Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
20 éve 7 hónapja #167102 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #166997 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Wooooaaaaaah, micsoda sztori... :wink: Németesek előnyben...

Két lány mesél egy csodálatos estéről a Gyűrűk Ura sztárjaival (berlini premier), kiemelve Billyt ( KÉP ) és Domot, hogy mennyire kedvesek voltak. Dominic és Andy Serkis a két szerencselányával ITT

FULL sztori németül ITT

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #166920 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Tinúviel!Tinúviel! írta: Helló! gondolom már mindenki ódákat zengett Billy és Dom Rotk-os szerpléséről, de én sem tudok mást tenni! Nekem a kedvencem mégis Billy volt! Az éneke :itscool: nagyon király! Nekem az a rész is nagyon tetszett amit talán még nem említettetek! Amikor a kocsmában ül és amikor Samu odamegy Rozihoz és (szerintem megcsókolja) akkor Billy nagyon arin kezd mosolyogni! Vagy amikor Samu és Rozi esküvőjén, miután elkapja a csookrot, akkor rákacsint és rámosolyog a mellette álló hobbit lányra! nagyon ari! Összességében Billy és Dom nagyot alkottak! Csak így tovább! :wink: :twisted:


Egyet kell értenem veled! Amikor másodszor láttam, eszembe jutott az esküvői jelenetnél, hogy.... miért is nem én állok ott Billy mellett??? hogy lehet a sors ilyen kegyetlen??? :cry: :x
És persze a sörözős jelenetnél is el tudtam magam képzelni mellettük egy korsó sörrel a kezemben. :wink:

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #166868 Írta: Tarathradiel
Nagyon szép...Egyértelműen a film egyik csúcspontja ez a dal.

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #166794 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Istenkirály vagy!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #166779 Írta: Iowa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
20 éve 7 hónapja #166530 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Helló! gondolom már mindenki ódákat zengett Billy és Dom Rotk-os szerpléséről, de én sem tudok mást tenni! Nekem a kedvencem mégis Billy volt! Az éneke :itscool: nagyon király! Nekem az a rész is nagyon tetszett amit talán még nem említettetek! Amikor a kocsmában ül és amikor Samu odamegy Rozihoz és (szerintem megcsókolja) akkor Billy nagyon arin kezd mosolyogni! Vagy amikor Samu és Rozi esküvőjén, miután elkapja a csookrot, akkor rákacsint és rámosolyog a mellette álló hobbit lányra! nagyon ari! Összességében Billy és Dom nagyot alkottak! Csak így tovább! :wink: :twisted:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #166527 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hát ha jól esik fikázni akkor lehet rá mondani igen.
Billy 2
Nem is tudtam különben, hogy Billy nyert...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #166462 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 04_002.jpg


Ezen a képen valami nagyon magas szinten nyúzott... :shake:
Nagyon ráférne némi alvás, v egyéb nyugodt kikapcsolódás...

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #166451 Írta: Tuk Pippin
Tuk Pippin válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: beastybunny.com/lotr/billy/group ... 02_002.jpg

Ezen Elijah olyan,mint egy próbababa...
Amúgy köszike,a többi haláli jó!

"Eljöhet a nap,mikor az emberek bátorsága elbukik,
Hátat fordítunk a barátainknak,és szövetségeink felbomlanak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #166407 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
ezt muszáj beírnom!!! hallgatom a winampon a rivendel rádiot (mindenféle fantasy zenék mennek csúcskirály) és mit adnak benne? a Steward of Gondor Utána meg az Intho The Westet..

Na itt képecskék:
beastybunny.com/lotr/lotr/rotk/i ... 04_002.jpg
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 04_001.jpg
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 04_002.jpg
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 04_003.jpg
az utolsó kettőn nagyon szomorunak és kicsinek tűnik... :cry:

beastybunny.com/lotr/billy/group ... 304_05.jpg
beastybunny.com/lotr/billy/group ... 02_002.jpg

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #166403 Írta: fehér Aredhel
A nem szinkronizált filmben külön öröm Pippint hallgatni, mivel a színész skót, nagyon aranyosan, ízesen beszéli az angolt. :D Az MTV Europe Awardson egy díjat adott át, de előtte még Kelly Osbourne fojtogatta örömében és közben azt kiabálta:Te vagy a kedvencem!!! Érthető...

"I amar prestar aen...
han mathon ne nen...
han mathon ne chae...
a han noston ned gwilith."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #166396 Írta: Tuk Pippin
Tuk Pippin válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

sherry írta: Bocsi Pippin, hogy megint erre terelem a szót!!!!


Nincs gáz,már csak péntekig kell valahogy nagy kínok között kibírnom...
Addig a képekkel tartom életben magam... :D

"Eljöhet a nap,mikor az emberek bátorsága elbukik,
Hátat fordítunk a barátainknak,és szövetségeink felbomlanak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #166314 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Itt a kis Billy: http://groups.msn.com/_Secure/0PwAAAAgScTPex1AfmJ0hneteHs6ZdFPomQSY9koUuNKkA7Gcuqj*RLhS7*gwwZH!2uubhPZ45BgzkqUmBuFR6s!Pk6!nRcGT/billy.gif?dc=4675422026156539159

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #166305 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ha már megint Pippin énekénél tartunk, ami amúgy tényleg ritka jól sikerült, azért szerintem az is aranyos volt amikor Trufával az asztal tetején táncikálva együtt dalolnak!!! :D :)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #166283 Írta: sherry
sherry válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Mondjuk, szerintem az egyik legmeghatóbb, és legszívhez-szólóbb rész az, amikor Pippin énekel!! :crying:

Bocsi Pippin, hogy megint erre terelem a szót!!!!

Vezess, és én követlek. Ne álljon közénk viszály.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #166177 Írta: Tuk Pippin
Tuk Pippin válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Kissé hanyagolva van a fórum.
Még mindig nem láttam a ROTK-t,és csak szívom a fogamat,mert mindenki arról beszél... :bawling: :cry: :(
Pippinék biztos fenomenálisak! :merrypippin:

"Eljöhet a nap,mikor az emberek bátorsága elbukik,
Hátat fordítunk a barátainknak,és szövetségeink felbomlanak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #165652 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
ainawethien: gondolom feltqnt, hogy szerkesztettem a hozzászólásod. légyszi, csak linkeket tegyél be, képet ne illessz, mert lassítja a fórumot. köszi!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #165562 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Tinúviel!Tinúviel! írta: Ráadásul nekem a "what about second breakfast" os rész tetszett legjobban! ?!

Nekem is! :D :D Na vajon miért? [size=9:19ipxdch](rögtön Te jutottál eszembe)[/size]
Az a kedvenc mondatunk Billytől(mármint Tinuvielnek és Nekem):And what about second breakfast? :D Olyan viccesen mondja... :lol:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #165518 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ezekmilyen díjak?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #165449 Írta: ainawethien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #165440 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Artemisz, ez nagyon édes!!!!
Igazi Pippin's song!
A werkfilmben majdnem leestem a székről, mikor azt mondja: I'm the sexiest! Olyan édi!!!!!!!
Megnéztem a Kapitány és katonát, elég égő volt, mert mikor megláttam, hangosan azt mondtam a barátomnak: Ha-ha, hobbit egy csatahajó kormányánál!!! Ő nevetett, a mozi fennmaradó része nem....

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #165422 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Gondolom, ezeknek egy része már volt, Billy begyűjtött két díjat a héten:
www.theonering.net/scrapbook/group/1284/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #165379 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Sziasztok!

Tényleg remek Pippin éneklős jelenete és a karakter szuperul el van találva. Ha valaki látta a Hogyan készült a Gyűrű3- t ott megvan rá a válasz miért ilyen jó az alkitás: Billy épp arról beszélt, hogy azon versenyeztek Dominic- kal, hogy ki kapott szebb jelmezt, mintha Pippint láttam volna ahogy Trufával ugyanezen verseng olyan pimaszul volt aranyos, hogy engem nagyon megfogott:)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #165315 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Az biztos! Gratula Artemisz! Ráadásul nekem a "what about second breakfast" os rész tetszett legjobban! Az alakítás szuper! Billy éneke páratlan! Mi kell még?! :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #165312 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hi!
Billy is nagyot alakított a ROTKban akárcsak mindenki más.Amikor énekel az viszi a pálmát,ez egyértelmű.Gyönyörű hangja van. :wink:

Artemisz nagyon sirályos az új szöveg,Billy előadásában pedig még jobb lenne...hmmm...de jó is lenne.

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #165124 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Sil, ezer hála s zövegért!

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #165072 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
nem tudjátok hol lehet rotkos képeket leszedni?

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.642 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére