Frodó (Elijah Wood)

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #11275 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Köszi :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #11276 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sesy: Piroska és a Farkas?:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #11277 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Petyus, arról, hogy a GYU fantasy-e, lásd a vonatkozó topicot. :o )<br> <br> Egyet értek abba, hogy amit látványilag PJ véghez vitt, az fantasztikus. De! Gandalf NEM Gandalf - hogy csak őt említsem, ha már felhoztad. Igen, tök jó, hogy tolkien grafikái után építették meg a díszleteket, és ilyesmik, de nézz a felszín alá: Gandalf pl. hasonlít a könyvbéli alakhoz, de CSAK A KÜLSŐSÉGEKBEN. Ugyanis az pl. nincs benne a könyvben, hogy szegénykém egy mesebeli, szenilis mágus... Szóval attól, hogy látványos a film, a karakterek jellemét még nem kellett volna zargatni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #11278 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát ez nem igaz... ilyen ellenséges hozzáállást.<br> <br> Én főleg Star Wars fanatikus vagyok, van is egy SW vs. GyU fórumunk nagyon régen, amit az ihletett, hogy a New Line a reklámkampányát jórészt a SW fikázására alapozta, tehát eleve negatívan álltunk hozzá a kihívóhoz.<br> <br> De érdemes lenne oda bekukkantanotok, mert sokkal értelmesebb vélemények vannak az egész filmről, jelenségről, mint itt, sőt az már egy külön LOTR-rajongó fórummá vált, mert annyira meggyőzött minket a film. A sok ajnározás után már csak arról beszélünk, hogy mikor jön már ki a DVD, ill. elf és mordori idézetekkel szórakoztatjuk egymást. Pedig mi tényleg azt akartuk, hogy megbukjon a film! <br> <br> Ja, és a fele SW bagázs, aki eddig nem olvasta, most éppen a Gyűrűk urát bújja.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #11273 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A többiek is válaszolnának körkérdésemre? Meséltek Nektek? :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #11270 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nekem meséltek a szüleim

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #11271 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
dúnedán itt vagy??????????????????<br> Akkor majd hivlak!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #11272 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
persze, hogy örül a pénznek (mert ugyan ki nem örül annak?), de szerintem annak is örül, hogy sikerült egy ilyet véghez vinnie, 5 évet szánt rá az életéből, és szerintem nem sokan tették volna meg ugyanezt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #11269 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
az egy másik dolog, hogy vmi fantasztikusat vitt végbe, és nyilván nnek örül... de hogy a pénznek nem örülne... hát ezt kétlem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #11266 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
szentem is örül neki... és mi a garancia, hogy ő is rajongó? ok. lehet hogy az, de az is lehet, hogy ez is csak egy rohadt reklámfogás...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #11267 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Asmo: nem is tudom, ki olyan nagy törp-barát itt! szoval: nem tetszik! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #11268 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Engem inkább az bosszant, hogy most sokan azért nem olvassák el a könyvet, mert ennyire népszerű... Van néhány ilyen ismerősöm. :-( <br> Ehyébként egy nem ide tartozó kérdés: Nektek meséltek a szüleitek, amikor még kicsik voltatok? :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #11263 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szia!<br> (David Hasselhoff köszönjük, otthon is maradhat. A víz kiver attól az ember(?)től... :o ) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #11264 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bocss a kavarásért már értem azt a chates cuccot! Én ezekhez nem igazán értek, nem olyan régen kezdtem el komolyan netezni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #11265 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lalaith: hát, nem tudom, te milyen fimet láttál. PJ szerintem nem a pénznek örül, bár örül annak is, de te nem örülnél? És akkor is egy csoda, amit csinált.<br> <br> És meg lehet filmesíteni, én NAGYON szkeptikus voltam, de a látottak meggyőztek. Rögtön az eleje, de igazán a Megye, ahogy Gandalf és Frodo találkoznak, hirtelem belémvillant, hogy Úristen, ez a csávó megcsinálta, ez a Megye! És ez tényleg Gandalf, tényleg Frodo!<br> A popcornmovie után emlékszem, hazamentem, rohantam fel a szobámba, elővettem a könyveket, gyorsan fellapoztam Boromir-Frodo jelenetet, elolvastam, megkerestem a Két Toronyban Orthanc leírását, és egyszerűen rájöttem, hogy a film megelevenítette mindazt, ami eddig csak a képzeletemben létezett. És nagyon jól éreztem magam ettől!<br> <br> Tolkient meg nem kell félteni, mert a könyve klasszikus, rengeteg embernek megvan, és rengetegen olvasták, és fogják is olvasni. mert ez maga A FANTASY, nem érhet fel vele semmi, meg amúgy is egy hatalmas irodalmi érték. A XX. század kultúrájának egyik legmeghatározóbb alkotása. Meg a film amúgy se alázta meg, a reklámkampányról meg csak annyit, hogy persze, a pénz mozgat mindent, de mégis jobb ez, mint a szocializmus, mert akkor emlékszem ott sóvárogtunk a SW figurák stb. után kölyökkoromban, és nagyon örültünk volna, ha itt is van sok undorító reklám dolog!<br> <br> Egyébként az itt papolók közül fogadjunk a fele társaság reggeli Crunch, ebéd BK stílusban tolja egy átlagos napját! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #11261 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sesy, PJ 100%, hogy ennek örül - mármint a reklámnak -, mert ez neki pénz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #11262 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sesy: a Gimlis figura-ötlet nem teccik?:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #11258 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem baj, ha Aragorn helyett én ugrom be?:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #11259 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
szia asmodeus

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #11260 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szia kicsi dámon! Üdvözlünk köreinkben!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #11256 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ugyan Lalaith! egy király sohasem fullad meg! ...vagyis, talán mégis? végülis Isildur leszármazottja.... ARAGORN!!!!!! hol van David Hasselhoff ienkor?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #11257 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én a filmet nem bánom. Csak az a baj, hogy, ha valamiből egyszer filmet csinálnak, ott rögtön megjelennek a gagyi figurák, és hasonló idétlen játékok, és az egész elveszti minden méltóságát. Nem hinném, hogy ennek PJ különösképp örülni, elvégre ő nagyon sokat áldozott erre a filmre, mivel rajongó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #11255 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Pontosan. :o (

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #11253 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Off: ugye Aragorn nem fulladt meg?! Mert már tök rég óta elment zuhanyozni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #11254 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lalaith, nekem ugyanez a bajom. ez a könyv mennyi-mennyi éveken keresztül volt sikeres, és nem tűnt el 1-2 sok jövedelmet behozó év után. ezt a könyvet a következő korok emberei is szerették, és olvasták, akkor is, ha ezeknek a száma csökkent. és akkor most itt a film, mindenki így ismeri meg, és az nem lesz képes érzékelni azt a világot, amiben mi élünk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #11252 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerencsére a gyermeknevelési módszereken még ráérünk gondolkodni... :o )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #11249 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
én tuti elolvastatom a gyerekemmel, és arra gondoltam, hogy mikor még kicsi, tolkien meséiből fogok neki olvasni:) csak az a baj, hogy ráerőltetni meg nem akarom, mert az észrevehető, hogyha vmit nagyon ráerőszakolsz a gyerekre, akkor az nem fog neki tetszeni! de esetleg ha magától olvasta volna el, lehet, hogy megnyeri, de ha rákényszerítem akkor meg duzzog... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #11250 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
bye lord gary

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #11251 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Fereste, persze, ez mind benne van a pakliban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #11247 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lestat: soha nem fog kimenni a divatból, mert a Star Wars, a Keresztapa, stb. se ment ki a divatból! Mondjuk ha a divatot pejoratív értelemben használod, akkor igazad van. De 20 év múlva is nagy film lesz, hidd el.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.712 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére