Hellóóóóóóóóóó :D

Több
13 éve 2 hónapja #399317 Írta: andariel
andariel válaszolt a következő témában: Hellóóóóóóóóóó :D
bolond bagázs, imádlak titeket :D
a többiek se féljenek bemutatkozni, nem harapok ^^

Why do they call it rush our when nothing moves?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #399299 Írta: Orsi_
Orsi_ válaszolt a következő témában: Hellóóóóóóóóóó :D
:D jó lesz ez:):)

A szeretet fény a vakoknak, hang a némáknak, dal a süketeknek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #399283 Írta: Orowan/Gery
Orowan/Gery válaszolt a következő témában: Hellóóóóóóóóóó :D
(vagy nagyobb kockák)





(a kocka-egyetem kocka-karának kocka-szakán van egy nem gyenge perspektívám)

"The purpose of life is a life of purpose. "
(Robert Byrne)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #399271 Írta: Csaszi
Csaszi válaszolt a következő témában: Hellóóóóóóóóóó :D
a fiúknak gyorsabb a reakcióidejük. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #399256 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Hellóóóóóóóóóó :D
Azért vágjátok, hogy mind a négy fiú hozzászólt, de a lányok közül Andariellel együtt is csak három...

A változás szelét érzem a levegőben... :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #399255 Írta: Csaszi
Csaszi válaszolt a következő témában: Hellóóóóóóóóóó :D
Hát sziasztok:D

a lexilver név senkinek se mond semmit, mindenki Csaszinak ismer, amúgy Császár Péter vagyok. :D most fejeztem be a 10-dik osztály gimiben(amúgy Ery tanítványa vagyok, aki nemtudná), úgyhogy én leszek az egyik legfiatalabb a 17 évemmel. Már az első táboromban(2009) megígértem, hogy jelentkezek a táncos rendben, de eddig sajnos nem sikerült, no de majd idén;)
tánc... 6 éve néptáncolok, régebben társastáncoltam is... de a hétköznapjaim a sport és a néptánc tölti ki. remélem nem fogok sokat szerencsétlenkedni...
nem tudom, hogy még mit tudnék írni, ami fontos lenne, majd ha van kérdés zaklassatok.:'D

és ha már mindenki, akkor HP7 nekem is tetszett;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #399223 Írta: Yzak
Yzak válaszolt a következő témában: Hellóóóóóóóóóó :D
Olyan fura, hogy már megint ebbe a topicba írok. Mintha csak tegnap lett volna, hogy az előző tábor bemutatkozását megírtam. Na... elég a vénember dumából :P

Szóval az MTT berkeiben Yzak-ként (nem Izsák!!!) ismernek (a betűzését tessék megjegyezni :evil: ...folyton elírják :( ), de polgári nevem Mihály Zsigmond. Jelen pillanatban még az ELTE történelem szakán vagyok hallgató.

Létfontosságú információ rólam, hogy társasbuzi vagyok, és mivel idén kocsival jövök ezért valószínűleg lesz nálam egy féltucat, amit majd (sikertelenül) megpróbálok mindenkire ráerőszakolni. XD

Szóval úgy döntöttem, hogy ebben az évben is a Nóri tökéletes koreográfiáit fogom elcsúfítani bénázásaimmal :P . Ha valaki megnézi a tavalyi videókat akkor fel lehet ismerni, hogy én vagyok az a srác, aki mindent egy fél lépéssel később csinál (nem összekeverendő az istencsászár táncbajnok GerIIIvel :mrgreen: ). De ki tudja talán idén majd még fejlődők is egy kicsit. :)

Egyéb fontos információk: Harry Potter 7 sucks; Tűz és jég dala, Lannister rulez; Catan lesz nálam;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #399221 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Hellóóóóóóóóóó :D
végre fórum jeeeee:)

helloooo! nekem azért volt 1-2 ismeretlen név , úgyhogy személyemről is néhány szót. Ugyan már pár éve járok LEP-re, de gyakorlatilag a tavalyi tábor óta vagyok aktív tagja az MTT-nek. Megpróbáltam Athramien-ként bevonulni a köztudatba, de az ismerőseim csak Sziszinek voltak hajlandóak hívni, úgyhogy az maradtam.. egyébként Corvinuson vagyok Tájépítészeten másodéves hallgató (úgy, mint Gery).

tánc.. valamilyen meglepő oknál fogva tavaly is ebben a rendben voltam, értelemszerűen tetszett, mert megint itt vagyok.. zombitánc lolz:) egyébként ír szteppelek, azelőtt meg szinkronúsztam, és ilyen-olyan táncokat már kipróbáltam. de asszem még lesz mit tanulnom itt^^ és külön plusz pont, hogy musicales tancinénink van ^^ -> imádom a musicaleket, és lassú lépésekben, de arra igyekszem haladni, hogy egyszer már ne csak néző lehessek.. és SZPSZ♥♥♥

ja és a Gyűrűk Urás fórumhoz való hűségem jeléül: csatlakozom az előttem szólókhoz - HP7/1 & Tűz és jég dala rulez xD

"Sane is boring"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #399199 Írta: Orsi_
Orsi_ válaszolt a következő témában: Hellóóóóóóóóóó :D
Sziasztok!! Én Orsi vagyok, most végzek a gimnáziumban (végre), úgyhogy a "nagy" tanulás közepette nagyon megörültem a topicnak:):) És a napom sem volt a legjobb, de ez egy kicsit javított a helyzeten:) Nagyon szeretek táncolni, tavaly is a táncos rendben voltam, de ezt a többség tudja.. egy ideje nem járok külön táncórára, mert a gödöllői megszűnt sajnos, mert nem volt elég lány.. ja igen, társastánc volt.. szóval minden eddiginél jobban várom, hogy újra együtt táncoljunk!:) főleg, mert tudom mennyire jó lesz, ha nem jobb:):) Nóri, szerintem is nagyon jó lett a HP7, pont a napokban néztem meg újra:)
Sok puszi, remélem hamar elrepül ez a másfél hónap!:)

A szeretet fény a vakoknak, hang a némáknak, dal a süketeknek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #399191 Írta: Orowan/Gery
Orowan/Gery válaszolt a következő témában: Hellóóóóóóóóóó :D
Jééé fórum :D
Nos izé, Gery vagyok (szigorúan yyyyypszilonnal, mert csak), másodéves hallgatója a műszaki egyetem informatika szakának (azaz első, de annak vége, szóval második, de mégsem, mert az még nem, azaz mégis, mert csak).
Táncolni jó (jó = hidegzuhany 50 fokos délutánon, rohadt nagy hamburger 64km étlen-szomjan menetelés után, stb), ezt tavaly tudtam meg, úgyhogy megint itt vagyok. Vagyis leszek. Vagyis ott. Na jó, abbahagytam. Igazából én a táncolást egyfajta színdarabnak, szerepjátéknak fogom fel, mert a jó koreográfia szereposztása ugyanaz - adott a háttér, a körülmények, az érzet, csak a mozdulatokat kell begyakorolni (mint egy színésznek a szövegét), és az előadáson elveszni benne, meglényegülni és megvilágosodni. Vagy valami ilyesmi.
'Kissé' szeretek csapongani, de előbb-utóbb eljutok az aktuális gondolat végére. Vagy nem. ~95%
Az MTT-ben 2007 óta létezem, azóta járkálok táborokba meg őszi találkozókra meg random összejövetelekre meg ilyenek. Van egy nővérem is, aki ebbe az egészbe bele merészelt rángatni, Milendoria.

Hm, asszem ennyi. Peace!
Ja és Trónokharca rúlz!

"The purpose of life is a life of purpose. "
(Robert Byrne)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #399101 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Hellóóóóóóóóóó :D
Csá! :)

Azt néztem, hogy a lista alapján már kb mindenki mindenkit ismer (összvissz 1 ismeretlen név volt, és innen is szia Nataleeeee (ha még emlékszel... :D )), szóval na.
A nevemet tudjátok, és a 27 évemmel én leszek itt az egyik legöregebb, szóval tessék majd tekintettel lenni megfáradt csontjaimra :P
Amit már máshol is mindig hangoztattam, táncolni nem tanultam soha, semmit, ellenben hetedik éve kungfuzom, onnan azért jön némi mozgáskultúra, meg testtudat és volt szalagavatóm is, azóta tudok keringőzni is (fogjuk rá :D )

Szóval ez nekem egy naaaagy ugrás lesz az ismeretlenbe, de állok elébe, kíváncsi leszek mit fogunk tanulni :)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #399090 Írta: andariel
Hellóóóóóóóóóó :D téma létrehozva andariel által
Sziasztok!

Szeretettel köszöntelek titeket (újra) a táncos rendben :) Mit szólnátok egy bemutatkozáshoz? Mindenki írhatna pár mondatot magáról, hogy megismerjük.

Kezdem én:
Szabó Nóri vagyok civilben, alkalmazott közgazdaságtant tanulok az ELTE-n, ezen kívül szakkollégista vagyok és az MTA-ban dolgozom. Ennyit a száraz tényekről :) Egyébként egy pörgős lány vagyok, ezt majd meglátjátok tánctanítás közben, és szeretem a bolond dolgokat (zombitánc). 6 évig jártam a Madách Musical Tánciskolába, ott jó sok táncstílusba belekóstoltam, amit igyekszek majd átadni nektek. Van egy macskám, aki tiszta őrült és Lulunak hívják. A nevét egy könyvből kapta, ahol a hasonló nevű macska nagyon kövér volt, és én is kövér cicát szerettem volna. Nem jött be.
Ezeken kívül imádom a trónok harcát, bár a könyveket sajna még nem olvastam, végre láttam a Harry Potter 7. részének 1. felét, szerintem jó lett nagyon, és szeretek Catanozni, de nem az internetes verziót.
Veletek mi újság? :)

Why do they call it rush our when nothing moves?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfandarielAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.612 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére