?" - Szerintem elég nehéz lenne most belemagyarázni.

Hacsak ki nem találjuk, hogy Alew és Szozsi igazából Thranduil volt meg a felesége. ;) Ráadásul ezt a nézetet erősítendő - ha jól láttam a képeket - ott volt Katinka is (gyk. <i>Mirk</i>wood, tkpn (c) by Estel), úgyhogy minden lehetséges... :D

off off


Mivel halloween volt simán mondhatjuk hogy lélekben ott volt velünk(mármint a professzor)! :wink:

mekkora ötlet, jöv&#337;re Tolkien szellemének öltözöm... vagy Tolkien-zombinak...vagy az már túl morbid? rohadó pipával a szájában?


Tudtam hogy ezt nem kellett volna leírnom... :twisted: :roll: :P

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373599 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Halloween 2008

Laurelen írta: mekkora ötlet, jövőre Tolkien szellemének öltözöm... vagy Tolkien-zombinak...vagy az már túl morbid? rohadó pipával a szájában?


pont ez az ötlet vert gyökeret az én fejemben is. :mrgreen:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja - 15 éve 5 hónapja #373598 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Halloween 2008
ááá, én pl túléltem. a képekért meg megérte. szerintem :)
és senkinek nem lett maradandó károsodása...remélem.
( már ami a vakut meg az ijedést illeti.)

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373597 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Halloween 2008

Trithyn írta:

Ben írta:

Sötét Úr írta: "És hol volt a Professzor?" - Szerintem elég nehéz lenne most belemagyarázni.

Hacsak ki nem találjuk, hogy Alew és Szozsi igazából Thranduil volt meg a felesége. ;) Ráadásul ezt a nézetet erősítendő - ha jól láttam a képeket - ott volt Katinka is (gyk. <i>Mirk</i>wood, tkpn (c) by Estel), úgyhogy minden lehetséges... :D

off off


Mivel halloween volt simán mondhatjuk hogy lélekben ott volt velünk(mármint a professzor)! :wink:

mekkora ötlet, jöv&#337;re Tolkien szellemének öltözöm... vagy Tolkien-zombinak...vagy az már túl morbid? rohadó pipával a szájában?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373596 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: Halloween 2008

Ben írta:

Sötét Úr írta: "És hol volt a Professzor?" - Szerintem elég nehéz lenne most belemagyarázni.

Hacsak ki nem találjuk, hogy Alew és Szozsi igazából Thranduil volt meg a felesége. ;) Ráadásul ezt a nézetet erősítendő - ha jól láttam a képeket - ott volt Katinka is (gyk. <i>Mirk</i>wood, tkpn (c) by Estel), úgyhogy minden lehetséges... :D

off off


Mivel halloween volt simán mondhatjuk hogy lélekben ott volt velünk(mármint a professzor)! :wink:

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373595 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Halloween 2008

Trithyn írta: Én attól féltem a legjobban az egész este alatt... :P

SÚ lassacskán felülírja a 'hagyományt'... "csokit vagy csalunk" helyett a kiskölykök ezentúl "csokit vagy vakuzok" felkiáltással fognak házról-házra rohangászni - egy méretes fotómasina társaságában, természetesen. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373593 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: Halloween 2008

Sötét Úr írta: külön köszönöm mindenkinek, hogy elviselte a vakut.


Én attól féltem a legjobban az egész este alatt... :P

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373589 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Halloween 2008

Sötét Úr írta: "És hol volt a Professzor?" - Szerintem elég nehéz lenne most belemagyarázni.

Hacsak ki nem találjuk, hogy Alew és Szozsi igazából Thranduil volt meg a felesége. ;) Ráadásul ezt a nézetet erősítendő - ha jól láttam a képeket - ott volt Katinka is (gyk. <i>Mirk</i>wood, tkpn (c) by Estel), úgyhogy minden lehetséges... :D

off off

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373588 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Halloween 2008
Kezdek reinkarnálódni most már (sikerült egy F1-edzésnyi megszakítással szombat du 3-tól vasárnap reggel 9-ig aludnom...), szóval akkor most már itt az ideje, hogy én is megköszönjem az összes szervezőnek a szervezést, az összes fotózkodónak a fotózkodást, Narbnak a bumm a fejbe-t, és... nem tudom felsorolni, nem is biztos, hogy helyénvaló lenne. Köszönöm a köszöneteket a fotózásért, és külön köszönöm mindenkinek, hogy elviselte a vakut. :D Köszönöm a fényképezőgépemnek, hogy most nem olyan ócska zajos képeket csinált, mint a KÖMF-ön...
"És hol volt a Professzor?" - Szerintem elég nehéz lenne most belemagyarázni. De nem is kell mindenbe, azt hiszem.

Ha jól tudom, a KGY után is lesz (tervben van) egy helyiségavató, és akár a TLV borítékolásokat is megünnepelhetnénk :D

Végül, de nem utolsó sorban, köszönet Aeglosnak, és mindenki másnak, aki ott volt végig, hogy nem kellett a Nyugatiban csöveznem az első vonatig. (Igaz, így a másodikat értem el, de egy percig sem bántam. Azt már igen, hogy a négy kocsiból háromban nem volt fűtés, a negyedikben viszont áram nem volt - és azon a frissen felújított, festékszagú kocsin, amin utaztam, a négy ajtóból kettő nem működött. De ez a legkevésbé az MTT sara. ;) És igazából az után az éjszaka után nem is nagyon érdekelt.)

Ádám: gratulálok, ha jól tudom az első gyereked? (Tudom, nem saját, de akkor is, valahol fontos, mivel ott voltál.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373559 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Halloween 2008
Én úgy tudom, az egyik kapu gombnyomásra nyílik, gomb mellette... :)

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373558 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Halloween 2008
Hát mivel alattunk egy igazi diszkó hangerejével ment egy party, ha nekik szabad, nekünk is szabad (jóval kisebb hangerővel). :D Az őrrel kapcsolatban meg lehet h. a kiengedésre gondolnak: amikor én jöttem, már akkor is szóltak lent a portán, h. ilyenkor éjjel nekik járőrözni kell, és csak negyedóránként tudnak ki-be engedni embereket. És ha jól tudom, akkor az egyik, éjszaka elmenő csoportnak kellett várakoznia, de aztán megoldották és kimentek maguktól valahogy.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373535 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Halloween 2008
KÖSZÖNÖM!

És igen, legyen még ilyen!!!!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373524 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: Halloween 2008
Remek buli volt táborban és kömfön is, csak máskor, mint igen. :)

Az 'emelet dolog' egész konkrétan úgy nézett ki, hogy mentünk fel Lauval megnézni a játék egyik állomását, mikor találkozunk egy féltucat fős csoporttal, akik kedélyesen sétálgatva nézegették az üres, szétvert harmadik emeleti termeket, mintha ez lenne a legtermészetesebb dolog péntek este kilenc körül - ők szóltak, udvariasan, bár kissé kivagyi stílusban, hogy az első fölött minden emelet le van zárva. Hát, úgy.

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373522 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Halloween 2008
Az emelet lezárás azért volt mert a másik banda akik alattunk vannak szintén buliztak.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373520 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Halloween 2008
Nono, a kömfös buli az nem félre-, hanem csak odébbsikerült egy kissé.

De hát remek, hogy fenemód jó volt ez a buláj.

Az érdekelne azért, hogy a bérleti szerződésben foglaltakba mennyire fért bele a buli, merthogy itt írtatok már túlbuzgó őrről, meg emeletlezárásról...

Részemről asszisztáltam egy császármetszéshez, és jókora fiúcska feküdt a tenyerembe egy kicsit, csodálatos volt!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373513 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Halloween 2008

Itt is köszönöm a szervezőknek, meg mindenkinek, aki ott volt. :)
Rég éreztem magam ilyen jól, a félresikerült nagytábori és kömfös bulik után végre sikerült kicsapni a biztosítékot :D

Farsangon ismét - de remélem, korábban is :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373511 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Halloween 2008
Pl. KGy (és táborszervezői megbeszélés) után is lesz egy közös buli. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373510 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Halloween 2008

Lyona írta:

Kincső (Thilanna) írta: (Most komolyan, ha már van helyünk, nem akarunk gyakrabban bulit tartani?...)


Szakasztott ugyan ezen méláztam tegnap... 8O


Közöstudat rulz :) ezt már valamelyik (asszem a mienk, a 2007-es) farsang után is felvetettük, h. jó lenne gyakrabban együtt bulizni, csak akkor még nem volt hely. De mos'má' van. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373509 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Halloween 2008
Khm. közös szilveszter?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373506 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Halloween 2008

Kincső (Thilanna) írta: (Most komolyan, ha már van helyünk, nem akarunk gyakrabban bulit tartani?...)


Szakasztott ugyan ezen méláztam tegnap... 8O

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373505 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Halloween 2008
Én is köszönöm a szervezőknek, a sütisütőknek, a dekorálóknak, a táncolóknak, a beszélgetőknek, az első járműveket váró punnyszekciónak, a mézespuszedlit szeretőknek, a fotózóknak, a pakolóknak. A játékról sajna lemaradtam, de még így este hn11-hajnali5 között is megérte ott lenni. :D 8) Még ilyet. ;) (Most komolyan, ha már van helyünk, nem akarunk gyakrabban bulit tartani?...)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373502 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Halloween 2008
Most találtam meg az utolsó tepsinyi muffint a sütőmben. És azt hiszem, ez mindent el is mond. :D

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.203 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére