Tavaszi Találkozó 2010.

Több
14 éve 1 hónapja #387667 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Rabyn, nem lenne jobb megtudni, hogy a Match hogyan tart nyitva, és lehetőleg onnan szerezni be a kaját? Eléggé kontraproduktív dolog, ha mindent a Nagyfaluból cigölünk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387664 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
FIGYELEM FONTOS!!!
Pénteken mennék bevásárolni a kajának valót. Ehhez szükségem lenne lelkes emberekre akik elkísérnek, illetve egy autóra ami elhozza a cuccot hozzám, hogy másnap le tudjuk vinni Visegrádra.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387663 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Nokérem.
Akkor mint ősbudapesti, a kezembe veszem a leutazást, ha már senkise.
Első lépés: Újpest városkapuig elmegyünk a kék metróval. Amikor kiszállunk a metróból, körbenézünk, és a velünk szemben lévő falon követjük a Volánbusz jelzését, és a megfelelő irányba elindulunk a visegrádi buszok felé (ha a belváros felől jövünk ez a metró fenekénél lévő feljáró).
Úgy időzítünk, hogy 11:15-kor odaérjünk, mert 11:35-kor indul egy busz Visegrádra, ami 12:48-ra ér le. (és ugye egytől lehet szállást foglalni)
Második lépés: feljövünka lépcsőn, és egy balra történő 90°os fordulat után (feltéve, hogy a belváros ffelől érkeztünk, mert ha nem, akkor a fordulat jobbos) megtaláltuk a jegypénztárakat. Itt tudunk jegyet venni, kinek-kinek igénye szerint Visegrád Hajóállomásig.
Harmadik lépés: lévén jó a memóriánk, emlékszünk rá, hogy ahogy feljöttünk a metróból már ráláttunk a sárga buszokra, így azok felé vesszük az irányt a jeggyel a kezünkben. Megkeressük a megfelelő kocsiállást, ahol ki van írva, hogy Visegrád felé (emlékeim szerint a négyes, vagyis a legtávolabbi a pénztáraktól, de mint említettem, ki van írva).
Negyedik lépés: Felszálunk a buszra, amire ki van írva, hogy Esztergom. De nem ijedünk meg, mert ez a jó busz.
Ötödik lépés: utazáunk jó sokat, és néha felpillantunk a kijelzőre. ha szerencsénk van, be is mondja, hol járunk. A várkert után következik a hajóállomás. A megállóban meg bőszen figyeltek, ott állok-e. Mert valószínűleg ott fogok.

Egyéb információ: Aki nem szeretné othonról cipelni a kaját, az állomástól nem messze (kb 50 méter, de meg fogjátok látni) van egy Match. Ott be lehet vásárolni. Jó nagy, jó sok minden van. Árfekvése meg olyan, amilyen.

B variáció: aki úgy érzi, bírja majd szusszal, ráér, és nem tervez hat raklapnyi cuccot hozni, azt szívesen látjuk várnézésre szombat délelőtt. Semmi konkrét, könnyed séta három órán át ebéddel. Akit ez érdekel, írjon emilt a moggyancs kukuc yahoo ponty comra, hogy feltétlenül szedjük össze városkapunál 8:15 körül (8:35-ös buszt néztem ki). Azért bátorkodom eztet, mert úgy tudom, Melian erdei kirándulást tervez, ez meg városnézés lesz. A terv az, hogy az előörs fogja összeszedni a csoportosokat a buszmegállóból. ez majd vagy sikerül, vagy nem :)

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387662 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Továbbra is szívesen csatlakoznék közös leutazáshoz, csak mondjatok egy időpontot. (Nem voltam még se Újpesten, se Visegrádon, és híresen rossz a tájékozódóképességem, viszont nincs sok kedvem eltévedni.)
Az OK, hogy Rabyn nem tervezi, de attól még lehet közösen menni, csak meg kéne állapodnunk valamiben.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387661 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Eddig jelentkezettek:

Drizzt
Kincső
Kopper Klau
Meta
Rayan
Papp Miklós
Cueddo
Clemens
mogy
Narbeleth
Sil
Sörös Péter
Maglor
Lutor Alexandra
Dodie
Estel
Felagund
Patiszon
Kovács Zsolt
Farkas Tünde
Bukovinszki Orsi
Ankalimon
Alyr
Rabyn
Kopper Viktória
Sen
Fio
alew
icke
minerva
Mil
nib
Kiss Luca Júlia
Sirgon
Celebrom
Németh János
Kostyál "Sötét Úr " Zsigmond
Besse Attila
Kiss Koppány(Trithyn)

Én nem terveztem közös leutazást, a busz minden óra 35-kor indul Újpest Városkauptól. Hajóállomásig kell jegyet kérni.
Készüljön mindenki meleg öltözékkel, meleg alvóholmival. Hozzatok magatokkal tányért/evőeszközt, mert bár van ott, de nem lesz elég mindenkinek!
Amit filmet ajánlottatok hozzátok magatokkal:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387658 Írta: Sen
Sen válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Ami nagyon jó film: Derült égből fasírt ^^

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387657 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Lesz valamilyen közös leutazás? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387649 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
FIGYELEM!!!!

Mivel a jövőhétre sem ígér 10 foknál többet az időjárásjelentés ezért mindenki készüljön MELEG holmikkal!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387634 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Megkapva!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387625 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Utaltam, jellapot küldtem, és talán még kocsi is lesz...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387607 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Jelentkezők március 1ig:
Drizzt
Kincső
Kopper Klau
Meta
Rayan
Papp Miklós
Cueddo
Clemens
mogy
Narbeleth
Sil
Sörös Péter
Maglor
Lutor Alexandra
Dodie
Estel
Felagund
Patiszon
Kovács Zsolt
Farkas Tünde
Bukovinszki Orsi
Ankalimon
Alyr
Rabyn
Kopper Viktória
Sen
Fio
Alew
icke
minerva
Mil
nib
Kiss Luca Júlia
Gery
Sirgon
Celebrom

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387584 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Most este utaltam még unokatesóm (Luca, amúgy Koppány nővére :) ) részvételi díját is, a jellapja reméljük rendben megérkezett. (Nem mintha nem én írnám majd ki a befizetések listáját a kivonatokból, szokás szerint figyelembe véve a banki átfutási időket, de azért tudjatok róla. :mrgreen: )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387558 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Szuper!

Jelentkezők névsora eddig:

Drizzt
Kincső
Kopper Klau
Meta
Rayan
Papp Miklós
Cueddo
Clemens
mogy
Narbeleth
Sil
Sörös Péter
Maglor
Lutor Alexandra
Dodie
Estel
Felagund
Patiszon
Kovács Zsolt
Farkas Tünde
Bukovinszki Orsi
Ankalimon
Alyr
Rabyn

Van akiről tudom, hogy jön és még nem küldte el a jellapját!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387543 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Pénz átutalva :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387542 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Eddig jelentkezettek listája:

Drizzt
Rayan
Mogyi+1fő
Dodie
Kincső
Narbeleth
Sen
Sil
Sörös Péter
Papp Miklós
Lutor Alexandra
Estel
Felagund
Patiszon
Kovács Zsolt
Farkas Tünde
Rabyn
Alyr


Jelentkezzetek méég!:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387513 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Ne felejtsétek el, hogy jövőhéten már március elseje van, aki utána jelentkezik annak pótdíjat kell fizetnie!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387509 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.

Hamandin írta:

Felagund írta: Az konídiumos gombák közé tartozó gombafajok, amik szinte mindenhol megtelepednek :)

Remélem nem komolyan mondtad. :D
Nem így kérdeztem.


Pedig komolyan azok, úgyéljek! :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387504 Írta: Hamandin
Hamandin válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.

Felagund írta: Az konídiumos gombák közé tartozó gombafajok, amik szinte mindenhol megtelepednek :)

Remélem nem komolyan mondtad. :D
Nem így kérdeztem.

[center:1rrao6cc]Eorl Hamandin
[/center:1rrao6cc]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387501 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Párommal mi már reggel lemegyünk, vár(os)nézés, csatangolás céljából. Akinek van kedve, csatlakozhat. Ha emilt is kapok erről, akkor tudunk egyeztetni is ;) (moggyancs kukuc yahoo pötty com)

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387496 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Szerintem jó ötlet a közös leutazás, csatlakoznék. Pláne ha van olyan is, aki tudja, merre kell menni...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387488 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
13:00kor már elfoglalható a szállás.
15.-én pedig délig el kell hagynunk.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387485 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Rabyn: a kérdés nem az, hogy mikortól érdemes, hanem hogy mikortól lehet. vagyis mikortól van foglalásunk. mert kábé azonnal lemennénk, amint lehet, lecuccolni, stb.. erről én sem találtam infót. szóval? 8-)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387474 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Patiszon: köszi, hogy szóltál:) Én vagyok a süket, hogy nem vettem észre.
Közös leutazás őőőő, bevallom őszintén én nem gondoltam rá, mivel egy órányira van pesttől és minden órában indulnak buszok.
Lejövetel az olyan délutánfele érdemes úgy gondolom.

A filmötletek meg jók!:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387473 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Nem akarok kukacoskodni, de rosszul szerepel a jellapon nap. Péntek délutántól vasárnap délutánig van megjelölve. A dátum helyes. A legtöbben, gondolom, észre sem veszik (én sem vettem észre), csak megjegyezném itt javító szándékkal.
Lesz közös leutazás? Lehet tudni, mikortól érdemes érkezni?
Köszi!

U.i.: filmekhez: bár rengetegszer láttam (gondolom, mások is): Amelie, Brian élete, Gyaloggalopp. Jók még: Éjszaka a múzeumban, A Karib-tenger kalózai, Lottózsonglőrök. Aztán rajzfilm kategóriában pl. Shrek, Jégkorszak, Némó nyomában, Táncoló talpak, L'ecsó, Macskafogó. Remélem, ilyesmikre gondoltál :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387428 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Javítottam a jellapot a cikkben , meg tettem bele képeket. Ha a későbbiekben bármi infó kell még bele, szóljatok.

Rabyn írta: MTT tagnak két éjszaka: 5700 forint
MTT pártolónak két éjszaka: 6400 forint
NEM MTT tagnak két éjszaka: 6700 forint

Fontos, hogy március 1.ig leadjátok a jellapot, illetve aki tud az fizesse is be az összeget, aki nem tud fizetni mert nem jött még diákhitel/szoctám az jelezze előre!
Aki ezután jelentkezik/fizet és NEM jelzi, hogy később tud csak fizetni az 500 forinttal többet kell fizessen.
Aki szeretne benne lenni a közös evészetben az számoljon még rá 500 forintot* -és jelezze a jellapon!


A számlaszám (bár a jellapon szerepel): Magyar Tolkien Társaság 11709002-29900837-00000000

Átutalással vagy bármely OTP fiókban pénztári készpénzbefizetéssel tudjátok rendezni a részvételi díjat. Fontos, hogy írjátok oda a (polgári) neveteket, és hogy rendes/pártoló tagok vagytok-e!

* Utalásnál az 500 Ft kajapénzt is adja hozzá
, aki kér! (Ez egy közös meleg étkezést jelent.)

A rendes/támogató tagoknak legalább 2009. III. negyedév végéig
, vagyis szeptemberig rendezett kell legyen a tagdíja ahhoz, hogy a kedvezményre jogosultak legyenek. (Mint a Farsangnál.) Infók a tagdíjad állásáról szokás szerint nálam ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387425 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Mert a hírbelit nem tudom szerkeszteni.(

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387423 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
A fórumbeli link ( id=19 ) működik, a hírbeli ( id=16 ) nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387420 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Nekem elkezdi letölteni.

Ha valaki nem tudja letölteni a jellapot akkor ír nekem egy mélt és én küldök neki válaszban egy jellapot!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387419 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Dede azt mondja, hogy "A csatolmány már nem létezik."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387418 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2010.
Na most már kint van a jellap. Küldjétek.)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.230 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére