Frodó (Elijah Wood)

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13047 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
<b> Imádják a lányok </b><br> Ha éppen nem forgat, Elijah élete teljesen hétköznapian telik. Jelenleg nincs barátnője (Sesy: hálistennek!) ugyhogy sokat van otthon, vagy csatangol a két kutyájával. Szívisen csatolja föl a görkocsolyáját és még midnig zavarba jön ha megbámulják az utcán.<br> ''Naponta előfordul, hogy egy lány a nyakamba ugrik, és összevissza csókol. Én meg, amilyen mamlasz vagyok, csak állok, vagy megprobálom távoltartani magamtol. Olykor megkérdezem magamtol, nem vagy te, Elijah, egy kicsit mamlasz?''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13046 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
<b> Húga sikoltozott örömében </b><br> Bár az utóbbi hónapokban a csapból is az ő neve folyik (Sesy: ezt csak én nem vettem észre...?) Elijah-t nem széditette meg a siker. A mai napig édesanyjával és hugával él, és azt mondja, akkor sem esne kétségbe, ha többet nem filmezhetne (Sesy: én viszont igen).<br> ''Majd' kiugrottam a bőrömbő, amikor megtudtam, hogy én leszek Frodó. Izgalmamban elment a hangom, a húgom meg örömében sikoltozva rohangált föl-alá a házban. De sok minden más is érdekel. Most például azon gondolkodom, hogy egy kis szünetet tarok (Sesy: kifejezetten rossz ötlet) és főiskolára megyek. Nagyon élvezném, ha szakácsművészetet tanulhatnék. Imádok főzni, és mitagadás, a hasamat is nagyon szeretem. De a fényképészet is érdekel''.<br> <br> <b> Ideges természetű gyerek volt </b><br> Elijah karrierje ugyanugy kezdődött, mint annyi más gyerek szinészé. Édesanyja látott a tévében egy csokoládéreklámot, és szöget ütött a fejébre, hogy erre az ő fia is képes lenne.<br> ''Elijah hétéves volt, és egy kicsit ideges gyerek, Mindig annyira televolt energiával, hogy már nem tudtam, mit kezdjek vele. Elvittem hát egy tehetségkutatóra, és ott felfigyeltek rá.''<br> A családba még mindig emlegetik ezt, és Elijah ilyenkor mindig ad a mamának hálábol egy puszit.<br> Elijah ideges természete a mai napig megmaradt. Sok kávét iszik, folyton ott lóg a cigaretta a szájában és rágja a körmét.<br> Ugyanakkor 21 évesen már két tucat filmszerep van a háta mögött. ''Jó, hogy nem egyik napról a másikra kerültem ekkora produkcioba, mint A Gyűrűk Ura. Több mint tíz évbe telt, míg idáig jutottam, édesanyám pedig megtanitott arra, hogy mindig két lábbal álljak a földön.''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13045 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mégsem kedden lesz az ism., pedig mindig akkor szokott lenni, helyette hétfőn 8.20-kor.<br> A werkfilm az nagyon jó volt, láttam a héten, egy csomót beszélt benne Lij :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13044 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Story-s cikk: (első rész mert sztem egybe nem engedi:)<br> <br> <i> A Gyűrűk urának szőrös lábú Frodója pillanatok alatt belopta magát a nézők szívébe. Bár korábban is játszott filmekben, most már az egész világ ismeri a nevét. És ezért még ma is kijár a mamának a hálapuszi </i><br> <br> Amikor Elijah Wood most januárban 21 lett, bőven volt mi ünnepelnie. Egy hónappal korábban mutatták be A Gyűrűk ura című filmet, ami egy csapásra az egész világon ismertté tette a nevét és rengeteg rajongót szerzett neki. Az ifju szinész testvérével és barátaival Las Vegasba utazott, hogy megünnepelje nagykoruvá válását (Sesy: ezt tudtuk eddig is:) Amerikában ugyanis csak 21 éves kortol számít nagykorunak valaki. ''A bátyámnak, Zacknek is majdnem ugyanakkor van a születésnapja,amikor nekem, ugyhogy együtt szoktuk ünnepelni. Ő hét évvel idősebb nálam, és kitalálta hogy elvisz kaniszózni, egyszoval beavat a felnőtt élet rejtelmeibe. A barátaimmal mindnyájan szmokingban feszitettünk (Sesy: na ezt megnéztem volna!:) és remekül szorakoztunk''.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13042 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Holnap reggel 6:30-kor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13043 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Oh... akkor nem tudom fölvenni:((<br> A wekfilm holnap fél hétkor lesz, reggel... ismétlés: Felvétel indul!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13041 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Kedden azt hiszem 14:30-kor.<br> Werkfilm? Az mikor lesz??

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13040 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hánykor lesz kedden,?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13039 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaj ott annyira édes! olyan jol néz ki a haja, ugy összekócolva :) ))<br> kedden mikor van? nincs valamikor előbb? kedden nem biztos hogy hazaérek:(<br> De holnap felveszem a werkfilmet, abban olyan dráááágaaa....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13038 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen, olyan haja volt, és az inge is piros volt :) ) <br> Jaj, a kis drága :) <br> Kedden felveszem kazira :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13037 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sajnos nem láttam!<br> Ilyen kócosra felzselézett haja volt és piros vagy milyen ingben volt? Mert ott baromi jol néz ki, a werkfilmekbe ugy nézett ki...<br> Okos kis osztálytársaim következő nagy huzása az volt, hogy irodalom órán a Kőszivű ember fiainak a szereplőit irtuk össze.<br> Tanár: Na, és ki volt még?<br> Erre szinte mindenki elkdezdett kiabálni, hogy Zsákkos Frodóó!<br> Most nem tudom, hogy csak ezt a nevet sikerült megjegyezniük, vagy ennyire röhejesnek tartják vagy mi, de fojton ezzel jönnek.<br> Meg egy lány elkezdte nekem: Samu... vmit el kell mondanom: szeretlek! - és megölelt...<br> kezdek félni... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13036 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Láttátok a MOziMoziMozi-t?<br> Már csak 3. a GYU :( (<br> De Elijah drága beszélt!! (olyan ari frizurája volt:))<br> Aki nem látta az kedden még bepótolhatja.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13035 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
valaki összefüggésbe hozta a tündéket a hippikkel- hát itt a magyarázat :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13033 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
éljen!! szeretjük egymást!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13034 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A kémia tanárunk mindig úgy köszön el: -Szeressétek egymást! :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13030 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
én is :) )) szerencsére ez a fórum tele van ilyenekkel :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13031 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is szeretlek Titeket! :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13032 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tehát engem is kedvelsz...<br> Sőt, ha a nagyon lökött embereket szereted, akkor... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13029 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szeretem az enyhén lökött embereket... :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13027 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tényleg jó, ha az ember egy kicsit őrült! Pl. nézzünk csak magunkra: ekkora hévvel szeretni egy könyvet! (Na jó, tudom, hogy ez nem CSAK egy könyv! :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13028 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hát igen..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13026 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
éljenek a dilisek!! akinek köze van a GyU-hoz, az mind dilis vmilyen szinten :) )))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13025 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ja-ja :) <br> Köszi, hiperaktív a szó... <br> Túl fáradt vagyok, hogy gondolkodjak.. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13024 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ugysem! :D <br> de ruhában olyan vicces :) ) jo ha valakinek ilyen dilije van :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13023 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
azért ruha nélkül sem lenne rossz, nem? ;) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13020 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hiperaktív? :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13021 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaja, bár ideges is lehet... de az tény hogy elég örökmozgó kiskölyök volt még az anyukáját is sikerült bezárnia a házukba :) <br> De ha igaz, hogy ruhástul ugrál a medencébe, akkor azt nagyon bírom benne! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13022 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
meg rágja a körmét :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13018 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bocs nem took mán gépelni se..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13019 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Inkább hiperaktív!:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.303 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére