Társalgó

Több
12 éve 9 hónapja #404275 Írta: Nimloss
Nimloss válaszolt a következő témában: Társalgó
Az enyém elveszett.. Még. Aztán lehet, hogy egyszer megtalálom, de szerintem még a táborban hagytam el. Ott is sokszor eltűnt. Nem baj, nem kár érte.. :)

Nem az az erős, aki sosem bukik el, hanem az, aki mindig föl tud állni.

A minden a semmi, és a semmi a minden.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #404265 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Társalgó
És nem jöttél Kömtre ejnye! :ugeek:

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #404088 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: Társalgó
Ide nézzetek, mit találtam az egyik farmerom zsebében kimosva!! ( :oops: )
"Yavanna Kementári, Föld Királynője,
köszönjük, hogy táplálsz minket gyümölcseiddel,
megengeded nekünk, hogy sajátunknak nevezhessük földjeidet,
és azok élőlényeit.
Gyümölcsadó, napkoronás úrnőnk,
kérünk Téged, segíts minket minden időben,
táplálj minket, légy mellettünk.
Köszönjük!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hete #403533 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Társalgó
NAGGGGGGYON FONTOS!!!
A tali helyszíne MEGVÁLTOZOTT!

Az új helyszín: Margitsziget
Megközelítés:
Egyszerűen:
A Margit-híd Pesti hídfőtől (Jászai Mari tér) a hídon végigsétálni és a szigeti bejárónál besétálni;
A Margit-híd Pudai hídfőtől a hídon végigsétálni és a szigeti bejárónál besétálni.
Bonyolultabban:
Árpád híd pesti hídfőtől: 26-os busszal a Margitsziget, Centenáriumi Emlékműig;
Árpád híd budai hídfőtől:34-es busszal a Szigeti bejáró megállóig, ott le kell szállni, lesétálni a szigetre, menni kb. 100 métert előre és ott felszállni a 26-os buszra és a Margitsziget, Centenáriumi Emlékműig menni.
Aki ezen utóbbi megoldások egyik választja, az vegye figyelembe hogy a találkozó nem az emlékműnél, hanem a bejárónál lesz, tehát át kell majd oda sétálni. A vidékről kocsival érkezők kedvéért mondom, hogy a szigetre nem lehet behajtani autóval, tehát célszerű valahol a Dunaparton parkolni.

Várunk titeket szeretettel, a számom nullahathúsz kilenc hetvenhét hatszázhatvanegy! Ha nem találtok minket, hívjatok!! Senki se bolyongjon anyátlanul a szigeten!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hete #403525 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Társalgó
Én is megyek (: Remélem lesznek talált tárgyak, mert a barátom már hiányolja a bögréjét, amit elhagytam :D

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hete #403442 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: Társalgó

Nimelloss írta: Semmiségeket, például párbeszédek/események más változatait. Azt hogy mi lett volna ha.. másként válaszolok, cselekszem. Ha nem arra megyek, nem azt mondom. Ilyesmiket. :D


Én is hasonlóképp, bár én inkább ,,variációk egy témára"-szerűen csinálom... :)
Én is biztos, hogy megyek! Tuti! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hete #403433 Írta: Ági
Ági válaszolt a következő témában: Társalgó
Én biztosantutira1000% hogy megyek. Nem hagynám ki.:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403388 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Társalgó
Nah helló!

Van olyan aki már előre tudja hogy biztosan jön a talira? Jó lenne összeröffenni, nem? Amúgy a két, általam talált tabard senkinek sem hiányzik? Nem ásít rettenetes űr életetek kristályüveg-borítású vitrinjében a tabardotok után?
Gyertek talira, MTT-s/Táboros pólóban vagy tabarban, mert az jó! Lesz hadijáték extended (legalábbis remélem hogy nem 5 perc lesz egy kör), harcipuszi, frizbifoci és más rettenetesen vidám és erőszakos játék (vagy nem, akkor panaszoljatok be a vezetőségnél ), meg beszélgetés, könnyes-nyálas nosztalgia, és ha zárt helyre kényszerülnénk (de ne!) akkor remélem a tavalyihoz hasonlóan idén is lesz vetítés! JÓÓÓ lesz, gyertek

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403359 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Társalgó
Sziasztok!
Mint, ahogy láttátok lesz hivatalos tábori tali:


"Hivatalos tábori találkozó!!! Jön-jön-jön!

Szívesen látunk mindenkit szeptember 10-én, szombaton délelőtt 11 órakor az Orczy kertbe, ahol hadijáték, kvíz, és egyéb kellemességek mellett ülhetünk össze megint Ithilient idézve."


Azt szeretném kérni, hogy aki jön, az szóljon és hozza a tabardját is!:) Lesz mindenféle jópofa dolog, Fogunk beszélgetni, játszani, énekelni is. :)

Nézzétek folyamatosan ezt a topicot és a táborit is.

Várunk titeket!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403342 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Társalgó
Fú, ilyeneket én is szoktam :D D Én a tábor után vagy egy hétig minden éjjel az MTT-vel, táborral, veletek álmodtam :D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403325 Írta: Nimloss
Nimloss válaszolt a következő témában: Társalgó
Semmiségeket, például párbeszédek/események más változatait. Azt hogy mi lett volna ha.. másként válaszolok, cselekszem. Ha nem arra megyek, nem azt mondom. Ilyesmiket. :D

Nem az az erős, aki sosem bukik el, hanem az, aki mindig föl tud állni.

A minden a semmi, és a semmi a minden.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403323 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Társalgó
Nah mesélj, miket álmodtál amik nem történtek meg?:D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403320 Írta: Nimloss
Nimloss válaszolt a következő témában: Társalgó
Amióta hazajöttünk a táborból, állandóan Rólatok álmodom. Hol újraélem a megtörtént eseményeket, hol pedig olyanokat, amik csak megtörténhettek volna. :?
De azért nem rossz. :D

Nem az az erős, aki sosem bukik el, hanem az, aki mindig föl tud állni.

A minden a semmi, és a semmi a minden.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403306 Írta: Szasza
Szasza válaszolt a következő témában: Társalgó
Én is tervezem :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403304 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Társalgó
Én valószínűleg ott leszek.

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403302 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Társalgó
Alig várom, hogy találkozzam veletek KÖMTön :) Ki az aki már most tudja, hogy ott lesz? :mrgreen:

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403240 Írta: Cellofán
Cellofán válaszolt a következő témában: Társalgó

Elder írta: A haradi vértanúk-at Vivi mondta amit én átvettem tőle, majd pedig Celofánnak mondtam h tegye bele a színdarabba! ;)

Így volt.


(a sinda rab-széndarab izét én mondtam)

Lacho Calad

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403176 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Társalgó
A haradi vértanúk-at Vivi mondta amit én átvettem tőle, majd pedig Celofánnak mondtam h tegye bele a színdarabba! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja - 13 éve 1 hónapja #403175 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Társalgó
Én magamnak ítéltem oda, de kioszthatjuk majd talin is mindenki előtt hogy büszkébb legyek magamra :D Mindenhol minden körülmények közt nekem kell a legviccesebbnek lennem, különben asztmás rohamot kapok.

Egyébként ha nem tetszett a színdarab itt egy széndarab vagy valami hasonló is volt, amire odaítéltük :D Szintén Cellofán :D

(Gyermeteg kis játékotokat az egyszámjátékot ÉÉN nyertem a nullával... xD)

AURE ENZULUVA!
Utolsó szerkesztés: 13 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403174 Írta: Nimloss
Nimloss válaszolt a következő témában: Társalgó
Szerintem is, de nem vagyok benne teljesen biztos. :) De az volt a legjobb. :D

Nem az az erős, aki sosem bukik el, hanem az, aki mindig föl tud állni.

A minden a semmi, és a semmi a minden.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403168 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Társalgó
A haradi vértanúk volt szerintem is a legjobb, legalábbis a legemlékezetesebb :D Úgy emlékszem, Cellofán követte el.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403163 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: Társalgó
Gyanítom, jah. Pedig a haradi vértanúkra ítéltük oda végül, nem? Az ki volt? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403162 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Társalgó
Jajj tényleg, kérdeztem is Cellofántól a hétvégén, hogy ki kapta meg a Pippin-díjat, de ő sem tudta, hogy mi lett vele. Anglachel megtartotta magának? :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403159 Írta: Nimloss
Nimloss válaszolt a következő témában: Társalgó

Anglachel/Gurthang írta: Persze, szervezünk (:

Be tudnátok ide írni a Yavanna és Orome imát?


A hosszút, vagy a rövidet?

Más: A Pippin- díjjal mi van? Volt már, csak annyira elbambultam, hogy nem emlékszem? :?

Nem az az erős, aki sosem bukik el, hanem az, aki mindig föl tud állni.

A minden a semmi, és a semmi a minden.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403158 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Társalgó
Perzse, ne ijedjetek meg, találkozó nem csak egy lesz, hanem több, úgyhogy mindenki fog látni mindenkit, legalábbis én őszintén remélem :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403141 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: Társalgó
Hm. Papírkupacáttúrás-project indul :) ))...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403140 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Társalgó
Persze, szervezünk (:

Be tudnátok ide írni a Yavanna és Orome imát?

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403138 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: Társalgó
És ha akkor nem jó :( ? Nem akarunk máskorra is szervezni egyet?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403112 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Társalgó
Cellofán: 20.-án:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403105 Írta: Cellofán
Cellofán válaszolt a következő témában: Társalgó
Aure Entulúvaaa!

És tényleg egy nagyon jó csapat lettünk!
Mikor lesz csapattali? Nekem megfelel akár egy fagyizás/teázás erejéig is, csak legyen.
Nem írok köszöngetést, mert kifelejtenék valamit/valakit, és azt nem bocsátanám meg magamnak. Minden pont úgy egybe volt jó, ahogy volt.

Lacho Calad

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.430 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére