Tavaszi Találkozó 2011.

Több
12 éve 11 hónapja #397094 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
Ma én is láttam a négyeshatoson, a Margit hídi résznél. Most receptekkel kéregetett.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397015 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
Aszályos években alacsonyabb a folyók vízállása, könnyebb megtalálni a mederbe veszett Gyűrűket... Hmm... Kezd összeállni a kép.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397010 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
Mindenkitől megkérdezte, szerinte az idei aszályos év lesz-e.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #396990 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
Így akkor már világos... Szerintem Szedert akarta becserkészni, mert azt hiszi, nála van a Gyűrű...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #396983 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
Ez egyre fríkibb o__O
(Rabyn amúgy Békáson leszállt, mivel a szüleihez ment :P )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #396972 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
Én csak azt nem értem, miért szállt le Acquincumnál, amikor Rabyn onnan még jóval arrébb lakik... Szombaton egyébként én is látni véltem a Nyugatinál, de akkor csak bambult maga elé. Szerintem azt tervezgette, hogy mit kérdezzen Rabyntól.

(Amúgy nekem is az volt a reakcióm rá, hogy ez nem lehet, hiba van a Mátrixban, ennek a figurának semmi keresnivalója a Nyugati pu-nál.) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #396933 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
Ezt meg ti nem fogjátok elhinni: A vasárnapi kirándulásról hazafelé a buszon ott ült a tatai "Gollam", és Pomázon ő is átszállt a HÉV-re, majd Aquincumnál leszállt. Természetesen, ahol módja adódott, kéregetett és pénzt számolt. Rabyntól megkérdezte, hogy együtt fürdik-e majd a Szeder kutyával. Hogy került oda, vagy hogy került Tatára? Hiba a Mátrixban? Vagy a közönség visszaszavazta, mint kiváló mellékszereplőt, a Truman Show következő részébe? Vagy a Gyűrűt követi? De Tatán is és a kiránduláson is csak Kincső és én voltunk ott egyszerre. Mindketten tagadjuk, hogy a Gyűrű nálunk lenne! Rejtély az élet... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 órája #396923 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
Nem fogjátok elhinni: végre feltöltöttem a képeimet!

Egy másik kupac is van, amin nem MTT-sek, hanem csak úgy Tata van, mindenféle hangulatokkal meg izékkel. Dik la, itt van! Ha tetszik, tudasd velem, lehet lájkolni is... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 napja #396833 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
Najó itt vannak az enyimek nem facebookon:

picasaweb.google.com/11543081603 ... LWBi9uPMw#

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 napja #396826 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
Készülőben van. Amint feltöltöttem, megnézheted! :) (Átkozott t-faktor...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 napja #396823 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
Fényképet kérünk róla...és arról ahogyan megrohamozzátok!:)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 napja #396731 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.

Sirgon Esgalnor írta: Az átfestett ajtókról meg ne beszéljünk. Egyébként az Észak Dunántúli Vízügy Tatai Főmérnökségéé az a csoda vár. A felső utca felöl kiderült.

Tanúsítom! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 napja - 12 éve 11 hónapja #396708 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
Soha nem fogjátok tudni bemagyarázni, hogy Gollamot nem ti szerveztétek be. Vagy nem eleve rá készült a kiírás! :twisted: "Vízbe kell fojtanom valakit, és akkor adnak pénzt?! -Segítsetek számolni a pénzeckémet! -Mennyi van, mennyi lehet...? Elégnek kell lenni!" :lol:

Az átfestett ajtókról meg ne beszéljünk. Egyébként az Észak Dunántúli Vízügy Tatai Főmérnökségéé az a csoda vár. A felső utca felől kiderült.
Utolsó szerkesztés: 12 éve 11 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 napja #396555 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
nos, én csak annyit, hogy köszi mindenkinek, hogy ott volt, hogy játszott, hogy vigyorgott a körülmények ellenére, hogy nem lincseltetek meg minket, hogy jól éreztük magunkat és részt vettetek a játékban, és hogy jó volt úgy, ahogy végül lett. =)))

love you all.

Cucc

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 napja #396496 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.

Olosta írta: Az enyémet elvileg itt meg tudod nézni bejelentkezés nélkül is.

Köszi, így már műxik. :D

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 napja #396494 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.

Sil írta:

Patiszon írta:

Sil írta: Muszáj Facebookra rakni a képeket? Az nem látszik regisztráció nélkül... :( ((

Elvileg be lehet állítani, hogy bárki láthassa :)

Akkor légyszi-légyszi, állítsátok be... :)


Az enyémet elvileg itt meg tudod nézni bejelentkezés nélkül is.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 napja #396491 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.

Patiszon írta:

Sil írta: Muszáj Facebookra rakni a képeket? Az nem látszik regisztráció nélkül... :( ((

Elvileg be lehet állítani, hogy bárki láthassa :)

Akkor légyszi-légyszi, állítsátok be... :)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 napja #396468 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.

Sil írta: Muszáj Facebookra rakni a képeket? Az nem látszik regisztráció nélkül... :( ((

Elvileg be lehet állítani, hogy bárki láthassa :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 napja #396466 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
jahh...én fölrakom majd máshova is csak lusta voltam egyszerre fölrakni 2 helyre, miután még az összes képet szerkesztgettem, meg lassan is tölt fölfele:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 napja #396459 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
Muszáj Facebookra rakni a képeket? Az nem látszik regisztráció nélkül... :( ((

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 napja #396449 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
Én is köszönöm mindenkinek a részvételt, a szervezőknek a szervezést. Az én képeim itten vannak:

www.facebook.com/media/set/fbx/? ... 1489651681

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 napja #396423 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
Roppant galád módon feltöltöttem néhány képet, ami a csapatunkról készült a hihetetlenül nehéz akadályverseny közepette. Megtekinthetők itt.

Kúlságos volt a hétvége!
Cuppantás mindenki buksijára, aki részt vett a szervezésben. :)

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 napja #396422 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
Úgy érzem magam, mint akin keresztülment egy mozdony (gőz):)

Királysáogs volt az MTTTTT-t köszönjük szépen! Én kifejezetten élveztem a hidegvizet és a fűtés hiányát! Van egy nosztalgikus érzése a hidegvizes reggeli arcmosásnak.

Szuper volt az akadályverseny, förtelmesen megérintette a nap az orcámat, ez az idei első égése 8-)
Mondjuk lehetett volna több feladat, vagy kisebb bejárható pálya, de legalább nem unatkoztunk. Viszont Tata egy kötsög város, 2szer is találtunk "nyilvános WC" táblát, de az egyik egy főútra mutatott, míg a másik a tóra.

De legalább moroghattunk a pizzériákra, ahol magunkat szolgáltuk ki, és a félkegyelmű koldus is ingyen ihatott kólát.

Az esti buli tetszett, csak sajnos Sugár Jakab ágyba parancsolt idejekorán, de legalább elalvás közben is rángott a lábam a prodigyre.

Igenigenigen! Buli: nem az unalomig ismert Nájtvis/vidintemptésün/Shrek kombó ment brájen edemsszel, hanem jófajta ugrálós-rittyentős! Nó gúúúd, nát for míí!

Petr jó arc, és korrepetálhattuk magyarra.

Jah, halál a tolvaj macskákra! (Círke!)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hete #396384 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
kedves szervezős nénik meg bácsik köszönjük, hogy megszerveztétek a hétvégét ilyen jól!!
nagyon komoly volt AZ akadályverseny:P nagyon édes a cica:) és nagyon hideg a víz:P ja és finom a pez(!!) de amúgy tényleg igazán nagyon jól éreztük magunkat!! ezért persze köszönet mindenki másnak is:)

"Sane is boring"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hete #396263 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
Cucc szám: hetvenes - 584-8181

Cucc

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hete #396257 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
Sajnos kénytelen vagyok lemondani az utolsó pillanatban :( pénzügyi gondok léptek fel. Mindenkinek jó szórakozást azért!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hete #396255 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
Névsor (tegnap déli infó):

Ami
Anglachel
Bukovinszki Orsi
Bukovinszki Virág
Dreamer
Esgal
Estel
Finwe
Gery
gillz
gothpunk
Icke
Kincső
Kiss Kinga
Klau
Lau
Leguán
Olosta
Adanedhel
Petr
Pók
Rayan
Silcucc
Sirgon

Tímár Bogáta
Verus
Virók Szilvia
Elbereth
Kovács Zsolt
Áfi
Yzak

kb egy osztálykirándulásnyi ember 8-)
rajtuk kívül még előfordulhat egy-két bizonytalan ember, aki máig nem tudta megmondani, h tud-e jönni :D

Húgom gitárját el tudom hozni, ha van rá igény.

Pulcsi, plusz ing-póló,vastag zokni, sál, ilyesmik nem ártanak, meg esernyő/esőkabát is akár.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hete #396251 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.

Rayan írta: Még utoljára: Holnap 17:21-es vonat DÉLI PU!!!

Én már el is indultam, a vonaton ülök - csak majd még beugrom a munkahelyemre pár órára :)

Csinci, intéztél jó időt? ;) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hete #396245 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.

icke írta: Üdvözletem!

Hálózsákot (azon túl, hogy hideg lesz, és ajánlott) hozzon a nép, vagy adnak ágyneműt?

icke


Ágyneműt adnak, de mivel hideg lesz este, érdemes hálózsákot és meleg ruhát is hozni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hete #396244 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
Üdvözletem!

Hálózsákot (azon túl, hogy hideg lesz, és ajánlott) hozzon a nép, vagy adnak ágyneműt?
Valamint egy aktuális résztvevőlistát kérhetünk esetleg? Just FOI :]=

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.241 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére