Kincsesládika

  • cirmoskoktél
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 1 hónapja #403067 Írta: cirmoskoktél
cirmoskoktél válaszolt a következő témában: Kincsesládika
csapatképünk még nincs senkinél? :cry: haradi már van, láttam már minden félét, harcosat, ezt-azt, de maszkosat még sehol :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402994 Írta: perhilien
perhilien válaszolt a következő témában: Kincsesládika
Hú, én semmi képen nem mennék szervezőnekXD nem lenne hozzá türelmem:D meg aztán táborozónak sokkal jobb lenni:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402993 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Kincsesládika
Imádlak Titeket! :)
Szerintem gyertek táborozónak, sokat dob a helyzeten, hogy időben, normálisan ott tudsz lenni mindenhol.... :D
Jóvót veletek naon ám. :) Szivecske. :)

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Gilith
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 1 hónapja #402882 Írta: Gilith
Gilith válaszolt a következő témában: Kincsesládika

cirmoskoktél írta: aaaannyira nagyon hiányoztok, hogy az kész csuda :oops: jövőre minimum helyszíni segítő leszek, nincs az a pénz, hogy hamarabb eljöjjek <3<3


Osztozom a véleményeden, Hana :) Hiányoztok, és jövőre szervezőnek készülök, vagy ha nem, akkor helyszíni segítőnek... mindegy, lényeg, hogy KÖSZÖNÖM A SOK SEGÍTSÉGET! Végre tudom, mi az a paletta :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • cirmoskoktél
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 1 hónapja #402851 Írta: cirmoskoktél
cirmoskoktél válaszolt a következő témában: Kincsesládika
aaaannyira nagyon hiányoztok, hogy az kész csuda :oops: jövőre minimum helyszíni segítő leszek, nincs az a pénz, hogy hamarabb eljöjjek <3<3

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • cirmoskoktél
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 1 hónapja #402745 Írta: cirmoskoktél
cirmoskoktél válaszolt a következő témában: Kincsesládika

Lyona írta: Kedvesek, ésszel pakoljatok, már így is annyi cuccunk van, hogy éééééjjjáááááóóóó! :D
Esőköpeny, gumicsimma, meleg pulcsi, valami kendő derékra-fejre...


Éééén igazán ésszel pakolok! Az ékszerek elfértek ám egy kis szütyőbe, a smink se olyan nagy, mint szokott... valahogy ruhából van sok, pedig igazán nem pakoltam túl magam. Olaszba 3 napra vittem vagy 10et, most 11 napra maximum ha 15 pólót raktam be. Ez tényleg nem sok :D Csak a meleg holmik... pont most kell ám esnie, nehogy máskor :D De van tuti kis gumicsizmám, meg csillogó-villogó esőköpenyem, amit tűzoltókabátnak csúfolnak a disznók. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402744 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Kincsesládika
Kedvesek, ésszel pakoljatok, már így is annyi cuccunk van, hogy éééééjjjáááááóóóó! :D
Esőköpeny, gumicsimma, meleg pulcsi, valami kendő derékra-fejre...

Én holnap reggel a 8-as vonattal elutazom, még a cuccaim fele szerteszét, és...
Várunk titeket! ;)

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • cirmoskoktél
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 1 hónapja #402735 Írta: cirmoskoktél
cirmoskoktél válaszolt a következő témában: Kincsesládika
Eddig 20 pár fülbevalót, 8 nyakláncot és 10 karkötőt sikerült összeguberálnom. A közösbe szánt sminktermékeket felsorolhatom, ha van rá igény. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402728 Írta: perhilien
perhilien válaszolt a következő témában: Kincsesládika
Igen, és én még nem kezdtem el pakolni, úgy tűnik minden holnapra marad, amúgy én is fogok tudni vinni a sminket a közösbe, és szerintem ékszert is fogok tudni hozni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • cirmoskoktél
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 1 hónapja #402707 Írta: cirmoskoktél
cirmoskoktél válaszolt a következő témában: Kincsesládika
Tudtátok, hogy már csak 2-t kell aludni? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402643 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Kincsesládika

cirmoskoktél írta: a tudásom 90%-át ott fogom megszerezni,


:) én erre mondom azt, hogy ez nálam kb. 95%-ra lesz tehető. A smink ritka nálam, mint a fehér holló. Ennek ellenére már nagyon várom, hogy tanulhassak a "nagyoktól", az ügyesektől. :) :oops: 1-2 dolgot azért én is viszek, na meg ami kell. :)

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402642 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Kincsesládika

cirmoskoktél írta: Majd ma nekiállok már pakolni... annyiféle-mindent kell okosan elrakodni, hogy itt csak apa segíthet. :D (apa egy istenkirály, úgy összezsúfol mindent, hogy tuti elférek, de mégis rend van és mindent megtalálok. meg baromi icipicire tud hajtogatni mindent, tök tuti 8-) )

Nekem anyukám ilyen^^

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • cirmoskoktél
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 1 hónapja #402633 Írta: cirmoskoktél
cirmoskoktél válaszolt a következő témában: Kincsesládika

Lyona írta: A fogkrémet ne hagyd otthon, és a meleg pulcsit sem, de az opcionális dolgok közül szelektálj szerintem. :)
Hajrá! ;)


A fogkrémet és a fogkefét elsőnek rakom be mindig, pontosan ilyesfajta félelmeim miatt :D Erősen kétségbe lennék esve, ha itthonhagynám :lol: Majd ma nekiállok már pakolni... annyiféle-mindent kell okosan elrakodni, hogy itt csak apa segíthet. :D (apa egy istenkirály, úgy összezsúfol mindent, hogy tuti elférek, de mégis rend van és mindent megtalálok. meg baromi icipicire tud hajtogatni mindent, tök tuti 8-) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402604 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Kincsesládika

cirmoskoktél írta: Na meg is informálódtam... közbe gyűjtögetek mindenféle sminkterméket, még magam is meglepődtem, mennyifélefajta van :D Láttam ám, kerestek gyöngyöt, nade miféle gyöngyöt? Akad, de csak olyan aprócska, amolyan karkötőnek való, kellhet-e az nekünk? Elviszem én szívesen, ha lesz rá szükség ;)

Szia, azt ne hozd! Van a tábornak.
Csak olyasmit, amiről már megvan, hogyan építhetnéd bele egy sminkbe. Rengeteg cucc lesz, az elmúlt hetek fáradhatatlan beszerzéseinek hála. :)
Azt tanácsolom, ésszel pakolj, sok napra jössz, kevés lesz a hely, és cipelni kell azt a cuccot... Minél több a fölös dolog, annál nehezebb elférni.
A fogkrémet ne hagyd otthon, és a meleg pulcsit sem, de az opcionális dolgok közül szelektálj szerintem. :)
Hajrá! ;)

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • cirmoskoktél
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 1 hónapja #402570 Írta: cirmoskoktél
cirmoskoktél válaszolt a következő témában: Kincsesládika
Na meg is informálódtam... közbe gyűjtögetek mindenféle sminkterméket, még magam is meglepődtem, mennyifélefajta van :D Láttam ám, kerestek gyöngyöt, nade miféle gyöngyöt? Akad, de csak olyan aprócska, amolyan karkötőnek való, kellhet-e az nekünk? Elviszem én szívesen, ha lesz rá szükség ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402564 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Kincsesládika

cirmoskoktél írta: Egy nem idevágó kérdés, de mást is érdekelhet, és úgyis tudod: a házasoknak kell ágyneműhuzatot vinni? Ágyneműt adnak, láttam, de nem tudom, a huzat hozzátartozik-e :D

Öh... Tábori topicban kérdezz rá, őszintén foggggalmam sincs. Szerintem adnak huzatot, de passz...

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • cirmoskoktél
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 1 hónapja #402556 Írta: cirmoskoktél
cirmoskoktél válaszolt a következő témában: Kincsesládika

Lyona írta: De tök jó, hogy érdekel, és szeretnél tenni! Juhúúú! :)


Hát kihívás :D Legrosszabb esetben nem sikerül, de akkor még mindig ott lesz a jövő nyár... kitartó ember vagyok :D Várom már nagyon. Csak 4et kell aludni <3

Egy nem idevágó kérdés, de mást is érdekelhet, és úgyis tudod: a házasoknak kell ágyneműhuzatot vinni? Ágyneműt adnak, láttam, de nem tudom, a huzat hozzátartozik-e :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402548 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Kincsesládika

cirmoskoktél írta: Lyona, remélem jó volt ott a messzeségben, elvileg már otthon vagy :D

Én most a mestervizsgán gondolkoztam el... egyelőre tenni akarok (persze, még nem tudom, mire számítsak :lol: ), de ez mit is takar tulajdonképpen? A képeket elnézve, hogy miket fogunk csinálni (meg a videók és összes többi), a tudásom 90%-át ott fogom megszerezni, én csak amolyan tipikus csajos sminkelést tudok igazán, de egy sikeres vizsgához mi fog kelleni? :oops: Érdekel a téma nagyon. :D


Szerintem erről most már majd csak a táborban beszéljünk részletesen, ott úgyis elmondok mindent.
Amúgy pont ez a lényeg: az ott megszerzett tudást kell hasznosítani, nem olyasmit, amit előtte is tudtál. Ha már most le tudnál mestervizsgázni, semmi értelme a rendi foglalkozásoknak. :D És amiből le tudnál, arra nem adnánk meg. :P ;)

De tök jó, hogy érdekel, és szeretnél tenni! Juhúúú! :)

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • cirmoskoktél
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 1 hónapja #402540 Írta: cirmoskoktél
cirmoskoktél válaszolt a következő témában: Kincsesládika
Lyona, remélem jó volt ott a messzeségben, elvileg már otthon vagy :D

Én most a mestervizsgán gondolkoztam el... egyelőre tenni akarok (persze, még nem tudom, mire számítsak :lol: ), de ez mit is takar tulajdonképpen? A képeket elnézve, hogy miket fogunk csinálni (meg a videók és összes többi), a tudásom 90%-át ott fogom megszerezni, én csak amolyan tipikus csajos sminkelést tudok igazán, de egy sikeres vizsgához mi fog kelleni? :oops: Érdekel a téma nagyon. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402378 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Kincsesládika

cirmoskoktél írta: Most olvasgatom a 3. levelet megint, és az ajánlott hoznivalók közt bukkantam érdekesebbekre... a sütik oké, azt viszek, imádok sütni :D jelmeznek használatos ruha alatt mit kéne érteni? :oops: meg a legjobb rajzok-írások miért kellenek? Azért írtam ide, mert a legjobbak kincsnek minősülnek. meg nem találtam jobb helyet :lol:

Szia!

Ezek mind opcionálisan hozható dolgok, nem kötelező! Ha van kedved sütni, el elfér, örülünk neki!
Ha van rajz, írás, akkor meg lehet mutogatni másoknak, de nekem pl. egyik sincs. :D

Jelmeznek használatos ruha - ez szintén opcionális. Csak ha van!

Mivel a táboron végigvonul egy keretjáték, lesznek események, jelenetek, kötetlen beszélgetések a szereplőkkel... A szervezők (szereplők) be lesznek öltözve, és sokat ad a hangulathoz, ha mi is fel tudunk venni valamit, ami nem egy farmer és egy póló. Egyszerűen csak mert... Ez egy Tolkien-tábor! :D Ezért szoktak a csapatok köpenyt, tabardot, kámzsát, valami nagy és jellegzetes dolgot alkotni, amit ilyenkor szabadon fel lehet venni, takarja a hétköznapi ruhát, és hangulatos.

Ha valaki mégis szeretne jelmez-félét hozni, akkor egy egyszínű szövetnadrág, egy elegánsabb, esetleg harangujjú blúz, fűző, (hosszú) szoknya szép és elegáns megoldás.
Senki nem fog ferdén nézni, ha keretjátékos eseményre farmerban jössz - de általában jó buli 'felöltözni'. :) Mint írták, megjelenés illendő öltözetben - vagyis a minisort haskilógatós pólóval ne, de amúgy rendben. :)
Sokunknál lesz jelmez-féle ruha, kérni biztos tudtok, de ha van valami, amiről úgy érzitek, beleillik a csapatidentitásba (erről a fórumon lehet olvasni:)) akkor bátran! Tényleg, akár már egy kicsit elegánsabb, puffos ujjú, vagy húzott felső is megteszi! De ha nincs: egy nagy kendő! Abból bármit elő tudunk állítani! :D
Gugliban sok a kép, LARP, rpg clothing, fantasy clothes és ezek kombinációjával érdemes keresgélni. A LARPosok ált. saját készítésű ruhát hordanak, tőlük elég jó ötleteket lehet nyerni. Hajrá! ;)

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • cirmoskoktél
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 1 hónapja #402352 Írta: cirmoskoktél
cirmoskoktél válaszolt a következő témában: Kincsesládika
Most olvasgatom a 3. levelet megint, és az ajánlott hoznivalók közt bukkantam érdekesebbekre... a sütik oké, azt viszek, imádok sütni :D jelmeznek használatos ruha alatt mit kéne érteni? :oops: meg a legjobb rajzok-írások miért kellenek? Azért írtam ide, mert a legjobbak kincsnek minősülnek. meg nem találtam jobb helyet :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402262 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Kincsesládika
Ó, erre volt egy tánc tavaly. :) Ill. nem pont erre, de majdnem. :)

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • cirmoskoktél
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 1 hónapja #402253 Írta: cirmoskoktél
cirmoskoktél válaszolt a következő témában: Kincsesládika

Lyona írta:

cirmoskoktél írta: Ui: meg fogtok ölni, ha én Oroszlánkirályt fogok énekelni? Rá vagyok kattanva a főcímdalára :oops: lehet addigra kikattanok, de nem biztos :D

Meg. Ha abbahagyod. :D

megbeszéltük. :D
- erre vagyok rákattanva nagyon :D :D ékszert meg viszek, nem tudom oda lehet-e írni, van egy csomó... bár inkább divatolósak... imádkozzunk, hogy meglegyen a baglyos fülcsim, most hoztam olaszból, valami imádnivaló, és nem találom :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402249 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Kincsesládika

cirmoskoktél írta: Ui: meg fogtok ölni, ha én Oroszlánkirályt fogok énekelni? Rá vagyok kattanva a főcímdalára :oops: lehet addigra kikattanok, de nem biztos :D

Meg. Ha abbahagyod. :D

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • cirmoskoktél
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 1 hónapja #402239 Írta: cirmoskoktél
cirmoskoktél válaszolt a következő témában: Kincsesládika

Lyona írta: Azért arra figyelj, hogy a házak nagyon picik, és nincs bennük pakolásra betett bútor. (Szék, fogas, szekrény.) Úgyhogy inkább hozz meleg ruhát és gumicsizmát, és körömlakkot csak meg ha befér! ;)

Ha a bőröndöm befér az ágy alá, nem lesz probléma. Vagy a fal mellé, vagy akárhova. El tudok én férni, ha akarok :D Ha mást nem, a kajástáskámba rakom... ilyen hosszú útra nem megyek kaja nélkül :lol:

Ui: meg fogtok ölni, ha én Oroszlánkirályt fogok énekelni? Rá vagyok kattanva a főcímdalára :oops: lehet addigra kikattanok, de nem biztos :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402235 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Kincsesládika

cirmoskoktél írta: még jó, hogy kaptam házat, legalább sátrat nem kell vinnem :D van x+50 sminktermékem itthon, lehet majd tobzódni :D

Azért arra figyelj, hogy a házak nagyon picik, és nincs bennük pakolásra betett bútor. (Szék, fogas, szekrény.) Úgyhogy inkább hozz meleg ruhát és gumicsizmát, és körömlakkot csak meg ha befér! ;)

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • cirmoskoktél
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 1 hónapja #402229 Írta: cirmoskoktél
cirmoskoktél válaszolt a következő témában: Kincsesládika

Lyona írta: Imádlak. Ugye milyen jó ez a színezgetős opció fórumon? :D :D :D

Aha :D közbe gyűjtögetem a sminkjeimet... akad egy bár, amit örömmel bocsátok be közösbe :D csak nem tudom, hová fogom a sok mindenséget tenni :S még jó, hogy kaptam házat, legalább sátrat nem kell vinnem :D van x+50 sminktermékem itthon, lehet majd tobzódni :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402217 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Kincsesládika

cirmoskoktél írta:

Lyona írta: Hm, hozhatsz, ha elfér, végülis... :)

Oké. Van citromsárgám, narancssárgám, rikító pirosam, neonkék, élénk lila, türkizzöld, sima neonzöld, ilyesmi rózsaszín, vörös némi arany csillámmal, emilyen vörös is, én ezt csillagszínűnek hívom, furcsa, de imádom, babakék, fehér, meg még akad egy pár, ezeket szeretem a legjobban :) berakom mind, és akkor el leszünk látva :D

Imádlak. Ugye milyen jó ez a színezgetős opció fórumon? :D :D :D

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • cirmoskoktél
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 1 hónapja #402190 Írta: cirmoskoktél
cirmoskoktél válaszolt a következő témában: Kincsesládika

Lyona írta: Hm, hozhatsz, ha elfér, végülis... :)

Oké. Van citromsárgám, narancssárgám, rikító pirosam, neonkék, élénk lila, türkizzöld, sima neonzöld, ilyesmi rózsaszín, vörös némi arany csillámmal, emilyen vörös is, én ezt csillagszínűnek hívom, furcsa, de imádom, babakék, fehér, meg még akad egy pár, ezeket szeretem a legjobban :) berakom mind, és akkor el leszünk látva :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402182 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Kincsesládika

cirmoskoktél írta: Egyelőre gyűjtögetem a gondolataim, milyen felajánlható dolgaim vannak, de egy közbevetett kérdés: körömlakkra szükség lesz-e? Akad nem kevés, elviszem szívesen, van mindenféle színű :)

Hm, hozhatsz, ha elfér, végülis... :)

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfLyonaAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.860 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére