Infodömping, avagy mit jelent a kettőt jobbra, kettőt balra

Több
11 éve 1 hónapja #410473 Írta: Elbereth
Kész a jelkép, okoska...és elő is van rajzolva mind a 19 db az égetéshez...

Viszoooont legyen mindenkinek meglepetés, hogy milyen eszeveszetten jó jelképünk lesz (igaziból csak lusta vagyok róla képet feltenni...no meg el kéne kezdeni pakolni, mert holnap 7-től indul a buli...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410464 Írta: Antathor

vicky.f írta: Tökéletes, a szalagnak is olyan színe van (ááááááááh, iszonyatosan szép szalagot vettem)


áááá iszonyatosan ügyes vagy :D :D inkább tökéletesítsd a logonkat ;) minthogy ennyit postolsz :D

- Charm is a learned art.
- So is murder.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410456 Írta: Elbereth
Tökéletes, a szalagnak is olyan színe van (ááááááááh, iszonyatosan szép szalagot vettem)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410437 Írta: Banshee
Viki, nekem egy zöldes-kék ruhám van, az jó lesz víz elemnek?

Banshee

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410427 Írta: Elbereth
Még egy dolgot elfelejtettem mondani a lányoknak: ha szoknyát hoztok "fellépőruhának", mindenképp hozzatok rövidnadrágot is alá, mert van egy pár olyan mozdulat, aminél jól jöhet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410424 Írta: Elbereth
Úúúúú, nagyon-nagyon köszönjük :) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410412 Írta: Antathor
nah akkor én elkezdem gyártani ma a 50x5mm-s kamuletnek valókat, és ha minden jól megy nap végére lesz 16db, Viki akkor majd ne felejts el valami szalagot szerezni hozzá. És világos fából lesz mert azon jól látszik az égetés, Crisold javaslatára.

- Charm is a learned art.
- So is murder.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410378 Írta: Elbereth
Nekem tetszik mind a két ötlet, viszont ami nagyon fontos, hogy akármilyen is lesz a jelképünk, azt vagy én megcsinálom előre (erre időm csak a ti leutazásotok napján lesz), vagy együtt megcsináljuk, viszont akkor az elkészítés ne vegyen igénybe egy óránál többet, mert a rendi idő eredetileg nem erre van. Vagy rendi időn kívül csináljuk, de nem tudom, ezt ti mennyire támogatnátok...

Nekem nagyon tetszett Totónak az az ötlete, hogy legyen egy fa alap, amit lehet díszíteni. Ha minden igaz, Crisold hozza az égetőjét, tehát tudunk bele égetni valami motívumot (a jelképünket).

Azt hiszem, nagyjából Sebi ötletét is sikerült elképzelnem, de nem vagyok benne biztos, hogy ugyanarra gondolunk, de nem tudom, ahhoz milyen anyagot kellene beszereznem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410377 Írta: -Sebitopi-
Szerintem legyen valami erősen kontrasztos jelképünk. Én a fekete-fehérre szavaznék, csak az ugye nem természetes (DE!). Mondjuk valami egyvonalas rajz vagy hasonló. Azt meg lehet csinálni egy réz-fonalból is medálnak. Meg van az a cucc tudjátok! Nem? Najó akkor kénytelen leszek elmagyarázni. Szal ha van valamilyen hőálló alap, ami a jelképünk (nem hangzik hülyén és pont.), akkor a kontúrok közé gyöngyöket lehet rakni, azt bedobni a sütőbe, és kész is! Elvileg neve is van csak eddig lesz*rtam, szóval miért is tudnám? Ha valaki nem tudja mi az amire gondolok, akkor tuti nem lett okosabb, de bízom bennetek. :3

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410375 Írta: Antathor
csak még időben döntsük el :)

- Charm is a learned art.
- So is murder.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410374 Írta: Antathor
Nekem teljesen jó ha a te agyad szüleménye lesz a csapattárgy, csak azért írtam anno hogy legyen valami mégis, de valami medál kéne szerintem is... zsugorka teljesen jó, vagy lehet estleg valami természethez közeli, ha már ugyebár... :D pl viszünk fakorongokat aka medálokat amit előre megcsinálunk és rá farigcsálunk valamit vagy festünk rajzolunk vagy akármi, csak hogy egyediek legyünk, ha más nem én pl tudok tizen x famedálszerűségek legyártani... (megtudnám oldani fémből is de azok ugye nem mi vagyunk) de ez csak egy ötlet, én teljesen rábízom magam, awesome tánctanárunk, Elbereth fantáziájára :)

- Charm is a learned art.
- So is murder.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410355 Írta: Elbereth
Ó, a piros sál mindenképp jól jönne, köszi :)

Egyébként ha van valami ötletetek arra, hogy hogyan nézzen ki a rendi jelkép (ha nincs jobb ötlet, akkor én maradnék a zsugorkás megoldásnál), azt dobjátok be nyugodtan...lehet rajzolni is, ha valaki kedvet érez...ha nem jön semmilyen ötlet, akkor az én elborult agyam fog valamit kitalálni (rettegjetek!!) :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410350 Írta: Cinnia
Csapatbigyó legyen legyen! :D

Amúgy nekem van egy piros sálam, azt elvihetem, hátha kell, viszont legyezőm csak fekete van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410345 Írta: Elbereth
Van köztetek olyan, aki nem jön le mind a 11 napra?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410318 Írta: Elbereth
Köszönjük Sebi a zenéket...fel lesznek használva jól ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410316 Írta: Banshee

-Sebitopi- írta: El ne felejtsem!


Nagyon jó szám. Emmtété fílinges és nagyon jól lehet rá imprózni. :3 Tapasztalat... Csak mert itt megtehetem T_T


Király szám! ;)

Banshee

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410313 Írta: -Sebitopi-
El ne felejtsem!

Nagyon jó szám. Emmtété fílinges és nagyon jól lehet rá imprózni. :3 Tapasztalat... Csak mert itt megtehetem T_T

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410300 Írta: Antathor
hát jóóóó,

visszatérve a csapatbigyóra, meg kéne savaztatni azt is hogy legyen-e egyáltalán és ha igen, mi legyen, mert van csomó ötletem és tudok is szabadidőmben ha lesz, ezt azt csinálni a csapatnak

az elementál mániádtól igyekszek elvonatkoztatni, de mi lesz az én elementál mániámmal ? :P :D

- Charm is a learned art.
- So is murder.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410298 Írta: Elbereth
Nem nagyon szeretném a közös motívumot elemekre bontani, mert - bár természethez közel álló ugrabugrálók vagyunk - csak egy koreo fog konkrétan az elemekről szólni (vonatkoztass el, kérlek az elementál-mániámtól).

Alapvetően a köpennyel annyi bajom van, hogy sokkal nehezebb benne mozogni (beleakad valamibe, valaki rálép...). Ha van egy kisebb köpeny, az jól mutathat, de a hosszút nem javaslom. Nagy rendi felvonulásunk pedig nem nagyon lesz, ahol köpenyt hordhatnánk, mert gyűlésekre és hasonlókra a csapattal megyünk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410297 Írta: Antathor
jaj ugyan már, igenis fontosak ezek :) :) a táncosrend nagyon menő :D

nekem szimpi amit írtál, szívesen leszek tűz-, vagy földelementál :D bár tűz jobban fekszik, meg barna cuccaim nem nagyon vannak ellenben, fekete és vörös akad :D

én medálra szavazok, lehet zsogorka is akár vagy kitalálhatunk valami mást is, amit könnyű tömegben gyártani, vagy akár lehet elemek szerint különböző, valami közös motívummal, de nem tudom ez az elemes (nem Tonyó, nem Duracell, Varta, Energizer és Kodak :P ) tánc mennyire lesz meghatározó vagyis mennyire gondolod annak.

Jól gondolom, hogy a szerelésünkbe nem nagyon illik köpeny?

- Charm is a learned art.
- So is murder.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410296 Írta: Elbereth
Ja és A Fontos Kérdés: akartok valami jelképet vagy akármit a rendnek? Ha gondoljátok, akkor csinálhatunk (vagy csinálhatok) valami kis medált vagy kitűzőt zsugorkából, ha tervezünk jelképet.

(ja és ezzel a poszttal mi vezetünk...bár ez még mindig nem fontos... :P :P )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410295 Írta: Elbereth
Bocsánat, hogy elhanyagoltalak titeket, csak a hétvégére elutaztunk. Most viszont elmondok - remélhetőleg - minden fontos infot.

Először is, amit a rendi foglalkozásokra tervezek:
Lesz egy kis impro, megpróbálunk majd kommunikálni a mozdulatainkkal. Fogunk majd együtt is táncolni, hogy megtanuljunk alkalmazkodni egymáshoz, illetve szánunk majd egy kis időt arra, hogy megtanuljunk vezetni/követni. Természetesen, koreográfiával is készülök, mégpedig kettővel (ez lehet, hogy addigra három lesz, de még maradjunk a kettőnél), viszont viszek egy olyan táncot is, amit kicsit átalakítva egyik este betaníthatunk a tábornépnek.

Az egyik koreo, amit tervezek, az egy tűz körül táncikálós dolog lenne (mert ha minden jól megy, lesz tábortűz) és szerintem ehhez a legjobb a világos ruha (=fehér, drapp, bézs, ekrü, pezsgőszín, tojáshéj, világosbarna, vajszín, homokszín etc.), amiben könnyű mozogni (tehát a szűk hosszú szoknya nem jó...magát a hosszú szoknyát sem nagyon javasolnám a lányoknak). Ilyet tehát hozzatok...illetve ha le akartok szavazni, mert szerintetek más szín jobb lenne, akkor hajrá... illetve...leszavazni nem tudtok, de meggyőzni talán igen ;) :P

A másik viszont már egy picit összetettebb, ugyanis azt egy 4 (illetve 5, hogy Tonyó is örüljön) elem táncnak tervezem. Minden elemnek lesz majd egy eszköze, a földnek a bot, a tűznek a szablya (illetve szablyának kinéző, de nem fegyver kategóriába sorolható tárgy), a víznek a szalag és a levegőnek a legyező. Ezért fel is tenném itt a kérdést, hogy van-e valakinek minél világosabb színű (magyarázat: lásd előbb) legyezője, illetve piros és/vagy narancssárga kendője?
Alapvetően a föld és a tűz elemeket tervezem kicsit férfiasabbra (gondolom, az eszközökből sikerült rájönnötök), a másik kettőt pedig nőiesebbre. Nem akarom most előre eldönteni, hogy ki hol legyen - majd a mozdulatok kipróbálásakor eldöntitek, hogy melyik tetszik -, ezért jó lenne, ha a lányok hoznának valami kékes és fehér ruhát is (nem kell konkrétan ruhának lennie, a lényeg, hogy a színe passzoljon és lehessen benne jól mozogni), a fiúk pedig barnát, feketét és vöröset (az utóbbi kettő a tűzhöz). Amennyiben ti mindenképp egy másik elemet szeretnétek táncolni (pl. lány vagy és föld szeretnél lenni, vagy fiú vagy és mindenképp szalaggal szeretnél ugrándozni), azt is írjátok meg ide a közösbe és próbáljatok meg szépen kacsingatni ( ;) ) egy ellenkező nemű személyre, hogy foglalja el a ti helyeteket (amúgy ezt majd ott is megejthetitek). Fogok hozni kendőket, tehát ne aggódjon, akinek nincs megfelelő ruhája, megoldjuk.

Tehát, amit hozni kell:
- világos ruha, amiben könnyű mozogni
- fiúknak barna és fekete-vörös ruha, lányoknak fehér és kék (hacsak...tudjátok...)
- a foglalkozásokra kényelmes ruha, amiben tudtok mozogni és nem sajnáljátok (sárban azért nem fogunk kúszni, azt meghagyjuk a harcosoknak, viszont fogunk fetrengeni a földön)
- zokni (amit nem sajnáltok) vagy gyakorló balettcipő
- ha van, akkor világos legyező és piros és/vagy narancssárga kendő (szóljatok, ha hoztok, mert nekem annál kevesebbet kell vennem)

hmmmmm...szerintem ennyi...remélem, nem felejtettem el semmit.

Szóljatok, ha valami nem tetszik :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410275 Írta: Finduilas
Csatlakozom, mit vigyünk? Pl. cipő kell (ha igen, milyen), vagy elég zokni? Meg bármi kellék, ruha?

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410244 Írta: Orowan/Gery

Stara írta: vagy sárga körömlakk, :mrgreen: mert most még van idő beszerezni.

TUDTAM, hogy valamit elfelejtettem.

"The purpose of life is a life of purpose. "
(Robert Byrne)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410239 Írta: Stara
Olyan kérdésem lenne, hogy mi az amit feltétlenül vigyünk magunkkal, és nem biztos, hogy alapból vinné magával mindenki, pl. mittudomén lila kendő, vagy sárga körömlakk, :mrgreen: mert most még van idő beszerezni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410139 Írta: -Sebitopi-
Van nekem két kedvenc táncos számom :)
Az első (
) az... hát nem is tudom. Imádom ezt a számot és régen volt rá koreo-m is de azt már ne kérdezze senki. Nagyon jó hangulata van szerintem és kötetlenül is nagyon jól lehet rá táncolni.
A második pedig inkább bemelegítésnek lehet jó. Edzések előtt mindig ezt hallgatom. (
). Ennek van 1.30-tól dubstep része is ami igaz, hogy nem emmtétés de szerintem a legjobb tánc a hip-hop után :) (Ja amúgy nem tudom mondtam-e, de szeptembertől hip-hop-ozni fogok:))
A klippeket nézzétek meg mert nagyon jól táncolnak mindkettőben, de ne féljen senki, mi nem akarunk így!... ugye?o.O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410092 Írta: -Sebitopi-
A táborba TUTIBIZTOS megyek, és inkább táncolok bármimmel, minthogy máshol legyek! Már az első táborom óta táncos akartam lenni, csak valahogy sosem jött össze. :/ De nem szeretnék máshol lenni az száz! Merthát minden mutatósabb rendben mozogni kell, az Instagram-ozáshoz, meg a szavaláshoz meg most pont nem fűlik a fogam...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410089 Írta: Elbereth
Sebi, ez elég rosszul hangzik, jobbulást neked, reméljük azért táborba tudsz majd jönni. Szerintem az is megoldható, hogy áttegyenek más rendbe, de persze mi is szívesen látunk, majd kitalálunk valamit (ha csak a mutatóujjadat tudod mozgatni, majd azzal táncolsz ;) ).

ja és Crisold, nem kell félned, nem szeretem a májat :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410079 Írta: Crisold
Hola!
Írnom kell, mert félek Vicky-től, hogy leharapja a májam bal sarkát! őőőő...őőő... mondjuúúúúk...
ahha-ahha, megvan... Szerintem legyen csapatizénk, mondjuk egy szép kitűző, vagy valami, olyan táncos jelvény 8) Azt talán nem lehetetlen megcsinálni és jól tud mutatni!

Egyébként annak, aki nem Nargothrondi, Crisold vagyok, civil nevemen Sebestyén Antal, Totó álltal Tonyóként bevezetve az MTT társadalmába! A táncos karrieremről annyit, hogy nincs (de volt) :roll: majd meglássuk 8D

Kicsit jobban be vagyok avatva a táncitánciba, mint ti és csak annyit mondanék, hogy sztem EPIC lesz!!!! Istencsászárok leszünk és még csak tripladupla szaltót se kell ugrani majd (mindenkinek)!

Noh egyelőre ennyit, írjatok ti is, mert tiszta ciki, hogy van olyan fórum, ahol többet postoltak, mint nálunk!!!!!!!!!

PÁ!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410057 Írta: -Sebitopi-
Sziasztok,
na hát nekem izé... Szóval nemrég voltam VOLT fesztiválon ahol eléggé szétcsaptam magam; műtötték kétszer a lábamat, mellhártya gyulladásom van, megreped egy bordám és ezeknek a hatására nemigen tudom mozgatni a bal karomat (meg a jobb nagylábujjam). Nagyon remélem, hogy addigra rendbe jövök (teszek is érte), viszont ilyen állapotban, amilyenben most vagyok nehézkesen tudnék táncolni. Gondolom mondanom sem kell, hogy ez miért probléma... De tényleg igyekezni fogok!
Sebi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.865 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére