Frodó (Elijah Wood)

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12927 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nos, lányok, akkor egy kis részlet a márciusi Ifjúsági Magazinból <br> A cikk címe: a félénk fiúk hódítanak! (Elijah Woodot és Daniel Radcliffet faggatják egyébként ugyanolyan kérdésekkel)<br> <br> Mivel töltitek legszívesebben a szabadidőtöket?<br> Elijah: Az angol és az irodalom mindig is a kedvencem volt, mert én is imádok írni. A kreatív írások, költemények elszórakoztatnak, és ezek egy színész szempontjából még hasznosak is lehetnek. Szeretem az állatokat is, megszállottja vagyok a számítógépes játékoknak, és rendszeresen sportolok, hogy nehogy eltunyuljak. Imádok moziba járni, gyűjtöm a Star Wars figurákat, modellezek. Mindamellett nagyon szeretek együtt lenni a családommal és a barátaimmal is.<br> <br> És a lányokra nem szakítotok időt?<br> Elijah: Mostanában még esélyem sincs kalandokba keveredni, mert őszintén mondom, hogy a forgatások miatt nem jut időm a randikra. Egy kapcsolat felelősséggel jár, és nem tudnék rá annyi időt szakítani, mint amennyit szeretnék. Pedig jó lenne egy barátnő, de csak olyan valaki jöhet számításba, aki tényleg különleges. A szememet azért nyitva tartom (Vic: hajrá, Sesy!! :) ), és lehet, hogy éppen holnap jön velem szembe egy csodálatos lány, aki még azt is el tudná érni, hogy ne a filmezés legyen az első és utolsó gondolatom mindennap. Életemben eddig kétszer voltam igazán szerelmes. Mivel romantikus és álmodozó típus vagyok, a tökéletes lány számomra nem csak kívülről vonzó, hanem belül is gyönyörű. Az is nagyon fontos, hogy a helyén legyen az esze, és sokoldalú legyen. Nem kedvelem azokat a lányokat, akik csak a külsejükkel szeretnének érvényesülni, miközben mások érzelmeivel játszanak, majd miután összetörték a srácok szívét, továbbsétálnak, mintha mi sem történt volna. <br> <br> Kellett-e már a kamera előtt csókolóznotok?<br> Elijah: Igen, és bár imádok forgatni, a csókjeleneteket utálom, mert kellemetlen emlékek fűznek hozzá. 14 évesen kellett életemben először csókolóznom, a Flipper című sorozatban Jessica Wessonnal. Nagyon ciki volt. Emlékszem, egyfolytában azon izgultam, hogy ne kelljen többször felvenni a jelenetet, mert nagyon szégyenlős voltam. <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12926 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
BORZANYO-nak üzenem , ha idetéved, hogy csináljon valamit az e-mail-jével, mert nemhogy a képeket, de semmi nem tudok elküldeni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12925 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
köszi nyulhopsz!!<br> szombaton sajna nem leszek itthon,de majd megkérem anyám , hogy vegye föl!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12924 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Naughty: szombaton reggel fél hétkor ismétlik a werkfilmet!<br> A Fekete-fehér szerintem szörnyű film, minden második szó benne az, hogy kibahottul, és Elijah jó ha 3 percen keresztül beszél benne. A filmben még néha előbukkan a drága, imádnivaló afroamerikai emberkék mögül, de ezek a kedves aranyos afroamerikai emberkék többnyire jól eléállnak, szóval nem látszik belőle semmi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12923 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
csá!!!!!<br> <br> valaki a múltkor azt mondta, hogy szerdán (azaz ma)fogják isméltelni az hbo-n az így készült a GYU-t.<br> nos az illeto kamázott, úgyhogy megint lemaradtam az eleértol , mert a multkor (persze én vettem észre, hogy megy) én is csak a végét láttam.<br> na mégegy kérdés :<br> látta valaki a black and white-ot??<br> jó?<br> mennyit szerepel benne LIJ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12922 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Képek:www.herr-der-ringe-film.de/hdr/de/galerie/film-crew/filmcrew1.htm
Remélem jól írtam be! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12921 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Esbeth, figyu, kíváncsi vagyok, hogy ezt hogy gondolod! Gyere át a Chatalős topicba!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12920 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
illetve nem is a poénon van a hangsúly,hanem magán az érzésen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12919 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
őszintén szólva én ugyanígy érzek,csak mint tünde.és én is jól érzem magam így.akárki akármit mondd:jó poén.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12918 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tudjátok kezedem azt érezni, hogy manapság már nem nagy különlegesség, ha valaki Elijah rajongó...és itt nem veletek van a baj, mert ez a topic arra nyílt meg, hogy kifejezzük, milyen jó ez a pasi, de az osztálytáesaim jajj jajj Elijah Wood-os kép! De jó, muti add idde! Jajj had nézzem meg! :( <br> Viszont akiknek szívesen beszélnék erről az egészről, azokat meg nem érdekli (családom)... :( <br> Otthon eljátszottam Frodót, és egész jól ment! Ilyenkor az ember belebúj egy másik bőrbe, és teljesen átérzi... Amikor jöttem haza vokmen a fejemen (hát ugye GyU ment benne :) és játszottam Frodót, és hallottam ahogy egy kislány megkérdezi a mamáját Anya miért olyan szomorú az a kislány?<br> Bocsássatok meg, hogy ilyen hülyeségeket írtam össze, de most ez jött ki belőlem.<br> (Elijah-hal úgyse érnék fel! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12917 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Aranymag nincs itt.már rég elment

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12916 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Aranymag: Találkozzunk!<br> És itt nincs chat!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12915 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nagyon-nagyon sok kép...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12914 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jártatok már a<br> www.elijahfan.com oldalon?<br> Érdemes megnézni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12913 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
akkor jóóó:-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12912 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
mondom:minden OK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12911 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Yayyyy ez télleg 1/2reérthető volt.<br> kínos mosoly:-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12910 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
OK.semmi baj.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12909 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
semmisemmi-bocsika.<br> ez 1 hülye megnyilvánulás volt.<br> Hogy EjW jól alakít.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12908 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12907 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ugyeugye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12906 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem vagyok rajongó,de azt én is meg tudom állapítani,hogy Wood zseniálisan jót alakít.Magyarul nem vagyok olyan cinikusan 'értelmes' ember,mint ahogyan Nyulhopsz! leír!!<br> Mellesleg ESBETH vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12905 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sza mindenkinek, azaz elen síla lúmenn omentilmo! Sesy, ne vedd a szívedre Isenboldot és Esbethet! Személyesen ismernek, együtt néztük meg a mozifilmet, és imádják. Engem szoktak piszkálni azzal, hogy szeretem Elijaht, mert ők tünde rajongók, de ez a piszkálás nem komoly. Barátok vagyunk. És tudom, hogy bírják Woodot. Szóval ne bánkódj. Isteniek a képek, amiket felraktál!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12904 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Oh,bocsássatok meg nekünk tudatlanoknak,hogy mi (Isenbold és jómagam)belegázoltunk érzelmeitek netovábbjába!Elnézést! :) )<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12903 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tegnap végre elcsíptem a verkfilmet a HBOn.Elijah is nyilatkozott benne és ollyan édes volt!<br> Amúgy az a kedvenc szórakozása,hogy ruhástul ugrál az úszómedencéjébe.Elég idióta,nem?Ahhoz elég,hogy szeressem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12902 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sesy: Azt az 5. képet már vagy harmadszorra linkelted be... =:D <br> Bizti nagyon szeretheted =:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12901 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Frouge: Megkaptam...<br> Naughty: Az oldal címe: www.extra.hu/ejw

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12900 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na... unatkozom, ezért berakok pár GyU-s képet...<br> <a href=http://www.fantasyplanet.cz/lotr/picture_show.asp?id=53&obr_url=../gfx%2Fpictures%5Fclanky%2Flotr%5Fgal%5Fvelky%5F2001%5F5%5F25%5F6%5F30%5F50%2Ejpg> 1. kép
2. kép
3. kép
4. kép
5.kép
6. kép

najo... befejeztem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12899 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Megkaptad az sms-em?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12897 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
szia nyulhopsz!!!<br> már tegnap is kerestelek, mert miután megnéztem az elijah-os honlapod, tökre tetszett, de nem tudom a címét!!!<br> leírnád???? lécci!!!<br> el tudom képzelni, hogy mennyien nyaggatanak ezzel, de lécci!!!!<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.557 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére