Frodó (Elijah Wood)

Több
20 éve 9 hónapja #167438 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta:

Gyémánt_Hajnal írta: Ja, ugye azt tudjátok, hogy a kiállításomon Lij is cerepelt, mint fotón és rajzon? Na majd megpróbálom feltenni a netre.


Milyen kiállításodon?


Elég sokat reklámoztam. Most volt egy kiállításom a Középföldén játszodó történetemnek az illusztrációival és néhány másik fényképpel, pl. Lij és Viggo (nem találkoztam Lijjel soha, fénykép-a fényképben).
Persze volt közte egy filc rajzom Frodóról. Az az egyik kedvencem, csupán néhány vonás és Frodó ott van a kezében a Gyűrűvel, ahogy épp a hatása alá kerül...

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167433 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is mondtam anyunak, hogy vegye meg, de még semmi... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167432 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
lilithlotr.ejwsites.net/Elijah/Frodo/index.htm

Nem tudom láttátok e már, de szerintem hejre kis próbababa!!!! :frodo2: :biggrin2: :frodo1:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167396 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Son Of Elessar írta: Az én szülinapom is 28-án van. Nekem sincs összenőve a szemöldököm.Majdnem annyi idős vagyok mint Frodo.Akkor én is jó pasi vagyok? :roll: :oops: :frodo2:


Nem.

Mikor mutatják be az Eternal Sunshinet?
Amúgy tök jó, megvettem a Rotk-os poszter magazint, van
benne egy nagyon jó kép Frodóról meg Samuról, de a többi elég silány.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167366 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na igen... nem túl fantáziadús... Lij a legjobb...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167362 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Son Of elessar:...ez annyira siralmas megjegyzés volt, hogy nem is tudok mit írni rá... :evil: :?

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167236 Írta: Son Of Elessar
Son Of Elessar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az én szülinapom is 28-án van. Nekem sincs összenőve a szemöldököm.Majdnem annyi idős vagyok mint Frodo.Akkor én is jó pasi vagyok? :roll: :oops: :frodo2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167234 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Gyémánt_Hajnal írta: Ja, ugye azt tudjátok, hogy a kiállításomon Lij is cerepelt, mint fotón és rajzon? Na majd megpróbálom feltenni a netre.


Milyen kiállításodon?

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167219 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: home.comcast.net/~sadbutamused/kiss.gif :wink:


Jújj! Még több ilyet! Még több ilyet!

Ja, ugye azt tudjátok, hogy a kiállításomon Lij is cerepelt, mint fotón és rajzon? Na majd megpróbálom feltenni a netre.

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167189 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem jön be...tudtam, hogy nem fog bejönni....csak azért beraktam... :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #167170 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nagyon jó ez a képsorozat! :wink:
Iowa: neked bejön az oldal?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #166979 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nagyon jó ez az animáció, Sil...Az egyik legszebb jelenet amit eddig filmben láttam...És a legszebb barátság...Na jó, megint kezdem elragadtatni magam, inkább befogom. :)
Az alwayses képek meg...Húha... :D Azt hiszem nem kell mondjak semmit...

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #166938 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az always-en megint olyan képek vannak, hogy fuh... főleg az első linknél a második... ez ... tudom, hogy nem jön be, na mindegy... de valami gyönyörű...ezek a szemek...ez az egész arc evvel a séróval... és ez a ruha...fuh...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #166934 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Detto. :itscool:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #166932 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: home.comcast.net/~sadbutamused/kiss.gif :wink:


ez nagyon szép jelenet. :)
imádom! :D :!:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #166931 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #166898 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az biztos, hogy színészetre született, de mióta hallottam pár dolgot ahol énekelt, interjúban, meg egy alig több mint egy perces számot... fuh... na mindegy... :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #166896 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az biztos, hogy színészetre született, de mióta hallottam pár dolgot ahol énekelt, interjúban, meg egy alig több mint egy perces számot... fuh... na mindegy... :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #166894 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Tarathradiel írta: Igen fejlődjön csak, csatlakozom. :D
Én nagyon szeretem a hangját, amikor énekel az nagyon aranyos, de én még jobban szeretem hallgatni miközben beszél...Olyan szépen beszél és olyan kellemes hangja van... :)


csak albumot ne adjon ki,az egy kicsi idegen lenne nekem tőle.
Nem a hangja miatt,bból aszempóntból klassz lenne,hogy hallhathatnám a gyönyörü hangját,de mégsem tetszene annyira.......maradjon meg szinésznek!Ahhoz maximálisan ért!A szinészetre született! :lol:

régen vki azt mondta,hogy mennyire szereti Elijah szemöldökét,hogy milyen jól játszik vele,nos ezen eddig nem is gondolkodtam el igazán,bevallom mindez csak a banyapóknál lett feltünö.....és tényleg nagyon jól bánik vele.......na és a lényleg a szemölödke is szép,az a jó hohy nincs összsenöve,sok férfiank úgyanis összevan. :)
Neki nincs,és ez így jó,hiszen szerintem nem néz ki jól az összenött szemöldök! :? :o
de neki nincs így semmi baj! :lol:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #166892 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mit gondolok Lij hangjáról? Legszívesebben arra kelnék és feküdnék minden nap... Annyira kellemes, annyira szép csengése van... Imádom... Hiába a hangja akár a pasi... Szuper. Azt is nagyon szeretem, mikor énekel, mert szerintem abban is nagyon tehetséges...
(*hollywood.com, hollywood.com...*)Imádom.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #166889 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen fejlődjön csak, csatlakozom. :D
Én nagyon szeretem a hangját, amikor énekel az nagyon aranyos, de én még jobban szeretem hallgatni miközben beszél...Olyan szépen beszél és olyan kellemes hangja van... :)

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #166887 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egyébként nektek tetszik a hangja Elijah-nak?
Úgy értem mikor énekel........?úgyebár volt egy-két ilyen jellegü video a neten,tudjátok a saturday night showban!
szerintem egész kellemes hangja van!nem mondanám hogy hamis,de azt sem hogy tökéletes,épp jó! :)

úgye tudjátok hogy le lehet egy 10perces videot tölteni a tolkie-non?
www.tolkien.hu/media/film/video/rotk_10min.wmv

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #166883 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Osztom a véleményt, bár Én nem ellenkezem az ellen, ha mindig tovább és tovább fejleszti... :roll: :D *Fejleszd Elijah, fejleszd!!!* :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #166881 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
igen,igen..január m28-án.
Minnél idősebb annál szexisebb Elijah!
Nem tudom hova lehet ezt a szépséget tovább fejleszteni:' :D

holnap megyek,moziba!!!!!!! :D

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #166761 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lij szülinapja: JANUÁR 28.-A!!!

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #166760 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Tarathradiel írta: Khm...Miről is beszélgettünk tegnap este? :D :D Na de ez top secret!

Fangi: Igen ez igaz, szerintem sincs túl sok esélye annak hogy visszaírjon, vagy hogy Ő írjon vissza...Azért sem írtam eddig, mert ez mindig bennem volt...De azért egyszer majd szerencsét próbálok!
A héten én kétszer megyek ROTK-ot nézni!! Kész paradicsom... :lol:


Pontosan erről jutott eszembe, aztán igen oda jukadtunk ki... és valóban...top secret... :D
A mázlista!!!

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #166735 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ehehehh...én is kíváncsi lennék az arcára, amikor lerántják a gatyáját... :roll: :D

Mikor van a szülinapja? most lesz valamikor, ugye? Öhm,
csinálhatnánk együtt valamit ez alkalomból! :?:
pölö: Rotk nézés?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #166672 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: (Ha ez igaz)Olyan aranyos képet vághat Lij ahogy odamegy hozzá egy csaj vagy nő és a gatyájához nyúl, majd megpróbálja lehúzni róla, vagy egyenes leszedni... ohgy lássa a tatoo-t... Kivi lennék az arcára, ahogy néz... szerintem igen csak meglepődne... :D A kis szerény... 8)


Khm...Miről is beszélgettünk tegnap este? :D :D Na de ez top secret!

Fangi: Igen ez igaz, szerintem sincs túl sok esélye annak hogy visszaírjon, vagy hogy Ő írjon vissza...Azért sem írtam eddig, mert ez mindig bennem volt...De azért egyszer majd szerencsét próbálok!
A héten én kétszer megyek ROTK-ot nézni!! Kész paradicsom... :lol:

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #166626 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: olyan,de olyan aranyos cikket olvastam,ami egyébként pletyka
az alwaysen van fenn!
Azt irja,hogy a nöi rajongók, annyira kináncsiak Elijah tetoválására,hogy még attól sem riadnak vissza,hogy levegyék a nadrágját,mivel Elijah tetovlálsa a csipőjén van. :lol: 8O

érdekes cikk igaz? :wink:

(Ha ez igaz)Olyan aranyos képet vághat Lij ahogy odamegy hozzá egy csaj vagy nő és a gatyájához nyúl, majd megpróbálja lehúzni róla, vagy egyenes leszedni... ohgy lássa a tatoo-t... Kivi lennék az arcára, ahogy néz... szerintem igen csak meglepődne... :D A kis szerény... 8)

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #166602 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Tinúviel!Tinúviel! írta: Miután másodszorra is láttam a ROTK-ot Elijah szerepléséhez 4 szót fűznék hozzá: OSCART NEKI, DE RÖGTÖN!


a jövöhéten én is újra megnézem!:)
lehet várni az oscart,de én nem élem bele magam inkább,viszont rengeteg helyen van jelölve a rotk.
és ez már nagyon jó hír.

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.271 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére