Gandalf (Sir Ian McKellen)

Több
21 éve 2 hónapja #130640 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Niphredil/Szméagol írta: Lara: nem némettudással? :wink:

Nem,angoltudással,mert Lara erre gondolt :arrow:

Lara írta: Aki rendelkezik kellő angoltudással,lefordíthatná ezt
a köz javáért !Köszi

Amúgy tényleg nagyon jó a kép.

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130573 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Lara: nem némettudással? :wink: Nagyon tetszik a kép! Éomer és Gandi bá együtt, egyszerűen csodás!
A cikk teljes lefordítására nem mernék vállalkozin, de a lényeg, hogy Sir Ian Új_Zélandon van, és a honlapján beszámol az utóforgatások élményeiről. Új jeleneteket nem vesznek fel vele, csak néhány mondatot (a többit nem egészen értem). És ír még egy jelenetről, amiben Trufa és Pippin egy rohani bulin az asztalon táncolnak :D .

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #130003 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
hm,érdekes kép :)

Aki rendelkezik kellő angoltudással,lefordíthatná ezt
a köz javáért :wink: !Köszi

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128413 Írta: primula
primula válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Neha en is mazlistanak erzem magam hogy lathattam Sir Ian-t ,ott lehettem aTTT premierjen,de higyjetek el nekem ha en ott tudtam lenni akkor barki ott tud lenni.Amikor volt a TTT premierje egyszeruen nem hittem elhogy csak odamegyek es latom azokat az embereket.Most mar azt sem tartom lehetetlennek hogy Uj-Zelandra menjek,persze nem most.Mar tudnek kepet felrakni csak fogalmam sincs hogy hogy kell!Pliiiz valaki igazitson utba!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128412 Írta: primula
primula válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Az mar nem kerdes hogy Sir Ian meleg,tudtommal aktivista is.De amikor lattuk meg szerintem altalaban is nagyon normalis,nem hivalkodo,en nem mondanam meg rola ha nem tudnam.Vicces story:Amikor egyszer vartunk ra a szinhaz kijarata elott ott vart egy erdekesen oltozott fiuka(termeszetesen ranezesre meglehetett mondani hogy meleg).Vart egy ideig aztan megkerdezte tolunk hogy bement -e mar,mi nem tudtunk mit mondani mert mi is ra vartunk aztan bement a szinhazba es megkerdezte es mar sajnos bement.De aranyos volt mert visszajott es szolt nekunk is.Aztan mi a baratnommel csak mosolyogtunk a dolgon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127083 Írta: Lyana
Lyana válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Hello!

Köszönöm a válaszokat. Szerintem sincs semmi rossz a dologban. Mindneki olyan amilyen.
Én különben nagyon szeretem őt, mert jó színész és sok jó filmben játszott, a többi meg
kit érdekel?
Az pedig, hogy ő hozta nyilvánosságra, igazán tiszteletre méltó.

U.I.: Még egyszer köszönöm a válaszokat és kicsit még mindig szégyenlem magam a kérdés miatt. :oops: :oops:
U.I.2.:Hálás vagyok kedvességedért Angelina. :wink:

"A tűzből parázs lesz - majd az is kialszik,
De, ha lehunyod a szemed, a fényét újra látni fogod..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126872 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Lyana írta: Hello mindenki!

Hallotam egyszer, pontosabban olvastam, hogy Sir Ian McKellen meleg. :oops: Szeretném egtudni ez tényleg így van, vagy csak vmelyik újságnak már megint meglodult a fantáziája.

U.I.: Kicsit szégyenlem magam, :oops: hogy ilyet kérdezek, de kíváncsi vagyok a dologra.


Hali :D !

Noigen;az orok tema... :lol: !
Megigertem Svindlernek,mikor topicgazdava tett,hogy ha megegyszer valaki felhozza,annak leharapom a fejecskejet :twisted: !
De most nem teszem,csakhogy ne ijedj meg tolunk :wink: !

Amugy Primula;enis nagyonnagyon irigyellek!!!!Mindenkepp rakd majd be a fotot!! 8) 8) 8)

Es Neked is udv;Nilraen! :D

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126847 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Primula: szívesen a helyedben lettem volna. Csodálom Iant, és képzelem milyen nagy dolog őt élőben látni.......hajj!

Én meglepődtem, mikor megtudtam róla, hogy meleg, de mivel semmi bajom a melegekkel, ezzel sincs bajom. Az a lényeg, hogy nem állandóan azon izélek, hogy meleg, ha nézem a LOTR-t vagy az X-Ment. Mint Magneto, fenomenális, de mint Gandalf.......... nem tudok észhez térni tőle.

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126838 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Most előszőr irok ide,ugyhogy szeretnék mindenkit üdvözölni!!!!Sziasztok!!

Primula:hogy te micsoda egy mázlista vagy....én bezzeg soha nem voltam Angliában,pláne nem ugy h. egy autógrammal és egy fotóval tértem volna vissza,Gandalf mestertől.(persze egy Viggo aláirást sem utasitanék vissza....sőt!megyek is Új-Zélandra...(max. álmomban)..)
1 szó mint 100 MÁZLISTA vagy.. :wink:

Engem nem zavar Ian magánélete,attól még ugyanolyan jó szinész...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126793 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Lyana: Igen, ez igaz. Ő maga hozta nyilvánosságra.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126775 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Lyana: Igen, az. De nincs abban semmi.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126768 Írta: Lyana
Lyana válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Hello mindenki!

Hallotam egyszer, pontosabban olvastam, hogy Sir Ian McKellen meleg. :oops: Szeretném egtudni ez tényleg így van, vagy csak vmelyik újságnak már megint meglodult a fantáziája.

U.I.: Kicsit szégyenlem magam, :oops: hogy ilyet kérdezek, de kíváncsi vagyok a dologra.

"A tűzből parázs lesz - majd az is kialszik,
De, ha lehunyod a szemed, a fényét újra látni fogod..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126631 Írta: primula
primula válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Tavaly oktoberben jottem angliaba au-pairnek es augusztusban megyek haza.Voltam a TTT premierjen is,meg Sean Bean is jatszotta a Machbettet szinhazban azt is megneztem.Sir Ian nagyon jol jatszik szinpadon.Nagyon jo szinesz,sajnaltam is amikor nem kapta meg az Oscart Gandalf szerepeert.Es embernek nagyon aranyos.Majd rakok fel kepeket ha tudok.AZt hiszem a heten zar a darab es megy Uj-zelandra.Szerintem Viggoek most is Rotkot forgatjak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126627 Írta: Voronve
Voronve válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Mae govannen!
Ezt nevezem, primula! De tényleg, mit csináltál Londonban :?: Ezek szerint a ROTK-hoz is fognak még forgatni, úgy, mint a TTT-hez.Ez is jó!
Hát, én is mennék Új-Zélandra, ha lehetne , most azonnal!
A Tanácsban az a rész nekem is nagyon tetszik

"Felnőttél, félszerzet...
Úgy van, igencsak nagyra nőttél. Bölcs vagy. És kegyetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126308 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Primula:
Ez csodálatos! Komolyan mondom, a legszívesebben én is repűlnék (szó szerint) megnézni Iant. Igaz, nem írtam még ebbe a topicba, de ő az, aki mindig megsíratott az eddigi két LOTR filmben. A Legkedvesebb részem vele, mikor a Tanácsban Frodóra néz, amikor Frodó szól, hogy ő viszi el a Gyűrűt Mordorba.
Képzelem milyen nagyszerű érzés lehetett őt látni. Mit nem adnék, ha a színpadon láthatnám :)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126079 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
ÉÉÉÉÉN láttam!
Méghozzá az ingyenes főpróbán Kriszanával, Míriellel, _Neóval és Morganával.
( :arrow: Élménybeszámolók-topic)
Csodálatos volt!
Affene mákos primula! Nem tudod felszkennelni a képet? Megnézném!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125549 Írta: Carnimirie
Carnimirie válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Ohh!!!Ez tök jó! Én Új -Zélandra akarock menni,de nem valószinű,hogy mostanában eljutok oda:(.....pedig annnnnyira cép hely........
Nem nézi meg valaki az Operaház fantomját? (mellesleg Tuomas Londonban nézte meg,mielőtt megcsinálták a Century Childre a Phantom of the Opera c.számot)

Car

"everybody’s changing and I don’t feel the same"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125512 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
primula: alighanem te egy 'elég' mákos ember vagy...
amúgy mit csináltál Londonban?

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125473 Írta: primula
primula válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Udvozlok mindenkit a Gandalf forumon!Eddig meg nem irtam ide de most ugy erzem meg kell osztanom veletek elmenyeimet.Majus 28-an Londonban voltam egy baratnommel es mivel tudtuk hogy Sir Ian egy szinhazban jatszik a Dance of Death c.darabban el kellett mennunk megnezni.Kozvetlenul a szinpad melle kaptunk jegyet igy neha meg 2 meterre sem volt tolunk.Sir Ian istenien jatszott!!!!AZatn a darab utan megvartuk,eleg sokat kellett ra varni es termeszetesen sokan vartak ra minden fele Gandalfos es Magnetos kepekkel.Aztan vegre kijott es nagyon nagyon aranyos volt.Mindenkinek adott autogrammot ,beszelgetett az emberekkel, mindenki fenykepezkedhetett vele aki akart(mi is),egyszeruen nagyon kozvetlen volt.Es ami a lenyeg,csak ezert jott ki, mert utana meg visszament a szinhazba.Sok szinesz arra sem veszi a faradtsagot hogy akkor adjon autogrammot amikor tavozik a szinhazbol.Szoval o aztan nagyon aranyos volt.Szerencsere mar tobbszor volt ra lehetosegunk hogy megvarjuk eloadas utan es mindig ilyen volt.
Tudomasom szerint Juni.14-ig jatszik meg ebben a darabban es aztan megy vissza Uj -Zelandra ROTK-ot forgatni.
Bocs hogy hosszura sikerult a hozzaszolasom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125452 Írta: Voronve
Voronve válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Hmmm, jó képek vannak ezen a onering.net-en! A francia újságokban is van néhány érdekes dolog! :x :P

"Felnőttél, félszerzet...
Úgy van, igencsak nagyra nőttél. Bölcs vagy. És kegyetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124696 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Christopher Lee pedig ma lett 81 éves!!!
www.theonering.net/
:D :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #124220 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Én is sok szépet kívánok a mi Szülinaposunknak!! :clown:

:dance: Boldog szülinapot!!
:dance:

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #124214 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
:hello: Boldog Szülinapot Gandalf....izé..Ian McKellen!!! :hello:
Ma lett 64 éves. Gratulálok! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #123503 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Gandalf & Keselyüstök figura:
images.amazon.com/images/P/B0000 ... ZZZZZZ.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122310 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
1pár aranyos infó+kép Sir Ianról :arrow:
www.bagendinn.com/honorees/may2002serena.asp

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122296 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Agoura írta: Tudja vki,hogy miről is szól az új filmje?
A fiatalkori képei közül néhányan elég mókásan néz ki :lol:


Az Emile cimu moziban Sir Ian jatsza a cimszerepet :) ,de szerepel meg a stabban Deborah Kara Unger,Tygh Runyan,Chris William Martin,Ian Tracey es Theo Crane.A rendezo Carl Bessai.

a tortenetrol ennyit talaltam;

Emile egy gazdalkodo kozossegben szuletett Saskatchewan-ban;kivandorolt,hogy egyetemi eletet eljen az Egyesult Kiralysagban,ahol negyven evig tartozkodott.Mikor nyugdijba vonult,ujra meglatogatta szulofoldjet es felkutatta ottani csaladjat.

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122135 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
MOZI
X-MEN 2.
A jó mutánsok megvédték az emberiséget a rossz mutánsoktól,úgyhogy végre szent a béke,Magneto is lakat alatt.Ezzel ért véget a 2000-ben készült X-Men,amelynek a folytatása természetesen arról szól,hogy a dolgokat korántsem lehetett ennyivel megoldani.Mert az úgynevezett normális emberek soha nem fogják elviselni a mutánsok különcségeit,és félni fognak tőlük,amire pedig egyes mutánsok nem fognak kellő tekintettel reagálni.
Szóval újra ott vagyunk,ahol az első rész elején tartottunk,egy politikus hadat üzn a mutánsoknak,akik ezúttal egészen más felállásban kötnek szövetséget.Erről most legyen annyi elég,hogy műanyag börtönbe zárt Magneto kiszabadul,de nem a rossz oldalra áll.A szerelmi 3szög,ami az első részben kezdett felállni Farkas,Jean Grey és Küklopsz között,most egyre mélyebb konfliktusokba torkollik,és újabb részleteket zudunk meg Farkas múltjáról.Ez a cselekményszál egyébként az X-Men 2. legizgalmasabb része.Amit az 1. részben kurta bevillanások mutattak,itt végre láthatóvá válik:kiderül,milyen titkos kísérlet áldozata volt Farkas,és hogyan kerültek fémkarmok a testébe.A fő ideológiai konfliktus ismét X professzor és Magneto között zajlik,akik jellemük különbözőségéből adódóan most is más megoldásokat képzelnek el a mutánséletet érintő konfliktusra.
A már ismert szuperhősök mind visszatérnek(kivéve azokat,akik a múltkor a fűbe haraptak,mint a Varangy vagy a Kardfogú),viszont előkerül néhány új figurais,mint például az a fémes nőszemély,aki a film leghevesebb harci jelenetéről gondoskodik,amellyel néhány igen feszült percet szerez Farkasnak.
Az X-Men 2. hosszabb és látványosabb,mint elődje volt-hogy jobb is,arról nektek kell döntenetek.
folyt.

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121978 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Agoura: ÍRD!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121392 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Hetente kapunk ingyenes Junior újságot és most az X2-ről írtak egycsomót.Leírjam,vagy hagyjam?

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121351 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Artemisz: jajj! :lol: :lol: :lol:
Shaira, a fiatalkori képek... Borzasztóan teccenek, na!
Az X2-ről volt valami werkfilm a pro7-en de Sir Ian nem sokat szerepelt benne.
Gandalf

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.675 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére