Kincsesládika

  • cirmoskoktél
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 2 hónapja #402166 Írta: cirmoskoktél
cirmoskoktél válaszolt a következő témában: Kincsesládika
Egyelőre gyűjtögetem a gondolataim, milyen felajánlható dolgaim vannak, de egy közbevetett kérdés: körömlakkra szükség lesz-e? Akad nem kevés, elviszem szívesen, van mindenféle színű :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402000 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Kincsesládika
Huhh, hát nekem a koncepció meg minden annyira nagyon tetszik, hogy csak ámulok-bámulok mennyi jósággal fogunk találkozni ;)

én mindenképpen elhozom az egész sminkszettemet, mert a gyönyörűséges (és khm nem túl olcsó) sminkpalettám nélkül nem tudok dolgozni:)
szóval jön a 12 színű elképesztően úúú il-makiage kék palettám, meg a MAC-utánzat 2*12 színű kispaletták is (sajnos nagyon porlik, és a színek sem mindig az igaziak, de a fényük nagyon szép); lesz még fehér-fény púderpamacs, tusfilcek, egy-két rúzs, alapozók, meg ilyen mini-színek. talán akad még egy pár régi vacakság, azokat mindenképp hozom, közösbe simán.

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401998 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Kincsesládika
Sziasztok, körbenéztem, válogattam és íme, én ezeket hozom a rendi kereten felül:

-120 színes paletta, a 180as 'kistestvére', szétszedhető, így könnyebben tudunk majd dolgozni
-'tündérpor' - nagyon finom szemcséjű pigment (irizáló türkiz, halvány zöld, bíbor, arany, sötétlila, meg még egy, amire nem emlékszem... :D ) Ezt is mgtanuljuk használni majd! :)
-fémes hatású tus (rózsaszín, zöld, türkiz, arany) Ezek nem túl jó minőségűek, de azért lehet velük dolgozni
-durván magenta pirosító
-krémtus tégelyben (fekete)
-alapozó, kompakt mód tégelybe sűrítve (homokszín)

Ti hoztok valamit? :) (Nem muszáj! Csak ha van elfekvőben félig használt sminkcucc. ;) )

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401962 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Kincsesládika
Dávid: Válaszoltam a Kedvcsinálók topicban. :)

Szóval, ki milyen ékszert hoz magának? Homlokpántot? Fülbevalót? Karperecet? Lábujjgyűrűt? Fogékszert? :D

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401811 Írta: Thargatrah
Thargatrah válaszolt a következő témában: Kincsesládika
Nekem igazából annyi kérdésem van, hogy rendi foglalkozásokra akkor összesen az egész tábor ideje alatt 5 alkalom lesz? Egy egy alkalom mennyi idő lesz?

Bevallom kissé fejtörést okoz, hogy az ékszer és teljes sminkhez, vajon mi is lenne a nekem való. Ehhez szívesen venném az ötleteket is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401489 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Kincsesládika
Sziasztok, a rendi program címszavakban: (hogy azért valami meglepi is maradjon a végére)

1. foglalkozás
Elméleti alapok
Anyagismeret, színek (színskálák, hideg/meleg színek, színtípusok), arcformák (sminkes alapok), eszközök, mitől maszk egy maszk, egyebek (haj, ruha, stb.)

2. foglalkozás
Virág- és növényalapú sminkek, maszkok, organikus minták
„Organikus” smink/maszk megalkotása, valamilyen növény mintájára, lehetőleg ténylegesen is belekomponálva valamilyen növényi részt. (+ organikus haj, ha van rá mód)

3. foglalkozás
Törzsi (tribal), harci festések, minden, ami maszat, álcázás
Sötét földszínekkel fogunk dolgozni, felhasználva az előző két alkalom tudását – mitől változik meg egy arc, hogyan lehet álcázni, megváltoztatni. Plusz egy kis törzsi kultúra, képekben.
Igény szerint sebek, vágások, egyéb undorító dolgok alkotása. :)

4. foglalkozás
Ünnepeljünk! - Ékszer és teljes smink
Hozott kiegészítőhöz (ékszerhez, mindenki hozzon magának valamit a táborba, nyilván nem gyémántgyűrűt… :P ) készített teljes smink/maszk, az ékszer belekomponálásával. NEM csupán kiegészíteni kell, hanem részévé tenni a sminknek, hogy teljes egészet alkosson. Természetesen már haj, ruha, stb. hozzá. (a lehetséges kereteken belül)

5. foglalkozás
Készülés a Mestervizsgákra
(+tutorial készítés, bármi az előző napokról, videónézegetés, stb.)
Attól függően, hogy hányan készülnek mestervizsgára, és ehhez hányan kellenek még plusszban (simán lehet, hogy valaki nem magára maszkol mesterdarabot, hanem másra!), közös megegyezés alapján választanánk feladatot.

Itt nem szeretnék olyat, amiből pótolhatatlan, ha valaki kimarad a Mestervizsga miatt!
Nem lábat lógatunk, valamit mindenképpen produkálunk, de leginkább segítünk a mestervizsgázóknak azzal, hogy bíztatjuk őket, és nem nyúljuk le a rózsaszín kencét/kék flittert/hullámcsatokat/satöbbit, miközben ők a mesterdarabjukhoz keresik az említett tárgyakat veszettül. :P

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399157 Írta: Lyona
Kincsesládika téma létrehozva Lyona által
Ide várjuk a nagylelkű adományokat - ha bárkinek van fölösleges(sé vált) sminkholmija, ecsettől kezdve a beszáradt tuson át a szétesett púderig, ne habozzon megszabadulni tőle! :)
Sosem tudhatod, nem éppen a Te lehetetlen neonzöld szemceruzádra lesz-e valakinek szüksége a mesterdarabhoz!

Viccet félre, ha van olyan sminkhez, maszkhoz felhasználható dolgod, ami számodra fölös és idővel úgyis csak kidobnád - hozd el! Tollak, gyöngyök, ecsetek, csipesz, szempillaragasztó... Bármi!

A szükséges kellékeket és eszközöket a tábor biztosítja a rendi foglalkozásokra, vagyis SENKI NE VEGYEN PLUSZBA CUCCOT! :) De ha van fölös, örülünk neki.

Fontos!
Ha szeretnél saját eszközökkel dolgozni, hozd el azokat nyugodtan, de számíts rá, hogy mások esetleg kölcsönkérhetik. Nemet mondani ér - ezt is tartsuk tiszteletben!
Vagyis ha hozol saját kelléket, döntsd el, nekünk adományozod-e, esetleg csak a tábor idejére dobod be a közösbe, vagy magadnak hozod, és nem szeretnél közösködni belőle.

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfLyonaAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.135 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére