Frodó (Elijah Wood)

Több
20 éve 9 hónapja #165363 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: én is igy vagyok vele,így mutatja meg,hogy egyáltalán nem szállt a fejébe a siker,épp ellenkezőle teljesen normális maradt,egyébként érdekes,mert én meg rágom a körmöm......úgyanúgy mint ő.Ja és vizöntö vagyok mint ő! :lol:


Na igen... Én is... bár nem ennyire, de Én sem bírom megállni.
Valóban nem szállt, és nem is fog soha szerintem.
Anyu is vizöntő. :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #165362 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Fuh, köszi az inetrjúkat, nagyon jók... Főleg az első tetszik... Olyan aranyos, hogy 9 éves koráig szopta az ujját...rokonlélek.. Én is kb. 7-8 éves koromig szoptam.. meg is látszik a fogaimon... :D Mondjuk volt fogszabályzom, de aztán meguntam... :D Tök édi... annyira tudok örülni, mikor ilyen apró hasonlóságok kiderülnek! :roll:


én is igy vagyok vele,így mutatja meg,hogy egyáltalán nem szállt a fejébe a siker,épp ellenkezőle teljesen normális maradt,egyébként érdekes,mert én meg rágom a körmöm......úgyanúgy mint ő.Ja és vizöntö vagyok mint ő! :lol:

jutn eszembe.....megvettem a 100/széep,nem birtam megállni,hogy ne vegyem meg annyira csábító volt............nos a cikk egyáltalán nem rossz indulatú! :)
ki szeretné ha begépelném? :wink: :)

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #165354 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Fuh, köszi az inetrjúkat, nagyon jók... Főleg az első tetszik... Olyan aranyos, hogy 9 éves koráig szopta az ujját...rokonlélek.. Én is kb. 7-8 éves koromig szoptam.. meg is látszik a fogaimon... :D Mondjuk volt fogszabályzom, de aztán meguntam... :D Tök édi... annyira tudok örülni, mikor ilyen apró hasonlóságok kiderülnek! :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #165351 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Elijah Wood 'Daily Show'-ban 2003


Elöször Frodó,Sam,Gollam jelenetét láthatjuk,amint Gollam ledobja a szakdékba a lembas kenyeret,és Samut vádolja meg azzal hogy megette.Mire Frodó vad szemekkel néz Samura.

Js:Örülök,hogy látlak!
Elijah:Én is örülök,hogy találkoztunk.
Js:Hogy vagy?
Elijah:Jól.De Frodó nagyon rosszul néz ki.
Js:Tudod ,szegény éhes,kimerült.Nos úgyebár most bemutatokra,premierekre jársz és nepszerüsited a filmet.Mi is segítünk benne.
Elijah:Igen kell egy kis segitség.(nevet)Emlett pedig a filmet szivvel-lélekkel csináltuk……..
És imádtuk az egész forgatást.
Js:De mégis mi garantáálja a sikert arra,hogy vki elmegy a valahoba ebben az esetben Új-Zélandról van szó.?
Elijah:igaz.nooss
Js:Tolkient a telefonhoz………….
Elijah:Exhumáljuk a testét.(nos megjeygzem az exhumálás kiásást jelent,ezt csupán azért mertem megjegyezni,mert sajnos én sem tudtam.)
Js:Szóval akkor most végeztél a filmem,mik a jövöbeli terveid?
Elijah:Lemez kiadót szeretnék alapítani.
Js:Komolyan?
Elijah:igen tényleg szeretnék …..én……
Js:Tudod mi a legfurcsább ebben?
Elijah:mi?
Js:nos én tudok French Horm-on játszani,Tudnál engem menedzserni?
Elijah:Persze,vágjunk bele.(mindketten nevetnek)
Js:Ezt egyébként úgy képzeled,hogy majd hogy a bandáddal felléptek bárokban,különbözö helyeken.
Elijah:Nem egészen……..nem úgy képzelem,hogy bandával lépek majd fel,bár igaz imádom a zenét,igazi zene imádó vagyok,és mindig is úgy képzeltem el hogy majd egyszer csinálni fogok vmit a zenei életben.Szeretnék felfedezni tehetségeket,egyengetni az utukat…….
Js:Milyen zenét szeretsz?
Elijah:a zenei izlésem eléggé változatos.Szeretema rockot,jazzt,pop zenét.
Js:Ugy tudom,vissza is mentél nemrég Új-Zélandra!
Elijah:Igen,mindannyian visszamentünk.
Js:Arra a csodálatos helyre?
Elijah:Igen arra a elképesztő helyre.
Js:kb hány ember él ott?
Elijah:kb,3 millió .A népesség nem túl nagy.
Js: És az évszakok ott hogy vannak?
Elijah:részben azonos,részben más……ott most nyár van.
Js:Nos ezt tudtam én is.
Elijah:de megjegyezném,hogy meleg van ott.
Js:be kell vallanom ,te egy nagyon kedves ember vagy az üzleti életben…….és egyben nagyon tehetséges is vagy,és gratulálok az eddigi sikereidhez.
Elijah:Nagyon szépen köszönöm.
Js:Sok sikert kivánok a jövöbeli tervedhez,ha szükséged lenne egy olyan emberre aki tud French Horn hanszeren játszani,akkor tudod hol találsz meg.
Elijah:Megteszem.

olyan,de olyan fantasztikus képek vannak az always oldalán :)

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #165350 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
The Ellen DeGeneres Show - Elijah Wood Interjú 2004

Elijah:Hello,nos el kell mondanom,hogy nagyon rajongók érted.
Ellen:oh köszönöm szépen.
Elijah:Emiatt egy kicsit ideges is voltam,hogy találkozok veled.
Ellen:Ne legyél ideges,amúgy én is nagyon kedvellek.
Elijah:köszönöm.
Ellen:Mindkettem rajongunk a másik iránt.
Elijah:Igen.
Ellen:Gratulálok! És örülök,hogy megint itt vagy.
Eljah:Köszömöm.
Ellen:Jól nézel ki……
Elijah:köszönöm.
Ellen:Minden rendben rajtad,de azt hallottam,hogy szeretnél vmit csinálni a körmeiddel.
Elijah:Igen.
Ellen:Mit szeretnél vele tenni?
Elijah:Szeretnék leszokni a köröm rágásról,mert nem néznek ki nagyon jól……ahogy látthatod is.
(Megmutatja Ellennek a körmeit!)
Elijah:Nemrég kezdtem csak el
Ellen:Mikor rágtad utoljára?
Elijah:Pár napja.
Ellen:Tényleg?
Elijah:tényleg.
Ellen:Istenem,ennyit nött 2 nap alatt?
Elijah:Uh igen.
Ellen:Ez nem lehet.
Elijah:ok,talán egy napja.
Ellen:wow.Ez szörnyű szokás.
Elijah:igen ez szörnyű.
Ellen:Örökre le akarsz róla szokni?
Elijah:Igen,már szántalanszor megpróbáltam.
Ellen:Emlékszem mikor gyerek voltam, nagyon sokáig szoptam az újjam,legalább 9 éves koromig.
Elijah:És ez el is rontotta a fogaidat is.
Ellen:Igen,emlékszem egyszer a tesvérem és abrátja az ujjamra tett egy Tabasco-t!
Szörnyü érzés volt.
Elijah:OH.,Imádom a tabascot.
Ellen:Akkor nem szeretted volna,ha gyerekkorodban rátették volna az ujjadra.
Elijah:Hány éves voltál mikor ezt tették?
Ellen:20 éves lehettem.
Elijah:Oh.én pedig napról-napra próbálok leszokni erről a rossz szokásomról,probálom nem bevenni a számba a kezem és emiatt eszek rágot,igy leglább lenn marad a kezem és nem kezdem el rágni.
Ellen:És ez a filmen is látszik?
Elijah:Nos igen,mikor mászik fel a hegyen ……tudod a jelenetek elött mindig rágtam ,mert sokszor ideges voltam.Olyan mintha a gyürü leégette volna.
Ellen:Leégette a körmeit.
(a közönség nevet)
Elijah:Ez egy hobbit szokás
Ellen:Rossz szokás
Elijah:Sajnos az.
Ellen:Rossz hobbitJ
Elijah:Egyik nap Ian Mackellen felvette amint rágom a körmeit és egyik nap odajött hozzám majd így szólt:-Nos édesem,ez egy nagyon jó lecke lesz neked,hogy meglássd milyeneket a körmeid!
Ian McKellen nagyon rendes ember és megmutatta nekem a hibámat……ami nagyon rendes volt tőle.
Ellen:a forgatás elött nem is jártál Új-Zélandon?
Elijah:Nem.
Ellen:Akkor csodálatos lehetett.
Elijah:Hihetetlenül szép volt.
Ellen:Volt honvágyatok?
Elijah:Persze eleinte volt,de ez hamar elmúlt,mivel Új-Zéland lett a második otthonunk,és egyben egy család is lettünk.
Ellen:Az odarepülés nem volt túl rövid igaz?egy hétvége alatt értettek oda?
Elijah:kb……..12 óráig tartott.Elég hosszú út volt.Amúgy elég könyű volt átvészelni……hiszen emlékszem az indulásnál még csak épphogy ellaludtál s mikor felkeltél addigra már Új-Zélandra is éretünk.
Ellen:Komolyan.
Elijah:Igen.
Ellen:Oh ne én nem tudtam volna aludni gépen.
Elijah:Nem!
Ellen:Nem. Nem igazán szeretek repülön utazni, föleg nem ennyi ideig.
Elijah: Víz felett eléggé idegesek voltunk. Különbözö okokból.De mégis sokkal biztonságosabb volt víz felett repülni, mint valahol máshol, mégis eléggé ideges voltam.
Ellen:Az emberek,rajongók nem felejtik el néha hogy te nem Frodó vagy hanem Elijah!?
Elijah:Vannak igen olyanok akik tényleg ezt hiszik,mint például a gyerekek,volt olyan kisscrác aki tényleg Frodót látta benne,és meg is kérdezt egyszer egy kisgyerek,hogy mikor a liérc leszúrt nagyon fájt-e?uhhhh ere mit mondhattam……..és hogy mit éreztem mikor a gyürüt felvettem és eltüntem milyen érzés volt?ehhez hasonló kérdéseket tesznek fel.
Az ilyen kérdésekre persze feleltem,természetesn úgy mintha megtörtén volna mindez velem,amit el is hisznek.
Ellen:Január 28-én van a szüketésnapod?
Elijah:Tényleg?
Ellen:Vagy inkább jauár 26-án?
Elijah:Tényleg?
Ellen:Nos,én…….
Elijah:vizöntö vagyok.
Ellen:Nem tudom mik a jövöbeli terveid,de mi talán esetleg.,……
Elijah:Nincs egyenlőre tervem.
Ellen:Talán csinálhatnán vmit együtt…..
Elijah:Mit csinálnánk együtt?
Ellen:Talán csinálhatnánk egy partit,esetleg vmi szép helyen?
Elijah:Felölem.
Ellen:Nos igen,szoktál inni?
Elijah:Igen,igen iszom!Alkoholt és piát is.
Ellen:Mindkettöt egyszerre?
Elijah:Igen,de mit is mondtál,egy kicsit szédülök.(viccelődik Elijah)
Ellen:Ha esetleg nem lenne mit csinálnod akkor mi azért tehetnénk vmit.
Elijah:Nos igen,tudnánk.
Ellen:Nemrég elköltöztél otthonról.
Elijah:Igen elköltöztem.NewYork-ban van egy házam,és ez az első házam.
Ellen:Gratulálok!
Elijah:Köszönöm.
Ellen:Ez örület.
Elijah:Fantasztikus,hiszen a saját izlésem szerint épült fel,saját magam találtam ki mindent ki.Én terveztem meg.
Ellen:Hmmm biztosan jó munkát végeztél…….
Elijah:Remélem……
Ellen:És akkor talán,lehetne ott csapni vmit……..
Elijah:Miért is ne?Nagyszerü lenne
Ellen:Nos köszönöm hogy itt voltál velünk.
Elijah:Köszönöm.

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #165077 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: Iowa oldalát most nézem.......... :) és szerintem egész jó
nem tudjátok hol lehet leszedni rotkos képeket?


Még nem raktam fel Őket, de ma vagy holnap mindenképp felkerülnek. :
Ja és azon az oldalon ahol a Szürkeréves képek vannak ott ha körülnézel van több Rotk-os kép is.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #165075 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Iowa az oldalad most nézem.......... :) és szerintem egész jó
nem tudjátok hol lehet leszedni rotkos képeket?
örülök,hogy tetszenek a cikkek!! :)

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #165073 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Fangi nagyon termékeny vagy cikk téren... épp most csinálom a korábbiakat amiket eddig betettél... :D Köszi tényleg.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #165069 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nos én is nézegetem az always oldalát,és tényleg nagyon helyes a
képeken.

Conan O Brien December 13 2001

Connan:Helló,mindenki.Mindenki egy dologról beszél a gyürük uráról amely december 19-én lesz látható a mozikban!
Fogadjátok szeretettel Elijah Woodot!
Elijah:Hello,örülök hogy látlak.
Connan:Öszintén gratulálok neked,halottam hogy mennyi ideig forgattál………
Ez egy hatalmas film és nemsokára megérkezi a 2 torony is.
Elijah:Félelmetes nem?
Connan:félelmetes,miért?
Elijah:Csak egy kicsit.Még sohasem volt részem ilyen hatalmas filmben.
Connan:Ok.és mindez egy időben történt?
Elijah:Igen az összes egy időben 16 hónapig Új-Zélandon.
Connan:Nem volt ez egy kicsit rizikos?Végül is 3 filmen kelett dolgozni egyszerre.
Elijah:Igen tudom.nos igen benne volt hogyha az első rész megbukik akkor a többi is megfog.
Connan:Láttad a filmet?
Elijah:Igen,már 3-szor.
Connan:3-szor?
Elijah:Igen,és egyre jobban szeretem.
Connan:Megnéztem ma egy klippet és azon gondolkozta,hogy azok a hatalmas nagy lábak digitálisak voltak-e vagy igaziak…….
Elijah:Nem dogotálisak voltak,minden reggel 5 kor feltették ezeket a mütalpakat,míg felrakták addig mi álltunk mert csak úgy lehetett feltenni.(Különben rossz szögben lett volna a bokánk)
Connan:Ez komoly odaragasztották a lábatokra a mülábakat?
Elijah:Igen ,így történt.
Connan:Nem semmi.
Elijah:Tudom.És azután pedig felrakták a parókákat,úgyanis a hobbitoknak hosszú hajúk van.
Connan:Ez furcsa,hiszen emlékszem mikor 15 éves voltam és észrevettem,hogy elkezdett nőni a lábam és azt éreztem hogy,te jó ég ilyen hatalmas lábam van az én kis aranyos testemhez,furrcsa látvány volt.
Elijah:Ez aranyos.
Connan:Megtartottad a lábakat,fogod még használmi?
Elijah:Nem tartottam meg.Egy idő után elkezdtek büdösek lenni.
Connan:Nem volt jó szaga?!!!arról van szó,csak,hogy szeretnék megtudni többet a másikus talpakról!Új-Zélandon közel kerültél a szinész társaidhoz?
Elijah:Igen igy igaz.Igazi szövettséggé váltunk.A szövettség nemcsak a filmben valósult,meg az életben is azzá vált.Rengeteg igaz barátom lett.Tetoválást is csináltattunk.
Connan:Biodome tetoválást csináltattak!!!!!!(nem tudom mi az a BioDome.)
Elijha:ja
Connan:Biztosan fájt.
Elijah:(nevet)
Connan:És mit csináltatatok Ú-j-Zélandon,?Miket csináltatok szabdidőtőkben?
Elijah:szörföztünk amit sikerült is elsajátítanom.Bárba jártunk hisz tudod a hobbitok szeretnek beszélgetni,mi is ezt tettük.
Connan:Ez komoly?Tényleg úgy tetettek mint az igazi hobbitok?
Elijah:Persze.
Connan:Nos akkor jó sok időt töltöttél ott?
Elijah:igen, rengeteg időt töltöttünk Közép-földén.
Connan:Ez félelmetes.
Elijah:Igen olyan mint a Dungeons & Dragons] játék,teljesen megszállottá válsz……..
Connan:De szerettem volna megnézni titeket arepülön mikor megérkeztetek Új-Zélandra.
Elijah:Igen ott utaztunk a tündével,Orlando Bloom-nal.
Connan:Azt hallottam,hogy mikor Ú-j-Zélandon voltatok elmentetek és találkozutatok a csillagok háborúja szereplőivel.
Elijah:Igen,nos ez a két világ eléggé különböző,tudod a csillagok háborúja steril,tiszta ,míg mi teljesen más világ voltunk.
Conan:És volt egy bizonyos csata is igaz?
Elijah:Igen volt,de azt hiszem hogy mi a hobbitpok nyertünk ….míg a star wars-os csapatnak lézerkadra volt ami csupán csekély előnyt jelentett nekik,addig nekünk ott volt a gyürü hatalma.
Connan:Igen ám ,de a lézerkardot semmi sem győzi le.
Elijah:de nekünk mágikus gyürünk volt.
Connan:Igen ám de a lézerkard lenyisszantyja fejed.
Elijah:Nekünk pedig egy hatalmas erejű gyürünk volt.
Connan:Nekünk pedig van egy videonk,a gyürük urából!
Elijah:Oh klassz.
Connan:Mi az amit tudnunk kell a filmmel kapcsolatban?
Elijah:Talán az egyik,hogy Frodó akkor kezdi érezni a gyürü hatalmát ,mikor rajta kívűl senkimás nem látja a tünde gyürüt.
Még egy klipp.
Connan:Ez elképesztő, mialatt ment a film addig mi beszélgettünk,és egyszerüen elképesztő hogy ilyen fiatalon ilyen neves színészekkel dolgoztál!Ian McKellen-e többekközt csakhogy eggyet emlitsek meg.
Elijah:Igen elképesztő,de az még elképesztőbb hogy barátomnak hivhatom őket.
Connan:De hallottám ám mást is rólad,úgy tudom sok híres szinésszel sezerepeltél már,és meg is van a telefonszámuk igaz?
Elijah:Igen,igaz játszottam Salma Hayek-kel és BrookE Shield-el,és igen megvan a számuk is.De azt hiszem utálnak egy kicsit,mert nem hivtam fel azóta őket.de mondd meg Salma-nak és Brooke-nak a nevemben,hogy üdvözlöm őket.
Connan:Tudom,hogy szereted az akció figurákat!és gyüjtőd is.
(közben Connan elővesz egy Frodó babát)
Elijah:OH, a Frodó baba!Ez e legjobb dolog a világon!
Connan:( a babára mutat)
Nézzd ezt a kis srácot itt!
Elijah:Megérkezett.Megkaphatom,hiszen ez a legjobb dolog a világon.
Connan:Csak ez az egyetlenegy van nekünk.
Elijah:Ohh
Connan:Viszont ez hatalmas üzletnek néz ki ha odadanám.
Elijah:Csak tedd le ide az asztalra és igérem helyette kapsz száz másikat.
(Elijah és Connan nevetnek)
A gyürük ura jövöhét szerdán a mozikban.
Elijah gratulálok igazán jó munkát végeztél!
Elijah Wood mindenki!!!!!!!!!!!!

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #165065 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Regis And Kelly December 2002

Elijah megérkezik a showba.Mindkettöjükkel kezet fog.Közben Kelly megsimogatja Elijah fejét.(le van vágva a haja,le van borotválva,csak pár centis)
Kelly:Ez nagyon jól néz ki.
Elijah:Leborotváltam és azóta mindenki megakarja érínteni.
Kelly:Igaz,igaz.
Regis:Minden alkalommal mikor Elijah itt van,mindig máshogy néz ki.Egyszerüen felnött.
Nézzd milyen szép kék szemei vannak.(megj:nos ez nagyon igaz!!!!!!!!!)sztárnak született.
Elijah:Oh,nem….
Regis:nnnaaa,Iowa-ban született,de nem tudott egy helyben maradni.
Elijah:Igaz.
Regis:a szüleid úgy gondolták,hogy a hatalmas energiádat,valahogy le kellene vezetni,így úgy dönöttek,hogy meg kéne próbálnod a szinészkedést.
Elijah:Ez igy történt.Nos igen anyu jól látta,hogy vmit kell tenni az energiámal,így egyszer csak úgy döntött,hogy ez a dolog,a szinészkedés az amit csinálnom kell.
Kelly:A fiamnak is rengeted energiája van bár mi azt csak a fürdöszobában látthatjuk.
Elijah:Egyszer bezártam a házba anyukámat….
Kelly:Nem mondod……..
Elijah:2 éves lehettem,én már nem emlékszem rá,anyu erre bezárt a a konyhába,és én teljesen szétszedtem a konyhát.
Kelly:Gondolom kellőképpen megíjedt anyukád.
Elijah:Csak megrémült,hogy mit tettem.(nevet)
Regis:Elijah az elmútl években a trilógián dolgozott,és természetesen a 2 torony is nemsokára nálunk is látható lesz,mikor is pontosan?
Elijah:18-án ,jövöhét szerdán.
Regis:Ezt úgy értettem,hogy mikor mész vissza Új-Zélandra.
Elijah:16 hónapig ott voltam,ahol mind a 3 részt egyszerre forgattuk le,de évente szünetet tartunk és népszerüsítjük a filmet.
Regis:milyen volt?szerintem tetszett neked!
Elijah:HIHETETLEN volt.Csodálatos hely,ha változatoságra van szüksége az embernek,oda nyugodtan elmehet.
Regis:Új-Zélandon tulajdonképpen mi van?Minden amit tudok hogy,hajó az rengeted van.
Kelly:Ez gyönyörünek hangzik.
Regis:Én nem nagyon kedvelem a hajókat.
Elijah:az emberek 20%-a rendelkezik hajóval.
Kelly:Ez komoly?
Elijah:Igen,igaz.
Regis:Ismerem a birkámat!(megjegyzés:az angoloknál a hajó szó,birkát is jelent…….sheep=hajó,birka)
Elijah:(nevet)3 milliónak vannak kb,és így 20%-nak van hajója,csak képzeld el mennyi hajó van és mennyi birkát esznek meg.
Regis:Na de a hajón mit lehetett csinálni?
Elijah:Mondjuk extrem sportokat…….ott igazán van rá lehetőség……
Kelly:Extrem sportokat probáltál ki,miket?
Elijah:Bár kiprobáltam,de azt hiszem elég volt egyszer,nem hiszem hogy folytatni fogom.
Volt kötél ugrás,ejtőernyőzés,és egyszer kipróbáltam a snowboardingot is.
Kelly:Nem is lennétek színészek ha nem próbáltátok volna meg…….
Elijah:Az a vicces,hogy a film elött kaptunk egy listát,hogy mit nem kell(ene) megtennünk,de mi a film végére mindent kipróbáltuk………..J
Viszont volt vmi ami mindannyiunknak nagyon megtetszett,a szörfözés.
Kelly:Megtanultad a szörfözést?
Regis:Nincsenek ot cápák?
Elijah:Nem ott nincs,Ausztráliban van.Új-Zélandon nem húsevő cápák élnek.
Kelly:ezt jó tudni…….
Kelly:Úgy tudom,hogy az első rész 900 millió dollárt hozott,több pénzt kaptál ezután?
Elijah:Ez egy nagyon jó kérdés.
Kelly:De én ezt megszeretném tudni ,kit kell felhivnom!!!!Tudni akarom.
Elijah:Fel tudnád hivni Bob Shaye-t?
Kelly:Felfgom hivni.
Elijah:Ó a New Line Cinema feje.
Kelly:Szeretnék megtudni vmi extrát Frodóról.
Regis:Láttad már a 2 tornyot?
Elijah:Láttam.
Regis:Milyen gondolatok vannak benned?Mit gondolsz a második filmről.
Elijah:Sokkal intenzivebb,sötétebb és sokkal több csatajelnet van benne.
Kelly:És mi van a harmadikkal?
Elijah:A harmadik a legjobb és legszomorúbb,nagyon megható,oly annyira hogy nem sirtam is alatta!
Kelly:Ennyire megható?
Regis:Sirni fog Frodó!
Kelly:Nem szeretném,hogy bármi rossz történjen Frodóval.
Regis:És akkor most nézzünk meg egy jelenetet!
Tudjátok az a bizonyos sziklás jelenet,nem Rocky Rudy!(megj:Rocky=sziklák,de lehet név is)
Kelly:a szemeid………..
(Elijah arayosan mosolyogni kezd és felhúzza a szemöldökét!)
Kelly:Elijah Wood és Sean Austin-t látthattuk hölgyeim és uraim.
Elijah:Szóval akkor te Rudy-nak a rajóngója vagy.
Regis:Igen,imádom
Sean:Sean is imádja.
Regis:Köszönjük,hogy itt voltál.

nos mosolygos képhez nem is tudok mit mondani,hizsen helyettem is elmondtátok hogy milyen!!!!!!!! :)

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #165063 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta:

Tarathradiel írta: Szerintem,ha úgy nézzük kicsit a közönségnek is szólhatott az a mosoly.Hogy ne sírjunk,mert jobb neki így,hogy elmegy,és,hogy végre megszabadult a Gyűrű nyomasztó terhétől...Legalábbis,ha én arra a jelenetre gondolok,máris nem vagyok olyan szomorú.Bár a filmen azért sírtam rendesen... :cry:

Gwaleriol:köszi a Szürkeréves képeket!!!! :D *virul a fejem* :P


Igen ez így van, erre gondoltam én is...Ezért még meghatóbb ez a jelenet...
Az biztos hogy a filmbeli első mosolya is imádnivaló volt. :D

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #165055 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
No komment...ez gyönyörű... :cry:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #164984 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Tarathradiel írta: Istenem de jó volt újra látni...Most már tényleg merem azt mondani erre a filmre, hogy tökéletes, Elijah-ra nem kevésbé...Leginkább az a mosoly "tett be" most a végén...Annyi szeretetet tükrözött az arca a barátai iránt, kicsit olyan volt mintha azt sugallná "ne sírjatok!" Csak hogy én ettől még jobban sírtam... :cry: :D
De az összes jelenetben csodálatos, hibátlan!!
Jó az interjú.

Szerintem,ha úgy nézzük kicsit a közönségnek is szólhatott az a mosoly.Hogy ne sírjunk,mert jobb neki így,hogy elmegy,és,hogy végre megszabadult a Gyűrű nyomasztó terhétől...Legalábbis,ha én arra a jelenetre gondolok,máris nem vagyok olyan szomorú.Bár a filmen azért sírtam rendesen... :cry:

Gwaleriol:köszi a Szürkeréves képeket!!!! :D *virul a fejem* :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #164955 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Oh, az első rész mosolygása... fuh azt soha nem fogom elfelejteni... ezt sem, de az volt az első... az első pillanat amiből Frodot megismerhettük... imádom azt a pár pillanatot... de persze mind három részt... :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #164947 Írta: Arelenwen
Arelenwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Tarathradiel írta: Istenem de jó volt újra látni...Most már tényleg merem azt mondani erre a filmre, hogy tökéletes, Elijah-ra nem kevésbé...Leginkább az a mosoly "tett be" most a végén...Annyi szeretetet tükrözött az arca a barátai iránt, kicsit olyan volt mintha azt sugallná "ne sírjatok!"

Teljesen egyetértek. Nekem még az is eszembe jutott, hogy az első filmben mikor először látjuk Frodót, akkor mosolyog(Gandalf érkezése).Aztán most, mikor utoljára látjuk, szintén mosolyog. Sztem ez tök jó. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #164925 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta:

Iowa írta: Különben ezen az oldalon egy csomó jó kép van!


igen.igen én is ezeket a képeket vártam,itt olyan gyönyörüen mosolyog........annyira szép.......

egy oldalon azt olvastam,hogy leakar szokni a körömrágásról,ez egy angol oldalon volt,így ezt elhiszem.........valahogy jobban hiszek az angol oldalaknak,mit a magyar újságoknak. :? :)


Aha szerintem is... olyan aranyos...

Ezzel Én is így vagyok!

A képeket már láttam... de amik most kerültek fel az alwaysre azokat még csak most nézem és hát igen csak nehezen tudom felkaparni magam a földről... azok a képek... fuh... Ezeken már igazi Lij haja van... :D Na és a cucc amiben van... de azt hiszem nem is kell sokat bizonygatnom, hogy jók... :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #164874 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én már láttam ezeket a képeket, Iowa megmutatta, de tényleg nagyon jók! :D
Ami azt illeti az angol oldalaknak én is jobban hiszek...A magyar újságok elérik hogy lassan már semmit se higyjek el.

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #164812 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Különben ezen az oldalon egy csomó jó kép van!


igen.igen én is ezeket a képeket vártam,itt olyan gyönyörüen mosolyog........annyira szép.......

egy oldalon azt olvastam,hogy leakar szokni a körömrágásról,ez egy angol oldalon volt,így ezt elhiszem.........valahogy jobban hiszek az angol oldalaknak,mit a magyar újságoknak. :? :)

vannak ám új képek a bagenndinen!nem tudom láttátok e már!www.bagendinn.com/group/images/posed/usat01.jpg a két hü barát


www.bagendinn.com/group/images/posed/usat02.jpg

www.bagendinn.com/group/images/posed/usat03.jpg

www.bagendinn.com/group/images/posed/usat04.jpg

www.bagendinn.com/group/images/posed/usat05.jpg
www.bagendinn.com/group/images/posed/usat06.jpg

www.bagendinn.com/group/images/posed/usat07.jpg
www.bagendinn.com/group/images/posed/usat08.jpg

www.bagendinn.com/group/images/posed/usat09.jpg

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #164803 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Különben ezen az oldalon egy csomó jó kép van!

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #164802 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Gwaleriol írta: www.livejournal.com/users/ohiaminagony/38789.html#cutid1 :wink:


Ollala, ollala, ollala, na ezeket a képeket vártam! Wow! amúgy tök jó, most fejezem be az egyik novellámat és Frodót is beletettem 8)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #164788 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A képek csodálatosak...
Az interjú pedig nagyon szép... főleg az utolsó része...

Én épp azon gondolkodtam most is meg már a premieren is, hogy milyen nehéz lehetett szebrebbenés, könnyezés nélkül kibírni a Banyapók utáni részt ahol Samu kibontja róla a hálót és csak az arcát látjuk, közben Samu olyan szépeket mond és a karjában tartja... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #164783 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Gwaleriol írta: www.livejournal.com/users/ohiaminagony/38789.html#cutid1 :wink:


Ezek egyszerűen csodálatosak!!! Meg akarsz ríkatni? :D Gyönyörűszép az a jelenet...

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #164769 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #164752 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Istenem de jó volt újra látni...Most már tényleg merem azt mondani erre a filmre, hogy tökéletes, Elijah-ra nem kevésbé...Leginkább az a mosoly "tett be" most a végén...Annyi szeretetet tükrözött az arca a barátai iránt, kicsit olyan volt mintha azt sugallná "ne sírjatok!" Csak hogy én ettől még jobban sírtam... :cry: :D
De az összes jelenetben csodálatos, hibátlan!!
Jó az interjú.

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #164748 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Kérdések Elijah-joz!


Mi volt a legfurcsább élményed a rajongókkal kapcsolatban?

Hatalmas zene rajongó vagyok.Mikor rajongókkal találkozok,ált-ban áttudom érezni,hogy
Mit érezhetnek.Így nem hiszem ,hogy furcsák lennének.Persze személy szerint én még nem éreztem ezt.De azt hiszem azt meg tudom érteni,miért szeretik a gyürük urát.

Milyen zenét hallgatsz mostanában?

Az Outcast-ot mostanában egyre inkább kedvelem. A beatlesnek a let it be naked száma mostanában nagyon tetszik.

Hiányozni fognak a barátaid?

Ez volt az első alkalom,hogy ilyen messze voltam az otthontól.Itt nöttem fel,és ők voltak a családom.És egyben igaz barátokká váltunk.


Volt olyan jelenet ami nagyon szív-szorító volt a számodra?

Az a jelenet,mikor a végzethegyénél,Frodó már nem birja tovább és elájul.Mikor már teljesen összeomlik és Samu az őlébe veszi és beszél hozzá.Ez egy nagyon nehéz jelenet volt,mert teljesen jól kelett megcsinálni.Ez egy nagyon fontos és meghatározó jelenet a filmben mindkét karakternek.Viszont eljátszani,hogy kimerültek voltunk azt nem volt nehéz
Eljátszani,mert mi tényleg teljesen elfáradtunk és kimerültek voltunk.

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #164551 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ellana írta: Nem tudom, ki hogy van vele, de szerintem Elijah fantasztikusan játszotta Frodót. Mindig megtalálta azt a mimikát, amire az adott jelenethez szükség volt. Amikor szenvedni kellett, akkor úgy szenvedett, hogy az ember már szinte elhitte, hogy komoly, amikor fenyegető arcot kellett vágni, jobban nem is csinálhatta volna.... én becsülőm őt ezért. Nem biztos, hogy mindenki ilyen jól tudta volna játszani ezt a szerepet.


Teljes mértéken egyetértek, így van ahogy mondod. :wink:
Elijah nagyon tehetséges és ebben a filmben, a három részben fokozatosan ki is bontakozhatott ez a tehetség... és ki is bontakozott!

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #164549 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem tudom, ki hogy van vele, de szerintem Elijah fantasztikusan játszotta Frodót. Mindig megtalálta azt a mimikát, amire az adott jelenethez szükség volt. Amikor szenvedni kellett, akkor úgy szenvedett, hogy az ember már szinte elhitte, hogy komoly, amikor fenyegető arcot kellett vágni, jobban nem is csinálhatta volna.... én becsülőm őt ezért. Nem biztos, hogy mindenki ilyen jól tudta volna játszani ezt a szerepet.

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #164542 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szépek a képek...főleg az első...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #164504 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Frodó és Samu:
katt ide
"I'm glad you're with me, here at the end of all things."

Frodó és a Gyűrű:
katt ide

(A képek a "jobb egérgomb - mentés másként" módszerrel érhetők el legkönnyebben.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #164503 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: Frodó ugyan nincs benne, de a Gy.U. tulajdonképpen csak a Szilmarilok olvasása után érthető igazán... Pl. hogy hova is hajóznak a tündék, és mi van ott... :wink:


Értem, így biztos jobban érteném a dolgokat.

Pár képet is hoztam... Először egy kis Frodo...
1 2 3 4 5 6
Olyan jó lenne, ha tényleg jelölnék az Oscarra... arról meg álmodni sem merek, hogy nyer is... az már fantasztikus lenne!

Most két Try, mind a kettőtől elájulok...főleg a másodiktól...:
1 2
Ezek meg simán Lij-k...:
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Jönnek majd még... ennyit izelítőnek...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.259 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére