Tavaszi Találkozó 2010.

Több
14 éve 4 hete #387894 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Kedves mindenki!

Nem tudom ki ült a konhában vasárnap reggel, amikor Koppány hazament, de rájatok bízott egy kést, hogy adjátok oda rabynnak. Namost hozzá nem került el, és jó lenne tudni, hogy akkor most esetleg valaki eltette, vagy csak egy könnyed mozdulattal lenn maradt?
Nagyon fontos lenne nekem hogy legalább megtudjam, mi van....
köszi

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hete #387882 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Eorin: welcome to the club! ;) Szerintem a többiek nevében is mondhatom, hogy nagyon örülünk, hogy jöttél! (Gyere táborba is!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387874 Írta: Eorin
Eorin válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Hát... most nekem itt vmi hosszadalmas hálálkodó ömlengést kéne írnom arról, hogy milyen hálás is vagyok azért, hogy ilyen jó szívvel fogadtatok, szinte ismeretlenként, de nem fogom ezt tenni, és ennek az a banális oka, hogy azt a szót még nem találták fel, amivel ezt az érzést le tudnám írni.
Sajna a fele társaságot nem sikerült közelebbről megismernem - van, akit név szerint sem :( - de nagyon fogok igyekezni.^^
Najó, azért mégiscsak megpróbálom leírni: még mindig tiszta eksztázisban vagyok... lebegek, könnyű vagyok. Végre olyan emberekkel lehettem együtt, akik mellett nem kellett hülyének, különcnek éreznem magam, nem hallottam minden sarkon azt hogy "Luca, te nem vagy normális!!", és tiszta szívvel énekelhettem, beszélgethettem könyvekről, énekről, életről, és ha rámosolyogtam vkire, akkor az a vki visszamosolygott, nem pedig furán rámbámult és elfordította a fejét... olyan volt mint egy álomvilág.
Annyira köszönök mindent, télleg szívből köszönöm^^

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387841 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Köszi a szervezést, meg minden résztvevőnek a mindent! Agyam az még nemvan részletezni, bár tizen-x órát aludtam... De jó volt nagyon a tali, kellett már. 8-)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387836 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Adenedhel, Márk meggyilkolta de aztán összerakta asszem :D Utoljára mindenesetre az ő kezében láttam :D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387831 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Köszönet ezért a pár napért mindenkinek :D


Mi történt a hattyúval? :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387830 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
[center:aesi6m3r]
Melléklet:
Melléklet:
Melléklet:

Képek a képMutatón [/center:aesi6m3r]

Én is köszönök mindenkinek mindent, hogy ott voltunk, jó volt, hideget is egész jól túléltük, beszélgettünk, játszottunk, filmet néztünk, hagytatok horkolni :) és időnként még a szóvicceket is elviseltétek. Külön köszönet Rabynnak, hogy nem kellett várni rá különösebben, a megbeszélt időpontokat elfogadható módon tartani tudtuk, no meg a beszélgetéseket út közben (oda és vissza – még akkor is, ha én nem sokat kotyogtam közbe hazafelé). Mirinek és Alyrnak is köszi, hogy velem tartottak. Azután, hogy kiszálltak, nagyon üres volt ám az autó...

Külön köszönet az ölelésekért, mosolyokért, a reggeli "vándorlás a kávéhoz" túráért, és hogy segítettetek felhívni Szofit, (Eru éltesse őt sokáig jó egészségben, boldogságban!) és hamisan énekeltetek ti is, így nem tűnt fel, hogy én is. És persze köszönet Celebromnak a "szenteltvízért" – ha legközelebb is megyünk Visegrádra, igyekszem előre szólni, hogy a tabardot ne felejtsd el!

Ja, és végül, de nem utolsósorban, köszönet Ankalimonnak a rövidre sikerült, de annál érdekesebb beszélgetést az adatmegőrzésről, meg a kontinensek vándorlásáról (Sirgonnak is!), valamint Szedernek, hogy megtisztelt a bizalmával, és az ölemben aludt. :)

AJTÓ!!! – vagy lassan mivan?

UI: itthon sem volt melegvíz. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387828 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Üdv!:)

Sikeresen kialudtam magam, így most tudok írni:)

Köszönöm:
Hogy eljöttetek
SÚ-nak, hogy levitt raktárostul és visszahozott
Eryéknek a hirtelen felbukkanását, az ebédet és a sétát
Koppánynak, hogy főzött ránk
Hogy feltettétek a tésztát főni
Hogy kibírtátok a hideget (most már tudunk együtt fázni is!:D)
A filmnézés élményét
Melliannak a kirándulás levezetését
Kincsőnek és Felagundnak a sok segítséget a logisztikával (nélkülük nemtudom mi lett volna)
A nagy nevetéseket
A beszélgetéseket
A hangulatot!:)

Elnézést a hidegért, reméltem, hogy jobban befűtődik a ház, illetve, hogy nem lesz ilyen hideg.
Remélem jól éreztétek magatokat:)

Jövőre megfogadjuk Aeglos tanácsát és áprilisban megyünk:DD

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387827 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Ha van igény rá, akkor győri tali szervezésében segíthetek.... :)

Cue: köszi az esti sétát, nagyon jó volt, főleg a sprint!! :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387824 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Köszönöm én is

- Mindenkinek, hogy eljött
- Az együtt mozizást (még ha kicsit szakadozott is lett)
- Hogy kibírtátok a hideget
- Egyéb hasonlókat

Továbbá:

- A hős kajafőzőknek a kajafőzést
- Eryéknek az "Igenis Sötét Nagyúr" játékot
- Narbelethnek, Dodienak, Alewnak és Estelnek a szobatársaságot
- Minden más a szobánkban megforduló lénynek a beszélgetést
- SÚnak a hazautat (sose ültem még ilyen kocsiban)

- Mindenki másnak minden mást ami perpill nem jut eszembe, pedig nyilván kellene neki.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387822 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Köszönöm a talit mindenkinek! :)
A hely zseniális volt, ezt le kell szögezni, még ha kissé extrém volt is a klíma odabenn.

Lucának az életmentő reggelit,
Fiónak és Mincnek az esti sétát,
Estelnek, Mirinek, Kincsőnek, Silnek az - Úristenmiótanemjátszottammárilyet - Tolkien-barkochbát :D Igen, azt hiszem, kezdek műveletlennek számítani... :)

Egyébként pedig:

van-e kedvetek felújítani a győri-pécsi-stb egynapos talik hagyományát? Úgyis jön a jó idő, szeretnék szervezni hétvégére ilyen városnézős kirándulásokat - csak épp új helyszínekkel. Minden segítséget szívesen fogadok! :) Várlak Titeket a Találkozások topikban!

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387820 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Nagyon jó volt a tavaszi tali!!! :) Köszönet érte a szervezőknek!

Viszont keresem az elhagyott karkötőmet. Nagyszemű láncokból volt összeállítva és egy tengeri csillag lógott róla(az a típus, amit most a tescoba lehet kapni pontokért). Zuhanyozáskor, péntek este hagyhattam el.

Ha valaki látta, vagy megtalálta az kérem jelezzen, mert nagyon szeretem azt a kis ékszert.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387787 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Vonattal jövők!

Ahhoz, hogy elérjetek Visegrádra, a vonatról leszállva (Nagymaros-Visegrád nevű állomáson) komppal át kell menni a Dunán.
Komp menetrend itten erre a feliratra kattintva látható.
Ez természetesen némi plusz költség, ezenkívül ha a vonat késik, a komp nem fogja megvárni. (tapasztalatból mondom)
Továbbá szerintem ilyen időben a Duna felett nem lesz túl jó élmény átkompolni. (a komp nyitott, a kishajóra általában nem lehet bemenni).

Én inkább bemegyek Pestre és onnan buszozok.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387786 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Hahó!

Én vasárnap egész napra mennék le, de nem fogok ott aludni.
Viszonylag korán (10-11) tervezek leérni, viszont az utolsó busz 20:02-kor indul a Hajóállomásról.
Van esetleg valaki, aki vasárnap kocsival szándékozik később hazamenni és beférnék? :shock:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387779 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
FIGYELEM!!!!

Lehetséges, hogy holnap nem lesz autó amivel elszállítsuk a kaját a boltból hozzám, ezért szükség lenne pár, magát erősnek érző, hátizsákos emberre, akik segítenek elhozni a cuccost hozzám!
Jelentkezzetek telefonon!:))
0620205hathathat

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387778 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.

Sötét Úr írta: Rabyn, hasznos lehet azoknak, akik esetleg nem Budapest felől érkeznek, ha egy Google Föld koordinátát beteszel, hogy pontosan hol is van a szállás. Akkor már könnyebben ki lehet találni, hogy a komptól, vagy Esztergom felől, stb. hogyan lehet megközelíteni.

A honlapjukon van térkép, az alapján nagyjából be lehet azonosítani:
www.visegradturistahaz.hu/image/terkep.jpg
Google Maps-en:
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387773 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.

Rabyn írta:

Elemmíriel Gilluin írta: Rabyn, ha vonattal megyünk, akkor az állomástól hogyan jutunk el a szállásig?

Nem tudom sajnos. Azért jelöltem meg a buszt, mert az szerintem olcsóbb (400 forint körül van a diákjegy egy útra) és tényleg 5 percre tesz le a szállástól.

Rabyn, hasznos lehet azoknak, akik esetleg nem Budapest felől érkeznek, ha egy Google Föld koordinátát beteszel, hogy pontosan hol is van a szállás. Akkor már könnyebben ki lehet találni, hogy a komptól, vagy Esztergom felől, stb. hogyan lehet megközelíteni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387772 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Sziasztok!

Az a helyzet, hogy úgy mentem volna TT-re, hogy szombaton és hétfőn, mivel vasárnap, családi programom lesz, ám a mai napon olyan iskolai elfoglaltságom adódott, amit egyszerűen nem tudok mozgatni, és ha szombat-vasárnap-hétfőn Visegrádon leszek, akkor nem fogom tudni megcsinálni, ezért, aki még nem küldte el a jelentkezését és szeretne 1-2(?) napot ott tölteni, vagy jelenleg nincs rá pénze annak felajánlom azt az elutalt összeget, és az anyagiakat a későbbiekben megbeszéljük. Nagyon fontos lenne, hogy tudjam, hogy ki az aki erre igényt tartana, mert különben elveszik ez a 4.200 Ft.
Köszönöm :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387767 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.

Elemmíriel Gilluin írta: Rabyn, ha vonattal megyünk, akkor az állomástól hogyan jutunk el a szállásig?



Nem tudom sajnos. Azért jelöltem meg a buszt, mert az szerintem olcsóbb (400 forint körül van a diákjegy egy útra) és tényleg 5 percre tesz le a szállástól.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387766 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Egészen konkrétan Nagymaros-Visegrád vasútállomáson áll meg az a bizonyos vonat. A kompot még októberben néztem, akkor az volt az infó, hogy áprilisig nem változik sem a menetrend, sem a tarifa. Úgyhogy ezek az akkori díjak és időpontok, aki vonattal akar közeledni, az ez alapján kalkulálhat, de ne vegye szentírásnak!

Felnőtt menetjegy egy irányba: 390 Ft, diák jegy: 320 Ft. Nagymarosról reggel 7:00 és este 21:00 között óránként indul a komp, minden egész órakor. Reggel 5:30-kor és 6:30-kor is van egy-egy járat, de gondolom, ez nem jöhet szóba. :) A komp üzemeltetőjének telefonszáma sajnos már nincs meg nekem, de én is internetről vadásztam le annak idején, úgyhogy nem lehetetlen megtalálni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387765 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.

Elemmíriel Gilluin írta: Rabyn, ha vonattal megyünk, akkor az állomástól hogyan jutunk el a szállásig?

Biztos nem véletlenül szerepel csak a busz a javaslatban.
Én úgy láttam Google Maps-en, hogy vasút konkrétan nincs is Visegrádon. Nagymaroson áll meg, a Duna másik oldalán, és onnan komppal lehet átkelni. (Tehát +idő, +pénz.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387764 Írta: Elemmíriel Gilluin
Elemmíriel Gilluin válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Rabyn, ha vonattal megyünk, akkor az állomástól hogyan jutunk el a szállásig?

"Ha majd felnövök,
azon leszek, hogy senki
ne vegye észre."

/N.B.A./

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387754 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
LEUTAZÁS
Ezt annyiban módosítanám, hogy úgy néz ki, veletek megyünk mi is, tehát városkapunál meg lehet minket találni majd. Aki eltévedne, felhívhat (vagy csörgessen meg, visszacsörgök) a 06hét0 - 31hét-hét1-26os számon.

mogy írta: Nokérem.
Akkor mint ősbudapesti, a kezembe veszem a leutazást, ha már senkise.
Első lépés: Újpest városkapuig elmegyünk a kék metróval. Amikor kiszállunk a metróból, körbenézünk, és a velünk szemben lévő falon követjük a Volánbusz jelzését, és a megfelelő irányba elindulunk a visegrádi buszok felé (ha a belváros felől jövünk ez a metró fenekénél lévő feljáró).
Úgy időzítünk, hogy 11:15-kor odaérjünk, mert 11:35-kor indul egy busz Visegrádra, ami 12:48-ra ér le. (és ugye egytől lehet szállást foglalni)
Második lépés: feljövünka lépcsőn, és egy balra történő 90°os fordulat után (feltéve, hogy a belváros ffelől érkeztünk, mert ha nem, akkor a fordulat jobbos) megtaláltuk a jegypénztárakat. Itt tudunk jegyet venni, kinek-kinek igénye szerint Visegrád Hajóállomásig.
Harmadik lépés: lévén jó a memóriánk, emlékszünk rá, hogy ahogy feljöttünk a metróból már ráláttunk a sárga buszokra, így azok felé vesszük az irányt a jeggyel a kezünkben. Megkeressük a megfelelő kocsiállást, ahol ki van írva, hogy Visegrád felé (emlékeim szerint a négyes, vagyis a legtávolabbi a pénztáraktól, de mint említettem, ki van írva).
Negyedik lépés: Felszálunk a buszra, amire ki van írva, hogy Esztergom. De nem ijedünk meg, mert ez a jó busz.
Ötödik lépés: utazáunk jó sokat, és néha felpillantunk a kijelzőre. ha szerencsénk van, be is mondja, hol járunk. A várkert után következik a hajóállomás. A megállóban meg bőszen figyeltek, ott állok-e. Mert valószínűleg ott fogok.

Egyéb információ: Aki nem szeretné othonról cipelni a kaját, az állomástól nem messze (kb 50 méter, de meg fogjátok látni) van egy Match. Ott be lehet vásárolni. Jó nagy, jó sok minden van. Árfekvése meg olyan, amilyen.

B variáció: aki úgy érzi, bírja majd szusszal, ráér, és nem tervez hat raklapnyi cuccot hozni, azt szívesen látjuk várnézésre szombat délelőtt. Semmi konkrét, könnyed séta három órán át ebéddel. Akit ez érdekel, írjon emilt a moggyancs kukuc yahoo ponty comra, hogy feltétlenül szedjük össze városkapunál 8:15 körül (8:35-ös buszt néztem ki). Azért bátorkodom eztet, mert úgy tudom, Melian erdei kirándulást tervez, ez meg városnézés lesz. A terv az, hogy az előörs fogja összeszedni a csoportosokat a buszmegállóból. ez majd vagy sikerül, vagy nem :)


"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387749 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
FIGYELEM FONTOS!!!!!

JELENLEG A KÖPÖNYEG.HU 3 FOKOT ÍGÉR NAPKÖZBENRE ÉS MÍNUSZOKAT ÉJSZAKÁRA!!! MINDENKI HOZZON MAGÁVAL MELEG RUHÁT SOKAT ÉS MELEG ÉJSZAKAI RUHÁT IS, BIZTOS AMI BIZTOS!!!
Bár lesz fűtés, de sose lehet tudni, ki mennyire fázós (én spec. nagyon)


Amit még mindenképp hozzatok: Kaja szombatra és hétfőre, (hűtő emlékeim szerint van, rezsó lesz melegíteni, és van kávéfőző is) illetve tányér, pohár, kanál, villa ilyesmik. Zacsi szemetesnek és, ha nem férünk el a hűtőben akkor kint is tárolhattok kaját. Éééés társasjátékot! (írja be mindenki ha hoz, hogy milyet!)
Akinek van sok finom teafiltere és felajánlaná a köz számára az hozhat teát is, és akkor jól meg is teázhatunk.

Azt, hogy milyen filmet nézzünk, lent fogjuk eldönteni abból amit hozok/hoztok, lehet, hogy többet is megnézünk ,időjárásfüggő.

Szombati program:
Leérkezés egy óra körül, én nyitom a házat.
3 körül elindulunk megnézegetni a várost, a várba nem megyünk be direktbe, mert belépős, de aki akarja az bemehet.
Hazaérünk, megmelegszünk, játszunk, beszélgetünk.
Vasárnap reggel 9 körül érkezik Melian és 10 korül elindul a kirándulókkal kirándulni. Délután 2-3 fele visszaérnek, ekkor kezdjük el főzni az ebédet, ami 99%-ban makaróni lesz (aki vega kaját igényel annak pedig kitalálunk valamit a tésztájára, eddig egy emberről tudok aki semmiképp nem eszik húst mégvalaki?). A tészta bent fog készülni lábosban, a szósz, (ha nem esik) akkor kint bográcsban, ehhez az kell, hogy váltásban álljunk a bogrács mellett, hogy senki se fázzon.
Eszegetünk, erre az estére terveztem a filmnézést is.
Hétfőn pedig hazamegyünk szépen.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387743 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Jelenlegi lista:

Kincső
Kopper Klau
Meta
Papp Miklós
Cueddo
Clemens
mogy
Narbeleth
Sil
Sörös Péter
Maglor
Lutor Alexandra
Dodie
Estel
Felagund
Patiszon
Kovács Zsolt
Farkas Tünde
Bukovinszki Orsi
Ankalimon
Alyr
Rabyn
Kopper Viktória
Sen
Fio
alew
icke
minerva
nib
Kiss Luca Júlia
Sirgon
Celebrom
Németh János
Kostyál "Sötét Úr " Zsigmond
Besse Attila
Kiss Koppány(Trithyn)
Hradski Dóra/Elemmíriel Gilluin
Finwe

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387738 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Még lehet jelentkezni, úgyhogy hajrá! ;)

Aki szerdán vagy szerda után fizet, hozzon befizetési igazolást, légyszi, mert nem biztos, hogy megjelenik addig a bankszámlán a pénz!
Aki felfüggesztett MTT tag és kedvezményeset fizet, attól vagy a tagdíjtartozását, vagy az 1000 Ft különbözetet kénytelenek leszünk behajtani - szóval a legegyszerűbb, ha tagdíjat is fizettek :P (azt a -181 végű főszámlára, nem a -837 végűre, ami a Tavaszi Talié)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387737 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Üdv!

Én még jelentkeznék ha lehet, jellapot elküldöm és ha jeleztek hogy rendben, akkor fizetek is rögtön

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387680 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Igen szombat-vasárnap-hétfő!!!

a jellapon olvashattál pénteket mert elírtam.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387679 Írta: Sen
Sen válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Remélem nem értettem félre: március 13-14-15-én van a Tavaszi Tali, tehát szombat-vasárnap-hétfő?

Mintha valahol azt olvastam volna, hogy pénteken kezdődik, de lehet félrenéztem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387668 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.

Sötét Úr írta: Rabyn, nem lenne jobb megtudni, hogy a Match hogyan tart nyitva, és lehetőleg onnan szerezni be a kaját? Eléggé kontraproduktív dolog, ha mindent a Nagyfaluból cigölünk.


Az a gond, hogy az piszkosul drága, mmint a match, és nem is biztos, hogy van annyi mennyiségű cumó ami nekünk kellene.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.214 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére