Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
20 éve 8 hónapja #161654 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161641 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nem tudom láttátok-e ezeket a képeket... aranyosak... :D
Lij&Dom
A kis vigyori :D
Itt is kis mosolygós...
Lij&Dom
Dom
Egy kis Billy is. :D
Sean&Billy
Billy

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161520 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ringbearer írta: Gyönyörű hangja vannak Billynek!!
Egyszerűen fantasztikusan szép!

És imádnivaló akcentusa!Kedvenc mondatom tőle:'That was your idea!'
Akkor mondja mikor Trufával ellopják a sárkány rakétát,és meggyújtják... :D Eszméletlen aranyos!

[size=9:ilr1zyx3]1111 :) :oops: [/size]

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161512 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Gyönyörű hangja vannak Billynek!!
Egyszerűen fantasztikusan szép!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161431 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Silme írta: Úgy volt hogy jönnek?

Meg voltak hívva, igen. De már biztos, hogy nem jönnek.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161411 Írta: Fircorwen
Fircorwen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

"Voltam,mert lettem,
untam, hát mentem..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161276 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Itt van egy-két Billy és Dom kép... nem sok, de annál jobbak:
www.empireonline.co.uk/gallery/thelordoftherings/default.asp

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161256 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Szegény, szegény Lij. :shake: :roll: Nagyon aranyos az eredeti videó... ez is jó nem arról van szó, hogy nem, de akkor is...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161254 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
www.biatv.hu/~zsu/blog/domjournal.gif

Dodiee köszi a fordítást!!!

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161157 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Na, Rabyn kedvéért úgy ahogy lefordítottam a 10kérdés/válaszos cikket, bocs ha valahol nem jó a fordítás, nem vagyok túl jó angolból.. Köszönöm Maunak, Thaurnak és Jacoponak a segítséget:D

1. Mi a kedvenc zenéd?

"Adagio for Strings," Barbertől.

2. Mi a kedvenc filmed?

Erre nem nagyon tudok válaszolni... de talán a Gregory's Girl.


3. Mi a kedvenc TV műsorod, most vagy úgy általában?

Simpsons.


4. Hogy érzed, mi volt eddig a hivatásodban elért legfontosabb eredményed?

Ez túl bonyolult… Ugorhatnánk (gyk.: másik kérdésre;))?


5. Melyik tervedről érzed úgy, h nem úgy sikerült, mint ahogy eltervezted?
Ugorhatnánk kettőt?


6. Mi a kedvenc könyved?


Spike Milligan – Adolf Hitler and My Part in His Downfall.


7. Ha egy valamit megváltoztathatnál az iparral(ennek így van értelme??) kapcsolatban, mi lenne az?

Többet foglalkoznék a veletek(interjúkat adna gondolom..) és kevesebbet a pörgéssel(vagy mi a franccal, nem is értem ezt a szót..) és a PR-ral.

8. Ki, vagy mi volt az, ami a legnagyobb befolyással volt a karrieredre?
Az, hogy színisuliba mentem.


9. Mi a következő terved??

Meggyőződöm arról hogy Dom befejezte az adatlap kitöltését. Ez már önmagában egy terv.


10. Mi az a szerep, amit mindig szerettél volna megkapni, de eddig még nem sikerült?

Hamlet.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161137 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Méhéhért nem tudok én angolul? :cry:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161113 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nagyon részletes, hosszú interjú Billy-vel (angolul):
filmforce.ign.com/articles/393/393444p1.html
10 kérdés/válasz:
filmforce.ign.com/articles/388/388070p1.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161109 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ez a 2. roppant ari! :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161108 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Sil írta:

Rabyn írta: ennek a képgalériának az összefoglalóját nem tudod nekekm belinkelni?

www.biatv.hu/~zsu/blog/billydom01.htm
www.biatv.hu/~zsu/blog/billydom02.htm
www.biatv.hu/~zsu/blog/billydom03.htm
www.biatv.hu/~zsu/blog/billydom04.htm
www.biatv.hu/~zsu/blog/billydom05.htm
www.biatv.hu/~zsu/blog/billydom06.htm


Hát, már megelőztek. :) A képek a teljesség igénye nélkül vannak oda beválogatva.. = ezek a kedvenceim. :)

ma/tegnap (?).. felkerült a netre a Dom/Orli csók kép 2 újabb/jobb minőségű/ változata:

íme:

www.biatv.hu/~zsu/blog/kepek/327.jpg
www.biatv.hu/~zsu/blog/kepek/328.jpg

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161044 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

ainawethien írta: www.biatv.hu/~zsu/blog/kepek/321.jpg
www.biatv.hu/~zsu/blog/kepek/322.jpg


Nekem mindkettő tetszik. :D

Az a kép engem is "csak" a Beatles-re emlékeztet, nagyon jó! :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161040 Írta: Gyémánt_Hajnal

Sil írta:

Galadh írta: www.biatv.hu/~zsu/blog/kepek/313.jpg

Nem emlékeztet vkit ez egy Red Hot Chilis képre?:)

Engem csak egy Beatles-képre, de arra nagyon... :roll:


Mert ez valóban egy Beatles kép után van :) Sirály :D :D :D

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161024 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Galadh írta: www.biatv.hu/~zsu/blog/kepek/313.jpg

Nem emlékeztet vkit ez egy Red Hot Chilis képre?:)

Engem csak egy Beatles-képre, de arra nagyon... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161022 Írta: Prérifarkas
www.biatv.hu/~zsu/blog/kepek/313.jpg

Nem emlékeztet vkit ez egy Red Hot Chilis képre?:)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160985 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160982 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
ennek a képgalériának az összefoglalóját nem tudod nekekm belinkelni?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160978 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Én most ezen röhögtem szét magamat.. tom, régi, de akkor is. :)

www.biatv.hu/~zsu/blog/kepek/321.jpg
www.biatv.hu/~zsu/blog/kepek/322.jpg

A másodikon Dom úgy néz ki, mintha ezt gondolná: "Úr Isten, ezek mindent tudnak rólunk!!!" :lol: :lol: :lol: :lol:

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160967 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

ainawethien írta: Hát köszi értük!! :) ) (még mindig nem tok betelni velük) Körülnéztem BagEndInn-en (jó rég jártam arra), és volt 1-2 kép, ami *kellemes* meglepetést okozott. :) Szal köszi, hogy eszembe juttatad az oldalt. :)


Szív. :D A Bagend egy nagyon jó oldal... most már jó lenne pár új Billy kép is... :roll: :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160957 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Iowa írta: :D Igen újak.


Hát köszi értük!! :) ) (még mindig nem tok betelni velük) Körülnéztem BagEndInn-en (jó rég jártam arra), és volt 1-2 kép, ami *kellemes* meglepetést okozott. :) Szal köszi, hogy eszembe juttatad az oldalt. :)

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160956 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

ainawethien írta: Te jó ég.. mossatok fel légyszíves!!!



Ezeket még életemben nem láttam. De új képek ugye? A haja olyan, mint amilyen a RotK premiereken volt.. szal gondolom újak.. ??


:D Igen újak.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160954 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Iowa írta: V-Life2


Te jó ég.. mossatok fel légyszíves!!!

Ezeket még életemben nem láttam. De új képek ugye? A haja olyan, mint amilyen a RotK premiereken volt.. szal gondolom újak.. ??

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160945 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: www.bagendinn.com/Group/images/candids/knicksdec09.jpg
Vajon mit néznek?


Sorry, ha valaki már válaszolt, de azt hiszem kosár meccsen vannak...

Pár kép... visszaolvastam, ha mégis voltak töröljétek ki Őket...bár nem lesz sok...

Dom...fuh, ari...
V-Life
V-Life2
V-Life3
Gondoltam ezt ide is berakom, fantasztikus képek!
Ezen Dom van... Nekem főleg ez tetszik, szuper kép.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160911 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160903 Írta: Gyémánt_Hajnal

Fircorwen írta: Dodiee: Én csináltam őket. :wink: (Örülök, hogy tetszik! :) )

www4.online.rtlklub.hu/forumkepek/2731049.pict


Ez tényleg jó, gratula neked :)

Ja, egy kis téma: Azon gondolkozom, vajon együtt töltik-e a szilvesztert, és ha igen, vajon, hol? Azt 'tom, Billy nagy bulizós, és ott van még Dom, Elijah, Sean, de Craiget mindig meg kell említenem, mivel az egyik legjobb barátja.... USA, Skócia, Anglia, Új-Zéland :) Vagy külön a családjukkal? Képzelem mekkora bulik lehettek most is a premier miatt :) meg még biztos folynak :) Fogy a pipadohány :)


Kellemes Ünnepeket! Merry Xmas!!!

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160889 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Fircorwen írta: Dodiee: Én csináltam őket. :wink: (Örülök, hogy tetszik! :) )

www4.online.rtlklub.hu/forumkepek/2731049.pict


WOW!! Nagyon jó, és az előzőek is szuperek!!! Van még? :)

Boldog Karácsonyt!!!

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160874 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Merry( :) ) Christmas!!!!
Minden rajongónak,és persze Domnak és Billynek!!

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.765 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére