Csavardi Samu

Több
21 éve 3 hónapja #98610 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sziasztok!

Aki azt állítja, hogy Samu vagy nélkül nem sikerül a küldetés az elfogult az adott oldalon. Épp ezért úgy gondolom, hogy aki szereti Frodót az Samut is szereti és fordítva. A barátságuk eggyé olvasztja őket. Ők ketten nem választhatók külön.
Ezért szeretem én őket, kettőjüket a legjobban és talán csak egy leheletnyivel kedvelem jobban Frodót, mert ő áll a legközelebb hozzám személyiségben.

Elánor! Egyetértek veled (mint mindig :wink: )

Ne feledjük, hogy Samu szinte azonnal használatba vette a Gyűrűt, pedig csak egy "kis ijedtségről" volt szó. Mi volt ez ahhoz képest, mint amikor Frodó megállta a Gyűrűt, mikor a Lidérkirály szemezett veleb Minas morgulban?
De könyörgöm, erről ne nyissunk vitát! Úgyis mindig döntetlen lenne az eredmény...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #98519 Írta: Csavardi Samu
Csavardi Samu válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Jaj, Samut írtam Frodó helyett! Szóval Frodónál a gyűrű! :-) ) Tekintsétek kijavítottnak tévedésemet!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #98518 Írta: Csavardi Samu
Csavardi Samu válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Elanor: Szervusz gyermekem! :-)

Amúgy Bilbónál 60 évig volt a gyűrű, és mégis képes volt megválni tőle, míg Samunál csak a küldetés alatt van, tehát 1-2 év, és mégis teljesen az uralma alá hajtja! Plusz Samu is volt gyűrűhordozó! Na jó, ő csak egy kicsit! :-) De természetesen, Frodó is erőteljesen kellett a sikerhez! :-) (Meg Gollamnak is van asszem egy kis szerepe ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #98475 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Én is egyetértek, de egyvalamivel azért nem:

Csavardi Samu írta: Szerintem a legtöbb érdem őt illeti, sokkal több mint pl Frodót (aki már az első akadálynál elbukott volna).

Azért mégis csak Frodó cipelte az Egy Gyürüt! És az, hogy végigcsinálták, elsösorban az ö érdeme szvsz. De kétségtelen, hogy Samu nélkül soha nem sikerült volna! :wink: [/quote]

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #98322 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Eh...szóval azt Csavardi Samunak mondtam, mert ugye én vagyok Elanor...ő meg Samu... ;)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #98320 Írta: Eszterprise-Estel
Eszterprise-Estel válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Elanor\n

Szia apuci! ;)

Na, ezt most nem értem...HA ez nekem szól, akkor ki kell ábrándítsalak, lány vagyok, Eszter, ezért választottam a nevet.
Ha nem nekem szólt, akkor bocsi, félreértettem.


A remény hal meg utoljára

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #98319 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Én is egyetértek :wink:
Frodó és Samu külön-külön nem tudták volna megtenni ezt a küldetést. Samu szerepe naon szimpatikus, hiszen neki a betöltött szerepe a kapcsolatukban a "bátty" szerep, sőt, még vhogy annál is több. Ő az aki vigyáz Frodóra, és segít neki a rögös úton végigmenni úgy, hogy Frodó ne bukjon el.

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #98312 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Szia apuci! ;)

Szóval teljesen egyetértek az előttem szólókkal! Én sem tudnám elválasztani őket kettejüket, és egyik sem ment volna semmire a másik nélkül. És akkor sem sikerül volna a Küldetés, ha nekik nem ilyen a kapcsolatuk, ha nem kötődnek ennyire egymáshoz, és ha nem tettek volna meg mindent egymásért feltétel nélkül.

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #98297 Írta: Eszterprise-Estel
Eszterprise-Estel válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Nagyon jó társ. És e-nélkül nem lett volna sikeres a küldetés, Frodo elbukik, stb. De a hősök és társak szerepére már nagyon régen rájöttek. Samu tökéletesen betölti ezt a szerepet. És Frodo egy és elválaszthatatlan. Az én számomra legalábbis.

A remény hal meg utoljára

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #98111 Írta: Csavardi Samu
Csavardi Samu válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Már most leszögezem, hogy nem vagyok skizofrén (bűr szeretek E/3 személyben beszélni magamról :-) , úgyhogy ne nézzetek bolondnak!

Na ennyit előzetesen! Szóval szerintem Samu rendelkezik a legkisebb rajongótáborral a főbb szereplők közül, s ezt nagyon sajnálom! Nekem első olvasásra ő volt a legszimpatikusabb. Bátorsága, kitartása, hűsége (!) mindenkinél kiemelkedőbb volt, s ezek azok az értékek, amelyeket én a legtöbbre tartok. Plusz nagyon teccett, hogy az alárendelt szolga-szerepből milyen intenzitással tört ki. Szerintem a legtöbb érdem őt illeti, sokkal több mint pl Frodót (aki már az első akadálynál elbukott volna). Úgyhogy gyerünk emberek, ismerjük el jobban Samu tetteit! :-) )) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #98110 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Hódica: az egyik barátnöm találta egy magyar oldalon, van a többi szereplövel is. Jók a képek! Hogy lefogyott! 8O Jöjjetek ide, hobbitbarátok! Hát mások nem is szeretik az édes Seant?
www.ninecompanions.net/gallery_p ... sam_10.jpg
www.ninecompanions.net/gallery_p ... _sam_8.jpg
Itt az egész galéria:
www.ninecompanions.net/galleries ... ry_p1.html
:wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97961 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Niph, honnan van ez a cikk???Érdekes, hogy tul.képpen egyikük sem ismerte nagyon a GYU-t, mégis ők kapták meg a szerepeket
:P :P

Képek a mi cuki kis Seanunkról :wink: :D :D :arrow: www.bagendinn.com/seansundance.htm

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97431 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Ó, én azt hiszem, megbocsátottam volna neki... Olyan édes!
Samu TTT képek!
www.ninecompanions.net/gallery_p ... _sam_1.jpg
www.ninecompanions.net/gallery_p ... _sam_2.jpg
www.ninecompanions.net/gallery_p ... _sam_3.jpg
www.ninecompanions.net/gallery_p ... _sam_4.jpg :arrow: jaj, ez a tekintet! :oops:
www.ninecompanions.net/gallery_p ... shes_1.jpg
www.ninecompanions.net/gallery_p ... shes_2.jpg
www.ninecompanions.net/gallery_p ... shes_3.jpg

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97291 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sziasztok!

Azt gondolná az ember, hogy már rég rajongók voltak és lám... :heu: :twisted:
Szerintem Billy nem úszta volna meg szárazon azt a dolgot a Könyvvel (hogy beleejtette a medencébe), ha van a közelben néhány fan. :roll: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97216 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Hódica: ez nem az egész cikk, csak a többi része egy kicsit off lenne ide, de még 1 pici:

Dominic, ez az első nagy szereped. Milyen érzés volt megkapni?

Dominic: Még soha nem lelkesedtem ennyire egy szerepért. Hatalmas lehetőség volt, és természetesen igent mondtam, de nem nagyon gondoltam arra, hogy mi minden következhet ebből. Azt hiszem, ugyanúgy közelítettem hozzá, mint más szerepekhez, csak akkor lett más, amikor elkezdtünk együtt dolgozni ezekkel a hihetetlen színszekkel, a csodálatos helyszíneken.

Billy: Amikor megtudtam, hogy megkaptam a szerepet elájultam… Ami már csak azért is kínos volt, mert éppen autót vezettem közben…

Sean: Én sírtam.

Mikor olvastátok a könyvet?

Billy: Én nem olvastam, amíg meg nem kaptam a szerepet. Egyszer próbálkoztam vele: gondoltam magammal viszem nyaralásra, ott lesz rá időm. De aztán beleejtettem az úszómedencébe. Utána próbáltam továbbolvasni, de nem ment, úgyhogy nem fejeztem be. Később Edinburoughban játszottam egy darabot, és mivel Glasgowban lakom, napi két órát vonatoztam. Ott volt időm befejezni. Érdekes volt, mert mivel már tudtam, hogy enyém a szerep, Pippin szemszögéből olvastam.

Elijah: Apám nagy rajongója a könyvnek, minden nyáron elolvassa. Mikor 13 éves voltam, odaadta a Babót, hogy olvassam el. Aztán nagyon mérges lett rám, amiért nem olvastam el, úgyhogy felolvasta nekem a könyv első harmadát. Végül egyedül befejeztem. Nem sokkal később karácsonyra megkaptam A Gyűrűk Urát. Meghallgatásokra utaztam Londonba, és én is a vonaton olvastam. Mindig ugyanazok a helyek és állomások suhantak el mellettem, de ha az ember A Gyűrűk Urát olvassa, akkor egy idő után már nem is veszi észre a valós világot maga körül.

Sean: Én nagyon önző voltam: a karrieremmel törődtem, meg hogy micsoda lehetőséget jelent ez a film. Nem szippantott be ez a világ, nem ismertem a mítoszait. Az ügynököm felhívott, hogy Peter Jackson szereplőket keres A Gyűrűk Ura trilógiához, csakhogy én akkor hallottam először a könyvről. Erre azt mondta: "A Babó folytatása", mire hátul, a tudatalattimban megmozdult valami - ez már ismerősen csengett. Leszaladtam a könyvesboltba, megvettem A Gyűrűk Urát, és kapásból elolvastam 135 oldalt. Kerestem benne Samut, próbáltam feldolgozni a karaktert. Aztán a hátralévő időben igyekeztem felkészülni a meghallgatásra, plussz a kiejtést is gyakorolnom kellett, és nem jutott rá időm, hogy folytassam a regényt. Aztán eljött a meghallgatás napja. Utána hazamentem, és próbáltam tovább olvasni, de nem ment. Néztem a betűket, és nem fogtam fel, mit olvasok. Csak azon járt az eszem: "Meg fogom kapni a szerepet?" Végül megkaptam, és amikor Új-Zélandra utaztunk a forgatásra, megint tovább akartam olvasni, de nem tudtam mit kezdeni a könyvvel. Ekkor, mintegy megvilágosodásként eszembe jutott, hogy talán a Babóval kellene kezdenem. Így is történt, és egy ültömben végigolvastam, és nagyon tetszett. Ezután újra elővettem a trilógiát, és minden egyes másodpercét élveztem. Ahogy ott ültem Új-Zéland vadregényes vidékén, ez a könyv az egyik legnagyobb irodalmi élményem volt.

Dominic: Na én ezt nem mondhatom el magamról… A Babót még kiskoromban olvastam, és megvolt A Gyűrűk Ura is, de nem fűlött hozzá a fogam. Tudtam Tolkien világáról, hogy miről szól, milyen lények népesítik be. Amikor a forgatókönyvet olvastam, akkor szereztem tudomást először magáról a sztoriról. Annyira magával ragadott, hogy hazafelé autóvezetés közben attól tartottam, orkok meg más szörnyek követnek. Én is Új-Zélandon fejeztem be.

Sean: Nekem nehéz volt megjegyezni a sok nevet, de szerencsére Elijah annyira elmerült a történetben, hogy mindig ki tudott engem segíteni.

Milyen volt együtt dolgozni a neves színészekkel?

Sean: Amikor a forgatás végén megkértem a stábot, hogy írjanak valamit az emlékkönyvembe, Ian McKellen azt írta, hogy egész karrierje során azt élvezte a legjobban, amikor olyan stábhoz csatlakozhatott, ahol a legkülönfélébb korú, karakterű emberek kerültek egy csapatba, eltérő háttérrel - és egyenlőként, egy csapatként kezelték őket.

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #96918 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

Niphredil/Szméagol írta:
Sean: Élvezik az életet, az ételeket, és a jó társaságot… Már a forgatás elején is hobbitok voltunk, az egész procedúra végére pedig csak még inkább azokká váltunk.

:wink:


Ez milyen édi :P .
Jó ez a cikk 8) :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #96886 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sziasztok!

Ez a reklám nálunk nem jelenik meg, ugye? Ahogy szoktuk. :?

Nekem Samu nagyon tetszik minden hogyan.
Nwem tudom mi bajotok... :roll: Szerintem a Rozi nagyon is illik hozzá (talán még túl szép is :P :twisted: ).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #96849 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Szerintem jól néz kia Rozit játszó színésznö, és nem tünik "öregnek".
Sean filmje: Juhuhú! Csak kár, hogy letölteni nem tudom. :(
Itt van némi interjúrészlet:

Sean, neked mi volt a legnehezebb a szerepben?

Sean: Meg kellett híznom! Ez iszonyú volt! Az arcszőrzetemről nem is beszélve. Bár ennek kapcsán volt egy vicces történet is. Éppen egy vulkán tövében voltunk elszállásolva Új-Zélandon, amikor ajándékba kaptam a Giletttől egy csomagra valót az új borotvájukból, a regionális elnökhelyettes gratuláló levele kíséretében. Ekkor jött ez ötlet: egy kis ügyességgel akár a Gilette frontemberévé is válhatok. Úgyhogy poénból hobbitszerelésben mindjárt le is forgattunk egy reklámot a tűzhányón.

Elijah: Nagyon vicces lett.

Billy: Ja, biztos leakaszt majd érte párszáz millió dollárt.

Sean: Félretéve a tréfát: fárasztó volt. Volt úgy, hogy 12-13 napot dolgoztunk pihenő nélkül, ráadásul minden nap hosszú órákat. Az estét is mindig együtt töltöttük, hiszen a barátaink, a családtagjaink messze voltak - szóval fél évre fel kellett áldoznunk az életünket.

Billy: Korai kezdés, rengeteg gyaloglás… Az energiát volt nehéz megőrizni. De aztán az ember legyőzi ezt az érzést, mert a munka fantasztikus. Segít a sztori, az érzelmek, a helyszínek. Az egyik nap egy igazi drámai jelenetet csináltunk, másnap pedig valami vicceset - szóval nem unatkoztunk.

Sean: Nehéz volt a felszerelést hordani, de egyhelyben ülni sem volt könnyű azokkal a fülekkel, a szőrzettel… Hoztam is magammal 30-40 filmes szakkönyvet, és azokra próbáltam koncentrálni a várakozás közben. És figyeltem Ian McKellent, hogy milyen könnyedén oldja meg ugyanezeket a problémákat.

Tanultatok valamit a hobbitoktól?

Sean: Élvezik az életet, az ételeket, és a jó társaságot… Már a forgatás elején is hobbitok voltunk, az egész procedúra végére pedig csak még inkább azokká váltunk.

:wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #96822 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
SZóval a csajról beszélek!! :lol:
Hogy a filmben nem tűnik öregnek hozzá képest.

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #96821 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
most a csajról beszélsz Elanor, vagy Seanról????

vagy egyáltalán nekem válaszoltál???? :confused2: :confused2:

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #96815 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Lehet, hogy ezeken a képeken annak tűnik, de a FotR-ban egyáltalán nem sztem :roll:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #96810 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
JUj!!!

A golden globe-os képek alapján tényleg lefogyott, bár nekem mindenhogy tetszik, kis macikám!!!!

Szerintem a Rozicsaj túl öreg hozzá nem ???
Szép nő, meg minden, de idősnek tűnik!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #96754 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

Belinkelnéd? :roll:


be: www.herr-der-ringe-film.de/v2/de ... il_528.php

ez a cikk, németül

Ez a film linkje:

http://www.sundanceonlinefilmfestival.o ... 01_02.html

Vagy mire gondoltál :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #96681 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

Supersonica írta: Mint anno a werkfilmben is hallottunk róla, Sean Bean egy kisfilmet forgatott, amelyet most már le lehet tölteni a megadott linken.

A filmet Brian Bangsgrove-nak ajánlotta, aki a forgatáson halálos szerencsétlenséget szenvedett.

A Sundance fesztiválon mutatták be.

Kivonatosan ennyi :)


Belinkelnéd? :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #96592 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sziasztok!

Ó! Igen Samu csodálatos volt a Filmben nekem is ő a kedvencem (Frodó és Gollam után :roll: ).
Nekem a kedvenc jelenetem vele... :roll: Hát mindegyik! :D
Főleg, amikor Frodóval beszél, a nyúl pörköltös jelenet...stb.
Akkor kivételesen (!) nem szerettem, amikor Gollammal olyan mogorván viselkedik. Nem értette meg a pici Szméagolt. :(

Milyen furcs, hogy egy emberke játssza Pipitért és Rozit! Hmmm... :roll: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #96572 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
De jó!!!!! :D :D
Csak kár, hogy nem tudom megnézni...nem gyó a Windows Media Playerem... :evil: :twisted: :twisted: :twisted: nincs fönn máshol a neten????

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #96569 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Mint anno a werkfilmben is hallottunk róla, Sean Bean egy kisfilmet forgatott, amelyet most már le lehet tölteni a megadott linken.

A filmet Brian Bangsgrove-nak ajánlotta, aki a forgatáson halálos szerencsétlenséget szenvedett.

A Sundance fesztiválon mutatták be.

Kivonatosan ennyi :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #96566 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Hogy örüjjetek :lol:


ÚJDONSÁG! ->

Über kurz oder lang...
21.01.2003 by Cirdan Quelle: Sundance 2003

Während der Nachdrehs im Sommer 2002 trommelte Sam-Darsteller Sean Astin eines Sonntag nachmittags die gesamte HERR DER RINGE Crew zusammen, um einen Kurzfilm zu drehen. Dieser Film mit dem Titel THE LONG AND SHORT OF IT wurde nun auf dem Sundance Festival präsentiert und kann auf der offiziellen Website der Veranstaltung komplett runtergeladen werden.

Der Kurzfilm ist dem Beleuchter Brian Bansgrove gewidmet, der während der Dreharbeiten zum HERRN DER RINGE tödlich verunglückte.
An Sean Astins Kurzfilm haben folgende Personen der HERR DER RINGE Crew mitgewirkt:

Schauspieler
Maler -- Andrew Lesnie (Kameramann bei HdR)
Kleine Frau -- Praphaphorn (Fon) Chansantor (Scale-Double)
Großer Mann -- Paul Randall (Scale-Double)
Busfahrer -- Peter Jackson (Regisseur, Drehbuch, usw..)
Statist -- Barrie Osborne (Produzent)

Crew
Drehbuch, Regie, Produzent -- Sean Astin (Sam Gamdschie)
Story-- Sean Astin und Dominic Monaghan (Merry Brandybock)
1. Regieassistent -- Elijah Wood (Frodo Beutlin)
2. Regieassistent -- Mark Ordesky (Executive Producer)
Location Manager -- Janine Abery (Assistant to Barrie M Osborne)
Assistent Location Manager -- Andy Serkis (Gollum)
Traffic Controll -- Sala Baker (Sauron)
Music Inspiration -- Billy Boyd (Pippin)

Wer sich den Abspann des Films ganz genau anschaut, wird jede Menge weiterer Namen der HdR-Crew entdecken.

-- Sundance 2003 -- The Long and Short of it Download -> http://www.sundanceonlinefilmfestival.o ... 01_02.html
-- zur offiziellen Sean Astin Website -> www.seanastin.com/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #96501 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Hát, a fordítók aztán tényleg ügyeskedtek... :? Pipitér a könyvben egy kislány volt, nem? Egyébként csodásak a képek, és a vers is, Áfi! Samu mindig rulz 8)

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #96095 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.522 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére