Társalgó

Több
12 éve 9 hónapja #401631 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Társalgó
Na csináltam mini szavazást. Sajno snem tudom megcsinálni, hogy rögtön a fákat lássátok.

spreadsheets.google.com/spreads ... YUFiM0E6MQ

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401629 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Társalgó
Zászlóra nincs megkötés.
(Mert az már a vexillológia :P :lol: )

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401615 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Társalgó
Hát, például nem árt, hogyha a zászló elején van, nem a hátulján. Mert akkor nem látszik :troll:

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401614 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Társalgó
Alakra van valami megkötés? Mármint a zászló alakjára, vagy hogy mi hogyan helyezkedhet el rajta?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401609 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Társalgó

Dodie írta: Én is a középről lelógót támogatom, olyat ami alapvetően téglalap de az alja valamiben más, íves vagy valami, mint ITT a 2-3-5, ERYYY segíts rajtunk xD Kéne azért némi heraldikai megtámogatottság is a zászlótervezéshez :D


Cégünk mindig az Ön rendelkezésére áll Asszonyom! ;)

A heraldikában a "színeket" két csoportra oszthatjuk:
1. Szín: kék, zöld, vörös, fekete (később: bíbor, barna, narancssárga).
2. Fém: arany (sárga), ezüst (fehér).

A Szabály: Színre szín, fémre fém, nem kerülhet.

Van olyan verzió is, ahol a fekete külön csoportot alkot (Föld).

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401605 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Társalgó
Én is a középről lelógót támogatom, olyat ami alapvetően téglalap de az alja valamiben más, íves vagy valami, mint ITT a 2-3-5, ERYYY segíts rajtunk xD Kéne azért némi heraldikai megtámogatottság is a zászlótervezéshez :D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401602 Írta: Antathor
Antathor válaszolt a következő témában: Társalgó
Ha maradunk az ágas-bogas fánál, meg ha rajta lesz a két családi címer is szerintem nem kell felirat, nem jó ha túl összetett a zászlónk, a felirat mellett csak az szól, ha idén is lesz olyan feladat, hogy a többi nép zászlóját kell lerajzolni és jól megszivatjuk a többieket :twisted:
De komolyra fordítva, hol lenne egyáltalán praktikus?
Más: milyen alakú zászlónk lesz? Hagyományos, vagy a standard-szerű (olyan középről lelógó cucc)? Mert az alakja azért nagyban meghatározza az összképet, szerintem

- Charm is a learned art.
- So is murder.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401587 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Társalgó
Fio: Le tudod kb. rajzolni, hogy hogy képzeled el? Lehet, hogy nem is lenne annyira bonyolult!:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401580 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Társalgó
A Pippin-díj tetszik...jó ötlet :D

Én a címerrel kapcsolatban még arra is gondoltam, h esetleg a fa lombjai között lenne a két család címere... de az már lehet, hogy túl bonyolult lenne, de sztem jól mutatna.. :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401564 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Társalgó

Anglachel/Gurthang írta: Szóval az jutott eszembe, hogy aki a legviccesebb hozzászólást írja a fórumunkra/legviccesebb családnevet találja ki azt megdíjazzuk (: A díj neve Pippin díj, és a tábor első napján osztjuk ki, sok sikert :D Vándor komédiások előnyben.

Szerintem Pippin a legpoénosabb a GYU-ban :D

Szóval hajrá, elő az ötletekkel :D


Egyelőre Gandalf vezet a DE NE THORRAL :D

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401548 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Társalgó
Pippin <3 :D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401547 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Társalgó
Szóval az jutott eszembe, hogy aki a legviccesebb hozzászólást írja a fórumunkra/legviccesebb családnevet találja ki azt megdíjazzuk (: A díj neve Pippin díj, és a tábor első napján osztjuk ki, sok sikert :D Vándor komédiások előnyben.

Szerintem Pippin a legpoénosabb a GYU-ban :D

Szóval hajrá, elő az ötletekkel :D

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401540 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Társalgó

Virág írta: Amúgy én az eperszínű grillcsirkékre szavazok ;) és lehetne a sas szájában egy eper!


Vagy az eper szájában egy sas!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401512 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Társalgó
Húha, srácok, kicsit szétetek a fórumok így témaügyileg :D (köszönhetően első sorban nekem, hiszen szétoffoltam a keretjátékos topikot :D ) Meg egy kicsit sok topikunk van. Megkértem Alewet, hogy összepasszintson néhányat, úgyhogy nemsokára már csak 6 fórumtopikunk lesz.

Amit még el kell döntenünk:
    zászlaj
    családnevek

Ezen kívül van egy csomó dolog amit kitalálhatunk, induló, köszönés, közös kajálás. Szóval jöhetnek az ötletek.

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401504 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Társalgó
Rabyn: Igen, de ezt öt perc alatt dobtam össze, ahhoz kicsit több idő kell majd, de ma szakítok rá (ha el nem felejtem). Majd csinálok több verziót :D Egyéb óhajsóhaj? Feliratot akkor nem akarunk?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401475 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Társalgó
Dodie: Meg tudod ezt csinálni az ágas-bogas fával is?:)
Amúgy szerintem jó, csak nagyobban kellenének a családi címerek. :)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401468 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Társalgó
Na, már 17en bejelentkeztünk. Hol van a maradék 10 ember? :D

Egyébént Cellofán: minket valahogy mindig összehoz a sors :D

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401458 Írta: Antathor
Antathor válaszolt a következő témában: Társalgó
Tök jó :lájk: igen ilyenre gondolta a jelképek igen egy picit lehetnek nagyobbak de szerintem nem kell sokkal nagyobb, és én is levettem volna a sisakot meg a csillagokat :) , és igen olyan ágas bogasabbra gondoltam, lehet olyan is hogy a körív vonalát meghagyjuk és a fa "kiburjánzik" rajta sza hogy, Ithilienben még az emberek nem építkeztek annyit, stb, vagy egyszerűen átmenet a királyi címer és a fa között

- Charm is a learned art.
- So is murder.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401452 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Társalgó
Nah valami ilyesmi

Erre gondoltál Totó? Vagy lehetnének nagyobbak a jelképek, nem? Ez IRL olyan tenyérnyi, elég apró.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401436 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Társalgó
Mindenképp lesz sablon a családi címerekhez és a tabardokra kerülő címerhez is. :) Nyugi:) Én sem vagyok egy hűde ügyes festőművész, nekem is kell a sablon ahhoz, hogy dolgozni tudjak. Előtte itthon még mindenképp ki fogom próbálni a dolgokat.

Szóval akkor 10.-ig mindenképp dőljön el, hogy melyik fa legyen, és hogy hogyan fog kinézni a nagy zászlónk címere!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401434 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Társalgó
A gyümölcsös ötlet nekem tetszik! A természetesebbet hogy érted, ágas-bogasabb?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401433 Írta: Antathor
Antathor válaszolt a következő témában: Társalgó
Mi lenne ha középen lenne a jelkép és a lomb alatt kétoldalt kicsiben ott lenne a két család címere is, mint két almája/termése egyazon fának?
És annyit alakíthatnánk a királyi címeren, hogy a lombkorona lehetne természetesebb, mivelhogy Ithilien amúgy is vadabb, természetközelibb.

- Charm is a learned art.
- So is murder.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401429 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Társalgó
Jáj, gyerekek nagy a kavar... Tisztázzunk pár dolgot, mert sok infó elkavarodott :D

A tabardon elől lesz a családi jelkép, hátul pedig egy sematikusabb fehér fa. A jajdeszép meg hűdecizellált meg anyádlerohadakezemmígmegfestem fa a zászlóra kerül! Egyébként ez sem lehet nagyon túl aprólékos mert kábé két napunk lesz rá. Tehát ha a 4.-et választjuk akkor is le kell kicsit egyszerűsíteni, átalakítani, de átalakítani amúgy is, hiszen ez Gondor Fehér Fája, mi pedig az ithilieni minas tirithiek leszünk :) Saját zászló dukál idegenbe szakadt hazánkfiainak. Viszont mivel elég lassan halad az ötletelés, tűzzünk ki most egy időpontot, ami legyen július 10.-e, vasárnap, ameddig eldöntjük hogy mi is legyen a zászlón és hogyan. Akarjuk hogy rákerüljenek a családi jelképek? Mi arra is gondoltunk hogy rákerülhetne valamilyen felirat (Pl. Utúlien aure vagy hasonló), félkörívesen a lomb fölé írva.

Ugyanitt jelentkezzen az aki rendkívüli kézügyességgel bír és majd a táborban elő tudja rajzolni a festős brigádnak a zászlót! A tabardokhoz valószínűleg csinálunk majd sablonokat, amiket lehet használni, de a zászlót inkább szabókrétával vagy fehér ceruzával kellene előrajzolni.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401418 Írta: Antathor
Antathor válaszolt a következő témában: Társalgó
Egyetértek Cellofánnal, de ha esetleg előbb rá lehetne tenni a kezünket a tabard anyagra megoldom :D , na de komolyan én szoktam festegetni, de a négyest megfesteni valami szövetre elég hardcore lesz, meg ha mindenki magának festi a sok apró részlet szerint nem fog összepasszolni a sok címer, ami szerintem egy nemzetségnél nem olyan jó.

Sza talán inkább legyen az 5ös az megoldhatóbb (meg nem vesz el több napot 8-) )

- Charm is a learned art.
- So is murder.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401381 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Társalgó

Elrenor írta:

Anglachel/Gurthang írta: A 4. közepén van egy kereszt, észrevettétek? Vajon direkt vagy véletlet?


Az nem kereszt, te, hanem olyan furi csillag, mint ami a fa körül is van hat :geek: :)


Hű de hülye csillag :lol:

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401375 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Társalgó

Anglachel/Gurthang írta: A 4. közepén van egy kereszt, észrevettétek? Vajon direkt vagy véletlet?


Az nem kereszt, te, hanem olyan furi csillag, mint ami a fa körül is van hat :geek: :)

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401373 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Társalgó
A 4. közepén van egy kereszt, észrevettétek? Vajon direkt vagy véletlet?

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401368 Írta: vidu
vidu válaszolt a következő témában: Társalgó
Az 5.re szavazok. Nekem mindegy, hogy lesz-e tali, vagy sem. Vidéki vagyok, ami nem lenne gond...de tényleg jobb megismerkedni a tábor első napján.

"We're adults. When did that happen? And how do we make it stop?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401321 Írta: Cellofán
Cellofán válaszolt a következő témában: Társalgó

Anglachel írta: Találtam néhány tünde anyázást Cerebrum oldalán 8-)

:lájk:
Már írtam, hogy a talira nem érek rá, de a szerver nem értett egyet...

Ha megfesti valaki helyettem, akkor 4-es. Egyébként 5-ös.

Lacho Calad

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401281 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Társalgó
Találtam néhány tünde anyázást Cerebrum oldalán 8-)

parf-en-ereglass.hu/phrases.html#atk

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.290 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére